Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • CHRYSLER 300 C HEMMI

  CHRYSLER 300 C HEMMI

  SHITET VETURA CHRYSLER 300 C HEMMI RKS 3 MUAJ 044442222 049666668

  4.900 €
  Ferizaj
  1 dhjetor 15:14
 • Chrysler 300 m rks plin ne dizne

  Chrysler 300 m rks plin ne dizne

  Chrysler 300 m 3.5 benzin plin ne dizne asni defekt asni drit kall regjistrimi i skadum per me shum info 044604065. Kkkkk

  1.990 €
  Ferizaj
  7 nëntor 14:31
 • Shitet chrysler

  Shitet chrysler

  Shitet vetura chrysler viti 2002/ 2.5 disel klim abs erbeg ësht ne gjendje shum te mir teknike bojn edhe ndrrim pres blerës serioz

  2.900 €
  Ferizaj
  4 nëntor 20:06
 • CHRYSLER 300C 5.7 HEMI FULL EXTRA

  CHRYSLER 300C 5.7 HEMI FULL EXTRA

  SHES CHRYSLER 300C 5.7 HMI VITI FUND 2005 VETURA ASHT NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE ASHT E RUJTUN SHUM SI MRENDA ASHTU EDHE JASHT ME TABELA RKS NR KONTAKTI 045 368 718 OSE 045 192 192

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  31 tetor 13:33
 • Shitet Nderrohet -Marrveshje Me Lyrjen Shtepis

  Shitet Nderrohet -Marrveshje Me Lyrjen Shtepis

  Shitet Nderrohet - Bejm Marrveshje Me Lyrjen Shtepis vetura ne gjendje te rregull shitet nderrohet me vetur dhe bejm nderrim me lyrjen e shtepis

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  30 tetor 21:33
 • 2006 chrysler 300c HEMI

  2006 chrysler 300c HEMI

  Shes veturen chrysler 300c hemi original nga amerika 5.7 hemi,bejm edhe ndrrim Kerri esht shum special heritage edition Karrikat nxemje,navigacion, Vjen me 2 par fellne Xhamat elektronik Klim Jeni t

  9.900 €
  Ferizaj
  23 gusht 01:04
 • chrysler crd vp01 fullopcion dizel edhe ndrim

  chrysler crd vp01 fullopcion dizel edhe ndrim

  vetura esgte ne gjendje super te mire edhe karoseria edhe motorri i ka krejt senet qe i ka ni veture eshte me tabela te frances bej edhe ndrim me qka tum konvenon

  1.850 €
  Ferizaj
  13 gusht 01:04
 • Chrysler PT Cruiser 2.0 benzin

  Chrysler PT Cruiser 2.0 benzin

  shes Chrysler PT Cruiser 2.0 benzin ne gjendje shum te mir teknike me regjistrim gjer me 02-11-2017 qmimi 2.600 euro per me shum info ja nr kontaktus 045-629-518

  Me Marrveshje
  Shtime
  27 korrik 13:14
 • shitet jeep Grand CHeroke v 2000

  shitet jeep Grand CHeroke v 2000

  shitet jeep Grand CHerokee viti 2000 automatik dizell 3.1 Bajm edhe ndrrim tabela Rks i skaduar Qmimi 3550 ngjyra e zez Motorri interkuller

  3.550 €
  Ferizaj
  24 korrik 03:04
 • Chrysler PT Cruiser benzin

  Chrysler PT Cruiser benzin

  Shes piti cysler ne gjendje pro feekte klim abes karrika me rrym dukumentat ne rregull ka ne voj per ivestim rrypin dhamzor apo rebrasnin eka te kput per iformata ne viber +37744995513

  1.000 €
  Shtime
  9 korrik 18:14
 • Pt crysler 2.0 b rks 5muj tip top

  Pt crysler 2.0 b rks 5muj tip top

  Shes pt crysler 2.0 benzin top rks 5muj ngjendje tmir posedo Klim karrika nxemje centrall fellne muzik shum tmir xenon muni nviber flm

  3.400 €
  Shtime
  26 qershor 08:07
 • Chrysler Sebring 2.0 Dizel, 127.000 km Zvicrra -09

  Chrysler Sebring 2.0 Dizel, 127.000 km Zvicrra -09

  Crysler Sebring, 2.0 CRD, Motorrin e Golfit 5, Dizel, 6 shpejtsi +R, te kaluara 127.000, te garantuara me libra te servisit, Viti i prodhimit : 2009, Likur, Tempomat, Dritat automatik, Klimatronic,Gom

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  23 qershor 20:16
 • Chrysler

  Chrysler

  2.2 dlizel 2002 menumra CH gjendje shum temir km 150mi me liber te servisit

  2.250 €
  Ferizaj
  20 qershor 09:04