Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • Ford tranzit

  Ford tranzit

  Shitet ford tranzit viti 1990 Rks 21 08 2018 regjistrimin e par ne kosov Meni fjal tip top gjdo gjë i punon

  1.750 €
  Ferizaj
  Sot, 11:14
 • Shitet Ford Ranger

  Shitet Ford Ranger

  Shitet Ford Ranger Dogan Klim Gjitha sherbimet vaj,filtera dhe frena Km 139.000 me liber servisi 1 pronar dej tash Goma te reja Off road 4×4

  5.300 €
  Kaçanik
  15 janar 01:15
 • Ford Mondeo Benzin Plin - AUTOMATIK -

  Ford Mondeo Benzin Plin - AUTOMATIK -

  Shitet vetura Ford Mondeo 2.5 Benzin Plin punon dyjat.. I rixhistruar ne tabela rks deri 28.11 2018. Posedon: Klim AC.Automatik.Airbag.Esp.Abs.Gjama elektronik .Fellne me gomate reja inf 044343350

  1.450 €
  Ferizaj
  13 janar 16:05
 • Ford Mondeo

  Ford Mondeo

  Shes Ford Mondeo ne gjendje shum te mir viti i prodhimit 2008 Me 6 shpejtsi 2.0 mee 1 vit Regjistrim i doganuar me 26.12.2017 Qmimi me marr veshje bojm edhe Ndrrim

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  13 janar 00:24
 • Shes Ford Fiesta e sapoardhur nga zvicrra

  Shes Ford Fiesta e sapoardhur nga zvicrra

  Ford Fiesta 2008 1.4 benzin shum e rujtun vetem me dogan dhe homolgim te paguar e ardhur nga zvicrra Per Me Shum Info Kontakt 044/049-113-029

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  12 janar 11:24
 • Kamjoneta Ford Transit 1.9 (B+P)

  Kamjoneta Ford Transit 1.9 (B+P)

  Shitet kamjoneta 1.9 benzin plin n gjendje t mir i çlajmrum osht me hipobin ansoren e mram me cerad e mir kurrizion ska çmimi 1700 i diskutueshem ndrrim nuk baj, +37745365116

  1.700 €
  Ferizaj
  12 janar 09:15
 • Ford Fiesta 1.8 T'Dizel

  Ford Fiesta 1.8 T'Dizel

  ford fiesta 1.8 turbo dizel 4dyr Hidrolik cenrllall me qels Klim fellne hargjimet minimale Regjistrim 5 muj shes ndrroj info +37744250189

  1.700 €
  Ferizaj
  12 janar 07:05
 • Ford kuga

  Ford kuga

  Shitet ford kuga 2.0 dizell viti 2008 i ardhur nga zvicra

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  8 janar 17:14
 • Ford puma

  Ford puma

  Fordi punon shum mir 1.6 benzin plin ne dizne Punen e ka shum tmir rexhistrim i skadum Ndrrim nuk boj dokumentet ne rregull Ka klim gjamat me rrym centrall

  1.700 €
  Ferizaj
  8 janar 10:15
 • Shitet ford fokus 1.8 dizel 2003

  Shitet ford fokus 1.8 dizel 2003

  Shitet fordi dizel ne gjendje te shkelqyer viti 2003 me rexh deri shtator ne gjendje te shkelqyer per ma shum info ja numri kontaktues 044 121 472

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  7 janar 07:04
 • Mundsi nderrimi

  Mundsi nderrimi

  Viber 045569325

  450 €
  Shtime
  6 janar 21:15
 • Shitet

  Shitet

  Shitet fors fiesta benxin 1.3 ngjedje trregullt permashum nr 044 216 127 ose viber + 38643726808

  350 €
  Ferizaj
  5 janar 15:05
 • Ford fiesta 1.2

  Ford fiesta 1.2

  Shitet ford fiesta 1.2 16v benzin me klim me goma te reja, abs, airbag, regjistrim ka 9 muaj eshte ne gjendje perfekte per me shum info : 044-941-679

  2.100 €
  Shtime
  29 dhjetor 08:25
 • Ford Mondeo 2002 V6 24 Valve ne gjendje te rregull

  Ford Mondeo 2002 V6 24 Valve ne gjendje te rregull

  Ford mondeo 2002 V6 24 Valve ne gjendje te rregullt 2.5 benzine

  2.800 €
  Ferizaj
  28 dhjetor 19:14
 • Ford Focus

  Ford Focus

  1.8 nafte shpenzime minimale me nje pare dyre te gjitha serviset e kryera me rregull.

  2.300 €
  Ferizaj
  27 dhjetor 17:25
 • Shitet Ford 2003 Rks

  Shitet Ford 2003 Rks

  Shitet fordi 2.0 rks dizel vitit 2003 ne gjendje super te mir per me shum kontaktoni ne nr: 044461512 ose viber:+37745485454

  2.800 €
  Ferizaj
  27 dhjetor 11:25
 • shitet dhe ndrrohet

  shitet dhe ndrrohet

  ford korier 1.8dizel viti 2000 n xhendje te mir guma te dimrit shpenzime shum te vogla shitet dhe ndrrohet me vetura te huja dhe rks qmimi 1100euro

  1.100 €
  Ferizaj
  27 dhjetor 02:09
 • Ford mondei 2002 dizell

  Ford mondei 2002 dizell

  Shitet ford mondeo dizell ne gjendje te shkelqyshme I ardhur nga sllovenia vet e kam vozit qe trI dit jam ardh fordi ka keto opcione klim dy senz airbag gjamat te 4 me pull ulset me nxemje motorrin e,

  1.200 €
  Ferizaj
  26 dhjetor 19:28
 • Shitet Ford Tranzit 2.2TDCi viti 20.06.2008

  Shitet Ford Tranzit 2.2TDCi viti 20.06.2008

  Pritsche dopel kabim me 6 ulse .posedon airbag abs Esp byllje qendrore dritaret me rrym karrikat lekur gomat e dimrit te reja ne gjendje perfekte pa dogan

  7.000 €
  Ferizaj
  26 dhjetor 19:04
 • Pikap

  Pikap

  Shitet pikapi ne gjendje te rregullt 1.3 benzin I ardhur nga zvicrra regjistrimi par ne kosov regjistrim ka deri ne muajin e 4 te 2018 te gjitha servisat e kryera meni fjal tip top shpenzimet e vogla

  1.250 €
  Ferizaj
  24 dhjetor 02:04
 • Ford Fiesta 1.25i - 2011

  Ford Fiesta 1.25i - 2011

  Ford Fiesta 1.25i ne gjendje te mire teknike dhe optike i sapoardhur nga Zvicra - Klime - Km te garantuara - Liber servisi Etj ...

  4.950 €
  Shtime
  18 dhjetor 22:05
 • Ford escord 1.8 dizell

  Ford escord 1.8 dizell

  Shes veturen ka centrall xhamat me rrym abs air bag gumat e dimrit te reja 4 copa etj nlibrez osht benzin u kthy dizell motorr shum tmir denim ka 120 ero boj edhe ndrrim

  650 €
  Shtime
  18 dhjetor 18:29
 • Ford Mondeo 2.0 tdci - Viti 2004

  Ford Mondeo 2.0 tdci - Viti 2004

  Shes Ford Mondeo 2.0 tdci, viti 2003 ne gjendje shume te mir i ruajtur shume. Serviset e kryera me rregull. Cmimi sipas marrveshjes.

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  16 dhjetor 23:17
 • urgjent shes fordin 1.4plin

  urgjent shes fordin 1.4plin

  Eshte ne gjendje shum te mir ka fellne ka muzik nxehn mrena mirec mir nuk ka defekt kontrata behet menjehere.Per me shum inforamta kontaktoni ne viber:+37745632731

  299 €
  Ferizaj
  16 dhjetor 05:04
 • PIKAP DIZEL HARGJIMET SHUM TE VOGL

  PIKAP DIZEL HARGJIMET SHUM TE VOGL

  Urgjent Shes pikapin dizell 1.8 harrgjimet shum te vogla viti prodhimit ne fund te 98 regjistrim dej me 01/09/2017

  900 €
  Ferizaj
  15 dhjetor 12:24
 • shitet fordi 1.8 Benzin

  shitet fordi 1.8 Benzin

  Shitet fordi 1.8 Benzin ne gjendje te rregull vetur e rujshe si mrena edhe jasht moni me ardh me pa. pa dogan deri te hanen jam ne ks per me shum Info ne tel..

  1.500 €
  Shtime
  14 dhjetor 00:07
 • Ford Focus 1.6TDCI. AUTOMATIK

  Ford Focus 1.6TDCI. AUTOMATIK

  Ford Focus 1.6TDCI. AUTOMATIK Klimatronik Automatik Tiptronik Tempomat Komanda ne vollan 2 qelsa RKS 9muj, rexhistrimi i pare ne ks

  5.300 €
  Ferizaj
  8 dhjetor 16:15
 • Shes Ford Galaxy 2.3 Benzin-Gaz nga Gjermania

  Shes Ford Galaxy 2.3 Benzin-Gaz nga Gjermania

  Shes Ford Galaxy 2.3 Benzin-Gaz nga Gjermania vetura gjindet ne Gjermani po te dielen e sjellim ne Kosov me klim kontakti ne Viber ose WhatsApp 044652480 sepse gjindem ne Gjermani *************

  1.550 €
  Ferizaj
  7 dhjetor 14:16
 • shes ford eskord

  shes ford eskord

  shes ford eskord 1.8 dizell 1 muj denim vetura u ne gjendje te mir

  400 €
  Kaçanik
  4 dhjetor 06:04
 • ford

  ford

  shes fordin ne menyr te rregullt 1.8 turbo intercoller cmimi 1800 shes urgjent

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  3 dhjetor 22:14
 • Shees Ford transit

  Shees Ford transit

  shes ford transit viti i prodhimit 31.08.1989 motorri 2.5 ne gjendje shum te mir per dokumente ju garantoj regjistrim i skaduar i qlajmruar denim ska gjami i deres se shoferit esht i thyer ndrrim i

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  3 dhjetor 15:16
 • shitet ndrrohet ford mondeo dizell 1.8 i regjistru

  shitet ndrrohet ford mondeo dizell 1.8 i regjistru

  shitet ford mondeo dizell 1.8 regjistrim deri ne mujin e pest .ne gjendje te mir pune .bajm ndrrim edhe me pikap etj

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  2 dhjetor 20:24
 • Ford transit 2007

  Ford transit 2007

  Kombi osht ne austri tabela te austris +37745945564

  5.000 €
  Ferizaj
  2 dhjetor 17:06
 • Shitet Ford Mondeo

  Shitet Ford Mondeo

  Shitet Ford Mondeo 1.8TD eshte ne gjendje te mir teknike perpos branikit te pasem qe eshte i thyer. Vetura posedon gomat e para te dimrit te reja,ulset e para me nxemje,ulsja e shoferit me levizje ele

  1.300 €
  Kaçanik
  2 dhjetor 01:24
 • ford

  ford

  shes fordin ne menyr te rregullt 1.8 turbo dizell intercoller po sa i ardhur nga gjermanija pa dogan

  1.800 €
  Shtime
  1 dhjetor 23:16
 • Ford Fusion 1.4 TDCI Dizell

  Ford Fusion 1.4 TDCI Dizell

  * Shitet * Marka: Ford * Tipi: Fusion * Viti i prodhimit 2004 * Motorri: 1.4 TDCI Dizell * I Regjistruar RKS 10 muaj * Klim * CD USB * Me Tegjitha serviset e kryera * Qmimi 4200 euro * Kontakti

  4.200 €
  Ferizaj
  1 dhjetor 14:14
 • Ford Mondeo 2.0 Benzin Automatik Rks 11 Muj

  Ford Mondeo 2.0 Benzin Automatik Rks 11 Muj

  Ford Mondeo 2.0 Benzin Plin Dizne Rks 11 Muj Viti prodhimit 2004 Gomat 4 copa Dimrit Ndrrusi Automatik Posedon Klimatronic Airbag Abs Servo Central tempomat Karrika nxemje senzora mprapa etj Qmimi 280

  2.800 €
  Ferizaj
  1 dhjetor 11:24
 • Shitet ndrrohet Ford S max 2.0 diesel

  Shitet ndrrohet Ford S max 2.0 diesel

  Shes ndrroj ford s max 2.0 diesel td(ci) 140ps,6 shpejtsi 5 ulese 1vit RKS Ngjendje perfekte pune 180mi tkalume Vetura posedon gjama me rrym ,opcione ne vollan,AUX, klima ,centrall ,abs ,esp,xenon l

  5.490 €
  Ferizaj
  1 dhjetor 00:06
 • ford mondeo 1.8 dizell

  ford mondeo 1.8 dizell

  ford mondeo 1.8 dizell ne gjndje te mire rigjistrim deri ne fund te mujit nentor ne librez benzin per me shum inf Cmimi 850 fiks

  850 €
  Ferizaj
  27 nëntor 01:25
 • Ford Mondeo 2.0 Benzin Automatik Rks nje Vit

  Ford Mondeo 2.0 Benzin Automatik Rks nje Vit

  Ford Mondeo 2.0 Benzin Plin Dizne Vp 7.10.2004 Regjistrim der me 01.11.2018 Ne emrin tim Ndrusi Automatik posedon Klim airbag abs servo tempomat central esp karrika nxemje radi me telekomanda fabrikis

  3.100 €
  Ferizaj
  24 nëntor 10:05
 • Ford

  Ford

  Shes pikapon ford ngjendje te rregullt pa asni defekt

  1.100 €
  Shtime
  20 nëntor 14:25
 • Ford-Focus 1.8-Dizell

  Ford-Focus 1.8-Dizell

  Shes Ford Modeli-Focus Motorri 1.8-Dizell Manual Me klim Komanda n'timon I rexhistruar Rks Viti i prodhimit-2003 Qmimi-2800-Euro Kontakti-044419410

  2.800 €
  Ferizaj
  19 nëntor 13:14
 • Ford Fiesta 1.4 TDCI 2011

  Ford Fiesta 1.4 TDCI 2011

  Ford Fiesta 1.4 TDCI ne gjendje shume te mire teknike dhe optike. Viti i prodhimit 2011 - Klime - Bord kompjuter - Timon multifunksional - Xhama me rryme - CD/Radio/AUX Player - Air Bag - Xhama

  5.999 €
  Ferizaj
  18 nëntor 09:17
 • Ford Transit 2.4 TDCi Frigo me Ftohes

  Ford Transit 2.4 TDCi Frigo me Ftohes

  Ford transit Frigo 2.4 diesel doganen e ka te paguar Kombi eshte Frigo me ftofje senzora mbrapa klim abs

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  17 nëntor 19:17
 • Ford Focus - 2007 - karavan

  Ford Focus - 2007 - karavan

  Automjeti i ardhur nga Gjermania. 184 000 km te kaluara. Klime Automatike, Xhama me rryme, Goma te reja, Sensore te parkimit (mbrapa). Uleset me nxemje. ---------------------------------------- I PADO

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  17 nëntor 12:14
 • Shitett urgjentt soď 139.90 centt

  Shitett urgjentt soď 139.90 centt

  Shitet ford fiesta benxin 1.3 oshtt me denimee mos vetni saka ane kne llamella eka shlu krejt dhez motorri iban per merak shofer shajmen eka tkristt ju tregon qmimi 140

  140 €
  Ferizaj
  17 nëntor 02:15
 • Ford Escort 1.6

  Ford Escort 1.6

  Shes ford escort 1.6 me plin Ne gjendje shum te mir Xhamat i ka elektronik (njani nuk i punon) Regjistrimi i ka dal qe 3 dit

  400 €
  Ferizaj
  16 nëntor 13:15
 • Ford Transit 2.4 TDCi Frigo me Ftohes

  Ford Transit 2.4 TDCi Frigo me Ftohes

  Ford transit Frigo 2.4 diesel doganen e ka te paguar Kombi eshte Frigo me ftofje senzora mbrapa klim abs etj..044579725

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  16 nëntor 10:26
 • ford mondeo 1.8 16v zetez

  ford mondeo 1.8 16v zetez

  shitet vetura ford mondeo ne gjendje prefekte me klim , abs,radio jvc si dhe ter servisin e kryer: rrypin dhemzor rrypin e alternatorit ylen me fillter filterin e ajrit filterin e klimes diskat me gur

  1.500 €
  Kaçanik
  15 nëntor 23:24
 • Ford Fiesta 1.6 B - extra , 2011

  Ford Fiesta 1.6 B - extra , 2011

  Shes Ford Fiesta 1.6 Benzin , Viti i prodhimit 12/2011 , Ngjyr hiri metalike , I regjistruar RKS , Te kaluara 100.000 km me liber servisi nga 00 , Vetura posedon : - Board kompjuter - Klim - Navi Clas

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  15 nëntor 19:18