Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • Shitet honda

  Shitet honda

  Shitet honda me numra te jashtit me vallan ne anen e kundert per mashum kontakto ne viber +38103725829

  750 €
  Ferizaj
  16 janar 01:07
 • HONDA CR -V 2006 , 2.2 Diesel ,4x4 4WD

  HONDA CR -V 2006 , 2.2 Diesel ,4x4 4WD

  SHITET HONDA CRV DIZEL ,VP 2006 VETURA ESHTE E DOGANUAR PARA NJE MUAJI DHE REGJISTRUAR NE JANAR TE VITIT 2018 PER HERE TE PARE NE KOSOVE. VETURA ESHTE NE GJENDJE TE SHKELQYER VETURA POSEDON ,,

  8.500 €
  Ferizaj
  11 janar 23:05
 • Honda CR -V ,2006 ,2.2 Diesel  4x4 4WD

  Honda CR -V ,2006 ,2.2 Diesel 4x4 4WD

  SHITET HONDA CRV ,VITI I PRODHIMIT 2006 2.2 DIZEL ,NE GJENDJE TE SHKELQYER ,PERFEKTE , VETURE PER MERAKLI TE 4X4 . VETURA ESHTE DOGANUAR NE MUAJIN E KALUAR ,DHE PER HERE TE PAR NE KOSOVE ESH

  8.500 €
  Ferizaj
  10 janar 20:05
 • Honda HR-V 1.64×4benzin i posa doganuar me ks

  Honda HR-V 1.64×4benzin i posa doganuar me ks

  Shes honda hrv1.6 4×4 urgjent i posa doganum me tabela ks 1 vit gumat e reja 4 perkthimi behet mrena dites nemer temin personalme lidr te servisit e tjera pres blers serioz me ndrrim ka tjeter qmim

  4.300 €
  Ferizaj
  8 janar 19:24
 • HONDA CR-V 4X4

  HONDA CR-V 4X4

  HONDA CR-V 2.0 BENZIN VITI 1999 VETURA POSEDON:KLIM ABS DRITARE ELEKTRIKE FELLNE RKS I SKADUAR 4 GOMA TE REJA NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE 044 353 278 SUMEJA

  2.900 €
  Ferizaj
  3 janar 16:25
 • Shitet Honda viti 2006 modeli 2007 ne rks

  Shitet Honda viti 2006 modeli 2007 ne rks

  Shitet honda viti 2006 modeli 2007 ne rks regjistrim ka deri ne tetor 5dyrsh 6shpejsi honda civiki dizell 5 ne qin Shpenzime 2200kobik Marshin manuall

  7.000 €
  Ferizaj
  26 dhjetor 14:15
 • Honda CRV -99 4x4

  Honda CRV -99 4x4

  Honda cr v benzin 2.0 4x4gjendje shum te mir si mbrenda dhe jasht. Dritaret me komanda , Pashqyret Elektronike , Radio cd Fellne me goma të reja te dimrit, Abs , Air bag, Dy celsa te veturës , Klime

  3.000 €
  Ferizaj
  5 dhjetor 16:24
 • SHITET HONDA 2.0 VITI 2002 ME TIMON ANGLEZ

  SHITET HONDA 2.0 VITI 2002 ME TIMON ANGLEZ

  SHITET HONDA ACORD VITI 2002 2.0 BENZIN KA 123.000 MILA KARRIKAT IKA LIKUR+ME NXEMJE GJAMAT ME RRYM PASQYRET ME RRYM KA NOVIGACION ETJ ETJ.....

  999 €
  Ferizaj
  23 tetor 01:24
 • Honda Hr-v 1.6 2006 pa dogan e zvicrres 4x4

  Honda Hr-v 1.6 2006 pa dogan e zvicrres 4x4

  eshte shum ne gjendje 4x4 Klim Shum shum i rujtun

  3.400 €
  Ferizaj
  9 shtator 11:14
 • Honda CRV

  Honda CRV

  Shes Honda i ardhur nga gjermania shum pak i vozitur ësht shum i ruajtur abs,lëkur,4x4,centrall,xhamat elektorinik dhe me nxemje,karrigat me nxemje,navigacion, 2 pal fellne me goma vere dhe dimri,pasq

  Me Marrveshje
  Kaçanik
  30 korrik 12:18
 • Honda prelude 2.0 b automatik rks

  Honda prelude 2.0 b automatik rks

  Honda prelude 2.0 benzin automatik ne gjendje teper te mir ngjyra e par tabela rks i qlajmrun defekt osht karburatorat e rrjedhin benzinen per me shum info 044604065 qmimi i fundit 1500 e i pa diskutu

  1.500 €
  Ferizaj
  26 korrik 17:06
 • kari

  kari

  muti

  155 €
  Ferizaj
  8 prill 12:19