Vetura

Mercedes-Benz | 350 | Vetura në shitje në Rajoni i Ferizajit

Kategoria

Lloji

Modeli

350

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  Mercedes Benz GL 350 CDI I Porositur+Folie
  Vetura

  Mercedes Benz GL 350 CDI I Porositur+Folie

  Shitet! (I POROSITUR) Mercedes Benz GL 350 CDI 4Matic Padogan Viti 10/2014.Te kaluara 140mi me liber

  Ferizaj 19 dhjetor 19:43
  39.900 €
 • 6 foto
  Mercedes Benz S350
  Vetura

  Mercedes Benz S350

  Mercedesi me homologim me dogan .

  Ferizaj 13 gusht 16:04
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Mercedes-Benz E CDI nga CH
  Vetura

  Mercedes-Benz E CDI nga CH

  Shitet Mercedes E Klass nga (CH) Zvicrra Prej te pares dorë Seriose ( Pronari parë Zyrëtarë Zvicr

  Ferizaj 27 maj 22:10
  12.900 €
 • 4 foto
  Mercedes Benz s 350
  Vetura

  Mercedes Benz s 350

  Mercedesi es 600 sh 3.5 kubikazha shum irujten me rks viti 94 model i 95 me tana senet qe iduhen ni

  Ferizaj 17 maj 01:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mercedes ML350 Bluetec Designo Amg
  Vetura

  Mercedes ML350 Bluetec Designo Amg

  Ne gjendje te reegullt te gjith opsionet, Ngjyr bojkafe Designo/ package Amg brenda dhe jasht. per

  Ferizaj 10 maj 20:40
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mercedes benz cls 350
  Vetura

  Mercedes benz cls 350

  per ma shum kontaktoni ne viber +38345513085

  Ferizaj 31 mars 13:04
  Me Marrveshje