Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • Seat Altea 2.0 Tdi me dogan nga Zvicra

  Seat Altea 2.0 Tdi me dogan nga Zvicra

  Seat Altea 2.0TDI ne gjendje shum te mir teknike dhe optike. Nga Zvicra me dogan Viti prodhimit:2004 Kmh:220.000 Fellne Senzor parkingu Per me shum info kontakto nr:+386 49 73 99 99 Ju mirpresim A

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  16 janar 09:04
 • Seat Altea 2.0 TDI Automatik DSG

  Seat Altea 2.0 TDI Automatik DSG

  Me Dogan Te Paguar

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  11 janar 10:14
 • Shitett urgjent

  Shitett urgjent

  Shes seat leon seati ka keto perbersa 1.9 TDI -I e kuqe Regjistrim 4 muaj Klim centrall Goma te reja te dimrit Bateri e rej vatra 24 muaj garanccion IKA TE ndrruarr filterat ULEN shell 9 euro litren

  3.500 €
  Ferizaj
  2 janar 14:16
 • Seat toledo 1.9 tdi (i)-kuqe

  Seat toledo 1.9 tdi (i)-kuqe

  Shitet vetura ne gjendje shum te mir qe 4 vite esht ne emrin tim 1 vit regjistrim rks me goma dimri me gjitha dizell

  3.000 €
  Ferizaj
  29 dhjetor 18:24
 • pikap seat inca 1.9 dizell shum irujten

  pikap seat inca 1.9 dizell shum irujten

  shitet pikapi seat inca 1.9 dizell shum ne gjendje temir si ne kareseri ashtu edhe ne motorr me 194.000 mi te kalamume i regjistrum per pes persona + kepek mrapa me gjama me guma te dimrit regjistrimi

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  26 dhjetor 02:04
 • Seat leon 1.9 tdi

  Seat leon 1.9 tdi

  Me dogane homologim kontroll teknike

  4.500 €
  Ferizaj
  22 dhjetor 22:16
 • Seat Ibiza 1.9 TDI

  Seat Ibiza 1.9 TDI

  Seat Ibiza 1.9 TDI 77KW (105 PS), Viti i prodhimit 2009,i Doganuar dhe Omologuar, importuar nga zvicrra, Km te kaluara 172275 Km I garantuar me liber te servisave. Motorr VW. Opcionet – Klima , Ko

  6.900 €
  Ferizaj
  22 dhjetor 11:25
 • Seat Toledo

  Seat Toledo

  Vetura shitet ose nderrohet,eshte ne gjendje te Mir teknike,benzin 2.0,korrozion nuk ka eshte shum e shtrengume per me shum informata na kontaktoni 044164770

  850 €
  Ferizaj
  21 dhjetor 21:24
 • Seat altea 1.6 dizell viti 2011 i doganuar

  Seat altea 1.6 dizell viti 2011 i doganuar

  Seat altea 1.6 dizell viti i prodhimit 20 12 2011 i doganuar posedon klimatronik me liber servisi kilometra te garantura aux abs air bag kater gjama me rrym komanda ne vallan centrall pasqyret me rrym

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  20 dhjetor 12:24
 • Seat Altea XL 2.0-TDI-2008

  Seat Altea XL 2.0-TDI-2008

  Shes Seat Altea XL Motorri 2.0-TDI Navigacion Klimatronik Komanda ne timon Dritat-Xenon Dogan dhe Homologim te kryera I ardhur nga Zvicra Viti i prodhimit-2008 Qmimi-6700 Euro Kontakti-044419410

  6.700 €
  Ferizaj
  19 dhjetor 06:25
 • seat toledo 2.0 91 centrall abs me marveshje

  seat toledo 2.0 91 centrall abs me marveshje

  seat toledo 91 rks regjistrimi i skaduar qe 3 muj i kam edhe 2 dyer rezerv ntrap super korizion nuk ka me marveshj tags mercedes/bmw/golf/pasat/wolsfagen/lupo/polo/tuaran/tiguan/ford/opel/astra/zafir

  500 €
  Ferizaj
  17 dhjetor 07:15
 • Seat ibiza 1.9 tdi viti 2009 11 regjistrim

  Seat ibiza 1.9 tdi viti 2009 11 regjistrim

  Seat ibiza 1.9 dizell tdi viti i prodhimit 2009 posedon 11 muaj regjistrim klima tronik abs air bags radio me cd komanda ne vallan esp centrall kater gjama me rrym goma te dimrit pasqyret me rrym fell

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  16 dhjetor 23:04
 • Seat ibiza 1.4 benzin 10 muj rks urgjent

  Seat ibiza 1.4 benzin 10 muj rks urgjent

  Shes seat ibiza ne gjendje te shkelqyer tip top ndrrim nuk baj

  1.600 €
  Ferizaj
  15 dhjetor 12:24
 • Seat Altea 1.9 TDI

  Seat Altea 1.9 TDI

  * Shitet * Marka: Seat * Tipi: Altea * Motorri: 1.9 TDI * Viti i prodhimit 2004 * I regjistruar RKs * Komanda ntimon * Qmimi 4900 euro * Kontakti 044157317 * Viber +37744915187

  4.900 €
  Ferizaj
  7 dhjetor 08:14
 • seat altea 2011 i sapo doganuar

  seat altea 2011 i sapo doganuar

  seat altea 1.6 tdi viti prodhimit 2011 i sapo doganuar posedon klimatronik abs air bag aux esp me liber servisi kilometra te garantura me komanda ne vallan kater gjama me rrym centrall fellga alumini

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  5 dhjetor 16:25
 • Seat Altea 2.0 TDI - Automatik , Me dogan

  Seat Altea 2.0 TDI - Automatik , Me dogan

  Shes Seat Altea XL 2.0 TDI , Automatik / Tiptronik ndrrusi I shpejtesive dhe ne Timon , Viti I prodhimit 2011 , Ngjyr hiri metalike , Vetura osht e inportuar nga Suedia me dogan te paguar , Posedon :

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  3 dhjetor 15:15
 • Seat leon 1.9 tdi

  Seat leon 1.9 tdi

  Viti prodhimit 21.11.2004Shitet seat leon 1.9tdi 4 dyere abs climatronic Centrale radiocd 2 celsa Liber servisi fellne alumini 15c 4 goma te reja m+s Ne gjendje shum te mire teknike dhe optike Me dog

  4.700 €
  Ferizaj
  20 nëntor 12:04
 • Seat Leon. 2.0 TDI. DSG. Doganuar

  Seat Leon. 2.0 TDI. DSG. Doganuar

  Seat Leon. 2.0 Diesel. Automatic. Ngjyr zeze. 5 Dyer. Sapo doganuar. Importuar nga Zvicrra. Posedon. Klimatronic. Abs. Esp. Servo. Boardcomputer. Tempomat. 4 Xhama me hapje elektronike. Park cenzora.

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  13 nëntor 15:17
 • Seat Ibiza 1.9 TDI

  Seat Ibiza 1.9 TDI

  shes Seat ibiza 1.9 tdi me regjistrim dei Prill 2018 Hargjimet e vogla .shes ndrroj +37744250189 +37745250189

  1.800 €
  Ferizaj
  4 nëntor 20:06
 • Shes seat ibiza 1.9dizell 1 vit rks

  Shes seat ibiza 1.9dizell 1 vit rks

  Shes seat ibiza 1.9 dizell rks 1vit posedon goma te mira gjamat me rrym alarm centrall ne gjendje shum te mir nuk esht hipotek perkthimi bohet meniher +37745549749

  1.600 €
  Ferizaj
  30 tetor 09:06
 • Seat Leon 2.0 TDI - 2011 , Full opcione

  Seat Leon 2.0 TDI - 2011 , Full opcione

  Shes Seat Leon 2.0 T(DI)t'kuqe , 170 PS , 6 shpejci , Viti i prodhimit 12/2011 , Ngjyr e bardh metalike , I regjistruar RKS , 4 dyer , 148.000 km te kaluara , Vetura posedon : - Board kompjuter multi-

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  27 tetor 21:24
 • Seat ibiza Baj ndrrim

  Seat ibiza Baj ndrrim

  Shes seat ibiza ne gjendje të mira teknike Vetura ska rexhistrim i ka skaduar denim ka 29 muj Vetura punon mir hec mir Ndrrim me naj pikap Info wiber +377/45608/122

  350 €
  Ferizaj
  24 tetor 14:28
 • Seat Altea 2.0TDI nga Zvicra me dogan

  Seat Altea 2.0TDI nga Zvicra me dogan

  Seat Altea 2.0TDI ne gjendje shum te mir teknike dhe optike. Nga Zvicra me dogan Viti prodhimit:2004 Kmh:220.000 Fellne Senzor parkingu Per me shum info kontakto nr:+386 49 73 99 99 Ju mirpresim A

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  23 tetor 09:17
 • Seat ibiza

  Seat ibiza

  Shes seat ibiza ne gjendje prefekte 1.9 sdi regjistrim dej Maj klimatronik goma te veres te reja dhe te dimrit te reja servisin ekryer

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  23 tetor 08:08
 • SEAT LEON SPORT DIESEL 1.9

  SEAT LEON SPORT DIESEL 1.9

  SEAT LEON SPORT DIESEL 1.9 TDI MANUAL VITI 2007 ME DOGAN TE PAGUAR KONTAKT: 049/550-888 049/456-000 Ferizaj autoostral

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 tetor 16:07
 • Seat ibiza1.4 benzin i qlajmrum bejm edhe ndrrim

  Seat ibiza1.4 benzin i qlajmrum bejm edhe ndrrim

  Shes seat ibiza1.4 benzin ne gjendje shum te mir i qlajmrum me rks ne gjendje shum te mir bejm edhe ndrrim

  700 €
  Ferizaj
  20 tetor 09:18
 • Seat Altea i sapo doganuar automatik

  Seat Altea i sapo doganuar automatik

  12345 Diesel 2,0 Automatik Tiptronik Ulse isofix Rrypin e nderrun para dy muje Cd nga fabrika Vebastor Dy qelsa Fellne seat 17 Senzora mbrapa Senzor shiu Drita mjegulle Pasqyret i palohen I sa

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  12 tetor 22:30
 • pikap

  pikap

  Shes pika seat dizell 1.9 viti i prodhimit 1997 pikapi eshte ne gjendje te mir si nga pama ashtu edhe ne gjendje teknik per me shume informata lajmrohumi ne numrine e telefonit 044142123 prej ores 1

  600 €
  Ferizaj
  16 shtator 12:05
 • Shitet ose ndrrohet

  Shitet ose ndrrohet

  Seat alhambra 1.9 dizell 5 ulse shitet ose Ndrrohet viber +377 44 724 881 Me klim hidraulik

  1.100 €
  Ferizaj
  9 shtator 09:05
 • I SHITUR SEAT ALTEA AUTOMATIK

  I SHITUR SEAT ALTEA AUTOMATIK

  I SHITUR SEAT ALTEA 2.0TDI AUTOMATIK DIESEL VITI 2006 ME DOGAN TE PAGUAR 049/550-888 049/456-000 Ferizaj autoostral

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  2 shtator 17:15
 • shitet seat toledo ne gjendje te rregullt

  shitet seat toledo ne gjendje te rregullt

  shitet seat toledo 2.0 l regjistrimi sapo i ka skaduar nuk ka asnje difekt

  800 €
  Ferizaj
  28 gusht 07:04
 • Seat ibiza 1.4

  Seat ibiza 1.4

  shes veturen seat ibiza 1.4 benzin vetura eshte ne gjendje te mir si ne motorr ashtu dhe ne karoseri regjistrimi i skaduar ka denim 2 vjet info wiber +377 45 608 122

  350 €
  Ferizaj
  26 gusht 02:07
 • Seat Altea. 2.0 TDI. DSG. Doganuar

  Seat Altea. 2.0 TDI. DSG. Doganuar

  Seat Alteat xl. 2.0 TDI, Sapo doganuar. Importuar nga Zvicrra. Posedon: Klimatronic. Abs. Esp. Servo. Tempomat. Park cenzora. 9 airbags, Hapje qendrore. 2 Qelsa. Alufelge me goma mira. Liber servisit

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  25 gusht 14:17
 • Seat Alhambra 1.9 TD(i) 2008

  Seat Alhambra 1.9 TD(i) 2008

  Shes veturen Seat Alhambra 2008 e ardhur nga zvicra vetura posedon abs klim nxemje n karriga xhama elektronik tempomat abs ,esp, pasqyret elektronike ne gjendje shum te mir me 171 mij kilometra

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  25 gusht 13:25
 • Seat Ibiza 1.4 16V

  Seat Ibiza 1.4 16V

  Shitet seat Ibiza 1.4 16V Benzin Me Tabela CH.

  1.300 €
  Shtime
  23 gusht 01:14
 • Seat Ibiza 1.9 TDI I Regjistruar RKS 3 Muj -03

  Seat Ibiza 1.9 TDI I Regjistruar RKS 3 Muj -03

  Seat Ibiza 1.9 TDI (DI) Tkuqe 6 Shpejtci Viti i Prodhimit 2003 I Regjistruar RKS 3 Muj Ne Gjendje Perfekte Teknike Vetura Posedon Klim Funsionale Hidrolik Abs Air Bag Central Xhamat Me Rrym Pasqyret M

  3.750 €
  Kaçanik
  16 gusht 07:14
 • Seat

  Seat

  Shitet Seat Cordoba 1.4benzin.viti i prodhimit 2002 m1vjet regjistrim posedon arbek Klim gjama elektronik Centrall Abs ju mir presmi...

  3.100 €
  Ferizaj
  16 gusht 01:25
 • SEAT ALTEA 2.0TDI 2007

  SEAT ALTEA 2.0TDI 2007

  SEAT ALTEA 2.0TDI VITI 2007 MANUAL DIESEL ME DOGAN TE PAGUAR 049/550-888 049/456-000 Ferizaj autoostral

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  10 gusht 16:08
 • shitet seat cordoba 1,6 99 me klime

  shitet seat cordoba 1,6 99 me klime

  Shes seat cordoba 1,6 benzin 1999 ne posedon klime abs centrall hidraulik xjamat e pare me rryme gjendje te rregullt regjistrim edhe 3 muj te gjitha servisett e kryera perkthimi behet menjehere nderr

  1.350 €
  Ferizaj
  5 gusht 14:13
 • Urgjent Shes seat dizel 1.9 shum i mir i lir

  Urgjent Shes seat dizel 1.9 shum i mir i lir

  Shes seat 1994 dizel 1.9 motorrin e golf4 e ka me menjaq gumat e reja me fellne radio cd gjamat me rrym centrall regjistrim nu ka ndrrin nuk. Boj 044 224 256

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  2 gusht 23:24
 • Seat alteja 2.0 tdi 2006 iposadoganuar nga Ch

  Seat alteja 2.0 tdi 2006 iposadoganuar nga Ch

  Seat alteja 2.0 tdi 2006 iposadoganuar nga zvicrra vetura posedon libra servisi dhe ne gjendje te mir optike teknike pr ma teper na kontaktoni 044120305 autosalloni dardania ferizaj

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  29 korrik 12:14
 • seat leon

  seat leon

  shes seat leon ne gjendje te shkelqyer pa dogan

  2.500 €
  Ferizaj
  29 korrik 00:26
 • Seat Leon 2.0.tdi

  Seat Leon 2.0.tdi

  seat leon 2.0 tdi diesel me dogan te paguar vetura eshte importuar nga zvicrra per me shume kontakto 044193686

  6.600 €
  Ferizaj
  24 korrik 15:24
 • Seat Altea 2.0 TDI Viti 2005

  Seat Altea 2.0 TDI Viti 2005

  Shes Veturen Seat Altea 2.0 TDI Viti 2005 Me Dogan Te Paguar.

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  24 korrik 15:15
 • Seat Altea 2.0 TDI 140 PS DPF

  Seat Altea 2.0 TDI 140 PS DPF

  Seat Altea. 2.0 TDI, Sapo doganuar. Importuar nga Zvicrra. Posedon: Klimatronic. Abs. Esp. Servo. Tempomat. 9 airbags, Hapje qendrore. 2 Qelsa. Alufelge me goma mira. Liber servisit me kilometra garan

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  23 korrik 18:05
 • Seat leon

  Seat leon

  Shitet vetura seat leon ne gjendje te mir teknike 1.9 tdi (i) te kuqe regjistrim deri nprill 2018

  3.299 €
  Ferizaj
  21 korrik 12:24
 • Seat Altea 2.0 TDI me dogan nga Zvicra

  Seat Altea 2.0 TDI me dogan nga Zvicra

  Seat Alte 2.0 TDi Me dogan Te Paguar.viti 2004 Ne Gjendje Shum Te mir Teknike Dhe optike . Navigacion ,Klima, Esp, Abs ,Radio Cd + Changer 6Cd Ulset Me nxemje 2Qelsa.Senzor Prakingu Kuk Terhqse.Alu Fe

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  20 korrik 12:05
 • Pikap inca 1.9Dizell 1996

  Pikap inca 1.9Dizell 1996

  shes pikapin 1.9dizell 96 seat inca ne gjendje te rregullt mekanike dhe optike RKS ndrrim nuk bej NR 044240797 pres bleres serioz

  950 €
  Ferizaj
  14 korrik 14:14
 • Seat cordoba 1.4 benzins automatika 2004

  Seat cordoba 1.4 benzins automatika 2004

  Seat cordoba 1.4 benzins 2004 automatik iposadoganuar nga zvicrra vetura gjendet ne gjendje te mir optike teknike pr ma teper na kontaktoni 044120305

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  10 korrik 14:06
 • pikap

  pikap

  shes pikapin seat 1.9 dizell RKS shum ne gjendje te mir viti 1996 ndrrim nuk bej NR-044-240-797

  950 €
  Ferizaj
  5 korrik 23:25