Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • Suzuki vitara 1.6 benzin

  Suzuki vitara 1.6 benzin

  Shitet urgjent kerri esht ne gjendje perfekte 4x4 regjistrim ka deri ne shkurt

  1.900 €
  Ferizaj
  5 janar 10:24
 • shitet suzuki

  shitet suzuki

  shitet suzuki ne gjendje shum te mir me goma të mira

  1.600 €
  Ferizaj
  23 dhjetor 20:24
 • Shitet suzuki

  Shitet suzuki

  Shitet suzuki ne gjendje shumë e mir goma te mira

  1.600 €
  Ferizaj
  22 dhjetor 16:25
 • Shitet

  Shitet

  Shitet suzuki swi benxin 1.3 ne gjendje te rregullt me denime

  300 €
  Ferizaj
  9 dhjetor 01:24
 • Suzuki samurai 1.3 benzin

  Suzuki samurai 1.3 benzin

  Shitet suzuki samurai 1.3 benzin 4x4ne gjendje shume te mire, ka tabela ks me denim, eshte i gatshum me provu +37745579347

  950 €
  Shtime
  20 nëntor 00:14
 • shitet suzuki

  shitet suzuki

  shitet suzuki ne gjendje shum te mir

  1.400 €
  Ferizaj
  18 nëntor 18:25
 • Suzuki SJ413

  Suzuki SJ413

  Shitet Suzuki Samurai,ne gjendje te mire. Regjsitrimi i ka kaluar me date 08/05/2007.

  800 €
  Kaçanik
  15 nëntor 21:05
 • SUZUKI ALTO 1.2 BENZIN 2012

  SUZUKI ALTO 1.2 BENZIN 2012

  SHES SUZUKI ALTO 1.2 BENZIN VITI FUND 2011 VETURA ASHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE ASHT E RUJTUN SHUM SI MRENDA ASHTU EDHE JASHT ME TABELA RKS NR KONTAKTI 045 368 718 OSE 045 192 192

  4.777 €
  Ferizaj
  13 tetor 01:07
 • Suzuki Vitara 4x4

  Suzuki Vitara 4x4

  E sapoardhur nga Zvicra, me libër të servisit, në gjendje të rregullt. Fotot janë origjinale! Të dhënat e veturës: -------------- --Marka-Suzuki --Modeli-Vitara --Motorri-2.0 i V6 24V (136 HP) Automa

  2.500 €
  Shtime
  10 shtator 05:04
 • Xhip Suzuki Vitara

  Xhip Suzuki Vitara

  E sapoardhur nga Zvicra, me libër të servisit, në gjendje të rregullt. Fotot jane origjinale! Të dhënat e veturës: -------------- --Marka-Suzuki --Modeli-Vitara --Motorri-2.0 i V6 24V (136 HP) Automa

  2.500 €
  Shtime
  7 shtator 04:04
 • Shes SKUTERIN

  Shes SKUTERIN

  shes skuterin ne gjendje te mir mbushet me rrym etj per me shum kontakto ne numrin me posht

  150 €
  Ferizaj
  19 gusht 11:16
 • 044638132

  044638132

  044638132

  450 €
  Ferizaj
  13 gusht 14:25
 • Suzuki Grand Vitara 1.9 dizel 2008

  Suzuki Grand Vitara 1.9 dizel 2008

  Shitet suzuki grand vitara 1.9 dizel viti prodhimit 2008, vetura eshte ne gjendje perfekte dhe shumee i rujtun... Per me shume info na kontaktoni ne keto nr tel: 044-950-553 044-999-662 (viber)

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  7 gusht 15:04
 • Suzuki Ignis 1.5 i (RKS)

  Suzuki Ignis 1.5 i (RKS)

  Suzuki Ignis 1.5 i 16v (99 hp), ne gjendje shume te mire, RKS i çlajmeruar, shpenzimet mesatare, klim funksionale, kilomtra te garantume, ndrrimi i mundshem, nr i njet edhe ne wiber.

  3.330 €
  Ferizaj
  2 gusht 13:05
 • suzuki jimny 1.3

  suzuki jimny 1.3

  shes suzukin ne gjendje shum te mir teknike te gjitha servisat i ka tkryne rrypin dhembzor ule filtera shfejcicat 4 armotizerat e ri gumicat e reja 4 goma treja 4x4 plus ntkadalshem nterene tveshtir

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  29 korrik 19:25
 • Shitet maqina per gjip suzuki samuraji

  Shitet maqina per gjip suzuki samuraji

  Motorri per xhip suzuki samurai 044 668 518

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  4 korrik 10:14
 • Suzuki Samurai 1.6

  Suzuki Samurai 1.6

  suzuki samurai 1.6 ne gjendje shum te mire, i gatshem per offroad ! per me shum +37744754897 (viber)

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  27 qershor 22:04
 • Shitet Suzuki Swift 1.3 Benzinë

  Shitet Suzuki Swift 1.3 Benzinë

  Shitet Suzuki Swift 1.3 Benzinë Shum ekonomike, 4 dyër, dritarët mbrapa të zeza si dhe fellnat, dritarët elektrike, pasqyrët e jashme me nxemje.klim abs airbag byllje qendrore

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  24 maj 19:06
 • Shitet suzuki swift 1.3 bezi shum ekonmik

  Shitet suzuki swift 1.3 bezi shum ekonmik

  Shitet Suzuki Swift 1.3 Shum ekonomik, 4 dyër, dritarët mbrapa të zeza si dhe fellnat, dritarët elektrike, pasqyrët e jashme me nxemje klim abs . Llamellen korpën edhe llagerin i ka të reja prej Zvicr

  3.100 €
  Ferizaj
  19 maj 12:07
 • baggy OFFROAD

  baggy OFFROAD

  Shes veturen 4 x 4 OFFROAD te kosntruktuar dhe dizajnuar vet ! mjaft e pershtashme per terene te veshtine shum terheqese per te gjith eshte diqka e veqant per ka dizajni dhe kontrukti . pres b

  Me Marrveshje
  Shtime
  19 maj 07:06