Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • Volvo V50 2.0 tdi iposadoganuar nga CH

  Volvo V50 2.0 tdi iposadoganuar nga CH

  Volvo v50 2.0 dizell 2007 iposadoganuar vetura gjendet ne gjendje te mir optike teknike pr mateper nakontaktoni 044120305 autosalloni dardania ferizaj

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  7 dhjetor 12:07
 • Volvo S 60

  Volvo S 60

  Volvo S 60 2.4 D5 automatik Viti i prodhimit 2002 Rexhistrim Rks deri ne 11:08:2018 ne gjendje extra te mir si teknik ashtu dhe optike, . viber: +38649645014

  4.600 €
  Ferizaj
  13 nëntor 23:14
 • Volvo s 60

  Volvo s 60

  Volvo S 60 2.4 D5 automatik Viti i prodhimit 2002 Rexhistrim Rks deri ne 11:08:2018 ne gjendje extra te mir si teknik ashtu dhe optike, . viber: +38649645014

  5.600 €
  Ferizaj
  13 nëntor 15:04
 • Volvo v40

  Volvo v40

  Shitet volvo 1.9'disel viti prodhimit 2000 eshte ne gjendje te rregullt,posedon klim abs centrall xenon per ma shum info 044 286 278 ..

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  23 tetor 00:26
 • «  Shpalljet  » Shes Volvo Xhip XC90 D5 AWD

  « Shpalljet » Shes Volvo Xhip XC90 D5 AWD

  Shes Xhipi Volvo XC90 D5 AWD ne gjende te mir Automatik 2.4 Dizel Posedon 7 Ulse i Rigjistuar deri me dt: 05.01.2018 Kontakti 044 755 745

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  15 shtator 23:04
 • SHITET VOLVO S40 1.6D 2009

  SHITET VOLVO S40 1.6D 2009

  Shes volvo s40 dizel 1.6 ne gjendje perfekte

  4.500 €
  Ferizaj
  11 shtator 18:14
 • Volvo S40

  Volvo S40

  Shitet

  5.100 €
  Shtime
  4 shtator 17:24
 • Volvo S 60 D5

  Volvo S 60 D5

  Shitet volvo 2.4 disel 163 ps. E ardhur nga Suedia qe 10 dit. Viti i prodhimit ne fund te 2004. Automatik klimen tronike i servisun rrypin e dhembzoreve te ndrruar komplet seti i garantuar për 12000

  4.800 €
  Ferizaj
  15 gusht 22:07
 • Volvo

  Volvo

  Volvo S40 1.8 benzin

  600 €
  Ferizaj
  3 gusht 01:07
 • Volvo

  Volvo

  Ne gjendje te rregullt??????????????

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  27 korrik 23:17
 • Volvo 740

  Volvo 740

  Volvo 740 qmimi sipas marveshjes per me shum informata kontaktoni ne numrin 049329017

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  25 korrik 06:04
 • Volvo 940

  Volvo 940

  Volvo 940 per me shum informata ontaktoni ne numrin e telefonit 049329017

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  25 korrik 06:04
 • Volvo 740

  Volvo 740

  Volvo 740 per me shum informata ontaktoni ne numrin e telefonit 049329017

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  25 korrik 06:04
 • Auto

  Auto

  Makina shitet Pa Dogan

  4.200 €
  Ferizaj
  20 korrik 01:04
 • KERKOHEN SHOFERA PER KAMIONA

  KERKOHEN SHOFERA PER KAMIONA

  Kerkohen shofera per kamiona me kategori C

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  6 korrik 09:14
 • Shes Volvo Xhip XC90 D5 AWD

  Shes Volvo Xhip XC90 D5 AWD

  Shes Xhipi Volvo XC90 D5 AWD ne gjende te mir Automatik 2.4 Dizel Posedon 7 Ulse i Rigjistuar deri me dt: 05.01.2018 Kontakti 044 120 431 -----------------------------------------------------------

  7.500 €
  Ferizaj
  14 qershor 17:15