Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • golf.3 1.6 plin benzin

  golf.3 1.6 plin benzin

  Shes Golf 3 1.6 plin benzin Regjistrim 15 06 2018 klim abs centrall viti 1997

  1.400 €
  Ferizaj
  Sot, 22:27
 • SHES GOLF 4 1.9 TDI AUTOMATIK PACIFIK 3 MUJ RKS 03

  SHES GOLF 4 1.9 TDI AUTOMATIK PACIFIK 3 MUJ RKS 03

  SHES GOLF 4 1.9 TDI I TE KUQE RKS 3 MUJ AUTOMATIK TIPTRONIK PACIFIK NE GJENDJE SHUM TE MIRE ME GJITHA SERVISET E KRYERA POSEDON KLIMA TRONIC 4 GUMA TREJA 360 ER TE BLERA SAHATA CROM VALLAN 3 GJAMA ME

  5.500 €
  Ferizaj
  Sot, 17:27
 • GOLF 5 1.9TDI BLUEMOTION 4 MOTION

  GOLF 5 1.9TDI BLUEMOTION 4 MOTION

  044442222 049666668

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 16:24
 • Passat 3b 1.9 TDI 2001

  Passat 3b 1.9 TDI 2001

  Passat 3b 1.9 tdi viti i prodhimit 2001 klim funksionale airbag abs esp Radi cd pasqyret me rrym dritaret elektrike mbyllje qendrore serveset e kryme goma te reja rks kkkkk

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 13:04
 • Golf 1.9 TDI te kuqe. 150 HP

  Golf 1.9 TDI te kuqe. 150 HP

  Shitet Golf viti 2001 Diesel 1.9 TDI 150HP ngjyra Blue sendilje me nxemje pasqyra sportive amortizator sportiv parakolp sport frena sport ne gjendje super cmimi 3600 i Disk🇦🇱

  3.600 €
  Ferizaj
  Sot, 00:24
 • Golf 6

  Golf 6

  Shitet Golf 6 tdi ,,, 
Vetura posedon: automatik dsg me shpejtsi ne timon , nxemje karrika, nxemje ne pasqyre , senozora parkingu , navigon Me fellge nga fabrika po ashtu dhe fellge per dimer me

  10.800 €
  Ferizaj
  Sot, 00:06
 • GOLF V  2.0-Tdi GT  2008

  GOLF V 2.0-Tdi GT 2008

  GOLF V 2.0 TDI GT-SPORT Viti-2008 - Manual - 6Shpejtesi Me dogan te paguar Tel +377 45 500 196

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 23:14
 • VW Passat 1.9sdi rks ni vit

  VW Passat 1.9sdi rks ni vit

  shitet vetura rks 12 01 2019 ne gjendje shum te mir si karoseri ashtu dhe motor motor shum te mir sdi viti 97 hargjime shum te vogla ndrim me vetur limozin me ndrim qmim tjeter

  1.450 €
  Ferizaj
  Dje, 23:04
 • Golf 4, 1.9 dizell Tdi thjesht

  Golf 4, 1.9 dizell Tdi thjesht

  Golf 4 dizell , 1.9 Tdi i thjesht pa te kuqe Viti prodhimit ne fund te 1999 Esht me nje par dyer Klim airbag abs navi timonin 3 sh Xhamat me rrym Ne gjendje te mire Sigurim nuk ka Mund te perkthehe

  3.500 €
  Shtime
  Dje, 22:24
 • Shes T5 transporter me 5 Ulës

  Shes T5 transporter me 5 Ulës

  Shes kombin T5 me 5 ulëse në gjendje shume te mire teknike me kilometra te garantuara dhe serviset e kryne, posedon gomat te dimrit si dhe gomat e veres me fellne te mira shih fotot. Prejardhje nga Gj

  9.900 €
  Ferizaj
  Dje, 22:04
 • shite golfi 1.9 tdi 74 kw 2003

  shite golfi 1.9 tdi 74 kw 2003

  shitet golf 1.9 tdi 74 ke klim abs me dogan t paguar asp n gjendje shum t mir per ma shum info 044150483

  4.800 €
  Ferizaj
  Dje, 16:04
 • Passat 1.9 (di t kuqe ) automatik

  Passat 1.9 (di t kuqe ) automatik

  Passat 1.9 tdi automatik pa dogan ne gjendje shum t mir Viber +37744670064

  2.199 €
  Ferizaj
  Dje, 15:24
 • T4 tek kabin 2.5 tdi 4×4 3 metra

  T4 tek kabin 2.5 tdi 4×4 3 metra

  Modeli t4 Viti 99 Motori 2.5 tdi 4×4 3 metra gjat 049191718lt sprinter iveko lt

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 13:26
 • VW Golf 2 benzin

  VW Golf 2 benzin

  Shitet vw golf 2 sport 2.0. 16v ne gjendje te rregullt

  1.200 €
  Ferizaj
  Dje, 12:15
 • golf 5

  golf 5

  shes golf 5 kb 2.0 dizell ne gjendje prefekte regjistrim edhe 10 muj viti i prodhimi. 2005

  5.750 €
  Ferizaj
  Dje, 12:05
 • Shitet Pasati 2003 Dizell 4x4.RKS

  Shitet Pasati 2003 Dizell 4x4.RKS

  Shitet Passati 2.5 Dizell 2003 4x4 Regjstrim deri 28.08.2018..ATUMATIC Atumatic Likur karrikat me klimatronic Fella mira guma mira ule fliter ndrrum Xhama me rrym esht kerr familar me Hargjime vogla

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  14 janar 23:15
 • Pasat

  Pasat

  Shitet vw passat 1.9 TDI regjistrim 1 vit Gjendje tmir teknike klimtronik hidraulik fellne 17 me goma te reja te dimrit etj etj etj

  4.200 €
  Ferizaj
  14 janar 20:05
 • VW Passat 3c viti 2009

  VW Passat 3c viti 2009

  PASSAT 3c VITI 2009 MANUEL TEL 044-153-239 044-721-341 autosalloni ferizaji flamuri

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  14 janar 20:05
 • 🔴URGJENT GOLF 1.6 FABRIKISHT DIZELL ME RKS 1 VIT

  🔴URGJENT GOLF 1.6 FABRIKISHT DIZELL ME RKS 1 VIT

  Vetura ka 5 shpejtesi.. Trap top Pa Korizion 4 Goma te REJA👌Po ashtu Nxen mir Hec Mir ka kapak.imsina Investime.te vogla Ama motorr trap esht top Diesel 1 vit REGJISTRIM Ndesh Autorizim Apo kontrat M

  1.000 €
  Ferizaj
  14 janar 19:18
 • VW Golf 4 pa t'kuqe

  VW Golf 4 pa t'kuqe

  Shes golf 4 dizel 1.9 tdi (pa te kuqe) esht ne gjendje shum te mir teknike edhe hargjime i ka shum te vogla posedon klim atronik gjama me rrym arbak centrall hidrolik abes etj goma te dimrit te reja

  4.100 €
  Ferizaj
  14 janar 19:15
 • Shitet pasati tdi 1 vit rks

  Shitet pasati tdi 1 vit rks

  Shes pasat vw tdi viti prodhimit 1997 1 vit rks pasati esht ne gjendje shum te mir per ma shum na kontaktoni ne këtë numer +37745417689 presim blers serioz

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  14 janar 16:04
 • Shitet pasati tdi 1 vit rks

  Shitet pasati tdi 1 vit rks

  Shes pasat vw tdi viti prodhimit 1997 1 vit rks pasati esht ne gjendje shum te mir per ma shum na kontaktoni ne këtë numer +37745417689 presim blers serioz

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  14 janar 16:04
 • VW Golf 7  me lleda para mas i po sa doganuar

  VW Golf 7 me lleda para mas i po sa doganuar

  Golf 7 1.6 lleda para mas komanda ne vollan tempomat ne vollan auto pilot me perciell kerrin auto hold fellne guma te reja 83 mij km me garancion libra te servisit i servisuar komplet i po sa ardhur e

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  14 janar 16:04
 • Golf 5 1.9 tdi

  Golf 5 1.9 tdi

  Shitet golf 5 1.9 tdi 6 shpejtsi viti 2005 Vetura posedon : klimatronik,karrika nxemje,4x gjama elektornik,central,abs,airbag,dritat automatik,senzor shiu,ne gjendje te rregullt! 044667615

  6.400 €
  Ferizaj
  14 janar 14:16
 • shes Gollf 4

  shes Gollf 4

  Shes gollf 4 TD(i e Kuqe),1.9 Diesel -Goma dimri 4 -centralle -Air beg -klime -servisimin e kryer -Regjistrim deri 27-02-2018 etj per me shume Viber +37744895494

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  14 janar 13:05
 • Passat 1.9 Dizell Viti 88 Rks

  Passat 1.9 Dizell Viti 88 Rks

  Passat 1.9 Dizell Viti I Prodhimit 88 Rks Fellne Hidrolik Shiber Hipotek Nuk Osht

  900 €
  Kaçanik
  14 janar 02:15
 • Shitet golf 2 1.3 benzin viti 1988

  Shitet golf 2 1.3 benzin viti 1988

  Shitet golf 2 1.3 benzin në gjendje të mirë teknike.Me goma të dimrit ,punon shum mirë.Regjistrim i skaduar,i garantuar në dokumenta.Qmimi 480 euro.Tel 045 581 208 dhe 049 391 878.

  480 €
  Ferizaj
  13 janar 16:05
 • VW-Golf lll 1.9 Dizell

  VW-Golf lll 1.9 Dizell

  Shotet vetura Golf ll 1.9 Dizell (motorrin shum mir) Tabela rks. Vetura osht shum ne gjendje mir. Inf 044343350

  1.900 €
  Ferizaj
  13 janar 16:05
 • golf 2 benzin plin 1.6 viti 1990 rks 17-03-2018

  golf 2 benzin plin 1.6 viti 1990 rks 17-03-2018

  shitet golf 2 benzin plin 1.6 automatik me rks 17-03-2018 ne gjendje te rregullt teknike pa as ni defekt perkthimi bahet mrena dites pres blers seroz +37744-658-249 mundeni edhe ne viber

  1.950 €
  Ferizaj
  13 janar 16:04
 • SHES GOLF 3 1:9 TURBO DISEL EKSTREM I RUJTUN KLIM

  SHES GOLF 3 1:9 TURBO DISEL EKSTREM I RUJTUN KLIM

  SHES GOLF 3 1.9 TURBO DISEL EKSTREM I RUJTUN REGJISTRIM 5 MUAJ ME KLIM AC FUNKSIONALE VITI PRODHIMIT NE FUND 96 FABRIKISHT DISEL GTD ORIGINAL MOTORRIN EKSTREM TMIR T KLASES PAR PODIN SHUM TE MIR KARAS

  2.300 €
  Ferizaj
  13 janar 10:25
 • AUTO EMI BLEJM VETURA RKS DHE PA DOGAN

  AUTO EMI BLEJM VETURA RKS DHE PA DOGAN

  AUTO EMI BLEJM VETURA RKS DHE PA DOGAN NE GJITHE KOSOVEN +37745623553

  22.000 €
  Ferizaj
  13 janar 09:04
 • Pasat karavan 1,9 dizel TDI 2 te kuqe

  Pasat karavan 1,9 dizel TDI 2 te kuqe

  Shitet pasat karavan viti 2001 klim radi gjamat me rrym esp abes rrypin endrrum gumat e dimrit hipotek jo 11 muj RKS

  3.700 €
  Ferizaj
  13 janar 01:16
 • Passat 3c

  Passat 3c

  I ardhur nga gjermania

  6.800 €
  Ferizaj
  13 janar 01:04
 • WV VENTA 1.9 TURBO DIZELL

  WV VENTA 1.9 TURBO DIZELL

  WV VENTA 1.9 TURBO DIZELL NE GJENDJE SHUM TMIR INTERIERIN SHUM TE RUAJSHM SI MRENA ASHTU EDHE JASHT VENTA POSEDON CENTRALL, MBYLLJE ME DIGITRON HIDROLIK REGJISTRIM DERI NMUAJIN E 10 VITI I PRODHIMIT

  1.700 €
  Ferizaj
  12 janar 23:14
 • Passat 3C 2.0 Tdi

  Passat 3C 2.0 Tdi

  Shes veturen Passat 3c dizel 2.0 ne gjendje shum te mire me full opsione , klimatronik , abs ,esp , senzora para mbrapa , karrike me nxemje komanda timon , regjistrim 11 muaj , ne emer timin personal

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  12 janar 19:04
 • PASSAT CC 2.0 TDI DSG

  PASSAT CC 2.0 TDI DSG

  SHES PASATT CC 2.0 TDI DSG VITI FUND 2013 VETURA OSHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE I RUJTUN SHUM SI MRENDA ASHTU DHE JASHT POSEDON KLIMA TRONIC SHPEJSI NE VOLLAN KOMANDA NAVIGACION XENON

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  12 janar 13:24
 • Pasat 1.8 benzin automatik nga zvicra

  Pasat 1.8 benzin automatik nga zvicra

  Pasat 1.8 benzi automatik klimatronik etj nga zvicra

  999 €
  Ferizaj
  12 janar 09:15
 • VW Golf 4 1.9 TDI 2002

  VW Golf 4 1.9 TDI 2002

  VW Golf 4, 1.9 TDI 2002

  4.500 €
  Shtime
  12 janar 00:14
 • T4 1.9DIZEL SHITET DHE NDERROHET

  T4 1.9DIZEL SHITET DHE NDERROHET

  t4 1.9dizel rks viti 93 hidrolik guma me c m+s motorrin shum te mir i rujtun shpenzime te vogla shitet dhe ndrrohet me vetura te huja dhe rks mimi 1900euro

  1.900 €
  Ferizaj
  11 janar 23:24
 • VW Golf 4 TDI i tkuqe RKS 10 Muaj

  VW Golf 4 TDI i tkuqe RKS 10 Muaj

  Shes golf 4 Tdi i tkuqe Regjistrim 10 Muaj Klim ac Fellne me goma te mira 044 240 597 +37744240597

  5.000 €
  Ferizaj
  11 janar 22:17
 • Passat B7

  Passat B7

  Shitet passati 3c 2.0 103 kw 140pss viti prodhimit 2011, Automatik tiptronic, per ma shum ne viber +377/ 45 86 98 82 -///—� Audi , VW , Golf , Mercedes , BMW , Opel , Ford , Renault , Peuge

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  11 janar 21:25
 • WV GOLF 3 1.9 DIZELL 1995

  WV GOLF 3 1.9 DIZELL 1995

  SHES GOLF 3 NE GJENDJE SHUM TMIR TEKNIKE INTERIERIN E RUAJSHM SI MRENA ASHTU EDHE JASHT GOLFI POSEDON HIDROLIK CENTRALL REGJISTRIM EDHE 9 MUAJ VITI I PRODHIMIT 1995 PER MA SHUM INFO 044497376 OSE 0

  1.650 €
  Ferizaj
  11 janar 21:24
 • Golf 5 2.0 TDI 6 shpejtsei 2004

  Golf 5 2.0 TDI 6 shpejtsei 2004

  Golf 5 2.0 TDI 6 shpejtesi klim tronik karrika likur me nxemje tempomat me i palu pasqyret xenona fellne RKS bord kompjuter ne gjendje shum te mir teknike si dhe optike per ma shum kontakto ne keta n

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  11 janar 20:14
 • shes golf 6 FULL EXTRA 2009

  shes golf 6 FULL EXTRA 2009

  2.0 TDI Posedon navigacion,DVD,komandat në timon,cenzor parkingu para dhe mbrapa,klimatronik dhe shumë pjes të tjera.Vetura në gjendje të rregullt

  6.300 €
  Ferizaj
  11 janar 02:04
 • Shes golf 7 full extra

  Shes golf 7 full extra

  1.6 TDI, 1 vit regjistrim në kosovë,me të gjitha paisjet e nevojshme.

  15.100 €
  Ferizaj
  11 janar 02:04
 • shes golf 5 1.9TDI klimatronik nfund 2007

  shes golf 5 1.9TDI klimatronik nfund 2007

  shitet golf 5 ne fund te viti 2007 1'9 TDI klimatronik ulse modelit fundit gjamat me rrym airbag bordkumpjuter pasqyre me rrym guma treja fellne tmira regjistrim 15'11'2018 me servisa komplet krym 01.

  6.800 €
  Ferizaj
  11 janar 01:14
 • shitet passati 1.9 tdi

  shitet passati 1.9 tdi

  shitet vw. passat 1.9 tdi DI te kuqe ne gjendje te rregullt pune. regjistrim deri. ne fund te shkurtit me goma te dimrit + fellent me goma. te veres vetur familjare jumirpresim

  4.000 €
  Shtime
  10 janar 21:19
 • Golf 1.9 TDI me dy tkuqe

  Golf 1.9 TDI me dy tkuqe

  Shitet Golf 4 1.9 TDI me dy tkuqe Regjistrim edhe 8 muj plus kartonin e gjelber vetura esht ne gjendje teknikisht te rregullt servisin e krym ka te ndrrume kaishin rebrasni, diskat me gurtne vilushkat

  4.400 €
  Ferizaj
  10 janar 17:50
 • Golf 3

  Golf 3

  Shes. Golf 3 ne gjendje te rregullt i ardhur nga ch benxin 1.4 irujtun si mrena dhe jasht goli meni fjal tip top ndrrim imunshem

  700 €
  Ferizaj
  10 janar 17:06
 • Golf 6 dizell 1.6 manual iposa arehur pa dogan

  Golf 6 dizell 1.6 manual iposa arehur pa dogan

  Golf 6 dizell 1.6 manual iposa ardhur pa dogan viti 2009 gjitha serviset eposa kryer n gjendje prefekte liber servsi 2 qelsa guma treja fellne etj per mashum na kontaktoni nr 044 561 215

  6.900 €
  Ferizaj
  10 janar 16:15