Vetura

Vetura në shitje në Rajoni i Gjilanit

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  ?BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN
  Vetura

  ?BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

  🚨BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN🚨 AKSIDENT DEFEKT OSE ATO QE NUK I PERDORNI - PERJ N

  Viti Sot, 04:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Blejm Vetura Gjith Kosoven PA DOGAN OSE RKS 24/7
  Vetura

  Blejm Vetura Gjith Kosoven PA DOGAN OSE RKS 24/7

  Blejm Vetura Gjith Kosoven 24h Online 24/7 Online✅ Blejm Vetura Gjith Kosoven me Dogan dhe Pa Dogan

  Viti Sot, 04:03
  5.500 €
 • 3 foto
  ?BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN
  Vetura

  ?BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

  🚨BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN🚨 AKSIDENT DEFEKT OSE ATO QE NUK I PERDORNI - PERJ N

  Gjilan Sot, 03:09
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN
  Vetura

  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI PERJ N

  Gjilan Sot, 02:07
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW Golf Plus 1.6TDI -DSG
  Vetura

  VW Golf Plus 1.6TDI -DSG

  Auto-DINI

  Gjilan Sot, 01:35
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  VW GOLF VII 2.0TDI DSG
  Vetura

  VW GOLF VII 2.0TDI DSG

  Auto-DINI

  Gjilan Sot, 01:35
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Renault Clio 1.9 Diesel 2001 i thjesht
  Vetura

  Renault Clio 1.9 Diesel 2001 i thjesht

  Shitet Renault clio 1.9 i thjesh me hargjime te vogla ne gjendje te regullt vetura Posedon dyert me

  Gjilan Sot, 01:03
  1.750 €
 • 5 foto
  audi a5
  Vetura

  audi a5

  audi a5 kontaktoni viber +38345211010 audi 2.7 8 shpejtsi shpejtsi vallon distronik karrikat me nxe

  Gjilan Sot, 00:51
  2 €
 • 8 foto
  Audi a4 2.0 dizell automatik
  Vetura

  Audi a4 2.0 dizell automatik

  Audi a 4 Dizell 2.0 automatik 8 shpejtsi + R regjistrimi i par ne dhjetor ne ks ka regjistrim edhe

  Gjilan Sot, 00:31
  8.600 €
 • 8 foto
  Renault Clio Plin,benzin 88 mij Km original
  Vetura

  Renault Clio Plin,benzin 88 mij Km original

  Renaulti esht i po sa ardhur prej Gjermanis me Doganë dhe Homologim të paguar si dhe Atestin e Plini

  Gjilan Sot, 00:02
  5.200 €
 • 8 foto
  Vw Passat 2.0 Tdi DSG
  Vetura

  Vw Passat 2.0 Tdi DSG

  Shitet vetura e tipit Vw Passat 2.0tdi Dsg viti 2011 ne gjendje shum te mire teknike dhe optike me 2

  Kamenicë Sot, 00:02
  11.400 €
 • 7 foto
  Volvo 2.4 dizel viti 2004
  Vetura

  Volvo 2.4 dizel viti 2004

  Shitet volvo 2.4 dizel viti 2004 ne gjendje shum tmir me dy par goma dimer ver i qlajmrum tele cont

  Gjilan Dje, 23:10
  6.200 €
 • 12 foto
  CHEVROLET AVEO - 1.2 BENZIN *KLIM* RKS VP 2008
  Vetura

  CHEVROLET AVEO - 1.2 BENZIN *KLIM* RKS VP 2008

  CHEVROLET AVEO 1.2 BENZIN ME RKS , VITI NE FUND 2007 MODEL 2008 , ME KLIM FUNKSIONALE, I RUJTEM BREN

  Gjilan Dje, 23:10
  2.800 €
 • 12 foto
  VW BORA 1.9 TDI - KLIM FUNKSIONALE - I RUJTEM
  Vetura

  VW BORA 1.9 TDI - KLIM FUNKSIONALE - I RUJTEM

  VW BORA 1.9 TDI - I THJESHT , NE GJENDJE SHUM TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE , I RUJTEM BRENDA JASHT , KL

  Gjilan Dje, 23:02
  3.400 €
 • 12 foto
  BMW 320 BENZIN RKS 2 MUJ - VP 2001 - KLIM TIP TOP
  Vetura

  BMW 320 BENZIN RKS 2 MUJ - VP 2001 - KLIM TIP TOP

  BMW 320 BENZIN RKS 2 MUJ VITI NE FUND 2000 MODEL 2001 , ME KLIM , NE GJENDJE SHUM TE MIR TEKNIKE DHE

  Kamenicë Dje, 23:02
  3.300 €
 • 12 foto
  CHEVROLET AVEO - 1.2 BENZIN *KLIM* VP 2008 RKS
  Vetura

  CHEVROLET AVEO - 1.2 BENZIN *KLIM* VP 2008 RKS

  CHEVROLET AVEO 1.2 BENZIN ME RKS , VITI NE FUND 2007 MODEL 2008 , ME KLIM FUNKSIONALE, I RUJTEM BREN

  Kamenicë Dje, 23:02
  2.800 €
 • 12 foto
  Bmw X5 3.0i Automatik 150.000km
  Vetura

  Bmw X5 3.0i Automatik 150.000km

  045 113 114 ..... Bmw X5 3.0i 4x4 viti 2003 Automatik Tiptronik Super gjendje i garantuar per jo aks

  Gjilan Dje, 23:02
  3.800 €
 • 11 foto
  Golf 7
  Vetura

  Golf 7

  Shitet Golf 7 1.6 DSG HIGHLINE. Posedon goma te reja,regjistrim deri ne muajin e 9(Shtator) Vetura e

  Gjilan Dje, 22:50
  15.300 €
 • 8 foto
  Honda Accord Benzin 2.2--Rks 9Muj--Boj Ndrrim--
  Vetura

  Honda Accord Benzin 2.2--Rks 9Muj--Boj Ndrrim--

  Honda accord benzin 2.2 Vetura osht ne gjendje te rregullt i shtengum tip top vetura posedon guma t

  Gjilan Dje, 22:50
  1.400 €
 • 8 foto
  AUDI A3 1.6 BENZIN 2004 RKS 4 MUJ
  Vetura

  AUDI A3 1.6 BENZIN 2004 RKS 4 MUJ

  Shes audin ne gjendje shum te mir i rujshem si mrena edhe jasht posedon: klimatronic funksjonal, bor

  Viti Dje, 22:50
  3.500 €
 • 8 foto
  Renault Scenis 1.6 Benzin--Rks 3 Muj--Boj Ndrrim-
  Vetura

  Renault Scenis 1.6 Benzin--Rks 3 Muj--Boj Ndrrim-

  Reno scenis 1.6 Benzin Vetura osht ne gjendje te rregullt i shtrengum tip tip vetura posedon fellne

  Gjilan Dje, 22:50
  1.600 €
 • 7 foto
  VW Bora 2.0 Benzin --Rks i Skadum-Boj Ndrrim--
  Vetura

  VW Bora 2.0 Benzin --Rks i Skadum-Boj Ndrrim--

  VW Bora 2.0 Brnzin Vetura osht ne gjendje tr rregullt i shtrengum tip top vetura posedon Fellne gum

  Gjilan Dje, 22:50
  2.700 €
 • 6 foto
  Dacia Logan Dizel 1.5 --Rks 30.09.2020-BojNdrrim-
  Vetura

  Dacia Logan Dizel 1.5 --Rks 30.09.2020-BojNdrrim-

  dacia Logan Dizell 1.5 Vetura Osht ne Gjendje te Rregullt Ishtrengum Tip top per me shum Onfo 044-

  Gjilan Dje, 22:50
  2.000 €
 • 8 foto
  Shes golf 3 benzin regjistrim(09.10.2020)
  Vetura

  Shes golf 3 benzin regjistrim(09.10.2020)

  Shes golf 3 1.4 bezin viti i prodhimit 1995 i regjistruar RKS(09.10.2020)ngjyr e kuqe karrikat me rr

  Gjilan Dje, 22:43
  1.250 €
 • 12 foto
  Shes mercedez A 190 benzin AUTOMATIK
  Vetura

  Shes mercedez A 190 benzin AUTOMATIK

  Shes mercedez A 190 1.8 benzin AUTOMATIK viti i prodhimit 1999 ngjyr e hirit metalike i rexhistruar

  Gjilan Dje, 22:43
  2.200 €
 • 10 foto
  Shes audin 1.6 benzin regjistrim(08.11.2020)
  Vetura

  Shes audin 1.6 benzin regjistrim(08.11.2020)

  Shes audin 80 1.6 benzin viti i prodhimit 1991 i regjistruar RKS(08.11.2020)ngjyr e hirit metalike n

  Gjilan Dje, 22:43
  990 €
 • 10 foto
  Golf 6 TDI DSG Viti 06. 2010 1.6 Blumotion
  Vetura

  Golf 6 TDI DSG Viti 06. 2010 1.6 Blumotion

  Golfi osht 1.6 Blumotion, Kilometra I ka 240.600 Të Sigurta 100% , 3 Qelsa Navigacion Tach Sd Card

  Gjilan Dje, 22:37
  8.900 €
 • 3 foto
  touran 2.0 dsg
  Vetura

  touran 2.0 dsg

  shitet vetuar e sapo ardhur nga gjermania ne gjendje shum te mir 2011 mujin e 4 motorri 2.0 automati

  Gjilan Dje, 22:33
  6.950 €
 • 9 foto
  Shitet Fiat 500, 1.2 Benzin,Automatik
  Vetura

  Shitet Fiat 500, 1.2 Benzin,Automatik

  Shitet Fiat 500, 1.2 Benzin,Automatik Viti : 2009 Km : 137500 Panoram Auto esht ne gjendje perfekte,

  Gjilan Dje, 22:25
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  VW Golf 6 1.6 TDI DSG -2011
  Vetura

  VW Golf 6 1.6 TDI DSG -2011

  - VW GOLF 1.6 TDI - DSG 7 Shpejtesi model i ri - KM - 205 000 - Klima - Ulese me nxemje - Supe

  Gjilan Dje, 22:19
  8.500 €
 • 11 foto
  Peugeot 308 SW 2.0 HDI nga CH -2009
  Vetura

  Peugeot 308 SW 2.0 HDI nga CH -2009

  **PEUGEOT 308 SW 2.0 HDI AUTOMATIK ******************************************* **Viti i prodhimit 2

  Gjilan Dje, 22:18
  5.950 €
 • 8 foto
  Bmw 750i xDrive
  Vetura

  Bmw 750i xDrive

  Shitet Bmw 750i xDrive 103\'000 km viti 2011 ne gjendje perfekte shum mir i permbajtur te gjitha ser

  Gjilan Dje, 22:13
  22.000 €
 • 0 foto
  Rent A Car 045/885-669 Vetura dergohet ne Airoport
  Vetura

  Rent A Car 045/885-669 Vetura dergohet ne Airoport

  Ofrojm vetura me qera me çmime shumë të volitshme. Vetura automatike dhe manuale. Çmimi varet nga t

  Gjilan Dje, 22:11
  15 €
 • 12 foto
  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN
  Vetura

  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI PERJ N

  Kamenicë Dje, 22:03
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Mercedes A class 160 CDI 2010 me dogan
  Vetura

  Shitet Mercedes A class 160 CDI 2010 me dogan

  Shitet Mercedes A 160 CDI i vitit 2010 manual me 6 shpejtesi me dogan e homologim te paguar i ardhur

  Viti Dje, 22:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Passat TDI Bluemotion
  Vetura

  Passat TDI Bluemotion

  VW Passat 1.6TDI bluemotion Ngjyre hiri 240000km te garantuara Limuzine Senzora para dhe mbrapa 6 sh

  Gjilan Dje, 22:00
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Opel Astra 1.7 CDTI Sport Edition
  Vetura

  Opel Astra 1.7 CDTI Sport Edition

  Shitet Opel Astra 1.7 CDTI Sport Edition Viti i prodhimit: 2006 Ngjyra: hiri: Kilometrat: 232000 Nde

  Gjilan Dje, 21:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Polo 1.4 BENZ MPI FULL EKSTRA - 2000 RKS - 9 MUJ
  Vetura

  Polo 1.4 BENZ MPI FULL EKSTRA - 2000 RKS - 9 MUJ

  shitet VW POLO 1.4 MPI i thjesht / i servisuar komplet me hargjime shum t vogla 4.5 litra 100 km me

  Gjilan Dje, 21:53
  2.500 €
 • 4 foto
  Polo 1.2 2011
  Vetura

  Polo 1.2 2011

  VW POLO 1.2 COMFORTLINE *Viti i prodhimit 2011 *Kilometrazha 130 000 km *Abs *Tempomat *Ndalje auto

  Gjilan Dje, 21:53
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Seat Leon 1.9 TDI 2010 me Dogan e Homologim
  Vetura

  Shitet Seat Leon 1.9 TDI 2010 me Dogan e Homologim

  Shitet Seat Leon 1.9 TDI i vitit 2010 me dogan e homologim te paguar i ardhur nga zvicrra🇨🇭me full p

  Viti Dje, 21:52
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHES GOLF 5 PLUS 1.9 TDI --77 KW-- VITI 2007 RKS
  Vetura

  SHES GOLF 5 PLUS 1.9 TDI --77 KW-- VITI 2007 RKS

  Vetura eshte ne gjendje prefekte me te gjitha serviset e kryera nje pronar prej qe eshte ardhe nga z

  Viti Dje, 21:51
  1 €
 • 5 foto
  SHES MAKINEN FOR FOCUS 1.9 TDCI
  Vetura

  SHES MAKINEN FOR FOCUS 1.9 TDCI

  Shes FORD FOCUS 1.9 TDCI , POSEDON KLIM,ABS,XHAMA ME RRYM, PASQYRET ME RRYM,GUMAT E REJA,REGJISTRIM

  Gjilan Dje, 21:49
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  SHES MAKINEN GOLF V
  Vetura

  SHES MAKINEN GOLF V

  Shes Golf 5 full option 1.9 TDI viti 2009, e sapo regjistruar,regjistrimi i par eshte ne emrin tim,v

  Gjilan Dje, 21:48
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Passat 2.0 tdi manual Rline viti 2009
  Vetura

  Passat 2.0 tdi manual Rline viti 2009

  Shes passatin Rline eshte ne gjendje perfekte me servisin dhe te gjitha te kryera. Per me shum konta

  Gjilan Dje, 21:43
  7.100 €
 • 0 foto
  Shitet Range Rover Evoque 2.2 TD4 viti 2015 RKS
  Vetura

  Shitet Range Rover Evoque 2.2 TD4 viti 2015 RKS

  Shitet Range Rover Evoque 2.2 TD4 i vitit 2015 RKS manual 6 shpejtesi me 150 PS me gjendje shume te

  Viti Dje, 21:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Golf 6 Plus 1.6 TDI DSG Automatik 2010 RKS
  Vetura

  Shitet Golf 6 Plus 1.6 TDI DSG Automatik 2010 RKS

  Shitet Golf 6 Plus 1.6 TDI DSG Automatik 7+1 shpejtesi i vitit 2010 RKS 10 muaj ne gjendje shume te

  Viti Dje, 21:43
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Opel Corsa 1.3
  Vetura

  Opel Corsa 1.3

  Shitet Opell Corsa 1.3 Dizell Ne gjendje te mir si jasht dhe mbrenda.

  Gjilan Dje, 21:31
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  RENO LAGUNA 2.2 DIESEL AUTOMATIK TIPTRONIK
  Vetura

  RENO LAGUNA 2.2 DIESEL AUTOMATIK TIPTRONIK

  Vetura është shum e rujtun si në karoseri interier te paster në trapa ështe teper mir matorr të mir

  Gjilan Dje, 21:26
  2.800 €
 • 6 foto
  Shitet Touran 2.0
  Vetura

  Shitet Touran 2.0

  Shitet Touran 2.0, viti 2011 automatik i ardhur nga gjermania pa dogan Viber +383 44408743

  Gjilan Dje, 21:23
  7.700 €
 • 0 foto
  Opel Corsa 1.3 dizel viti 2008
  Vetura

  Opel Corsa 1.3 dizel viti 2008

  Shitet Opell Corsa 1.3 Dizel me dy te kuqe ti.gjithashtu Corsa i ka vajin dhe gjith filterat e ndrum

  Gjilan Dje, 21:19
  3.680 €