Vetura

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 9 foto
  Mercedes C 350 Cdi AMG line pa taks luksi ????
  Vetura

  Mercedes C 350 Cdi AMG line pa taks luksi ????

  🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Shitet ! AMG line , 4 Matic , Avantgarde •Mercedes Benz W204 C 350 Cdi 4 Matic •2987 kubi

  Has Sot, 10:39
  8.000 €
 • 1 foto
  Sprinter 211CDI 2.2 Viti2010. 9 ulse me Klim
  Vetura

  Sprinter 211CDI 2.2 Viti2010. 9 ulse me Klim

  Sprinter 211CDI 2.2 naft viti 2010 9 ulse me Klim i sa po ardhur fugoni per Ma shum Info Ko

  Has Sot, 09:10
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  AUDI A4 1.9 TD(i)
  Vetura

  AUDI A4 1.9 TD(i)

  Audi a4

  Kukës Dje, 22:41
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Passati 1.9
  Vetura

  Shitet Passati 1.9

  SHITET PASSAT 1.9 DIZEL VITI I PRODHIMIT 1998 I SAPO ARDHUR NGA SLLOVENIA GJAMAT ME RRYM 5 SHPEJTE

  Kukës Dje, 19:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Opel Vectra 1.8 Benzin
  Vetura

  Opel Vectra 1.8 Benzin

  Shitet opel vectra 1.8 Benzine.makina esht ne gjendje te mir xhenerike dhe vizuale dhe shum ekonomik

  Tropojë Dje, 16:29
  1.000 €
 • 6 foto
  SHITET GOLF 4 SPECIAL
  Vetura

  SHITET GOLF 4 SPECIAL

  SHITET GOLF 4 1.9 SPECIAL TDI (DI TKUQE) DIZEL VITI I PRODHIMIT 2002 I SAPO ARDHUR NGA GJERMAN

  Kukës Dje, 15:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Audi A6 2.4 benzin_gaz
  Vetura

  Audi A6 2.4 benzin_gaz

  Audi a 6 2.4 me taxa deri Mars 2020 e gatshme per CDO lloj prove

  Kukës 19 prill 23:21
  3.400 €
 • 3 foto
  Audi A4 3.0 TDI
  Vetura

  Audi A4 3.0 TDI

  Shitet Audi A4 3.0 Tdi Quattro E ardhur nga Zvicra ne gjendje perfekte 3xSline Lekure mrenda,tempo

  Kukës 19 prill 21:31
  6.800 €
 • 6 foto
  mercedenz benz c220 avangarde
  Vetura

  mercedenz benz c220 avangarde

  Makina eshte ne gjendje te mir me dekumenta te rregullta .

  Kukës 19 prill 21:23
  8.700 €
 • 11 foto
  Mercedes S 400 HYBRID Lungo (i po sa Ardhur)
  Vetura

  Mercedes S 400 HYBRID Lungo (i po sa Ardhur)

  Mercedes S 400 HYBRID (i po sa Ardhur) Viti: 2010 km: 190000 te Garantuara me liber sherbimesh. Full

  Kukës 19 prill 21:22
  13.900 €
 • 11 foto
  Mercedes ML 350 CDI BLUTEC (Pa Dogane)
  Vetura

  Mercedes ML 350 CDI BLUTEC (Pa Dogane)

  Mercedes ML 350 CDI BLUTEC (Pa Dogane) Viti 2011 Km: 180000 te Garantuara me liber sherbimesh. Full

  Kukës 19 prill 21:22
  11.900 €
 • 2 foto
  Shitet Mercedez- Benz 280 CDI
  Vetura

  Shitet Mercedez- Benz 280 CDI

  Shitet makina ne gjendje shume te mire , e gatshme per gjdo prove

  Kukës 19 prill 20:49
  5.000 €
 • 1 foto
  Shitet Audi A3 sportback
  Vetura

  Shitet Audi A3 sportback

  Shitet Audi A3 sportback ne gjendje shume te mire . E gatshme per gjdo prov

  Kukës 19 prill 20:49
  4.800 €
 • 9 foto
  Mercedes-Benz ML 280 - Automatik - Pa doganë
  Vetura

  Mercedes-Benz ML 280 - Automatik - Pa doganë

  Mercedes Benz ML 280 -Automatik -Dyzonal -Panoramë -ne gjendje te mire -FULL OPSIONE Whatsapp &

  Kukës 19 prill 20:44
  6.500 €
 • 5 foto
  shes mazda B 2500
  Vetura

  shes mazda B 2500

  shes mazda B2500 me motor diesel 2.5 me 80 kw.nga zvicra . 0038344125724

  Kukës 19 prill 20:20
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shes Golf Vl plus
  Vetura

  Shes Golf Vl plus

  Shes Golf Vl plus ne gjendje te mir 2.0 dizel 103 kw /automatik /pulla ne timon/ kondicioner/ ulses

  Kukës 19 prill 20:19
  6.800 €
 • 7 foto
  X5
  Vetura

  X5

  Vetura eshte be gjendje te rregullt

  Kukës 19 prill 19:51
  3.500 €
 • 4 foto
  Ford galaxi i 99
  Vetura

  Ford galaxi i 99

  Makina esht ne gjendje perfekte me dokumenta te rregullta, e gatshmr per cdo lloj prove

  Kukës 19 prill 19:50
  1.800 €
 • 7 foto
  Shitet vvolkswagen
  Vetura

  Shitet vvolkswagen

  Me te gjitha sherbimet e bere, me goma re reja . Me motorr 1.9 Ne gjendje shum te mire motorrike dh

  Kukës 19 prill 19:46
  1.200 €
 • 8 foto
  Bmw 320d automato motorr 2 nafte
  Vetura

  Bmw 320d automato motorr 2 nafte

  Bmw ne super gjendje me sherbimetj e bera dhe me komanda ne timon dhe me goma te reja 80% dhe shum

  Has 19 prill 19:44
  1 €
 • 4 foto
  Bmw 320d automat motorr 2 nafte
  Vetura

  Bmw 320d automat motorr 2 nafte

  Shitet bmw ne gjendje shum te mir dhe me sherbimet te bera. Vaj dhe filtra sa po ja kam nderru dh

  Kukës 19 prill 19:35
  1 €
 • 6 foto
  VW GOLF 6 2.0 TDI 2009 Targa Zvicrrane
  Vetura

  VW GOLF 6 2.0 TDI 2009 Targa Zvicrrane

  Shitet vetura Vw Golf 6 2.0 tdi 81kw 115ps Manual 5 speed Sapo ardhur nga zvicrra Gjendet ne prisht

  Kukës 19 prill 19:34
  6.700 €
 • 5 foto
  Mercedes Benz E280 V6 Timon Anglez
  Vetura

  Mercedes Benz E280 V6 Timon Anglez

  Mercedes Benz E 280 V6 Timon Anglez Sport paket Panoram

  Kukës 19 prill 19:34
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes Golf Vl plus
  Vetura

  Shes Golf Vl plus

  Shes Golf Vl plus ne gjendje shum te mir 2.0 dizel 103 kw manual/ ulset me nxemje/ kondicioner/ libr

  Kukës 19 prill 19:32
  5.700 €
 • 10 foto
  MERCEDES-BENZ E350 - 2012
  Vetura

  MERCEDES-BENZ E350 - 2012

  shes mercedes benz E350 dizell viti 2012 ne targa te huaja gjendje perfekte.. vetura gjindet ne Pris

  Kukës 19 prill 19:25
  10.500 €
 • 0 foto
  Pasat
  Vetura

  Pasat

  Shitet pasat ne gjendje shum te mire 96 kw 131 Ps Automatik tiptronik wiber 004915207692134

  Kukës 19 prill 19:10
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shes mazda B 2500
  Vetura

  shes mazda B 2500

  shes mazda b 2500 motor diesel 2.5 turbo diesel ka edhe sistemin e pastrimt bores nga zvicra 003834

  Kukës 19 prill 19:07
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW SHARAN 1.9 TDI PA DOGAN
  Vetura

  VW SHARAN 1.9 TDI PA DOGAN

  Vw sharan motorr 1.9 tdi e sapo ardhur nga zvicra ne gjendje perfekte cmimi sipas marrveshjes

  Kukës 19 prill 19:04
  1.300 €
 • 4 foto
  Golf 4 Motorr 2.8 Benzine/Gaz 4x4??????
  Vetura

  Golf 4 Motorr 2.8 Benzine/Gaz 4x4??????

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike xhenerike me sherbime te sapo bera vaj filtra dhe te

  Kukës 19 prill 18:45
  3.800 €
 • 4 foto
  Opel Astra 1.9 cdti
  Vetura

  Opel Astra 1.9 cdti

  shes astra automatik 1.9 cdti me 88 kw automatik ne gjendje te mir sot i ardhur nga zvicra automatik

  Kukës 19 prill 18:29
  2.900 €
 • 11 foto
  Mercedes-Benz C-Klasse 220 CDI AMG-LINE
  Vetura

  Mercedes-Benz C-Klasse 220 CDI AMG-LINE

  * Mercedes-Benz C-Klasse 220 CDI AMG-LINE * Prejadhje nga Zvicrra🇨🇭🇨🇭 * Viti i prodhmimit 2012, * 22

  Kukës 19 prill 18:26
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  VW Golf VI 2.0 TDI AUTOMATIK DSG
  Vetura

  VW Golf VI 2.0 TDI AUTOMATIK DSG

  *VW Golf VI 2.0 TDI AUTOMATIK DSG, *Dizell, *2000 cc (2.0 TDI), *Automatik DSG *Viti i prodhimit 20

  Kukës 19 prill 18:26
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Toyota Land Crusier 2.5
  Vetura

  Toyota Land Crusier 2.5

  Shitet Toyota Land Crusier 2.5 nafte e vitit 1990 me 270.000 km origjinale, tek dere. Dokumentat e p

  Tropojë 19 prill 18:21
  7.000 €
 • 5 foto
  Shitet Tourani 1.9
  Vetura

  Shitet Tourani 1.9

  Shitet Taurani 1.9 , Diesel , 11/2009 Karrikat me nxemje,i ardhur nga Gjermania 6 shpejtesi , 5 ul

  Kukës 19 prill 18:19
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes Benz 220cdi Avangard
  Vetura

  Mercedes Benz 220cdi Avangard

  Benz 220cdi avangard taksat deri ne dhjetor disçi amg ,te gjidha sherbimet e bera ne kohe ne gjendj

  Has 19 prill 18:06
  2.700 €
 • 7 foto
  Shesh sharon okazion
  Vetura

  Shesh sharon okazion

  Shitet per arsye mosperdorimi , me liber servisi , gjitha sherbimet e bera, goma te reja, sedilje me

  Tropojë 19 prill 17:53
  3.200 €
 • 6 foto
  Golf 6 GTI
  Vetura

  Golf 6 GTI

  GOLF 6 GTI Ne gjendje perfekte 111.000 km te grantume Liber te servsiti 2 qilsa Makin gjindet ne

  Kukës 19 prill 17:40
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Golf 4 pacific
  Vetura

  Golf 4 pacific

  Shitet vetura ne gjendje te rregullt sevisi i ber tash kopmlet nuk ka mevoj investim ne te regj ka 1

  Kukës 14 prill 08:27
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Okazion
  Vetura

  Okazion

  Makina eshte Ford Pikap,karburanti naft,e mbajtur mekanikisht dhe e Ardhur nga zvicrra,dogan e ka te

  Tropojë 12 prill 22:12
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  TOURAN 2.0 TDI DSG AUTOMATIK HIGLINE VITI 2012
  Vetura

  TOURAN 2.0 TDI DSG AUTOMATIK HIGLINE VITI 2012

  • TOUARAN 2.0 TDI HIGHLINE • DSG AUTOMATIK TIPTRONIC • KARRIKA ME NXEMJE • VITI I PRODHIM

  Kukës 12 prill 21:30
  6.700 €
 • 6 foto
  furgon 8 + 1 vw
  Vetura

  furgon 8 + 1 vw

  shes furgonin per arsie mos perdorimi fugoni asht ne gjendje prefekte me te gjith sherbimet e bera .

  Kukës 12 prill 20:08
  3.200 €
 • 0 foto
  Reno 1.5 nafte
  Vetura

  Reno 1.5 nafte

  Shitet reno me letra, ka dy jav qe I kan mbaru letrat 100000lek

  Kukës 12 prill 14:08
  1.200 €
 • 11 foto
  Range Rover Sport 3.0 Naft Luxury 2011 nga zvicrra
  Vetura

  Range Rover Sport 3.0 Naft Luxury 2011 nga zvicrra

  Shitet vetura Range Rover Sport 3.0 Naft Viti 2011 Ardhur nga Zvicrra Modeli LUXURY 2 Qelsa Camer Nx

  Kukës 12 prill 09:35
  15.500 €
 • 9 foto
  SHITET PEUGEOT 307 Kabriolet
  Vetura

  SHITET PEUGEOT 307 Kabriolet

  Makina eshte me gjitha sherbimet e kryera, letrat i ka te paguara deri me 22,11,2019. Makina eshte s

  Kukës 12 prill 08:20
  4.990 €
 • 2 foto
  SHITET C CLASS 220, VITI 2003
  Vetura

  SHITET C CLASS 220, VITI 2003

  Shitet C Class 220 Viti Prodhimit 2003 Kilometrat 129 mije km origjinale te vetat Me liber sherbim

  Tropojë 11 prill 14:21
  1.950 €
 • 2 foto
  SHITET C CLASS 220, VITI 2003
  Vetura

  SHITET C CLASS 220, VITI 2003

  Shitet C Class 220 Viti Prodhimit 2003 Kilometrat 129 mije km Automatike Nafte Ne gjendje perfek

  Tropojë 11 prill 13:03
  1.750 €
 • 7 foto
  Jeep Commander Limited 2006
  Vetura

  Jeep Commander Limited 2006

  Shitet Vetura Jeep Commander Limited 2006 208,000 km, 3.0 disel 7 ulse, 3 panorama, Automatik full o

  Kukës 11 prill 12:24
  8.000 €
 • 6 foto
  Golf
  Vetura

  Golf

  Shitet kjo makin me letrat i ka deri ne shtator dhe eshte e mbajtur dhe esht me nafte mund te thir

  Has 11 prill 00:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Benzi per arsye Emigrimi
  Vetura

  Shitet Benzi per arsye Emigrimi

  Ne gjendje prefekte me krejt sherb e kryera, i gatshem per cfo lloj prove..

  Kukës 10 prill 23:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Mecedesi per Arsye Emigrimi
  Vetura

  Shitet Mecedesi per Arsye Emigrimi

  Esht prefekt Benzi, me sherbime te kryera, me letra te paguara deri ne gusht 2019, nuk ka nevoj per

  Kukës 10 prill 22:10
  Me Marrveshje