Vetura

VW Volkswagen | Fox | Vetura në shitje në Rajoni i Pejës | Manual |

Kategoria

Lloji

Modeli

Fox

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  Shitet volkswagen Foks city Van tdi 1.4
  Vetura

  Shitet volkswagen Foks city Van tdi 1.4

  Shitet motorr dizell 1.4 me 10200 te kalume me dogan dhe homologim esht per dy veta

  Pejë 7 nëntor 10:45
  2.800 €
 • 10 foto
  VW FOX, 1.2, viti 2007, ne gjendje perfekte
  Vetura

  VW FOX, 1.2, viti 2007, ne gjendje perfekte

  Makina eshte ne gjendje shume te mire, si nga karroserija, trapat, motorri, ashtu edhe nga enterieri

  Pejë 20 korrik 19:25
  3.500 €
 • 2 foto
  Shitet vetura në gjendie te mir
  Vetura

  Shitet vetura në gjendie te mir

  Shitet vetura VW FOX Benxin 1.4 me Regjistrim 1vit ka klim gjamat me rrym senzor parkingu gomat e r

  Klinë 1 korrik 11:39
  3.200 €
 • 4 foto
  Shitet VW Vokswagen fox 1.4 TDI
  Vetura

  Shitet VW Vokswagen fox 1.4 TDI

  Vetura eshte ne gjendje te rregullt pa dogan i sapo ardhur vetura eshte 1.4 TDI(DI) me tkuqe eshte

  Pejë 3 prill 16:06
  2.500 €
 • 3 foto
  Fox 1.4 2007 URGJENT
  Vetura

  Fox 1.4 2007 URGJENT

  Fox 1.4 benzin Vetura me nje fjale eshte tip top

  Pejë 3 prill 13:20
  2.990 €
 • 5 foto
  Fox 1.2 Benzins
  Vetura

  Fox 1.2 Benzins

  Fox 1.2 benzins ngjendje tmir

  Pejë 3 prill 11:55
  3.500 €