Vetura

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Rajoni i Pejës | Targa Shqiptare |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  Golf 2 dizel 1.6
  Vetura

  Golf 2 dizel 1.6

  Golf 2 dizel 1.6

  Istog 4 shtator 21:02
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  GOLF 4 1.9 TDI U SHIT
  Vetura

  GOLF 4 1.9 TDI U SHIT

  GOLF 4 1.9 TDI (I) TKUQE 74 KW RKS KLIM NXEMJE NKARRIKA NGJENDJE SHUM TMIR +38349404994

  Pejë 8 gusht 15:14
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  pasat 3c R line pa dogan 2010
  Vetura

  pasat 3c R line pa dogan 2010

  makina esht ne gjendje shum te mir si optik dhe mekanike kerri osht 4x4 DSG pa dogan 2008 mi te

  Pejë 25 qershor 08:14
  7.000 €
 • 7 foto
  Golf 4
  Vetura

  Golf 4

  WHATSAPP @ VIBER 0695233380 Makina eshte ne gjendje perfekte vetem nje vit e perdorur ne shqiperi, e

  Istog 16 qershor 21:11
  2.690 €
 • 2 foto
  golf 3
  Vetura

  golf 3

  golf 3 disel 1.9 motor golf 4, 90hp

  Istog 21 mars 19:57
  1.500 €