Vetura

VW Volkswagen | Polo | Vetura në shitje në Rajoni i Pejës

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  SHITEN MBULOJA DHE 2 TEPIHAT (LLASTIKAT)
  Vetura

  SHITEN MBULOJA DHE 2 TEPIHAT (LLASTIKAT)

  SHITEN MBULOJA DHE 2 TEPIHAT (LLASTIKAT) POLO 6R 2010 DERI 2015 TE REJA VW POLO 1.6 DIZELL TE REJA

  Pejë 2 prill 12:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  **Blejm Vetura Gjith Kosoven RKS ose Pa Dogan 24/7
  Vetura

  **Blejm Vetura Gjith Kosoven RKS ose Pa Dogan 24/7

  Blejm vetura gjith kosoven 24/7

  Pejë 27 janar 01:15
  25.000 €
 • 6 foto
  POLO 1.6 Disel TDI (i)
  Vetura

  POLO 1.6 Disel TDI (i)

  Shitet POLO 1.6 TDI (i)te Kuqe Disel. Viti i prodhimit 02.11.2012. Pa Dogan ne gjendeje te rregullt

  Istog 3 janar 15:19
  5.500 €
 • 5 foto
  polo 1.1 benzin
  Vetura

  polo 1.1 benzin

  shitet.polo 1.1 benzin.viti i prodhimit 1987.centrall.alarm.vetura osht shum e rujtme per merakli.rk

  Pejë 3 nëntor 19:53
  1.500 €
 • 7 foto
  Vetur
  Vetura

  Vetur

  Shes veturen polo viti prodhimit 2013 pa dogan ne gjendje te rregullt

  Pejë 11 tetor 18:30
  6.300 €
 • 9 foto
  Polo 1.6 tdi viti 2009 me dogan
  Vetura

  Polo 1.6 tdi viti 2009 me dogan

  polo 1.6 tdi viti 2009 vetura osht full ekstra vetura osht e sapo ardhur nga jashti me dogan te pagu

  Pejë 8 tetor 10:31
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  SHITET VW POLO 1.2 DIESEL DOGANUAR DHE HOMOLOGUAR
  Vetura

  SHITET VW POLO 1.2 DIESEL DOGANUAR DHE HOMOLOGUAR

  Shitet vw polo ne gjendje perfekte Posedon 4goma te reja 5shpejtesi+R 184.000km te garantuara

  Pejë 7 tetor 14:03
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Polo 1.9 TDI DI Tkuqe
  Vetura

  Polo 1.9 TDI DI Tkuqe

  Shes ose ndrroj vetem me Gti ose TFSi Benzin Pollo 1.9 TDI DI Tkuqe 131 Ps Clim Tronik,Karrika me

  Pejë 30 shtator 22:40
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shes Polo 1.4 Benzin Pa Dugan Full Sport
  Vetura

  Shes Polo 1.4 Benzin Pa Dugan Full Sport

  Shes Polo 1.4 Benzin Pa Dugan Full Sport Vetura asht pa dugan Gjendje shum tmir Ska nevoj per inve

  Pejë 26 shtator 22:01
  699 €
 • 1 foto
  Polo
  Vetura

  Polo

  Shes polo 1.9 dizell SDI

  Pejë 21 shtator 21:44
  3.800 €
 • 1 foto
  Pollo 1.9
  Vetura

  Pollo 1.9

  Shes pollo 1.9 dizell

  Pejë 21 shtator 21:36
  3.800 €
 • 4 foto
  Polo 1.4 dizel
  Vetura

  Polo 1.4 dizel

  Shes polon ne gjendje te mir dizel osht ka registrim edhe 7muj per mashum kontaktoni ne tlf ose what

  Pejë 21 shtator 16:07
  1.000 €
 • 11 foto
  Pikap Polo 1.4 TDI viti 2007 RKS 1 VIT
  Vetura

  Pikap Polo 1.4 TDI viti 2007 RKS 1 VIT

  ☎️045-616-787☎️ ✅VW Polo 1.4 TDI Manual 5 shpejtsi ✅Shpenzime Minimale ✅Bord-Kompjut

  Pejë 18 shtator 12:55
  3.500 €
 • 11 foto
  VW Polo 1.4 TDI viti 2007 RKS 1 VIT
  Vetura

  VW Polo 1.4 TDI viti 2007 RKS 1 VIT

  ☎️045-616-787☎️ ✅VW Polo 1.4 TDI Manual 5 shpejtsi ✅Shpenzime Minimale ✅Bord-Kompjut

  Pejë 18 shtator 12:54
  3.500 €
 • 3 foto
  Shes polo 1.4 benzin
  Vetura

  Shes polo 1.4 benzin

  Shes polo benzin 1.4 shum e rujtne e ardhun nga ger

  Pejë 14 shtator 15:37
  600 €
 • 10 foto
  Polo 1.6 Tdi
  Vetura

  Polo 1.6 Tdi

  Shes polo 1.6 Tdi E sapo doganuar Vp 2009 170k km Ne gjendje shum te mir dhe e rujtun shum Tel 04

  Pejë 13 shtator 12:08
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet polo 1.4 benzin
  Vetura

  Shitet polo 1.4 benzin

  Shes polo 1996 benzin shum e rujtne e ardhne nga ger kerri asht. Tip top

  Istog 12 shtator 23:52
  600 €
 • 9 foto
  Shes Polo 1.4 Dizel Vitit 2006
  Vetura

  Shes Polo 1.4 Dizel Vitit 2006

  Shes Polo 1.4 Dizel Viti i Prodhimit 2006 Regjistrim 1 vit te plot Posedon : Klim abbs central hidro

  Pejë 11 shtator 11:32
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Polo
  Vetura

  Polo

  Shes veturen Polo 1.4tdi viti 2009. Vetura eshte ne gjendje perfekte si teknike ashtu edhe optike. P

  Pejë 11 shtator 10:11
  5.500 €
 • 5 foto
   POLO 1.4 TDI - 2006
  Vetura

  POLO 1.4 TDI - 2006

  Shes veturen e markes VW - POLO 1.4 TDI viti i prodhimit 2006 Vetura eshte ne gjendje shume te mire

  Pejë 10 shtator 20:17
  5.000 €
 • 6 foto
  Shes Polo 1.4 Dizel Viti i Prodhimit 2006
  Vetura

  Shes Polo 1.4 Dizel Viti i Prodhimit 2006

  Shes Polo 1.4 Dizel Viti i Prodhimit 2006 Regjistrim 1 vit te plot Posedon : Klim abbs central hid

  Pejë 10 shtator 12:35
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pollo
  Vetura

  Pollo

  Shes pollo 1.9 dizell

  Pejë 9 shtator 22:25
  4.100 €
 • 5 foto
  Polo tdi
  Vetura

  Polo tdi

  Shes veturen ne gjendhe prefekte polo 1.2 tdi vetura posedon ulset me nxemje senzora te parkingut se

  Pejë 8 shtator 16:51
  6.000 €
 • 2 foto
  Polo
  Vetura

  Polo

  Vetura ne gjendje te rregullut motorrin 1.2tdi ka cenzor mrapa klim nxemje ne karrika per me shum n

  Pejë 7 shtator 14:32
  7.400 €
 • 10 foto
  VW POLO CORS 1.9 TDI RKS
  Vetura

  VW POLO CORS 1.9 TDI RKS

  VW POLO CORS 1.9 TDI RKS 5MUJ 30.12.2004 MODEL 2005 NE GJENDJE TE SHKELQYSHME ME TE GJITHA SERVISET

  Pejë 7 shtator 14:12
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  VW Polo 1.4 Dizel Viti i Prodhimit 2006
  Vetura

  VW Polo 1.4 Dizel Viti i Prodhimit 2006

  Shes Polo 1.4 Dizel Viti i Prodhimit 2006 Regjistrim 1 vit te plot Posedon : Klim abbs central hid

  Pejë 5 shtator 15:20
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shes Polo Pa Dugan 1.2 Benzin+Plin Viti 1996
  Vetura

  Shes Polo Pa Dugan 1.2 Benzin+Plin Viti 1996

  Shes Polo Pa Dugan 1.2 Benzin+Plin Viti 1996 Gjendje shum tmir Posedon Fellne nr 15 Me Gona te Reja

  Pejë 4 shtator 17:11
  520 €
 • 10 foto
  POLO 1.6 TDI 2010
  Vetura

  POLO 1.6 TDI 2010

  Vw polo 1.6 tdi I REGJISTRUAR EDHE 1 VIT Viti i prodhimit 2010 ne gjendje te rregullt shpenzime shu

  Pejë 4 shtator 16:28
  7.700 €
 • 4 foto
  Shes Polo 1.9 tdi
  Vetura

  Shes Polo 1.9 tdi

  Shes polo 1.9 tdi me dy te kuqe 4 dyer ngjyra kaltert e mbyllt (teget) ne gjendje te mire , pa regji

  Pejë 31 gusht 08:39
  4.200 €
 • 3 foto
  Polo 1.4 tdi UNITED
  Vetura

  Polo 1.4 tdi UNITED

  Polo 1.4 tdi 82 ps me i te kuqe 2008 me dy par guma te reja dimer ver nxemje karika tempomat bor

  Pejë 29 gusht 22:41
  5.200 €
 • 4 foto
  VW POLO 1.6 TDI 2010
  Vetura

  VW POLO 1.6 TDI 2010

  Vw polo 1.6 tdi I REGJISTRUAR EDHE 1 VIT Viti i prodhimit 2010 ne gjendje te rregullt shpenzime shu

  Pejë 28 gusht 19:31
  7.700 €
 • 11 foto
  VW Polo 1.9 Diesel 2004 RKS 1 VIT
  Vetura

  VW Polo 1.9 Diesel 2004 RKS 1 VIT

  ☎️045-616-787☎️ ✅KLIM NE FUNKSION ✅ESP-ASR-ABS ✅Xhamat me rrym ✅Pasqyret me rrym âœ

  Pejë 28 gusht 14:51
  3.450 €
 • 5 foto
  Polo 1.4 tdi
  Vetura

  Polo 1.4 tdi

  Polo 1.4 tdi viti 2001 i rigjistruar deri 20.06 2020 klimè , abs, gjamat elektronik ne gjendje te mi

  Klinë 20 gusht 14:01
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  VW Polo 1.4 BENZIN I SAPO ARDHUR NGA CH ME DOGAN
  Vetura

  VW Polo 1.4 BENZIN I SAPO ARDHUR NGA CH ME DOGAN

  Shes vw polo 1.4 benzin me klim i ardhur nga ch me dogan per ma shum kontakto 043 555 556 Swissaut

  Pejë 19 gusht 21:45
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes Polo 1.0 Benzin Pa Dugan
  Vetura

  Shes Polo 1.0 Benzin Pa Dugan

  Shes Polo 1.0 Benzin Pa Dugan Gjendje shum tmir Motorr shum tmir Trapa adht shum mir ska gjom te

  Pejë 18 gusht 12:02
  370 €
 • 7 foto
  Polo 1.6tdi PA DOGAN
  Vetura

  Polo 1.6tdi PA DOGAN

  Polo 1.6 tdi 28.11.2009 Ne gjendje perfekte 2 qilsa Liber te servisit Pa dogan

  Pejë 15 gusht 17:36
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  VW POLO 2010 1.6
  Vetura

  VW POLO 2010 1.6

  VW POLO 2010, 1.6 DIZEL, I ARDHUR NGA ZVICRA, 169000 KM TE GARANTUARA ME LIBER TE SERVISIT. VETURA P

  Pejë 14 gusht 11:17
  7.500 €
 • 8 foto
  Shes Polo 1.3 Benzine
  Vetura

  Shes Polo 1.3 Benzine

  Shes Polo 1.3 Benzine e rujtne si mbrenda poashtu edhe jasht.Viti i prodhimit 1991.Regjistrim deri m

  Pejë 13 gusht 10:15
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Polo VW 1.2 B
  Vetura

  Shitet Polo VW 1.2 B

  Vetura eshte ne gjendje perfekte me servise te kryera me rregull, RKS deri ne fund te vitit, vetura

  Istog 11 gusht 23:10
  6.300 €
 • 0 foto
  VW Polo 1.6 dizel 2010 pa dogan
  Vetura

  VW Polo 1.6 dizel 2010 pa dogan

  polo 2010 1.6 dizel ne gjendje shum te mire pa dogan

  Pejë 9 gusht 08:45
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  POLO 1.6 TDI 2010
  Vetura

  POLO 1.6 TDI 2010

  Vw polo 1.6 tdi Viti i prodhimit 2010 ne gjendje te rregullt shpenzime shum te vogla Posedon: karr

  Pejë 3 gusht 19:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes pollon 1.4dizell rigjistrim deri fund muj 11
  Vetura

  Shes pollon 1.4dizell rigjistrim deri fund muj 11

  Shes pollo urgjent punon shum mir matorri 1.4 dizell ulje nuk shpenzon ne letra benxin osht rigjistr

  Klinë 2 gusht 17:36
  850 €
 • 3 foto
  Shes pollon 1.4dizell rigjistrim der fund mujt 11
  Vetura

  Shes pollon 1.4dizell rigjistrim der fund mujt 11

  Shes pollo urgjent punon shum mir matorri 1.4 dizell ulje nuk shpenzon ne letra benxin osht rigjistr

  Pejë 2 gusht 16:24
  850 €
 • 3 foto
  polo 1.4 dizell
  Vetura

  polo 1.4 dizell

  shitet nrrohet pollo 1.4 dizell ne gjendje te mir rks i skadum denim nuk ka hipotek nuk asht perkthi

  Klinë 2 gusht 12:10
  700 €
 • 5 foto
  Polo 1.2 tdi
  Vetura

  Polo 1.2 tdi

  Shitet polo 1.2 tdi me dogan dhe homologim te pagume vetura posedon ulset me nxemje senzora te parki

  Pejë 28 korrik 07:52
  6.700 €
 • 3 foto
  Shes pollon urgjent 1.4 dizell urgjent urgjent
  Vetura

  Shes pollon urgjent 1.4 dizell urgjent urgjent

  Shes pollo urgjent punon shum mir matorri 1.4 dizell ulje nuk shpenzon ne letra benxin osht rigjistr

  Klinë 27 korrik 13:43
  950 €
 • 5 foto
  Polo full extra 1.4 tdi
  Vetura

  Polo full extra 1.4 tdi

  Vetura ne gjendje shum te mir teknike full extra

  Pejë 26 korrik 19:51
  5.200 €
 • 8 foto
  POLO 1.2 TDI VITI 2013 E POSA ARDHUR NGA GJERMANIA
  Vetura

  POLO 1.2 TDI VITI 2013 E POSA ARDHUR NGA GJERMANIA

  Vetura esht pa dogan gjendje shum te mir dhe shum e rujtne per me shum kontakto ne telefon 044 163 2

  Pejë 26 korrik 17:37
  5.700 €
 • 3 foto
  shes polon 1.4 dizell
  Vetura

  shes polon 1.4 dizell

  shes ndrroj pollon 1.4 dizell ne gjendje te mir sks i skadum

  Klinë 25 korrik 22:26
  700 €
 • 3 foto
  polo 1.4 dizell
  Vetura

  polo 1.4 dizell

  shes ndrroj pollo 1.4 dizell ne gjendje te mir rks i skadum

  Klinë 22 korrik 12:52
  900 €