Vetura

VW Volkswagen | Polo | Vetura në shitje në Rajoni i Pejës | Manual |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  SHITEN MBULOJA DHE 2 TEPIHAT (LLASTIKAT)
  Vetura

  SHITEN MBULOJA DHE 2 TEPIHAT (LLASTIKAT)

  SHITEN MBULOJA DHE 2 TEPIHAT (LLASTIKAT) POLO 6R 2010 DERI 2015 TE REJA VW POLO 1.6 DIZELL TE REJA

  Pejë Dje, 11:29
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Vetur
  Vetura

  Vetur

  Shes veturen polo viti prodhimit 2013 pa dogan ne gjendje te rregullt

  Pejë 11 tetor 18:30
  6.300 €
 • 10 foto
  SHITET VW POLO 1.2 DIESEL DOGANUAR DHE HOMOLOGUAR
  Vetura

  SHITET VW POLO 1.2 DIESEL DOGANUAR DHE HOMOLOGUAR

  Shitet vw polo ne gjendje perfekte Posedon 4goma te reja 5shpejtesi+R 184.000km te garantuara

  Pejë 7 tetor 14:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Polo
  Vetura

  Polo

  Shes polo 1.9 dizell SDI

  Pejë 21 shtator 21:44
  3.800 €
 • 1 foto
  Pollo 1.9
  Vetura

  Pollo 1.9

  Shes pollo 1.9 dizell

  Pejë 21 shtator 21:36
  3.800 €
 • 4 foto
  Polo 1.4 dizel
  Vetura

  Polo 1.4 dizel

  Shes polon ne gjendje te mir dizel osht ka registrim edhe 7muj per mashum kontaktoni ne tlf ose what

  Pejë 21 shtator 16:07
  1.000 €
 • 10 foto
  Polo 1.6 Tdi
  Vetura

  Polo 1.6 Tdi

  Shes polo 1.6 Tdi E sapo doganuar Vp 2009 170k km Ne gjendje shum te mir dhe e rujtun shum Tel 04

  Pejë 13 shtator 12:08
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shes Polo 1.4 Dizel Vitit 2006
  Vetura

  Shes Polo 1.4 Dizel Vitit 2006

  Shes Polo 1.4 Dizel Viti i Prodhimit 2006 Regjistrim 1 vit te plot Posedon : Klim abbs central hidro

  Pejë 11 shtator 11:32
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Polo
  Vetura

  Polo

  Shes veturen Polo 1.4tdi viti 2009. Vetura eshte ne gjendje perfekte si teknike ashtu edhe optike. P

  Pejë 11 shtator 10:11
  5.500 €
 • 2 foto
  Polo
  Vetura

  Polo

  Vetura ne gjendje te rregullut motorrin 1.2tdi ka cenzor mrapa klim nxemje ne karrika per me shum n

  Pejë 7 shtator 14:32
  7.400 €
 • 4 foto
  VW Polo 1.4 Dizel Viti i Prodhimit 2006
  Vetura

  VW Polo 1.4 Dizel Viti i Prodhimit 2006

  Shes Polo 1.4 Dizel Viti i Prodhimit 2006 Regjistrim 1 vit te plot Posedon : Klim abbs central hid

  Pejë 5 shtator 15:20
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  POLO 1.6 TDI 2010
  Vetura

  POLO 1.6 TDI 2010

  Vw polo 1.6 tdi I REGJISTRUAR EDHE 1 VIT Viti i prodhimit 2010 ne gjendje te rregullt shpenzime shu

  Pejë 4 shtator 16:28
  7.700 €
 • 4 foto
  Shes Polo 1.9 tdi
  Vetura

  Shes Polo 1.9 tdi

  Shes polo 1.9 tdi me dy te kuqe 4 dyer ngjyra kaltert e mbyllt (teget) ne gjendje te mire , pa regji

  Pejë 31 gusht 08:39
  4.200 €
 • 4 foto
  VW POLO 1.6 TDI 2010
  Vetura

  VW POLO 1.6 TDI 2010

  Vw polo 1.6 tdi I REGJISTRUAR EDHE 1 VIT Viti i prodhimit 2010 ne gjendje te rregullt shpenzime shu

  Pejë 28 gusht 19:31
  7.700 €
 • 8 foto
  Shes Polo 1.3 Benzine
  Vetura

  Shes Polo 1.3 Benzine

  Shes Polo 1.3 Benzine e rujtne si mbrenda poashtu edhe jasht.Viti i prodhimit 1991.Regjistrim deri m

  Pejë 13 gusht 10:15
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Polo VW 1.2 B
  Vetura

  Shitet Polo VW 1.2 B

  Vetura eshte ne gjendje perfekte me servise te kryera me rregull, RKS deri ne fund te vitit, vetura

  Istog 11 gusht 23:10
  6.300 €
 • 0 foto
  VW Polo 1.6 dizel 2010 pa dogan
  Vetura

  VW Polo 1.6 dizel 2010 pa dogan

  polo 2010 1.6 dizel ne gjendje shum te mire pa dogan

  Pejë 9 gusht 08:45
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  POLO 1.6 TDI 2010
  Vetura

  POLO 1.6 TDI 2010

  Vw polo 1.6 tdi Viti i prodhimit 2010 ne gjendje te rregullt shpenzime shum te vogla Posedon: karr

  Pejë 3 gusht 19:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes pollon 1.4dizell rigjistrim deri fund muj 11
  Vetura

  Shes pollon 1.4dizell rigjistrim deri fund muj 11

  Shes pollo urgjent punon shum mir matorri 1.4 dizell ulje nuk shpenzon ne letra benxin osht rigjistr

  Klinë 2 gusht 17:36
  850 €
 • 3 foto
  Shes pollon 1.4dizell rigjistrim der fund mujt 11
  Vetura

  Shes pollon 1.4dizell rigjistrim der fund mujt 11

  Shes pollo urgjent punon shum mir matorri 1.4 dizell ulje nuk shpenzon ne letra benxin osht rigjistr

  Pejë 2 gusht 16:24
  850 €
 • 3 foto
  Shes pollon urgjent 1.4 dizell urgjent urgjent
  Vetura

  Shes pollon urgjent 1.4 dizell urgjent urgjent

  Shes pollo urgjent punon shum mir matorri 1.4 dizell ulje nuk shpenzon ne letra benxin osht rigjistr

  Klinë 27 korrik 13:43
  950 €
 • 5 foto
  Polo full extra 1.4 tdi
  Vetura

  Polo full extra 1.4 tdi

  Vetura ne gjendje shum te mir teknike full extra

  Pejë 26 korrik 19:51
  5.200 €
 • 3 foto
  shes polon 1.4 dizell
  Vetura

  shes polon 1.4 dizell

  shes ndrroj pollon 1.4 dizell ne gjendje te mir sks i skadum

  Klinë 25 korrik 22:26
  700 €
 • 3 foto
  Shitet Polo 1.9 Tdi me klim
  Vetura

  Shitet Polo 1.9 Tdi me klim

  Shitet Polo 1.9 Tdi 2002 klim gjendej shum te mir

  Pejë 19 korrik 22:01
  3.700 €
 • 0 foto
  Shes polon 1.4 dizell
  Vetura

  Shes polon 1.4 dizell

  shes polon 1.4 dizell ne gjendje te mir dizell goma te mira bateri te re viti 93 e rujtne rks i skad

  Klinë 17 korrik 22:38
  830 €
 • 2 foto
  Shes pollo urgjent 1.4 dizell urgjent
  Vetura

  Shes pollo urgjent 1.4 dizell urgjent

  Shes pollo urgjent punon shum mir matorr 1.4 dizell ulje nuk shpenzon ne letra benxin osht rigjistri

  Pejë 16 korrik 14:20
  950 €
 • 1 foto
  Shes pollo urgjent 1.4 dizell urgjent urgjent
  Vetura

  Shes pollo urgjent 1.4 dizell urgjent urgjent

  Shes pollo urgjent punon shum mir matorr 1.4 dizell ulje nuk shpenzon ne letra benxin osht rigjistri

  Klinë 16 korrik 14:08
  950 €
 • 3 foto
  Shes pollo urgjent urgjent 1.4 dizell
  Vetura

  Shes pollo urgjent urgjent 1.4 dizell

  Shes pollo urgjent punon shum mir matorr 1.4 dizell ulje nuk shpenzon ne letra benxin osht rigjistri

  Klinë 14 korrik 18:41
  950 €
 • 6 foto
  Shitet Polo Cros regjistrimi par kosove
  Vetura

  Shitet Polo Cros regjistrimi par kosove

  Per meshume kontakt nr 044/556-558

  Pejë 14 korrik 12:28
  7.700 €
 • 0 foto
  polo 1.6 tdi viti 2009 me dogan
  Vetura

  polo 1.6 tdi viti 2009 me dogan

  polo 1.6 tdi viti 2009 vetura osht full full ekstra vetura osht e sapo ardhur nga jashti me dogan et

  Pejë 12 korrik 18:41
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Vw Polo 2007 rks 1 vit
  Vetura

  Vw Polo 2007 rks 1 vit

  Shitet Polo ne gjendje te shkelqyer 1.2benzin me regjistrim 1vit ne Emer Tim personal

  Pejë 7 korrik 20:06
  3.550 €
 • 11 foto
  Vw polo cross 1.9d 2009
  Vetura

  Vw polo cross 1.9d 2009

  Vw polo cross 1.9 diesel ne gjendje perfekte Fellne Abs ESP Klima Xhama elektronik Karrika nxemje

  Pejë 1 korrik 11:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kerkoj kete model te vw Polo pa dogan me nipar dyr
  Vetura

  Kerkoj kete model te vw Polo pa dogan me nipar dyr

  E hirit metalik me dy dyer ?!

  Pejë 1 korrik 11:32
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Pershendetje
  Vetura

  Pershendetje

  Polo 1.9 sdi viti 2001 rks 11 muaj shum e rujtme si brenda ashtu dhe jasht teper e rujtme me klim ab

  Istog 21 qershor 21:54
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Wv Polo
  Vetura

  Wv Polo

  Wv Polo 1.9 Tdi (di- te kuqe) ,vetura është ne gjendje shum te mir teknike dhe optike te gjitha serv

  Pejë 20 qershor 10:32
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Wv polo 1.6 benzin viti 98.
  Vetura

  Wv polo 1.6 benzin viti 98.

  Ne gjendje te mire pune. 1.6 benzin. Viti prodhimit 1998. Dyert central. Timonin hidraulik. per me

  Klinë 13 qershor 21:23
  1.500 €
 • 11 foto
  Shitet vetura polo 1.2 dissel 07.2011
  Vetura

  Shitet vetura polo 1.2 dissel 07.2011

  Shitet vetura ne gjendje perfekte 2011 1.2 dissel.panoramike fellne.goma te reja etj

  Pejë 11 qershor 09:45
  8.000 €
 • 6 foto
  Polo 1.4 TDI
  Vetura

  Polo 1.4 TDI

  Shes Polon 1.4 TDI - edhe 1vit regjistrim ,me kilometrazh 149...mi t kalume me liber servisi, 2 pare

  Pejë 10 qershor 20:07
  5.200 €
 • 1 foto
  polo SDI
  Vetura

  polo SDI

  shitet WV POLO. SDI 1.9. VITI 1998 nr kontaktus +436765332930 viber whatsapp

  Pejë 9 qershor 23:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  She’s veturen polo 1.9 SDI 2003 DIESEL
  Vetura

  She’s veturen polo 1.9 SDI 2003 DIESEL

  She’s veturen POLO 1.9 SDI viti I prodhimit 2003 gjendje shum te mir me klime

  Pejë 7 qershor 20:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  VW Polo 1.9 SDI
  Vetura

  VW Polo 1.9 SDI

  Të gjithë servisin eka te kryer, 11 muaj regjistrim, boj edhe nderrim.

  Istog 4 qershor 02:41
  2.350 €
 • 8 foto
  VW Polo 1.2, 2013
  Vetura

  VW Polo 1.2, 2013

  Makina nuk ka asnje defekt. Eshte ne gjermani dhe ka TÜV deri ne fund te 2020 Mund te ipet ne vle

  Klinë 3 janar 23:55
  9.500 €