Vetura

Vetura në shitje në Rajoni i Shkodrës

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 8 foto
  CITROEN C3 1.4 HDI NAFTE AUTOMAT 2006
  Vetura

  CITROEN C3 1.4 HDI NAFTE AUTOMAT 2006

  C3 automat viti 09 2006, motorr 1.4 nafte shume ekonomik, ne gjendje shume te mire, rrypin e motorri

  Shkodër Sot, 01:40
  3.199 €
 • 9 foto
  BMW 320d nafte Automat
  Vetura

  BMW 320d nafte Automat

  Bmw seria 3 motor 200 nafte kamjo automat sensor parkimi, dritat xenon, tapiceri lekure, viti 09 200

  Shkodër Sot, 01:40
  6.290 €
 • 11 foto
  EVO 200 / Automat / 2007 / Me dogan / Sapoardhur✅
  Vetura

  EVO 200 / Automat / 2007 / Me dogan / Sapoardhur✅

  Mercedes-Benz C 200CDI ( EVO ) / Kambio automatike , viti prodhimit 12/2006 ( Model 2007 ) , 249.00

  Shkodër Sot, 01:05
  5.400 €
 • 3 foto
  R KLAS
  Vetura

  R KLAS

  R KLAS VITI 2006 NAFTE KAMJO AUTOMATIKE NUK E KAP TAKSA LUKSI BEJME DHE NDERRIM ME MAKIN TJETER ME D

  Shkodër Sot, 00:52
  8.800 €
 • 8 foto
  Mercedes Benz E280
  Vetura

  Mercedes Benz E280

  Shitet Meededes E280. Gjendje perfekte shum e paster, te gjitha sherbimet e kryera ne kohe, gomat e

  Shkodër Sot, 00:34
  8.700 €
 • 5 foto
  Audi S6 shitet \nnderrohet
  Vetura

  Audi S6 shitet \nnderrohet

  Audi S6 5.2 fsi quatro look rs6 tapiceria rs6 sedilje elektrike dhe me ngrohje start/stop 3 qelesa b

  Shkodër Sot, 00:32
  17.500 €
 • 11 foto
  °FIAT GRANDE PUNTO SPORT 1.2 T-JET 2006°
  Vetura

  °FIAT GRANDE PUNTO SPORT 1.2 T-JET 2006°

  SHITET: GRANDE PUNTO SPORT SUPER GJENDJE MOTORRI 1.2 T-JET BENZINE (SUPER EKONOMIKE) KAMBIO MANUALE

  Shkodër Dje, 23:57
  2.699 €
 • 4 foto
  Golf 1.9 2007
  Vetura

  Golf 1.9 2007

  Makine ne gjendje shume te mire. Me klm origjinale 182 mije me letra te paguara , makina i ka te gji

  Shkodër Dje, 23:12
  4.500 €
 • 4 foto
  Golf 5 2.0 tdi
  Vetura

  Golf 5 2.0 tdi

  Golf 5 2.0 tdi full options gjendje perfekte motorrike dhe gjenerike shitet per arsye mosperdorimi

  Shkodër Dje, 22:58
  4.000 €
 • 10 foto
  Mercedes Benz C-220, 2010 Automatik
  Vetura

  Mercedes Benz C-220, 2010 Automatik

  Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike. Sallon shume i paster. Sensor parkimi para

  Shkodër Dje, 22:57
  9.700 €
 • 12 foto
  SHITET MERCEDES 203
  Vetura

  SHITET MERCEDES 203

  Shitet Mercedes 203 Viti - 2004, Karburanti- diesel, Ngjyra-Gri, me klime, etj. Makina disponon kat

  Shkodër Dje, 22:40
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  MERCEDES E220 BLUEFFICENCY AVANTGARDE
  Vetura

  MERCEDES E220 BLUEFFICENCY AVANTGARDE

  MERCEDES E220 CDI BLUEFICENCY AWANTGARDE 5 2012 FULL OPTION NGJYR E ZEZ SHUM E PASTER TAPICERI LEKUR

  Shkodër Dje, 21:59
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  MERCEDES C320 CDI AUTOMAT 7G TRONIC FULL OPTION
  Vetura

  MERCEDES C320 CDI AUTOMAT 7G TRONIC FULL OPTION

  MERCEDES C320 CDI V6 KAMJO AUTOMAT 7G TRONIC KAMJO MOTORR TIP I RI MAKINA ESHT E SAPO ARDHUR NGA GJE

  Shkodër Dje, 21:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MERCEDES E350 4MATIC BENZIN FULL PANORAMA
  Vetura

  MERCEDES E350 4MATIC BENZIN FULL PANORAMA

  MERCEDES E350 BENZIN 4MATIC NGJYR BEZH TAPICERI LEKURE NGJYR BEZH ME NGROJHE DHE MEMORJE PERDE ORIGJ

  Shkodër Dje, 21:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  DODGE NITRO R/T 4X4. 4.0L V6 MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  DODGE NITRO R/T 4X4. 4.0L V6 MUNDESI NDERRIMI

  DODGE NITRO R/T 4X4. 4.0L V6 VITI 2007 E SAPO TARGUAR MAKINA ESHTE PO THUAJSE E RE KA VETEM 43000

  Shkodër Dje, 21:57
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  BMW 730 D MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  BMW 730 D MUNDESI NDERRIMI

  Shitet bmw serie 730 diesel viti 2008 me 1770000 km origjinale makine ka 5 muaj ne ne shqiperi dhe e

  Shkodër Dje, 21:53
  11.000 €
 • 3 foto
  OPEL ASTRA HITCHBAC VITI 2011 full
  Vetura

  OPEL ASTRA HITCHBAC VITI 2011 full

  Opcionert Tavan xhami.drita xenon bixenon levizje majta djathas sipas timonit.kamera para.sensor shi

  Shkodër Dje, 21:53
  8.100 €
 • 10 foto
  Ford Focus 1.6 naft 07
  Vetura

  Ford Focus 1.6 naft 07

  Ford Focus 🔶viti 2007🔶 1.6 naft 🔶5+1 marrshe🔶 Euro 4🔶173000 km origjinale Kondicioner🔶xhama elektik🔶

  Shkodër Dje, 21:52
  3.300 €
 • 9 foto
  Fiat Grande Punto 1.2 Benzin -07
  Vetura

  Fiat Grande Punto 1.2 Benzin -07

  Fiat Grande Punto 1.2 Benzin / viti 2007 / 5+1 marrsha / kondicioner / xhama te zi origjinal + elekt

  Shkodër Dje, 21:51
  2.600 €
 • 8 foto
  Mercedes E 200 CDi -05
  Vetura

  Mercedes E 200 CDi -05

  Mercedes E 200 / Viti dhjetor 2005 / 204 km / kamjo automatike /Euro 4 / Kondicioner me 2 zona / Nav

  Shkodër Dje, 21:50
  5.700 €
 • 6 foto
  VW Passat TD 1.9
  Vetura

  VW Passat TD 1.9

  Makine e ardhur nga Franca, e pa perdorur ne Shqiperi e targuar per efekt te VKM. Manuale, Ekonomike

  Shkodër Dje, 21:34
  5.000 €
 • 5 foto
  Eklas 350 ..
  Vetura

  Eklas 350 ..

  shes e-klas w212 te vitit 2009 i sapo ardhur nga gjermania. Makina eshte me te gjitha opsionet qe mu

  Shkodër Dje, 21:31
  1 €
 • 3 foto
  Fiat punto naftet
  Vetura

  Fiat punto naftet

  punto 1.7 naftet shum ekonomike me letra deri ne vitin tjeter

  Shkodër Dje, 21:29
  1 Lek
 • 3 foto
  Okazin golf 5
  Vetura

  Okazin golf 5

  Shite golf 5 gjendje perfekte viti 2004 disqe gti origjinale me goma te reja 95% , vaj filta te nder

  Shkodër Dje, 21:27
  4.000 €
 • 5 foto
   opel combo 1.7 tdi
  Vetura

  opel combo 1.7 tdi

  Opel combo 1.7 tdi ne gjendje shum te mire motorrike,gjenerike ,abs,airbag,kondicioner funksinal,xha

  Shkodër Dje, 21:15
  2.700 €
 • 4 foto
  MERCEDES BENZ E CLASS 320 VITI 2003
  Vetura

  MERCEDES BENZ E CLASS 320 VITI 2003

  Me dokumenta te rregullta....ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike....kondicioner....airba

  Shkodër Dje, 21:12
  4.200 €
 • 6 foto
  TOYOTA RAV 4 2.2 NAFT FULL OPSION
  Vetura

  TOYOTA RAV 4 2.2 NAFT FULL OPSION

  TOYOTA RAV 4 VITI 2006 E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIJA KAMBIO MANUALE XHAMA TE ZI ORIGJIMALE NDEZJE ME

  Shkodër Dje, 21:09
  5.800 €
 • 5 foto
  C CLAS 220 CDI 2007 AUTOMAT DHE NDERRIM
  Vetura

  C CLAS 220 CDI 2007 AUTOMAT DHE NDERRIM

  C CLAS I ARDHUR NGA GJERMANIJA ME DOGAN TE PAGUAR MOTOR 220 CDI VITI DHJETOR 2007 KAMBIO AUTOMATIKE

  Shkodër Dje, 21:09
  8.500 €
 • 5 foto
  Mercedes Benz E250 NAFTE Automat
  Vetura

  Mercedes Benz E250 NAFTE Automat

  Shitet mercedes benz E250 Nafte Automat...Ne gjendje shume te mire...dokumenta deri ne dhjetor...shi

  Shkodër Dje, 21:01
  1.700 €
 • 6 foto
  GOLF 3 1.9 NAFTE VITI 97
  Vetura

  GOLF 3 1.9 NAFTE VITI 97

  Me dokumenta per nje vit.....kondicioner.....airbag....ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhener

  Shkodër Dje, 21:01
  1.200 €
 • 4 foto
  Mercedes Benz Sprinter 313 2007 i sapo ardhur
  Vetura

  Mercedes Benz Sprinter 313 2007 i sapo ardhur

  Mercedes Benz Sprinter 313

  Shkodër Dje, 21:01
  7.500 €
 • 3 foto
  Mercedes Benz C220 Nafte Viti 1999
  Vetura

  Mercedes Benz C220 Nafte Viti 1999

  Shitet Mercedes Benz C220 Nafte viti 1999..Kondicioner ABS Airbag..me dokumenta deri ne dhjetor ...s

  Shkodër Dje, 21:01
  2.600 €
 • 1 foto
  SEAT LEON 1.9 NAFTE MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  SEAT LEON 1.9 NAFTE MUNDESI NDERRIMI

  Me dokumenta te rregullta deri ne shkurt 2020....kondicioner....airbag....ne gjendje te shkelqyer...

  Shkodër Dje, 21:00
  2.100 €
 • 3 foto
  FIAT BRAVO 1.9 NAFTE MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  FIAT BRAVO 1.9 NAFTE MUNDESI NDERRIMI

  Me dokumenta per nje vit...ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike.....PER ME SHUME INFO KONTAKTO

  Shkodër Dje, 21:00
  1.000 €
 • 5 foto
  Golf 4 1.9 TDI I- (te kuqe) 1999
  Vetura

  Golf 4 1.9 TDI I- (te kuqe) 1999

  Golf 4 1.9 TDI I - te kuqe Viti 1999 Kondicioner Abs Disqe alumini Sport Goma te reja Dokumenta te

  Shkodër Dje, 21:00
  1.600 €
 • 6 foto
  OKAZIONN Golf 4 CABRIO 1.9 NAFTE TDI
  Vetura

  OKAZIONN Golf 4 CABRIO 1.9 NAFTE TDI

  VITI 1999 KONDICIONER ABS AIRBAG KAMBIO MANUALE DISQE ALUMINI VAJ E FILTRA TE NDERRUARA GJENDJE PER

  Shkodër Dje, 21:00
  2.400 €
 • 11 foto
  Mercedez Benz Cls
  Vetura

  Mercedez Benz Cls

  Shitet mercedez cls viti 2007 me dogane te pagume sensor pargingu kapanxhe sedilje me nxmeje para ed

  Shkodër Dje, 20:52
  8.500 €
 • 10 foto
  VW TOURAN 2009 FULL OPSION
  Vetura

  VW TOURAN 2009 FULL OPSION

  🔔E SAPO ARDHUR NGA Belgjika..🔔SHUM EKONOMIKE 5.5L PER 100 KM. VW TOURAN TREND 1.9 TDI AUTOMATIK DSG

  Shkodër Dje, 20:52
  7.800 €
 • 5 foto
  S 320 viti 07 Mundesi nderrimi
  Vetura

  S 320 viti 07 Mundesi nderrimi

  Shitet ose nderrohet S 320 viti 07 me te gjitha sherbimet e kryera.kamer para dhe mrapa.xhama te err

  Shkodër Dje, 20:51
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet volzvagen Sharon 2002 6+1 4×4
  Vetura

  Shitet volzvagen Sharon 2002 6+1 4×4

  Shitet volzvagen Sharon 4×4 serdile me ngrohje me disqe alumini me gjitha sherbimet e bera e sapo Ar

  Shkodër Dje, 20:50
  4.000 €
 • 10 foto
  Mercedez Benz 350
  Vetura

  Mercedez Benz 350

  Shkodër Mercedez Ml 350 BLUTEC Mercedes-Benz ML350 BLUETEC me 167.000 km.Viti 2013 Ngjyre zeze shum

  Shkodër Dje, 20:44
  250.000 €
 • 8 foto
  Golf 5 1.9 Kamio Automatike Auto Olti
  Vetura

  Golf 5 1.9 Kamio Automatike Auto Olti

  Shitet golf 5 1.9 me te gjithe letrat shqipatre ne gjendje shume te mire si xhnenerike ashtu edhe mo

  Shkodër Dje, 20:44
  4.500 €
 • 11 foto
  Golg 5 1.9 Kamio automatike
  Vetura

  Golg 5 1.9 Kamio automatike

  Shitet golf 5 1.9 kamio autoamtike me odagne te pagume sensor pargingu ne gjednej shume te mire si x

  Shkodër Dje, 20:44
  5.200 €
 • 11 foto
  Mercedez benz 4Matik Auto Olti
  Vetura

  Mercedez benz 4Matik Auto Olti

  Shitet mercedez benz 4*4 matik i ardhur nga gjermani me dogane te pagume sedilje me nxemje sensor pa

  Shkodër Dje, 20:44
  7.500 €
 • 11 foto
  E klas 220 cdi automatic
  Vetura

  E klas 220 cdi automatic

  Shes Eklas 220cdi automatic vitit fund 2011 blueficent ne super gjendje me letra te paguara per nji

  Shkodër Dje, 20:43
  13.000 €
 • 8 foto
  C200 cdi
  Vetura

  C200 cdi

  Mercedes Benz C200 CDI Viti 2004 EURO 4 nafte Manuale Motorr EVO Me dogane te paguar Ne gjendje t

  Shkodër Dje, 20:43
  4.500 €
 • 9 foto
  MITSUBISHI L200 Automatike
  Vetura

  MITSUBISHI L200 Automatike

  Mitsubishi L200 2.5TD 4x4 Diesel Automatike Sedilje me ngrohje 4 xhama elektik Goma te reja Kondici

  Shkodër Dje, 20:43
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW CADDY 07
  Vetura

  VW CADDY 07

  VW CADDY VITI 11.2007 1.9 DIESEL MANUALE ME DOGANE ME KLIME NE GJENDJE TE SHKELQYER ME LIBER SER

  Shkodër Dje, 20:43
  5.300 €
 • 8 foto
  SHITET VW CADDY 1.9 TDI VITI 2006  & 6+1 VEND
  Vetura

  SHITET VW CADDY 1.9 TDI VITI 2006 & 6+1 VEND

  SHITET MAKINA E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA NE GJENDJE SHUM TE MIR 1.9 TDI LIFE VITI 2006 180000 K

  Shkodër Dje, 20:42
  5.100 €
 • 3 foto
  BMW 325i automat
  Vetura

  BMW 325i automat

  Okazion 1500€ pa letra

  Shkodër Dje, 20:42
  1.500 €