Vetura

VW Volkswagen | Touran | Vetura në shitje në Rajoni i Vlorës | Automatik |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  Turan Automat 2008
  Vetura

  Turan Automat 2008

  Turan Automat 2008...makina esht n gjendje shum t mir me t gjifha sherbimet e bera n koh...vaj filt

  Sarandë 10 shtator 18:55
  6.500 €
 • 0 foto
  Turan Automatik 2008
  Vetura

  Turan Automatik 2008

  Volswagen Touran automat 2008...Makina eshte n gjendje shume te mir me te gjitha sherbimet e bera n

  Sarandë 10 shtator 16:55
  6.500 €
 • 9 foto
  Touran 2.0 TDI R-Line fabrike fuuullll
  Vetura

  Touran 2.0 TDI R-Line fabrike fuuullll

  Volksvagen Touran 2.0 nafte, VP fundi i 2013 , shum i shpejt dhe shum ekonomik. automat tronik ,

  Sarandë 10 shtator 12:58
  13.400 €
 • 12 foto
  Volswagen Touran 2.0 TDI DSG
  Vetura

  Volswagen Touran 2.0 TDI DSG

  VOLSWAGEN TOURAN 2.0 TDI AUTOMAT VITI 2004 Karburanti: Diezel Ngjyra.....: Blu Kamjo......: Automa

  Vlorë 25 korrik 18:57
  4.800 €
 • 4 foto
  Volkswagen Touran Full -06
  Vetura

  Volkswagen Touran Full -06

  Volkswagen Touran 12/05 Full option , kambio automatike dsg, xhama te zinj ,timonin me butona,sedilj

  Vlorë 23 qershor 23:10
  5.500 €
 • 7 foto
  Volkswagen Touran
  Vetura

  Volkswagen Touran

  I diskutushem!!!

  Vlorë 1 qershor 13:19
  5.500 €
 • 3 foto
  1.9
  Vetura

  1.9

  shum ekonomike

  Vlorë 4 prill 14:15
  4.500 €
 • 4 foto
  Volkswagen Touran 2.0 TDI DSG
  Vetura

  Volkswagen Touran 2.0 TDI DSG

  Shitet Volkswagen Touran, makina eshte full options dhe ne gjendje shume te mire. 155.000 km, kamio

  Vlorë 4 prill 08:38
  4.700 €
 • 7 foto
  Shitet makine
  Vetura

  Shitet makine

  Makina ne gjendje te mire 6+1. Me dokumenta te paguara.

  Sarandë 4 prill 01:55
  6.000 €
 • 5 foto
  VW Touran 2.0 TDI Automat
  Vetura

  VW Touran 2.0 TDI Automat

  Shitet VW Touran 2.0 TDI Automat DSG 6+1 vende Makina eshte e ardhur nga Hollanda 1 vit i perdorur

  Vlorë 3 prill 12:46
  5.500 €
 • 8 foto
  Touran 2.0 tdi
  Vetura

  Touran 2.0 tdi

  Shes touran 2.0 tdi dsg automatik ne gjendje perfekte serviset e kryera regjistrim 7 muaj hjilan kos

  Vlorë 2 prill 09:19
  6.000 €
 • 9 foto
  Volkswagen Touran 2.0 nafte Automat full opsion
  Vetura

  Volkswagen Touran 2.0 nafte Automat full opsion

  Shitet Volkswagen Touran. Viti 2009 motor 2.0 nafte kambio automatike navi ekran me prekje sedile me

  Vlorë 2 prill 05:13
  9.400 €
 • 7 foto
  VW Touran
  Vetura

  VW Touran

  shitet ose nderohet! VW Touran 2.0 TDI 6+1 vende me letra te sapo paguara. te gjitha sherbimet te kr

  Vlorë 2 prill 03:45
  4.750 €
 • 6 foto
  Volkswagen touran
  Vetura

  Volkswagen touran

  Chosse your car!!!

  Vlorë 2 prill 02:15
  13.000 €
 • 9 foto
  Volkswagen touran
  Vetura

  Volkswagen touran

  Chosse your car!!!

  Vlorë 2 prill 01:46
  6.800 €
 • 8 foto
  Touran 2.0 Tdi Automat full opt
  Vetura

  Touran 2.0 Tdi Automat full opt

  makina eshte ne gjendje te shkelqyer , sherbime te sapobera , xhama te zinj origjinal , dokumenta te

  Vlorë 1 prill 13:18
  4.400 €
 • 4 foto
  Okazion !!!
  Vetura

  Okazion !!!

  Super gjendje ka ardhur nga Belgjika letra te paguara .Mundesi nderrimi.

  Vlorë 1 prill 09:58
  3.700 €
 • 4 foto
  SHITET- Volksvagen 2006 / 7 vendesh
  Vetura

  SHITET- Volksvagen 2006 / 7 vendesh

  Shes Wolksvagen TOURAN 2006. 7 vendësh , shumë e mbajtur, me ekstra , marshat automatike i ndëroh

  Vlorë 1 prill 07:23
  5.000 €
 • 4 foto
  VW Touran dizel
  Vetura

  VW Touran dizel

  Ndrohet me benz E Clas 2003 ose shite makina esht me dogan t paguar per me shume info tel Faleminder

  Sarandë 2 janar 21:36
  Me Marrveshje