Vetura
Sarandë

Vetura në shitje në Sarandë

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Shitet Citroen C5 Exclusive
  Vetura

  Shitet Citroen C5 Exclusive

  Cittroen C5 ecslusive - shitet ne Sarande 1.Sedilet me ngrohje 2. xhama te erta nga fabrika 3.dri

  Sarandë 26 shkurt 23:55
  7.500 €
 • 3 foto
  VW Sharan dizel
  Vetura

  VW Sharan dizel

  Shitet sharon me letra t paguara per nj vit me gjendje t mire 1.9 tdi naft

  Sarandë 26 shkurt 18:19
  2.000 €
 • 6 foto
  Mercedes benz clk look amg black series
  Vetura

  Mercedes benz clk look amg black series

  Mercedes clk 220 viti 2006 nafte me bodykit black series. Makina eshte ne gjendje perfekte nuk ka ne

  Sarandë 25 shkurt 17:18
  8.000 €
 • 5 foto
  Porsche Cayenne Turbo XCLUSIVE
  Vetura

  Porsche Cayenne Turbo XCLUSIVE

  Shitet Porsche Cayenne Turbo 4.5 ne gjendje perfekte. Makina ska nevoje per asnje lloj sherbimi. Te

  Sarandë 25 shkurt 16:33
  22.000 €
 • 2 foto
  Shitet benzine & gaz
  Vetura

  Shitet benzine & gaz

  Shitet Citroen c4 Motorr 1600cc benzine & gaz. Letra te paguara deri ne korrik 2019

  Sarandë 25 shkurt 10:52
  2.500 €
 • 2 foto
  Shitet Automat
  Vetura

  Shitet Automat

  Shitet Citroen c4 Grand Picasso. Motorr 2000cc nafte. Kamio automat, paddle shift ne timon. Cruise c

  Sarandë 25 shkurt 10:52
  4.500 €
 • 2 foto
  Shitet Ford fiesta
  Vetura

  Shitet Ford fiesta

  Shitet ford fiesta viti 2009. Motorr 1,6 hdi ecosport. Kamio manuale. Me kondicioner. Ne gjendje shu

  Sarandë 25 shkurt 10:52
  4.000 €
 • 1 foto
  Okazion Peugeot 107
  Vetura

  Okazion Peugeot 107

  Shitet Peugeot 107 me targa dhe taksa deri ne korrik 2019 Manuale, motorr i vogel 1.0 benzine shume

  Sarandë 25 shkurt 10:52
  2.200 €
 • 4 foto
  Mercedes-benz sprinter 311 cdi
  Vetura

  Mercedes-benz sprinter 311 cdi

  Mercedes-Benz sprinter 311 cdi.Makina sic ka ardhur nga gjermania ka punuar shume pake ne Shqiperi d

  Sarandë 24 shkurt 18:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mercedez-benz 311cdi
  Vetura

  Mercedez-benz 311cdi

  Mercedez-benz 311 cdi. Makina sic ka ardhur nga Gjermania ka punuar shume pake ne Shqiperi dhe eshte

  Sarandë 24 shkurt 18:24
  8.000 €
 • 5 foto
  Toyota Aygo 1.4 naft viti 2006mundesi ndrimi
  Vetura

  Toyota Aygo 1.4 naft viti 2006mundesi ndrimi

  1.4 nafte. Gjendja shume mir. Targimi i par me dat 26 11 2018 letrat i mbarojn me dt 26 11 2019 km

  Sarandë 24 shkurt 07:41
  3.500 €
 • 12 foto
  Mercedes Benz Sprinter 412 D
  Vetura

  Mercedes Benz Sprinter 412 D

  Mercedes Benz Sprinter 412 D ne gjendje shume te mire . Makina eshte dopjo gome , Pesha maksimale qe

  Sarandë 23 shkurt 15:09
  7.000 €
 • 8 foto
  Okazion shitet VW sharan 1.9 nafte sh ekonomik
  Vetura

  Okazion shitet VW sharan 1.9 nafte sh ekonomik

  Shitet VW Sharan 6+1 vende ne gjjendje shume Te mire viti 2001 nafta motor 1.9 nafte goma verore dhe

  Sarandë 20 shkurt 20:53
  2.900 €
 • 7 foto
  Toyota Rav4 2005
  Vetura

  Toyota Rav4 2005

  2.0 Nafte D4D 170000km me liber sherbimesh Shum e paster Fundi i 2005 Air conditioner Klima Full e

  Sarandë 1 shkurt 16:07
  5.900 €
 • 8 foto
  Audi A4 quattro motorr 3.0 benzine gaz 4250€
  Vetura

  Audi A4 quattro motorr 3.0 benzine gaz 4250€

  Shitet Audi A4 quattro motorr 3.0 benzine+gaz e shenuar ne leje qarkullimi pa taks lluksi super ekon

  Sarandë 13 janar 10:19
  4.250 €
 • 12 foto
  Mercedes-benz E 220 EVO Panorama-Avantgarde 2010
  Vetura

  Mercedes-benz E 220 EVO Panorama-Avantgarde 2010

  *Mercedes benz *E klas Avantgarde full extra *Motori 220 cdi EVO super ekonomike *Kamjo manuale 7 ma

  Sarandë 31 dhjetor 10:55
  10.000 €
 • 6 foto
  Shitet seat leon
  Vetura

  Shitet seat leon

  Seat leon 1.6 16 valvola e 2001 bezin gaz gazi ne leje qarkullimit i shenuar. Sendilje meshini full

  Sarandë 30 dhjetor 18:54
  3.200 Lek
 • 8 foto
  E 270
  Vetura

  E 270

  Mercedes-Benz W211 E 270 CDI -VITI 12/2004 -Kambio AUTOMATIKE -TIPRONIC -PILOT AUTOMATIK (Kontroll

  Sarandë 29 dhjetor 12:37
  5.600 €
 • 5 foto
  Mercedes Benz Evo 220
  Vetura

  Mercedes Benz Evo 220

  Shitet Benz Evo 220 Avantgarde full viti 2007 ne gjendje te mire me te gjitha sherbimet e bera.

  Sarandë 26 dhjetor 17:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shevrolet benzin_gaz
  Vetura

  Shevrolet benzin_gaz

  Shevrolet venture benzin gaz makina esht n gjendje shum t mir . Makina eshte full . Xhama te zinje

  Sarandë 26 dhjetor 08:52
  3.500 €
 • 4 foto
  Bmw 116 viti 2012 me 69000km
  Vetura

  Bmw 116 viti 2012 me 69000km

  Ne gjendje super.

  Sarandë 12 dhjetor 20:53
  8.500 €
 • 0 foto
  Smart ne gjendje super
  Vetura

  Smart ne gjendje super

  Shitet smart model 2004 automatik dhe me marsha te timoni.Gjendja super...Kontrollojeni ku te doni.T

  Sarandë 23 nëntor 11:21
  2.200 €
 • 5 foto
  Mercedes Evo OKAZION
  Vetura

  Mercedes Evo OKAZION

  Mercedes benz evoo automat ...makina esht n gjendje shum t mir me t gjitha sherbimet e bera n koh...

  Sarandë 21 nëntor 12:15
  4.700 €
 • 3 foto
  shitet audi A3 1.6 benzin
  Vetura

  shitet audi A3 1.6 benzin

  makina eshete ne gjendje te mire dhe eshte me dokumenta te paguara deri ne tetor 2019 cemimi 1.900eu

  Sarandë 19 nëntor 15:28
  1.900 €
 • 2 foto
  Shitet!!Nissan Navara
  Vetura

  Shitet!!Nissan Navara

  Nisan Navara fundi i 2004 2.5 naft Me 1 motorr rezerv

  Sarandë 17 nëntor 12:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet!!Nissan Navara
  Vetura

  Shitet!!Nissan Navara

  Fundi i 2004 Manuale 2.5 naft

  Sarandë 17 nëntor 11:48
  5.800 €
 • 7 foto
  Mercedes benz E 270 CDI Avangarde
  Vetura

  Mercedes benz E 270 CDI Avangarde

  Makina eshte ne gjentje shume te mire 4 goma te reja Me dokumenta te paguara per 1 vit Me klima K

  Sarandë 12 nëntor 10:52
  3.200 €
 • 4 foto
  Golf 4
  Vetura

  Golf 4

  whatsapp. prgj

  Sarandë 10 nëntor 16:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mazda gaz benzine 1.5 super ekonomike
  Vetura

  Mazda gaz benzine 1.5 super ekonomike

  Shitet gaz benzine 1.5 super ekonomike 1200€ Me dokumenta

  Sarandë 7 nëntor 20:11
  1.200 €
 • 4 foto
  Smart fortwo
  Vetura

  Smart fortwo

  Eshte ne gjendje shume te mir tavan panoramik marsha tip tronic me dy celsa e gatshme per cdo lloj p

  Sarandë 7 nëntor 13:31
  3.800 €
 • 9 foto
  Ford Focus Titanium 1.6 cc benzine-gaz
  Vetura

  Ford Focus Titanium 1.6 cc benzine-gaz

  Ford focus titanium 1.6 cc benzine-gaz ne gjendje shume te mire teknike, e blere me 0 km te perfaqes

  Sarandë 21 tetor 16:21
  7.000 €
 • 3 foto
  Mercedes Benz A 170 avangarde
  Vetura

  Mercedes Benz A 170 avangarde

  E sapo ardhur nga Gjermania. Ne gjendje shume te mire. Sedilje lekure,sensore parkimi para dhe mbrap

  Sarandë 19 tetor 15:21
  5.400 €
 • 7 foto
  Toyota Corola Verso 2.2 Nafte. Fuuulll
  Vetura

  Toyota Corola Verso 2.2 Nafte. Fuuulll

  Toyota corola verso 2006 2.2 nafte manual . Shum ekonomike dhe shum e shpejt. 228000 klm. Orgijinale

  Sarandë 16 tetor 12:27
  5.900 €
 • 5 foto
  Peugeot Partner
  Vetura

  Peugeot Partner

  Shitet Peugeot partner ne gjendje shum te mir .Makina eshte kamio manuale , 1.4 benzin , 156mij km ,

  Sarandë 15 tetor 18:19
  1.500 €
 • 5 foto
  Hyundai Getz 1.2 Benzin. Viti 2006
  Vetura

  Hyundai Getz 1.2 Benzin. Viti 2006

  Sarande: Shitet Hyundai Getz 1.2 Benzin. Vit Prodhimi 2006, Kamio Manuale. Makina ka dy muaj qe ka a

  Sarandë 14 tetor 17:39
  2.800 €
 • 4 foto
  OKAZION SHITET OPEL ZAFIRA NE GJENDJE SHUME TE MIR
  Vetura

  OKAZION SHITET OPEL ZAFIRA NE GJENDJE SHUME TE MIR

  📂 Shitet : Opel Zafira 📂 Viti i prodhimit : 2001 📂 Forca motorrike : 2.0 📂 Karburanti : Nafte shume

  Sarandë 14 tetor 15:27
  2.400 €
 • 9 foto
  Hyundai Tuning
  Vetura

  Hyundai Tuning

  Motorr 1.6 Disqe nr 17 Start stop + ndezje ne distance. Letrat deri 01-09-2019

  Sarandë 10 tetor 09:26
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  EVO
  Vetura

  EVO

  Shitet EVO!!Start and Stop. Komplet PANORAM!. Pa taks lluksi.Super gjendje me te gjitha sherbimet sh

  Sarandë 8 tetor 23:55
  9.500 €
 • 0 foto
  Mitsubishi pajero
  Vetura

  Mitsubishi pajero

  Makina eshte ne gjendje shume te mire me goma te reja dhe sherbimet e bera ne dhjetor,e gatshme per

  Sarandë 7 tetor 11:34
  3.800 €
 • 2 foto
  Sharon 6+1 OKAZION
  Vetura

  Sharon 6+1 OKAZION

  Makina esht n gjendje shum t mir me t gjitha sherbimet e bera...makina esht shum ekonomike OKAZION

  Sarandë 1 tetor 11:14
  1.700 €
 • 5 foto
  Shitet Polo ekonomike
  Vetura

  Shitet Polo ekonomike

  Makinë në gjendje të mirë estetike dhe xhenerike. 1.2 benzinë, manual, kondicioner, goma të reja, e

  Sarandë 30 shtator 17:19
  2.400 €
 • 5 foto
  1.7 naft ekonomike n maximum
  Vetura

  1.7 naft ekonomike n maximum

  Makin familiare pune ekonomikee mbajtur

  Sarandë 24 shtator 18:49
  3.000 €
 • 8 foto
  Seat cordoba 1.4 16v
  Vetura

  Seat cordoba 1.4 16v

  Shitet seat cordoba 1.4 16v 2001 me documenta gusht 2020 ne gjendje te mir.

  Sarandë 24 shtator 15:28
  1.700 €
 • 0 foto
  mercedes 211
  Vetura

  mercedes 211

  Shitet makina ne gjendje super.me vetem 198000 km te verefikueshme ku te doni ju.blere te perfaqesia

  Sarandë 23 shtator 16:48
  4.200 €
 • 11 foto
  Ford fokus 1.8tdci
  Vetura

  Ford fokus 1.8tdci

  Forde Focus 1.8tdci kondicioner klima Butona ne timon limitator shpejtecie amortizator te rinjve vaj

  Sarandë 23 shtator 12:56
  2.600 €
 • 11 foto
  Mercedes benz Evo 320
  Vetura

  Mercedes benz Evo 320

  Shitet Evo super gjendje.Full option!!Start and stop.Tavan panoramik komplet.kambio automat sallon s

  Sarandë 23 shtator 10:31
  10.500 €
 • 4 foto
  Toyota jaris
  Vetura

  Toyota jaris

  Shitet ose nderoet toyota 1000cc benzin.190000km me sensor parkimi kondicioner dhe sherbimet e bera

  Sarandë 22 shtator 23:04
  2.400 €
 • 0 foto
  A class 1.4
  Vetura

  A class 1.4

  Shitet A class 1.4 ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike e gatshme per cdo lloj prove nga ana ju

  Sarandë 22 shtator 12:35
  1.400 €
 • 5 foto
  Honda Jazz
  Vetura

  Honda Jazz

  Shitet honda jazz 2007... 1.4 benzin ..kambio automatike (me marsha n timon+.-) ..sherbime t bra ..v

  Sarandë 21 shtator 20:12
  3.300 €
 • 0 foto
  shitet kamiocina
  Vetura

  shitet kamiocina

  Shitet kamiocins motorr 220 nafte shume ekonomike me dopio kabine dhe me karroceri 3 meter .Dokument

  Sarandë 21 shtator 12:04
  150.000 Lek