Vetura
Sarandë

VW Volkswagen | Golf | Vetura në shitje në Sarandë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  Golf 4
  Vetura

  Golf 4

  whatsapp. prgj

  Sarandë 10 nëntor 16:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Golf 4 Okazion
  Vetura

  Golf 4 Okazion

  Golf 4, benzin 1,6 manual vit prodhimi 2002

  Sarandë 19 shtator 19:11
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet okazion 0692635200
  Vetura

  Shitet okazion 0692635200

  Shitet golf v 1.9 tdi naft viti 2009 kilometrat 29000 mij sherbimet te bera te gjitha .

  Sarandë 10 shtator 11:57
  4.400 €
 • 9 foto
  Golf 5 + Automatike naft full extra
  Vetura

  Golf 5 + Automatike naft full extra

  Golf 5 plus Viti 2005-2006 Motori 200 naft Kamjo automatike Sallon lekure + ngrohje Navi i madh Xh

  Sarandë 6 shtator 11:46
  5.500 €
 • 0 foto
  Ahitet golf 5 1.9 automat
  Vetura

  Ahitet golf 5 1.9 automat

  Golf 5 1.9 nafte automat cmim i diskutueshem

  Sarandë 14 gusht 12:56
  6.000 €
 • 0 foto
  Shitet golf 5 1.9 nafte automat
  Vetura

  Shitet golf 5 1.9 nafte automat

  Golf 5 1.9 automat cmim i diskutueshem

  Sarandë 14 gusht 12:28
  6.000 €
 • 7 foto
  Golf IV 1.4 benzin
  Vetura

  Golf IV 1.4 benzin

  Makina esh shum e mbajtur, me te gjitha sherbimet e sapo bera, dokumenta der ne dhjetor, siguracion

  Sarandë 6 gusht 12:27
  1.800 €
 • 9 foto
  Vw Golf 5 GTI Gas+Benzin Fabrike 1.6 Viti 2008
  Vetura

  Vw Golf 5 GTI Gas+Benzin Fabrike 1.6 Viti 2008

  Shitet Vw Golf 5 1.6 Gas+Benzin Fabrike Viti 2008 217.000 KM Origjinale Cmimi:5000 I DISKUTUESHEM Eu

  Sarandë 5 gusht 19:45
  4.999 €
 • 0 foto
  SHITET W GOLF 5.
  Vetura

  SHITET W GOLF 5.

  cmim i padiskutushem.

  Sarandë 30 korrik 14:42
  4.500 €
 • 8 foto
  Golf 5 1.9 i thjeshte
  Vetura

  Golf 5 1.9 i thjeshte

  SHITET! Golf 5 1.9 i thjeshte pa turbo (me ekonomik se te tjeret) me sedilje lekure, full option per

  Sarandë 29 korrik 10:38
  5.200 €
 • 3 foto
  Shitet makine pa letra
  Vetura

  Shitet makine pa letra

  Shitet Golf 2 viti 1992 nafte , Super mjet per pune Bateri e re dhe vaj dhe filtra sapo nderruar M

  Sarandë 26 korrik 11:11
  30.000 Lek
 • 10 foto
  Shitet ose nderrohet golf V
  Vetura

  Shitet ose nderrohet golf V

  Golf V 2.0 tdi Te gjitha funksionale, shum I mbajtur,me sherbime Te sapo bera,vajra,filtra,goma 90%

  Sarandë 18 maj 20:41
  5.000 €
 • 4 foto
  GOLF 4 DI TKUQE 6MARSHA
  Vetura

  GOLF 4 DI TKUQE 6MARSHA

  Super gjendje makina nuk ka nevoj per asgje . E gateshme per cdo prove. I diskutueshem. Nderrim me t

  Sarandë 12 maj 17:35
  2.200 €
 • 2 foto
  VW Golf 4
  Vetura

  VW Golf 4

  Makina nuk ka nevoj per asgje (di) tkuqe 6 marsha . shum e paster si makine e gateshme per cdo lloj

  Sarandë 6 maj 17:01
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  E-GOLF
  Vetura

  E-GOLF

  Kilometra: 76,000 Ngjyra: gri Transmetimi: automatik Traction: Rrota e përparme Karburant: benzinë F

  Sarandë 19 prill 20:40
  2.000 €
 • 7 foto
  Volkswagen Golf V 1.4 tsi viti 2008 gt sport
  Vetura

  Volkswagen Golf V 1.4 tsi viti 2008 gt sport

  Makina eshte blere e re nga ana ime ne vitin 2008, eshte modeli 1.4 tsi me 122 kuaj fuqi, modeli gt

  Sarandë 19 prill 20:33
  7.000 €
 • 8 foto
  Golf 4
  Vetura

  Golf 4

  Shitet Golf IV i perplasur ne krahun e pasagjerit ,, demtim ka marre me shume ne parakolp dhe fener

  Sarandë 19 prill 18:19
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  VW Golf 5 1.4 benzin tsi viti 2007/2008
  Vetura

  VW Golf 5 1.4 benzin tsi viti 2007/2008

  vw Volkswagen golf 5 >motori 1.4 tsi benzin shum e shpejt dhe shum ekonomike > motorin e ka me

  Sarandë 4 prill 06:56
  3.800 €
 • 0 foto
  □■OKAZION■□
  Vetura

  □■OKAZION■□

  Shitet golf 4 fundi 2000 1.9 TDI shumm ekonomike , me te gjitha sherbimet e kryera.Makina disponon g

  Sarandë 4 prill 05:36
  2.000 €
 • 2 foto
  VW Golf 4 1.4 2003 benzin
  Vetura

  VW Golf 4 1.4 2003 benzin

  Golf 4 1.4 viti 2003 makina eshte ne gjendje shum te mir edhe shum ekonomike. Sallon lekure bezhe,xh

  Sarandë 4 prill 03:31
  2.300 €
 • 6 foto
  VW Golf IV benzin+gaz
  Vetura

  VW Golf IV benzin+gaz

  Shitet Golf IV 1.4 Benzin-Gas Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike. Gomat i ka te 4 te r

  Sarandë 3 prill 21:34
  2.400 €
 • 2 foto
  VW Golf 6 benzin
  Vetura

  VW Golf 6 benzin

  Shitet golf 6 2009 1.4 benzin manual super gjendje mundsi nderrimi vetem whats app

  Sarandë 3 prill 19:04
  7.000 €
 • 1 foto
  VW Golf benzin
  Vetura

  VW Golf benzin

  ......

  Sarandë 3 prill 15:54
  2.200 €
 • 5 foto
  VW Golf benzin
  Vetura

  VW Golf benzin

  vw golf ,goma te reja klima esp abs ne gjendje te shkelqyer sensor shiu sendile me ngrohje etj.....

  Sarandë 3 prill 08:59
  1.800 €
 • 10 foto
  Shitet Golf 5 Nafte 2.0 e vitit 2007
  Vetura

  Shitet Golf 5 Nafte 2.0 e vitit 2007

  Shitet Golf 5 ne gjendje perfekte Motorr 2.0 nafte Kambio manuale me 6 marsha E sapo ardhur nga Ital

  Sarandë 3 prill 08:42
  6.500 €
 • 2 foto
  Shitet Golf 4 1.9 naft
  Vetura

  Shitet Golf 4 1.9 naft

  Shitet golf 4 1.9 nafte

  Sarandë 3 prill 08:17
  2.500 €
 • 6 foto
  Shitet Golf 4 1.6 benzin
  Vetura

  Shitet Golf 4 1.6 benzin

  Makina eshte ne gjendje te mir.

  Sarandë 3 prill 08:13
  1.800 €
 • 0 foto
  Volzwagen golf
  Vetura

  Volzwagen golf

  Golf 4 kamio automatike ne gjendje shume te mire, me sherbime te bera, Me dokumenta per 1 vit.

  Sarandë 3 prill 06:20
  2.500 €
 • 8 foto
  Golf 4, vit 2002, 1,6 benzin 16 V, manual
  Vetura

  Golf 4, vit 2002, 1,6 benzin 16 V, manual

  Golf 4, vit 2002, 1,6 benzin 16 V, manual. Dokumenta per nje vit... cmimi 2000€ i padiskutueshem

  Sarandë 3 prill 03:52
  2.000 €
 • 1 foto
  VW Golf 4 3tkuqe
  Vetura

  VW Golf 4 3tkuqe

  per me shum tel.

  Sarandë 3 prill 03:39
  3.500 €
 • 2 foto
  VW golf 4
  Vetura

  VW golf 4

  Shitet VW golf 4 2001 me dokumentat deri ne korrik 2019 me klima

  Sarandë 2 prill 14:17
  1.200 €
 • 4 foto
  Nderrohet me makin me te madhe
  Vetura

  Nderrohet me makin me te madhe

  Nderrohet me makin me te madhe dhe diferenca e lekeve nga ana ime ! Makine esht shum e mbajtur

  Sarandë 2 prill 12:44
  1.800 €
 • 3 foto
  shitet golf 5 2007 1.6 benzin /gaz landi renzo
  Vetura

  shitet golf 5 2007 1.6 benzin /gaz landi renzo

  shitet golf 5 super gjendje shume pak inperdorur ne shqiperi impjanti gazit landi renzo i hedhur be

  Sarandë 2 prill 08:39
  5.500 €
 • 11 foto
  Golf 6
  Vetura

  Golf 6

  Golf 6 Viti - 2011 Kilometra 120.000 km Kuaj fuqi - 105 Navi - Me tuch Sistem parkimi para dhe m

  Sarandë 1 prill 22:13
  8.700 €
 • 2 foto
  SHitet Golf 4 1.9 Naft
  Vetura

  SHitet Golf 4 1.9 Naft

  SHitet Golf 4 1.9 Naft Viti 2000

  Sarandë 1 prill 20:43
  2.700 €
 • 6 foto
  Golf 4, vit 2002, manual,130 mij klm, 1.6 benzin,,
  Vetura

  Golf 4, vit 2002, manual,130 mij klm, 1.6 benzin,,

  Golf 4, vit 2002, manual,130 mij klm, 1.6 benzin,, cmimi 2000€ I PADISKUTUESHEM Ne gjendje perfekte

  Sarandë 1 prill 17:39
  2.000 €
 • 7 foto
  Golf 5 2.0 naft 2005 biturbo quatro
  Vetura

  Golf 5 2.0 naft 2005 biturbo quatro

  Golf 5 naft 2.0 viti 2005 biturbo quatro 6 marsha .. goma michelin drita bixseno nga fabrika timon d

  Sarandë 1 prill 15:28
  6.000 €
 • 2 foto
  VW Golf 3 dizel
  Vetura

  VW Golf 3 dizel

  Shitet gofl 3 ne gjendje shum te mir .gomat e para 100%te reja .motorr tdi me i te kuqe eshte shum e

  Sarandë 1 prill 04:54
  2.000 Lek
 • 2 foto
  Golf 5 2.0 tdi manual
  Vetura

  Golf 5 2.0 tdi manual

  Shitet golf 5. 2.0TDI Nafte Manual Km 230000 Ne gjendje te perkryer

  Sarandë 23 shkurt 03:44
  4.800 €
 • 3 foto
  Golf 4 TDI 1.9 2002
  Vetura

  Golf 4 TDI 1.9 2002

  Makina shitet per arsyje emigrimi. Gomat e para i ka te reja Brighistone as nje muaj si ka. Dokument

  Sarandë 13 shkurt 00:44
  2.500 €
 • 7 foto
  VW GOLF 1.4 tsi Gt Sport 122 hp viti 2008
  Vetura

  VW GOLF 1.4 tsi Gt Sport 122 hp viti 2008

  Makina eshte blere e re ne Greqi (disponon faturat e blerjes ne vitin 2008) eshte perdorur vetem nga

  Sarandë 6 janar 19:35
  6.300 €