Vetura
Sarandë

VW Volkswagen | Touran | Vetura në shitje në Sarandë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  Turan Automat 2008
  Vetura

  Turan Automat 2008

  Turan Automat 2008...makina esht n gjendje shum t mir me t gjifha sherbimet e bera n koh...vaj filt

  Sarandë 10 shtator 18:55
  6.500 €
 • 0 foto
  Turan Automatik 2008
  Vetura

  Turan Automatik 2008

  Volswagen Touran automat 2008...Makina eshte n gjendje shume te mir me te gjitha sherbimet e bera n

  Sarandë 10 shtator 16:55
  6.500 €
 • 9 foto
  Touran 2.0 TDI R-Line fabrike fuuullll
  Vetura

  Touran 2.0 TDI R-Line fabrike fuuullll

  Volksvagen Touran 2.0 nafte, VP fundi i 2013 , shum i shpejt dhe shum ekonomik. automat tronik ,

  Sarandë 10 shtator 12:58
  13.400 €
 • 7 foto
  Shitet makine
  Vetura

  Shitet makine

  Makina ne gjendje te mire 6+1. Me dokumenta te paguara.

  Sarandë 4 prill 01:55
  6.000 €
 • 0 foto
  Volkswagen touran 1.9 naft full options
  Vetura

  Volkswagen touran 1.9 naft full options

  Shitet Volkswagen touran 1.9 nafte.Makina eshte manuale ka xhama te zinj origjinal ka sendilje me ng

  Sarandë 2 prill 06:54
  5.000 €
 • 8 foto
  Okazionnnn Volkswagen Touran 1.9 naft
  Vetura

  Okazionnnn Volkswagen Touran 1.9 naft

  Shitet Volkswagen Touran ne gjendje te perkryer si nga ana motorike,xhenerike dhe estetike.Makina es

  Sarandë 2 prill 05:34
  4.400 €