Vetura
Shqipëri

Hummer | Vetura në shitje në Shqipëri | Automatik |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  shes HUMMER
  Vetura

  shes HUMMER

  Hummer H2 SUPERCHARGED LUXURY. Viti 2009, 6.2 , v8,800 hp kuaj fuqi, 30mij milje 4x4 . E vecante ne

  Elbasan 9 nëntor 19:11
  6.600.000 Lek
 • 10 foto
  Hummer H3
  Vetura

  Hummer H3

  Hummer h3 benzin gaz viti 2006 makina esht super gjendje per cdo gjo per me shum 0695555595

  Tiranë 7 nëntor 08:22
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Hamer 2 për koleksion.
  Vetura

  Hamer 2 për koleksion.

  Shitet Humer 2 the besst off Humer full optionons .Makinë për bossa për koleksion me 90000 milje ose

  Tiranë 23 shtator 13:56
  17.000 €
 • 8 foto
  Hummer H3 benzin + gaz full optional
  Vetura

  Hummer H3 benzin + gaz full optional

  Makina eshte ne gjendje perfekte Enea

  Durrës 22 shtator 20:24
  14.500 €
 • 4 foto
  Humer H3 Benzin-Gaz Full Option Gjendje Prefekte
  Vetura

  Humer H3 Benzin-Gaz Full Option Gjendje Prefekte

  Humer H3 Benzin-Gaz Full Option Gjendje Prefekte Viti Prodhimit 2006 Benzin + Gaz Cmimi 9800€ Me n

  Durrës 12 shtator 19:43
  9.800 €
 • 7 foto
  Hummer H3 benzin+gaz mundsi nderrimi
  Vetura

  Hummer H3 benzin+gaz mundsi nderrimi

  Makina eshte ne gjendje shume te mire Tv para mbrapa Disqe 20 Full inoks nga jashte Marmita extra E

  Durrës 10 shtator 14:06
  14.500 €
 • 1 foto
  Hummer SUPER SUPER MJET
  Vetura

  Hummer SUPER SUPER MJET

  Hummer super luksoz. Tapiceri lekure shume shume e bukur. Makina ka sh pak km.

  Tiranë 2 shtator 08:46
  21.000 €
 • 6 foto
  Hummer h2 2006 benzin+gaz mundsi nderrimi
  Vetura

  Hummer h2 2006 benzin+gaz mundsi nderrimi

  Makina eshte ne gjendje te perkryer ne cdo detaj Dokumenta te paguara per 1 vit Sherbime te sapo kry

  Durrës 29 gusht 18:03
  25.000 €
 • 1 foto
  Hummer H3 benzin+gaz
  Vetura

  Hummer H3 benzin+gaz

  eshte ne gjendje shume te mir

  Lezhë 25 gusht 11:48
  30.000 €
 • 9 foto
  Hummer H3
  Vetura

  Hummer H3

  Makina duket vet ska nevoj per fjal

  Tiranë 18 gusht 14:22
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  HUMMER H3 KAMBJO AUTOMATIKE BENZIN/GAZ 3.5
  Vetura

  HUMMER H3 KAMBJO AUTOMATIKE BENZIN/GAZ 3.5

  HUMMER H3 KAMBJO AUTOMATIKE BENZIN/GAZ 3.5 VITI 2007, TAVAN XHAMI, KAMERA, DVD PLAYER, TELEVIZOR, SE

  Lushnjë 6 gusht 09:19
  14.500 €
 • 5 foto
  Hummer H3
  Vetura

  Hummer H3

  Okazion .! Shitet hummer H3 benzin-gas, ne gjendje shume te mire pune . Me 4 goma te reja dhe letrat

  Tiranë 3 gusht 10:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Hummer
  Vetura

  Hummer

  Hummer h3 2.5 benzin automatic Fundi 2007 139 mij Km orgjinal E sapoardhur nga Dubai Gjendja perfekt

  Fier 30 korrik 20:31
  9.400 €
 • 11 foto
  HUMMER H2-6.0 Benzin+Gaz Sekuencial-XHAMA TE ZINJ
  Vetura

  HUMMER H2-6.0 Benzin+Gaz Sekuencial-XHAMA TE ZINJ

  HUMMER H2-6.0 Benzin + Gaz Sekuencial , Viti Prodhimit 2005 me 154.000 milje , sallon lekure , sedil

  Tiranë 1 korrik 11:34
  16.500 €
 • 0 foto
  Eni
  Vetura

  Eni

  Eni

  Kurbin 28 qershor 22:03
  16.000 €
 • 8 foto
  Hummer h3
  Vetura

  Hummer h3

  Makina duket vet me pak fjal mundesi ndrrimi

  Tiranë 18 qershor 08:55
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Hummer H3 benzin gaz 2007 Super
  Vetura

  Hummer H3 benzin gaz 2007 Super

  Hummer h3 benzin+gaz viti 2007 ne gjendje te shkelqyer 0696679716

  Tiranë 5 qershor 17:17
  11.999 €
 • 7 foto
  HUMMER H2 H3
  Vetura

  HUMMER H2 H3

  SHES HUMMER H2 DHE H3 NE GJENDJE TE MIR ME TARGA KOSOVARE MAKINAT JAN FULL OPSION BENZIN 6.0 dhe H3

  Durrës 10 prill 20:49
  35.000 €
 • 2 foto
  Hammer H2
  Vetura

  Hammer H2

  Hameri H2 asht ne gjendje te rregullt. Regjistrim ka deri ne mujn 4 2019 Per info. +38344207534 vibe

  Tiranë 4 prill 07:39
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Hummer H2 benzin
  Vetura

  Hummer H2 benzin

  Hummer me xhama te zi tapiceria e zeze lekur. Pamje panoramike. Ne gjendje perfekte i gatshem per cd

  Shkodër 4 prill 01:11
  43.000 €
 • 3 foto
  Hummer H3
  Vetura

  Hummer H3

  Hummer H3 Viti prodhimit 2007,benzine-gaz Makina esht ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e b

  Tiranë 3 prill 14:37
  14.500 €
 • 0 foto
  Hummer H3
  Vetura

  Hummer H3

  Shitet Hummer H3 i vitit 2007 per informacione me te detajuara ju lutem kontaktoni ne nr 0682084148

  Tiranë 3 prill 12:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Hummer H3
  Vetura

  Shitet Hummer H3

  Shitet Hummer H3 ne gjendje shume te mire

  Tiranë 3 prill 11:13
  15.000 €
 • 3 foto
  Hummer H2 6200 benzin+gaz
  Vetura

  Hummer H2 6200 benzin+gaz

  shitet hummer H2 me dokumenta te paguara

  Vlorë 3 prill 10:56
  16.000 €
 • 0 foto
  Hummer h2
  Vetura

  Hummer h2

  Shitet makina hummer h2 pa dogan dhe 2 muaj e ardhur nga amerika ... impianti gazit i sapo ven me ga

  Tiranë 3 prill 09:44
  17.000 €
 • 3 foto
  Hummer H3 benzin+gaz
  Vetura

  Hummer H3 benzin+gaz

  Super okazzion Shitet hummer H3 ne gjendje shume te mire pune gas- benzine per arsyje emigrimi, me t

  Tiranë 3 prill 08:51
  13.500 €
 • 5 foto
  Hummer H3 3.5 benzin/gaz
  Vetura

  Hummer H3 3.5 benzin/gaz

  Hummer H3 3.5 benzine/gaz me impiant te montuar ne Itali me 146000 km me navigator sendilje lekure f

  Tiranë 3 prill 08:42
  15.000 €
 • 9 foto
  Hummer H3 2008
  Vetura

  Hummer H3 2008

  Hummer H3 2008 , fuqi motorike 5,3 Benzin, Disqe origjinale krom+ disqe sportive ekstra. Sedilje

  Korçë 3 prill 07:11
  19.000 €
 • 0 foto
  Shitet Hummer
  Vetura

  Shitet Hummer

  e 2014 full option

  Tiranë 2 prill 23:24
  15.000 Lek
 • 5 foto
  Hummer H3
  Vetura

  Hummer H3

  Makina ne gjendje perfekte . Gati per cdo lloj prove !

  Tiranë 2 prill 15:14
  17.000 €
 • 6 foto
  Hummer h2
  Vetura

  Hummer h2

  Shitet hummer h2 2 muaj i ardhur nga amerika.. impjant gazi i ri.. goma frena e kambio te reja.. ser

  Tiranë 2 prill 12:32
  16.800 €
 • 3 foto
  Hummer h2 -05
  Vetura

  Hummer h2 -05

  Makina sapo jan paguar letrat serviset e bera te gjitha goma te reja super mbajtur shum pak perdorur

  Tiranë 2 prill 11:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Hummer h3
  Vetura

  Hummer h3

  Gjendje super 0698886161

  Kurbin 2 prill 11:26
  18.000 €
 • 5 foto
  Hummer H3
  Vetura

  Hummer H3

  Shes hummer h3 ne gjendje shum te mir, 3,7 benzin kilometra te garantuara 130,000 km goma te reja ka

  Kukës 2 prill 00:20
  13.000 €
 • 11 foto
  HUMMER H2--6.0 Benzin + Gaz Sekuencial-NDERROHET
  Vetura

  HUMMER H2--6.0 Benzin + Gaz Sekuencial-NDERROHET

  HUMMER H2--6.0 Benzin + Gaz Sekuencial , Viti Prodhimit Fundi 2003 me 144.000 km , sallon lekure ,

  Tiranë 1 prill 15:04
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Hummer H2
  Vetura

  Hummer H2

  Shitet hummer h2.. pak kohe i ardhur nga amerika.. te gjitha serviset e bera ne amerik.. frena te re

  Tiranë 1 prill 11:37
  16.500 €
 • 4 foto
  Hummer H3
  Vetura

  Hummer H3

  Makina esht ne gjendje perfekte nga ana xhenerike motorike kambio, Impiant gazi ne gjendje perfekte

  Tiranë 1 prill 03:50
  16.000 €
 • 9 foto
  Hummer h3 benzin+gaz 2007 OKAZION Ndrrohet
  Vetura

  Hummer h3 benzin+gaz 2007 OKAZION Ndrrohet

  Mundesi nderrimi Hummer 3.7 H 3 benzin dhe gaz te sapo vene italian viti 2007 automat me goma akull

  Tiranë 31 mars 19:40
  11.999 €
 • 11 foto
  Hummer H3 Kamjo Automatike Benzine+Gaz Full
  Vetura

  Hummer H3 Kamjo Automatike Benzine+Gaz Full

  Hummer H3 Kamjo automat,164mij KM Benzin/Gaz 3.5, Viti 2007, tavan xhami, kamera,dvd player , televi

  Elbasan 29 janar 23:34
  15.000 €
 • 5 foto
  OKAZION97 HUMMER H3
  Vetura

  OKAZION97 HUMMER H3

  H3 NE GJENDJE SHUM TE MIR ME GJITHA SHERBIMET BENZIN GAZ GOMA TE REJA SHUM PASTER SI JASHT EDHE BR

  Tiranë 24 janar 13:44
  13.500 €