Vetura
Shqipëri

Audi | Vetura në shitje në Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 8 foto
  Audi A7 3.0
  Vetura

  Audi A7 3.0

  Makina eshte ne gjendje super te gjitha sherbimet e bera goma te reja cmimi i diskutueshem mundesi n

  Korçë Sot, 10:15
  26.000 €
 • 3 foto
  Audi A3 viti2004Manual 1.6 benzin
  Vetura

  Audi A3 viti2004Manual 1.6 benzin

  Audi a3 me benzin 1.6 manual tek dere zeze me dogan me liber sherbimesh 150000km nga gjermania me g

  Tiranë Sot, 10:12
  3.800 €
 • 11 foto
  AUDI Q 5 AUTOMAT 3.0 TDI\"FULL\"
  Vetura

  AUDI Q 5 AUTOMAT 3.0 TDI\"FULL\"

  ▶️AUDI Q5- 3.0 TDI ▶️MOTORRI...............2967CC.pa takse luksi. ▶️KAMIO..............

  Tiranë Sot, 09:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  AUDI A3 SPORTBACK,NAFTE,AUTOMAT PER QERA
  Vetura

  AUDI A3 SPORTBACK,NAFTE,AUTOMAT PER QERA

  AUDI A3,SPORTBACK,NAFTE,AUTOMAT,PANORAME,LEKURE PER QERA DUKE FILLUAR NGA 25 EURO DITA. REZERVONI MA

  Tiranë Sot, 09:14
  35 €
 • 1 foto
  Shes Audi A6 2014
  Vetura

  Shes Audi A6 2014

  Shes Audi A6 viti 2014, kamio manuale, camera parkimi, sesnsor parkimi , sedilje me ngrohje, liber

  Tiranë Sot, 05:04
  17.000 €
 • 10 foto
  Audi a6 automat 2007 shitet nderrohet
  Vetura

  Audi a6 automat 2007 shitet nderrohet

  Shitet audi a6 super gjendje me dogane te paguar targa siguracion per nje vit i sapoardhur viti pro

  Tiranë Dje, 20:53
  6.800 €
 • 8 foto
  OKAZION VETEM DISA DITE...!!
  Vetura

  OKAZION VETEM DISA DITE...!!

  Shitet AUDI A3 me cmim okazion vetem per disa dite, Makina eshte ne gjendje te perkryer me sherbime

  Tiranë Dje, 20:30
  3.800 €
 • 7 foto
  Audi A4 2.0 Naft Automatike 2005
  Vetura

  Audi A4 2.0 Naft Automatike 2005

  🚘 Audi A4 2.0 nafte👍 VITI 12/2005👍 Kambio AUTOMATIKE (tip-tronic)👍 245771 KM👍 KLIMA DIGITALE👍 ✅ K

  Durrës Dje, 19:08
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Audi A4 Avant
  Vetura

  Audi A4 Avant

  Shitet audi a4 avant 2.0 nafte ne gjendje te shkelqyer si motorike dhe xhenerike sherbimet te sapo b

  Tiranë Dje, 19:02
  5.300 €
 • 8 foto
  Audi A4 1.8 benzine Automat ??????
  Vetura

  Audi A4 1.8 benzine Automat ??????

  Audi A4 1.8 benzine (motorr i thjesht behet 100% me gaz) kamio automatike 240.000km origjinale me li

  Elbasan Dje, 18:47
  4.700 €
 • 9 foto
  Audi A4, 2009, 2.0 Benzine, Automat
  Vetura

  Audi A4, 2009, 2.0 Benzine, Automat

  Shitet Audi A4 2.0 Benzine . Viti 2009. Kambio Automat. I sapoardhur nga Zvicra me liber sherbimesh

  Tiranë Dje, 17:23
  9.500 €
 • 9 foto
  OKAZIONNN  AUDI S4 quattro
  Vetura

  OKAZIONNN AUDI S4 quattro

  Audi S4 3.0 TFSI quattro ose 4x4 2010 Look RS4 163930 km origjinale me liber sherbimi ku servisi f

  Elbasan Dje, 17:08
  19.000 €
 • 9 foto
  Audi A6 2.0 TFSI viti 2013 OKAZION
  Vetura

  Audi A6 2.0 TFSI viti 2013 OKAZION

  Audi A6 2.0 TFSI viti 2013 Automat ne super gjendje. Makina eshte me letra per nje vit dhe nuk ka ne

  Tiranë Dje, 16:55
  16.900 €
 • 10 foto
  AUDI A6 QUATTRO? 3.0 NAFTE, AUTOMATIKE, ME DOGANE
  Vetura

  AUDI A6 QUATTRO? 3.0 NAFTE, AUTOMATIKE, ME DOGANE

  AUDI A6 QUATTRO 🚘 MOTORR 3.0 TDI ( NAFTE ) NUK E KAP TAKSA E LLUKSIT✅ KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONI

  Tiranë Dje, 15:51
  5.990 €
 • 9 foto
  Audi A6 3.2 Benzin? Automatike 2007 6900 Euro
  Vetura

  Audi A6 3.2 Benzin? Automatike 2007 6900 Euro

  💥🚘 AUDI A6 QUATTRO ✅ MOTORR 3.2 BENZIN👌MODEL 2007 KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONIC ✅ 171.000 KM OR

  Tiranë Dje, 15:50
  6.900 €
 • 0 foto
  Audi A8 3.0Tdi Quattro Full Options
  Vetura

  Audi A8 3.0Tdi Quattro Full Options

  Audi A8 2006(model 2007) Disqe 19 dhe goma ne gjendje te mire Sedilje lekure me ngrohje/ftohje/mas

  Vlorë Dje, 15:36
  9.000 €
 • 11 foto
  AUDI A8, VITI 2010, AUTOMATIKE, MOTORR 4.2 NAFTE
  Vetura

  AUDI A8, VITI 2010, AUTOMATIKE, MOTORR 4.2 NAFTE

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, dokumenta te paguara per nje vit, mot

  Tiranë Dje, 15:04
  21.000 €
 • 11 foto
  AUDI A4 S Line
  Vetura

  AUDI A4 S Line

  Motorr 2.0 Benzine S Line Clima, abs, esp, navi Sendilje me ngrohje Marrshat ne timon Biksenon Vaj -

  Tiranë Dje, 14:10
  10.700 €
 • 8 foto
  Audi A5 Cabrio 2.0 BENZINE QUATTRO !!!!!!!!!!!
  Vetura

  Audi A5 Cabrio 2.0 BENZINE QUATTRO !!!!!!!!!!!

  Shitet Audi A5 Cabrio Viti 2018 Motor 2.0 benzine. Km 1600 origjinale Ne gjendje te pesosur. Makina

  Durrës Dje, 13:32
  49.500 €
 • 8 foto
  Audi A4 2008 automat nafte 1.9(MUNDESI NDËRRIMI)
  Vetura

  Audi A4 2008 automat nafte 1.9(MUNDESI NDËRRIMI)

  Shitet Audi A4 2008 final edition (prodhim i fundit i ketij modeli) ne leje qarkullimi -Motor 1.9 na

  Tiranë Dje, 13:08
  5.800 €
 • 9 foto
  Audi A6 2.0 naftë Automatik
  Vetura

  Audi A6 2.0 naftë Automatik

  Audi A6 2.0 nafte Automatik ne gjendje perfekte klimatronik lleda para pas navi park assist goma te

  Kukës Dje, 12:03
  13.500 €
 • 8 foto
  Audi A7 3.0 Benzine -13 Full
  Vetura

  Audi A7 3.0 Benzine -13 Full

  Audi A7—3.0 Benzin Quatro S-Line , me 127.000 km , Viti Prodhimit 2013 , sendilje elektrrike+ngrof

  Tiranë Dje, 11:08
  24.500 €
 • 11 foto
  Audi A6 S-Line 3.0(nafte) 4x4 -2012 Full Opsion
  Vetura

  Audi A6 S-Line 3.0(nafte) 4x4 -2012 Full Opsion

  SHITET AUDI A6 FULL OPTIONS VITI 2012 S LINE 3.0 TDI QUATTRO 198.000 KM ME LIBER SHERBIMESH TE GJITH

  Durrës Dje, 10:51
  21.000 €
 • 11 foto
  Super okazjon audi a4 2000 tdi automatik
  Vetura

  Super okazjon audi a4 2000 tdi automatik

  Shitet audi a4 2000tdi automatik i sapo ardhur nga gjermania ne super gjendie nga te gjitha anet nu

  Tiranë Dje, 10:29
  4.700 €
 • 11 foto
  ??Audi A7 3.0 Diezel Automat nga Zvicera??
  Vetura

  ??Audi A7 3.0 Diezel Automat nga Zvicera??

  🇨🇭🇨🇭Audi A7 3.0 Diezel Automat Quattro VP 7 2011 Km 167000 Makina Disponon Fener Bi Xenon Dhe Inteli

  Elbasan Dje, 10:11
  22.500 €
 • 4 foto
  Shitet Audi A4 1.8 benzin-gaz
  Vetura

  Shitet Audi A4 1.8 benzin-gaz

  Shitet makina ne gjendje shum te mir,e ardhur nga zvicra.

  Durrës Dje, 09:22
  3.800 €
 • 7 foto
  AUDI A6 2.7TDI AVANT,RS6 FULL LED
  Vetura

  AUDI A6 2.7TDI AVANT,RS6 FULL LED

  Shitet Audi A6 2.7TDI Avant,Fund vitit 2008,192.500 Look 2011Rs6 full led,navigator,sedilje lekur e

  Tiranë Dje, 08:54
  9.900 €
 • 11 foto
  Okazion AUDI A 4 1.9 naft top ekonomik 09.e re.
  Vetura

  Okazion AUDI A 4 1.9 naft top ekonomik 09.e re.

  Okazion shitet Audi a 4 naft 1.9 naft shum ekonomike ardhur nga jashte me dogan te paguar makina esh

  Shkodër Dje, 08:53
  7.999 €
 • 11 foto
  Okazion AUDI A 4 1.9 naft top ekonomik 06.veq 2 di
  Vetura

  Okazion AUDI A 4 1.9 naft top ekonomik 06.veq 2 di

  Okazion Audi a 4 1.9 naft shum elonomike .e ardhur nga jashtetit me dogan te paguar..makina esht to

  Shkodër Dje, 01:24
  4.300 €
 • 5 foto
  Audi A5
  Vetura

  Audi A5

  Audi A5,ngjyre gri,cilindrate 3.0 nafte ne gjendje shume te mire teknike

  Tiranë 29 maj 22:06
  10.500 €
 • 10 foto
  Audi A4 3.0tdi sline ????
  Vetura

  Audi A4 3.0tdi sline ????

  Shitet Audi A4 3.0tdi, motor 2995 cm nuk e kap taksa lluksit, kambio Automatike, Sline, motori me 24

  Tiranë 29 maj 21:11
  12.900 €
 • 6 foto
  SHITET 2007 2.0 TDI NE GJENDEJE SUPER
  Vetura

  SHITET 2007 2.0 TDI NE GJENDEJE SUPER

  super ofert kjo makin sapo ka mberritur ne auto renxho me dogan te paguar gati per cdo prov

  Durrës 29 maj 20:56
  5.500 €
 • 1 foto
  Shitet audi a6 viti 2012 2.0tdi kamjo automat 9g
  Vetura

  Shitet audi a6 viti 2012 2.0tdi kamjo automat 9g

  Audi a6 viti 2012

  Tiranë 29 maj 20:11
  15.000 €
 • 9 foto
  Okazion qera 14 euro dita
  Vetura

  Okazion qera 14 euro dita

  Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . Ford focus 3 porta 2002

  Tiranë 29 maj 19:15
  14 €
 • 5 foto
  Makine me Qera 14 € Dita
  Vetura

  Makine me Qera 14 € Dita

  Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . -Ford focus 3 porta 2002

  Tiranë 29 maj 17:34
  14 €
 • 3 foto
  Qera 14 euro dita
  Vetura

  Qera 14 euro dita

  Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . 1 deri ne 5 dite cm

  Tiranë 29 maj 17:34
  14 €
 • 11 foto
  Super Audi A4 S-Line , VP 2007 , Manual , perfekt
  Vetura

  Super Audi A4 S-Line , VP 2007 , Manual , perfekt

  Te gjitha sherbimet e bera ne kohe , letra te gjitha te paguara per 1 vit , goma te reja sapo vena ,

  Lushnjë 29 maj 16:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shite Audi A6 2.4 Benzin Gaz 2005
  Vetura

  Shite Audi A6 2.4 Benzin Gaz 2005

  Shitet Audi A6, benzin gaz, me impjant gazi stag, me vlere 1200 euro, dhe i sapo montuar Makina esht

  Tiranë 29 maj 16:32
  7.800 €
 • 11 foto
  Audi Benzine /Gas 1.8 Turbo..Automatik septronic
  Vetura

  Audi Benzine /Gas 1.8 Turbo..Automatik septronic

  Audi A4 B7 1.8 Turbo Karburanti Benzine Gas.. /prins Kambjo Automat.Tronic.. 7G /R Sherbime te Bera.

  Tiranë 29 maj 16:12
  5.200 €
 • 6 foto
  Vetem shitet
  Vetura

  Vetem shitet

  Audi A6L quatro i vitit 2001 me xhama origjinal te zi mbrapa modeli L full-me xhama elektrik sedilje

  Tiranë 29 maj 15:55
  2.700 €
 • 8 foto
  Audi q7 s-line 2014 ??
  Vetura

  Audi q7 s-line 2014 ??

  Shitet audi q7 s-line 3000 nafte e 2014 me 200.000 kilometra (origjinale) super full option,xhama te

  Tiranë 29 maj 14:15
  25.000 €
 • 0 foto
  Shitet audi A4 2.7 tdi naft
  Vetura

  Shitet audi A4 2.7 tdi naft

  Audi-A4 2.7 portobagazh Viti-11.2006 Navigator Klima automatike Pilot automatik Sensor shiu Nxemje

  Tiranë 29 maj 11:38
  5.550 €
 • 0 foto
  Audi 2.5tdi automatike
  Vetura

  Audi 2.5tdi automatike

  Makina eshte ne gjendja te mir letrat per nje vit

  Fier 29 maj 10:48
  3.200 €
 • 10 foto
  Audi A6 okazion
  Vetura

  Audi A6 okazion

  Shitet Audi A6 me te gjitha sherbimet e bera 4 goma te reja Mishelin, sherbime xhenerike te sapo ber

  Tiranë 29 maj 09:33
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Audi A8 4.2Tdi Quattro 2011
  Vetura

  Audi A8 4.2Tdi Quattro 2011

  Audi A8 4.2Tdi Quattro 2011 Viti I prodhimit 2011 Motor V8, 4200 Nafte Kamio Automatike me 8 marsha

  Tiranë 29 maj 02:36
  25.000 €
 • 10 foto
  Audi a4 quattro 2.0 tfsi
  Vetura

  Audi a4 quattro 2.0 tfsi

  Shitet Audi A4 2.0 tfsi i 2011, në gjëndje të shkëlqyer mekanike, motorike dhe estetike. Makina ësht

  Tiranë 28 maj 19:14
  12.900 €
 • 3 foto
  AUDI A7 TIP-TOP
  Vetura

  AUDI A7 TIP-TOP

  SHITET AUDI NE GJENDJE PERFEKTE MEKANIKE DHE VIZUALE. TE TELEFONOJNE TE INTERESUAR SERIOZ. CMIMI I

  Fier 28 maj 14:50
  22.000 €
 • 13 foto
  AUDI A8 Presidenciale
  Vetura

  AUDI A8 Presidenciale

  MOTOR 3.0L DIESEL QUATTRO NGJYRE E ZEZE VITI PRODHIMIT 2014 MAKINA ESHTE SUPER FULL FULL OPSION

  Tiranë 28 maj 12:52
  41.000 €
 • 6 foto
  Shitet Audi A4 2.0 T Benzine/ Gaz(Prins) Viti 2010
  Vetura

  Shitet Audi A4 2.0 T Benzine/ Gaz(Prins) Viti 2010

  Shitet Audi A4 ne gjendje te perkryer motorike dhe xhenerike. Makina eshte model Kanadez e zhdoganua

  Vlorë 28 maj 10:25
  9.800 €
 • 10 foto
  Audi A4 2.0 TDI Automatik, mundesi ndrimi
  Vetura

  Audi A4 2.0 TDI Automatik, mundesi ndrimi

  Shitet Audi A4 2.0 TDI. Automatik me 7 Marrshe, ne gjendje shume te mire si ne motorr ashtu edhe ne

  Tiranë 28 maj 02:41
  5.800 €