Vetura
Shqipëri

Fiat | Bravo | Vetura në shitje në Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 10 foto
  SHITET NDROHET FIAT BRAVO 1.9 DIEZEL CROM PAKET
  Vetura

  SHITET NDROHET FIAT BRAVO 1.9 DIEZEL CROM PAKET

  SHITET - NDEROHET - FIAT BRAVO - CROM PACET - SHUM I VECNATE PER LLOJIN E VET - MOTORR 1.9 DIEZEL -

  Tiranë Sot, 13:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Fiat-bravo
  Vetura

  Fiat-bravo

  SHITET-NDEROHET Fiat-bravo.1.9 nafte kamio manuale klima -cd-player+tel pilot automatik. ne gjend

  Tiranë 2 prill 08:59
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Fiat bravo
  Vetura

  Fiat bravo

  Shitet fiat bravo 1.2 benzine shum ekonomike shitet arsye mosperdorimi e gacme per c do lloj prove

  Korçë 1 prill 05:09
  700 €
 • 1 foto
  Fiat Bravo(+/- diferencen)Shes.Nderroj.
  Vetura

  Fiat Bravo(+/- diferencen)Shes.Nderroj.

  Fiat Bravo i bere me porosi direkt ne fabrike. Motor: 1,4 , gaz benzine , motor rezerve. brenda

  Tiranë 24 mars 12:24
  6.600 €
 • 5 foto
  Shiter Fiat Bravo Nentor 2009 1.4 Benzin
  Vetura

  Shiter Fiat Bravo Nentor 2009 1.4 Benzin

  Makina e Sapo ardhur nga Jashte me dogane te pag.

  Shkodër 1 mars 22:32
  4.700 €
 • 6 foto
  SHITET FIAT BRAVO AUTOMAT NAFTE 1.6
  Vetura

  SHITET FIAT BRAVO AUTOMAT NAFTE 1.6

  SHITET☎️0672011174 FIAT BRAVO 2009 KLIMA TRONIC KAMJO AUTOMAT TRONIC +/- NAFTE 1.6 MULTIJET SUPE

  Tiranë 17 shkurt 10:35
  4.900 €
 • 3 foto
  Jepet me Qera!! Cmimet me te mira
  Vetura

  Jepet me Qera!! Cmimet me te mira

  Makina me qera Fiat Bravo 2008 motor 1.9 nafte me kamio manuale !Shume ekonomike!Makinat ne gjendje

  Tiranë 22 janar 12:20
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fiat Bravo Dynamic 1.4i
  Vetura

  Fiat Bravo Dynamic 1.4i

  Shitet Fiat Bravo Dynamic 1.4i, km 122000, me tvsh te paguar, ardhur me dt.12.06.2019, nga Siena Ita

  Fier 17 janar 17:13
  3.800 €
 • 4 foto
  Okazion.. Fiat bravo.. Kambio automatike viti 2008
  Vetura

  Okazion.. Fiat bravo.. Kambio automatike viti 2008

  Okazion.. Shitet Fiat Bravo.. Kambio automatike.. Viti 2008.. 1.6 naft... Shume ekonomike.. Me klima

  Tiranë 7 janar 11:00
  4.400 €
 • 7 foto
  Fiat Bravo 9/2011 nafte 1.6 multijet
  Vetura

  Fiat Bravo 9/2011 nafte 1.6 multijet

  Fiat Bravo 14/9/2011 motor nafte 1,6 multijet super ekonomike kambio manuale 6 marshe 138 mije orig

  Tiranë 28 dhjetor 14:35
  5.200 €
 • 7 foto
  Fiat Bravo 1.6 diesel multijet
  Vetura

  Fiat Bravo 1.6 diesel multijet

  Motorr 1.6 diesel,klima,abs,airbag,dogana e paguar.

  Fier 21 dhjetor 08:58
  4.500 €
 • 10 foto
  Fiat Bravo•1.6 Naft•Viti 2008•Kamjo Manual
  Vetura

  Fiat Bravo•1.6 Naft•Viti 2008•Kamjo Manual

  Fiat Bravo Viti 2008 1.6 Naft Kamjo manual Radio origjinale me komando ne timon Fener mjegulle 2-Cel

  Durrës 11 dhjetor 08:25
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Fiat Bravo 1.9 Nafte Viti 2008
  Vetura

  Fiat Bravo 1.9 Nafte Viti 2008

  Fiat Bravo 1.9 Nafte Viti 2008 e sapo ardhur dogane e paguar super gjendje shum e mbajtur makina ka

  Tiranë 10 dhjetor 10:44
  3.550 €
 • 11 foto
  Fiat Bravo diesel multijet
  Vetura

  Fiat Bravo diesel multijet

  Motorr 1.9 diesel multijet,klima,,viti prodhimit 9/2008,dogana e paguar.

  Fier 2 dhjetor 10:09
  4.500 €
 • 4 foto
  Shitet fiat bravo 2009
  Vetura

  Shitet fiat bravo 2009

  Shitet fiat bravo 1.6 nafte motorr shum ekonomik...viti prodhimit fundi i 2009...160.000km te vetat

  Tiranë 26 nëntor 10:37
  4.900 €
 • 8 foto
  Fiat Bravo 1.6 Diesel
  Vetura

  Fiat Bravo 1.6 Diesel

  Fiat Bravo 1.6 Diesel Cel 0692026426 çdo ditë ora 10:00-20:00. “Jo ndërrim” Me doganë të paguar

  Fier 18 nëntor 15:28
  4.300 €
 • 5 foto
  SHITET..ose_NDROHET ..FIAT BRAVO 1.9
  Vetura

  SHITET..ose_NDROHET ..FIAT BRAVO 1.9

  SHITET OSE NDROHET FIAT BRAVO 1.9 TD VITI 99-00 NE GJENDJE SUPER TE MIRE NUK KA NEVOJE PER ASNJI LLO

  Korçë 16 nëntor 07:57
  1.600 €
 • 11 foto
  NDERROHET FIAT BRAVO 2008 1.9 JTD multijet
  Vetura

  NDERROHET FIAT BRAVO 2008 1.9 JTD multijet

  Nderroj Fiat Bravo 1.9 jtd multijet 8 V. Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike.

  Lezhë 11 nëntor 21:51
  4.300 €
 • 6 foto
  Shitet Fjat Bravo 1.4 Benzin+Gas
  Vetura

  Shitet Fjat Bravo 1.4 Benzin+Gas

  Shitet Fjat Bravo 1.4 Benzin+Gas viti 2010, e sapo e ardhur me Dogan, gjendja tekni Motorrike shum t

  Fier 2 nëntor 08:11
  5.200 €
 • 11 foto
  FIAT BRAVO, VITI 2007, MANUALE, MOTORR 1.9 NAFTE
  Vetura

  FIAT BRAVO, VITI 2007, MANUALE, MOTORR 1.9 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.9 nafte, kambio manuale 6 marshe, viti prodhimi

  Tiranë 1 nëntor 10:00
  4.900 €
 • 9 foto
  Fiat bravo 2009 tdi 1.6 manuale 6+1 marshe
  Vetura

  Fiat bravo 2009 tdi 1.6 manuale 6+1 marshe

  Shitet fiat bravo viti prodhimit 2009 Motorr 1.6 disel kambio manuale 6+1 marshe Kondicioner climati

  Tiranë 21 tetor 20:05
  4.400 €
 • 3 foto
  Okazion Fiat Bravo Abarth 1.4 turbo benzin-gaz
  Vetura

  Okazion Fiat Bravo Abarth 1.4 turbo benzin-gaz

  Fiat bravo ABARTH 1.4 turbo benzin-gaz 150 hp - viti 2008. -Disqe alumini 17 me goma ne gjendje te m

  Durrës 21 tetor 17:10
  4.500 €
 • 8 foto
  Fiat bravo 1.4 benzin/gaz 2008
  Vetura

  Fiat bravo 1.4 benzin/gaz 2008

  Fiat bravo motorr 1.4 benzin/gaz me 178 mij km viti prodhimit 2008, manuale 6+R , klimatronik, koman

  Durrës 21 tetor 10:17
  3.999 €
 • 3 foto
  FIAT BRAVO 1.9 NAFTE MULTIJET 2009
  Vetura

  FIAT BRAVO 1.9 NAFTE MULTIJET 2009

  Shitet Fiat Bravo Vitprodhim i 2009 Motorri 1.9 Nafte Multijet. Kamio Manuale 200 Mije kilometra. M

  Tiranë 17 tetor 10:47
  4.400 €
 • 9 foto
   fiat bravo
  Vetura

  fiat bravo

  motorr 1.9 multijet manual xhama elektrik klima elektronike timon elektrik radio cd aux sd card timo

  Tiranë 14 tetor 13:38
  4.000 €
 • 3 foto
  FIAT BRAVO 1.9 NAFTE MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  FIAT BRAVO 1.9 NAFTE MUNDESI NDERRIMI

  Me dokumenta per nje vit...ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike.....PER ME SHUME INFO KONTAKTO

  Shkodër 10 tetor 16:08
  1.000 €
 • 11 foto
  SHITET FIAT BRAVO 2008
  Vetura

  SHITET FIAT BRAVO 2008

  SHITET FIAT BRAVO PRODHIM DHJETOR 2008 1.9 NAFT MULTIJET. MAKINA ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIRE MUND T

  Tiranë 8 tetor 15:02
  3.800 €
 • 3 foto
  Shitet makina FIAT BRAVO 1.6 nafte multijet
  Vetura

  Shitet makina FIAT BRAVO 1.6 nafte multijet

  Makina eshte shum e bukur nga brenda dhe nga jasht . Eshte nje makine qe ju ofron siguri te jashteza

  Durrës 4 tetor 08:30
  4.000 €
 • 8 foto
  Fiat Bravo
  Vetura

  Fiat Bravo

  Fiat bravo 1.9 nafte viti 2007 sapo targuar dekumenta sapo paguara dhe sherbime te gjitha te bera .n

  Berat 3 tetor 21:08
  3.800 €
 • 5 foto
  Fiat bravo automat 1.6
  Vetura

  Fiat bravo automat 1.6

  Shitet fiat bravo 3 1.6 nafte automat e sapo ardhur nga italia me te gjitha sherbimet e bera ne kohe

  Tiranë 3 tetor 10:33
  4.300 €
 • 4 foto
  Fiat bravo 1.6 nafte automat
  Vetura

  Fiat bravo 1.6 nafte automat

  Shitet fiat bravo 1.6 nafte automat e sapo ardhur nga italia me te gjitha sherbimet e bera ne kohe m

  Tiranë 3 tetor 10:30
  4.300 €
 • 7 foto
  Fiat Bravo 1.6 Naft Kamio AUTOMATIK -08 sapo ardh
  Vetura

  Fiat Bravo 1.6 Naft Kamio AUTOMATIK -08 sapo ardh

  Fiat Bravo 1.6 Naft Kamio AUTOMATIK KLIMATRONIC AUTOMAT radio Cd mp3 komanda ne timon pilot automati

  Fier 3 tetor 09:27
  4.500 €
 • 10 foto
  Fiat Bravo MultiJet 1.9 125.000 km
  Vetura

  Fiat Bravo MultiJet 1.9 125.000 km

  Fiat bravo 2007 1.9 eco MultiJet ekonomike 125.000km manual sherbime te sapokryera dokumentac

  Tiranë 2 tetor 19:38
  4.500 €
 • 5 foto
  Shitet fiat bravo e 99
  Vetura

  Shitet fiat bravo e 99

  Shitet ose nderrohet me makin nafte 4 dyer Motorri eshte ne gjendje shum te mire 1.4 benzine shum e

  Elbasan 2 tetor 17:03
  1.000 €
 • 10 foto
  Fiat Bravo 1.4 Benzin-Gaz
  Vetura

  Fiat Bravo 1.4 Benzin-Gaz

  Fiat Bravo 1.4 Benzin-Gaz Viti 2009 Kambio manuale 215.123 kilometra originale E sapo ardhur nga i

  Durrës 2 tetor 09:28
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fiat bravo 1.6 automat okazion
  Vetura

  Fiat bravo 1.6 automat okazion

  Shitet fiat bravo 1.6 nafte automat ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike Te gjitha sher

  Tiranë 1 tetor 15:53
  4.490 €
 • 8 foto
  FIAT BRAVO VITI 2008 MOTOR 1.9 NAFTE KAMBJO MANUAL
  Vetura

  FIAT BRAVO VITI 2008 MOTOR 1.9 NAFTE KAMBJO MANUAL

  SHITET FIAT BRAVO VITI 2008 KAMBJO MANUALE MOTOR 1.9 NAFTE 167.000 km ORIGJINALE NGJYRA GRI E ERRET

  Shkodër 28 shtator 09:28
  3.200 €
 • 0 foto
  Pjese kembimi Fiat dhe Opel
  Vetura

  Pjese kembimi Fiat dhe Opel

  ‘Auto Ledi ‘Ju ofron pjese kembimi Origjinale (te perdorura) 👌Per markat si ; OPEL ➡️Zafira

  Tiranë 24 shtator 10:08
  100 €
 • 10 foto
  Shitet fiat bravo 1.4 benzin+gaz me dogan tpaguar
  Vetura

  Shitet fiat bravo 1.4 benzin+gaz me dogan tpaguar

  Shitet fiat bravo 1.4 benzin+gaz viti 2010 me dogan te paguar sherbime te bera radiao CD 2 celsa gje

  Tiranë 22 shtator 13:07
  3.900 €
 • 8 foto
  Fiat Bravo 1.9Diesel
  Vetura

  Fiat Bravo 1.9Diesel

  Cel 0692026426 çdo ditë ora 10:00-20:00. “Jo ndërrim” Me doganë të paguar. Viti 2009. Kambjo m

  Fier 20 shtator 22:01
  4.200 €
 • 7 foto
  Fiat Bravo 1.6 Diesel
  Vetura

  Fiat Bravo 1.6 Diesel

  Cel 0692026426 çdo ditë ora 10:00-20:00. “Jo ndërrim” Me doganë të paguar. Viti 9/2008. Kambjo

  Fier 20 shtator 22:00
  4.300 €
 • 2 foto
  Shitet Fiat Bravo 2007
  Vetura

  Shitet Fiat Bravo 2007

  Fiat bravo e vitit 2007 , ne gjendje shume te mire fizike dhe teknike me liber sherbimi.

  Tiranë 20 shtator 16:12
  4.500 €
 • 0 foto
  ⚠️Okazion⚠️
  Vetura

  ⚠️Okazion⚠️

  Shitet Fiat Bravo, viti 2007, me 172000 km, në gjendje shume te mirë, vaj filtra të sapo ndërruar ,

  Tiranë 19 shtator 16:22
  2.900 €
 • 5 foto
  Fiat bravo 1.9 2007
  Vetura

  Fiat bravo 1.9 2007

  Fiat bravo 2007 nafte 1.9 me letra per 1 vit deri me dat 9.8.2020 cmimi 3500 euro i diskutushem per

  Durrës 19 shtator 09:41
  3.500 €
 • 11 foto
  Fjat Bravo 1.8 naft kamje manuale
  Vetura

  Fjat Bravo 1.8 naft kamje manuale

  E gacme per cdo lloj me dogan te paguara

  Durrës 19 shtator 08:46
  3.900 €
 • 8 foto
  Fiat Bravo
  Vetura

  Fiat Bravo

  Shes Fiat Bravo 2009 ne gjendje perfekte xhamat e zi jan origjinal me letra te paguara për në vit.

  Elbasan 15 shtator 23:10
  4.999 €
 • 0 foto
  FIAT BRAVO NAFTE 1.9
  Vetura

  FIAT BRAVO NAFTE 1.9

  FIAT BRAVO VITI 2007 NAFTE 1.9 KAMBIO MANUALE KLIMA AUTOMATIK ME 2 ZONA PASQYRA ME PALOSJE ME THARJE

  Tiranë 14 shtator 13:06
  3.850 €
 • 3 foto
  shitet makina fiat bravo 1.6 multijet
  Vetura

  shitet makina fiat bravo 1.6 multijet

  Shitet Makina eshte shum e bukur nga brenda dhe nga jasht . Eshte nje makine qe ju ofron siguri te j

  Tiranë 10 shtator 22:27
  4.000 €
 • 5 foto
  FIAT BRAVO 2007
  Vetura

  FIAT BRAVO 2007

  fiat bravo 1.9 nafte. shum ekonomik. letrat deri ne shkurt. cdo pjese e ka origjinale. ka udhetu

  Durrës 8 shtator 13:10
  6.200 €
 • 4 foto
  Fiat Bravo 1.6 Diezel viti 2009 Kamio Automatike
  Vetura

  Fiat Bravo 1.6 Diezel viti 2009 Kamio Automatike

  Fiat Bravo 1.6 Diezel. viti 2009 Makina me Dogane e sa po ardhur gjendja Perfekte km 170.000 me Lib

  Tiranë 3 shtator 19:57
  4.500 €