Vetura
Shqipëri

Isuzu | Vetura në shitje në Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Isuzu trooper 3.0D
  Vetura

  Isuzu trooper 3.0D

  Shitet isuzu trooper 3.0D viti 02 manuale ,goma 80%, 4x4 ne gjendje shume te mire xhama elektrik ,

  Lezhë Dje, 09:21
  4.000 €
 • 6 foto
  OKAZION - Autobus 35+1+1
  Vetura

  OKAZION - Autobus 35+1+1

  Shitet Autobus Turistik, Otokar Sultan Mega 2017 Viti i prodhimit 2017-2018, Letra te paguara deri

  Tiranë 20 shkurt 13:27
  50.000 €
 • 1 foto
  dadiauto pick up 1.8 OKAZION + nderrime
  Vetura

  dadiauto pick up 1.8 OKAZION + nderrime

  makin pune pick up shum mir nga motorri edhe kamio ekonomike ka nevoj vetem per nje nga fenerat

  Tiranë 3 shkurt 19:15
  2.700 €
 • 2 foto
  Isuzu Trooper automat letra te sapoprera..ndrrim.
  Vetura

  Isuzu Trooper automat letra te sapoprera..ndrrim.

  Isuzu tropper ne gjendje te mir motorike kondiconer abs mbydhje qendror me pult arbage 4x4 goma te r

  Elbasan 11 dhjetor 09:42
  3.700 €
 • 6 foto
  Okazion 750€
  Vetura

  Okazion 750€

  Shitet okazion suzuki 2002 1.3 benzin Ka nje vit pa pre taksat Cel:0693179518

  Tiranë 27 shtator 10:43
  750 €
 • 3 foto
  Shitet isuzi
  Vetura

  Shitet isuzi

  Shitet isuzi viti 2005 motorr 4 piston me goma te reja me bateri te re me letra per 1 vit makina as

  Shkodër 13 shtator 07:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ISUZU RODEO
  Vetura

  ISUZU RODEO

  Isuzu Rodeo Gas- Benzin-3200 kubik viti 2002 . 2800 euro me dokumenta. Makina ne gjendje te mire! Ma

  Vlorë 12 shtator 23:31
  2.800 €
 • 5 foto
  ~OKAZION~ SHITET ISUZU CAMPO 2.5TDI
  Vetura

  ~OKAZION~ SHITET ISUZU CAMPO 2.5TDI

  •Makina eshte ne gjendje perfekte teknike dhe mekanike, ne gjendje te mire estetike. •Motor 2.5T

  Lezhë 6 shtator 12:57
  6.000 €
 • 1 foto
  Isuzu d max 3000
  Vetura

  Isuzu d max 3000

  Makina eshte ne gjendje shum te Mir , cilindrata 3000 , naft. Kamio automat gomat te reja michelin m

  Kavajë 14 gusht 21:57
  7.800 €
 • 2 foto
  isuzu
  Vetura

  isuzu

  shite isuzu gjendje te mir motori dhe gjenerike

  Tiranë 21 korrik 22:13
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ISUZU D-MAX 2019 0 KM 4X4 !
  Vetura

  ISUZU D-MAX 2019 0 KM 4X4 !

  ISUZU D-MAX 0KM I RI Motor 1.9 Nafte 164 Kuaj Fuqi Kambio manuale 6+R 4X4 Radio Bluetooth Drita Le

  Durrës 27 maj 19:36
  28.500 €
 • 7 foto
  Elbasan
  Vetura

  Elbasan

  Makina esht ne gjendje shum te mir pune. Eshte me shm makine per pune marka e makines “DAIHATSU”

  Elbasan 10 maj 21:40
  3.000 Lek
 • 3 foto
  Iveco
  Vetura

  Iveco

  Shitet kamjoncin iveco ne gjendje shum te mir Permasat e karoceris 3.90 e gjat Vet shkarkuse ne te

  Lezhë 19 prill 19:57
  55.000 Lek
 • 8 foto
  Isuzu 4x4
  Vetura

  Isuzu 4x4

  Makina eshte ne gjendje shume te mire , ska anje problem E shesim per ekonomi finaciare . Per me t

  Berat 13 prill 00:52
  8.000 Lek
 • 5 foto
  Me Marrveshje Nr i Telefonit : 0686467949
  Vetura

  Me Marrveshje Nr i Telefonit : 0686467949

  Makina eshte ne gjendje shume te mire , ska asnje problem. E shesim per ekonomi finaciare .

  Berat 13 prill 00:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Isuzu
  Vetura

  Isuzu

  Shitet per mbyllje aktiviteti.

  Vlorë 6 prill 15:20
  8.000 €
 • 4 foto
  Autobus 33 vende
  Vetura

  Autobus 33 vende

  Autobusi esht me te gjitha te bera me sherbime me goma te reja . Me topograf. Esht ne gjendje shum t

  Durrës 4 prill 05:17
  14.000 €
 • 0 foto
  Foristrade Mundesi Ndrrimi
  Vetura

  Foristrade Mundesi Ndrrimi

  Shitet isuzu trooper 3.0D viti 02 manuale 4x4 ne gjendje shume te mire xhama elektrik , klima , airb

  Lezhë 4 prill 00:04
  4.000 €
 • 0 foto
  Isuzu 4x4 3.1 D Turbo
  Vetura

  Isuzu 4x4 3.1 D Turbo

  Shitet Isuzu gjendje shum te mire.Cmimi i diskutueshem!

  Shkodër 3 prill 18:59
  4.300 €
 • 2 foto
  isuzu
  Vetura

  isuzu

  Isuzi 3.1 naft super super gjendje ngjyra vishnje 5000 euro

  Tepelenë 3 prill 18:16
  5.000 €
 • 6 foto
  Shitet isuzu tropper
  Vetura

  Shitet isuzu tropper

  shitet makina ! pa letra ! me timon anglez makina ndodhet ne gjendje shume te mire ! cmimi i diskut

  Tiranë 3 prill 13:05
  2.000 €
 • 5 foto
  Shitet isuzu tropper
  Vetura

  Shitet isuzu tropper

  pa letra ne gjendje shume te mire si motorike ashtu dhe generike

  Tiranë 3 prill 11:44
  1.600 €
 • 1 foto
  Isuzu trooper
  Vetura

  Isuzu trooper

  Taksa dhe siguracjon der n qershor 2019 makina esht gjendej te mir me gjith sherbimet e bera 4x4

  Tiranë 3 prill 10:37
  4.300 €
 • 2 foto
  Shitet isuzu
  Vetura

  Shitet isuzu

  Shitet autobus isuzu me motorr iveco, urban 20+40

  Lushnjë 3 prill 10:36
  8.000 €
 • 10 foto
  Isuzu D-Max Blinduar B7 Edhe mundesi ndrimi
  Vetura

  Isuzu D-Max Blinduar B7 Edhe mundesi ndrimi

  Isuzu d-max e bardh e blinduar b7 e cdoganuar me targa shqiptare me 8,900 km per me shum info kontak

  Durrës 3 prill 09:53
  50.000 €
 • 8 foto
  Isuzu sing 2006
  Vetura

  Isuzu sing 2006

  Makina esht Gabin kineze por pjeset jan te gjitha japoneze te Isuzu ne gjendje shum te mir mekanike

  Durrës 3 prill 08:00
  3 €
 • 0 foto
  Dumdum vetshkarkus
  Vetura

  Dumdum vetshkarkus

  Shes dumdum vet shkarkus dopjo gom ne gjendje te mir shitet per arsye mos perdorimi cemimi 1200€ i d

  Fier 3 prill 07:51
  1.200 €
 • 5 foto
  2005
  Vetura

  2005

  Ä°VECO EURO CÄ°TY Ä°VECO TECTOR OTOKAR SULTAN ISUZU NOVO CITY ISUZU TURKUAZ ISUZU URBAN MERCEDES B

  Tiranë 3 prill 07:35
  8.000 €
 • 4 foto
  Karotreci okazion
  Vetura

  Karotreci okazion

  Shitet okazion karotreci Iveco viti 2005 shum i mire dhe I mbajtur

  Vlorë 2 prill 11:40
  13 €
 • 5 foto
  Autobus
  Vetura

  Autobus

  Shitet autobus isuzu ne gjendje shum te mir viti 2004 cmimi i diskurushem

  Tiranë 2 prill 10:21
  15.100 €
 • 0 foto
  IZUZU
  Vetura

  IZUZU

  Shitet per arsye mosperdorimi,eshte ne gjendje shume te mire pune ,motorr 2.5 -4x4

  Elbasan 2 prill 04:55
  4.500 €
 • 0 foto
  Isuzu
  Vetura

  Isuzu

  Shitet isuzu ne gjendje shum te mire pune ,motorr 2.5 naft,4x4

  Elbasan 2 prill 04:41
  4.500 €
 • 1 foto
  ISUZI VITI 2006 VET SHKARKUSE 5500 EURO
  Vetura

  ISUZI VITI 2006 VET SHKARKUSE 5500 EURO

  Shitet isuzi vetshkarkues viti 2006 ne gjendje shum te mir shitet per 5500 euro per me shum kont ne

  Durrës 2 prill 03:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ISUZU
  Vetura

  ISUZU

  shitet makina me te gjitha sherbimet e bera gomat e reja letrat te paguara

  Berat 1 prill 21:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Isuzu 3.0 nafte perfekte, 4x4 me buton elektronik
  Vetura

  Isuzu 3.0 nafte perfekte, 4x4 me buton elektronik

  Makina eshte ne gjendje perfekte si per amortizim ashtu dhe gjendja motorike, viti i prodhimit 2004

  Berat 1 prill 16:25
  7.500 €
 • 2 foto
  Shitet fuoristrade isuzu
  Vetura

  Shitet fuoristrade isuzu

  Shitet fuoristrade isuzu 2400 cc gjendja e mir

  Shkodër 1 prill 14:57
  1.000 €
 • 4 foto
  Isuzu pick-up !
  Vetura

  Isuzu pick-up !

  Isuzu pick-up ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike.Super 4x4!

  Fier 1 prill 09:50
  10.500 €
 • 2 foto
  Shes autobuz
  Vetura

  Shes autobuz

  Shitet autobuzi ne gjendje shum te mire

  Durrës 1 prill 08:06
  12.000 €
 • 3 foto
  Goma foristrade 17
  Vetura

  Goma foristrade 17

  Goma per xhip nr 17 shum pak te perdorura te vitit 2016 shiten 250 euro

  Pogradec 11 mars 23:35
  250 €
 • 6 foto
  Super fuoristrade pick up!
  Vetura

  Super fuoristrade pick up!

  Pick up Isuzu ne gjendje te shkelqyer mekanike dhe motorrike,dogane e paguar,e gateshme per c’do p

  Fier 7 mars 08:54
  10.900 €
 • 3 foto
  Shitet isuzu turkaz urban
  Vetura

  Shitet isuzu turkaz urban

  Urban 21 vende ulur 30 ne kembe te shenuara ne leje me letra dhe siguracion

  Lushnjë 10 shkurt 22:38
  9.000 €
 • 5 foto
  Shes Isuzu. Monterey
  Vetura

  Shes Isuzu. Monterey

  Shitet opel monterey prodhim japonez motorr diferenciale cdo gje.te isuzut japoneze

  Korçë 4 shkurt 19:54
  3.500 €
 • 4 foto
  ISUZO OKAZION
  Vetura

  ISUZO OKAZION

  Shitet Isuzo me karroceri ne gjendje shume te mire e gatshme per cdo lloj prove. Kontakt ne: 0694044

  Tiranë 21 janar 16:34
  3.800 €