Vetura
Shqipëri

Peugeot | 206 | Vetura në shitje në Shqipëri | Targa Te huaja |

Kategoria

Lloji

Modeli

206

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 6 foto
  Peugeot 206 -00
  Vetura

  Peugeot 206 -00

  Shes peugeot 206 viti 2000 1.1 benzin ngjyra gri 1500 euro i diskutushem

  Durrës 26 shkurt 00:44
  1.500 €
 • 6 foto
  PEUGEOT 206 ZVICRE ??????????????
  Vetura

  PEUGEOT 206 ZVICRE ??????????????

  Shitet peugot viti 2003 e sapo ardhur nga zvicra me 94 mij km mtorr 1.6 benxin motorr i thjeshte dhe

  Fier 16 janar 08:24
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Peugeot 206 plus 1.4 hdi viti 2010 van
  Vetura

  Peugeot 206 plus 1.4 hdi viti 2010 van

  Shitet Peugeot 206 plus 1.4 hdi viti 2010 van, km 128000, me tvsh te paguar, cmimi 3200

  Fier 21 tetor 23:05
  3.200 €
 • 4 foto
  geuget
  Vetura

  geuget

  shitet peugeto pa letra 600 mij lek shum ne gjendje te mir si motorrike dhe xhenerike shum ekonomike

  Skrapar 24 shtator 10:56
  6.000 Lek
 • 0 foto
   Peugeot 206+ 1.4 Dizel
  Vetura

  Peugeot 206+ 1.4 Dizel

  shitet vetura e inportuar ngja gjermania peugote 206+ dizel 1.4 hdi marshi manual Klim ac km 26534

  Kukës 20 shtator 17:22
  2.750 €
 • 2 foto
  Pezho 206 kabrio viti 2003 super gnendje okazion
  Vetura

  Pezho 206 kabrio viti 2003 super gnendje okazion

  Pezhoja ne gjendje shum te mir Kabrio padogan num ka lerta Cmimi 850 euro nuk disktohet flm.

  Vlorë 21 gusht 09:06
  850 €
 • 6 foto
  Peugeot 206 cc Kabrio
  Vetura

  Peugeot 206 cc Kabrio

  Peugeot 206 cc Kabrio .Viti 2007.1.6 hdi nafte ne gjendje shum te mire .Me dogan te paguar gati per

  Durrës 20 gusht 10:03
  2.800 €
 • 9 foto
  Peugeot 206 1.4 nafte 2007 super okazion
  Vetura

  Peugeot 206 1.4 nafte 2007 super okazion

  Shitet peugeot 206 Motorr 1.4 nafte kambio manuale 5+1 marshe Me kondicioner ne super gjendje tekn

  Tiranë 17 gusht 09:12
  2.500 €
 • 0 foto
  Okazion pezho 206 kabrio targa te huaja super gjen
  Vetura

  Okazion pezho 206 kabrio targa te huaja super gjen

  Pezhona ne gjendje shum te mir sherbime te bera Kabriua super hapet dhe mbyllet ok egacme per cdollo

  Vlorë 2 gusht 17:43
  850 €
 • 2 foto
  Omazion pezho 206 kabrio super gjendje viti 2003
  Vetura

  Omazion pezho 206 kabrio super gjendje viti 2003

  Pezhona gnendje shum te mir Kabrio pa dogan nuk ka letra Cmimi 850 euro nuk diskutohet Tel serjoz

  Vlorë 1 gusht 23:25
  850 €
 • 7 foto
  Okazion Peugeot 206 Naft 2006
  Vetura

  Okazion Peugeot 206 Naft 2006

  Peugeot 206 motorr 1.6 naft 166.000 km, 4 goma te reja, me kondicioner ska nevoj per asgje cmimi 1.9

  Tiranë 30 korrik 10:42
  1.900 €
 • 7 foto
  ?? Okazion Peugeot 206 benzin 1.4 viti 2006
  Vetura

  ?? Okazion Peugeot 206 benzin 1.4 viti 2006

  Peugeot 206 benzin 1.4 vito 2006 dogane e paguar goma 80% mbyllje qendrore me pult xhama elektrik pa

  Durrës 10 korrik 09:38
  2.000 €
 • 3 foto
  PEUGEOT 206 BENZIN 2006 SWISS AUTO
  Vetura

  PEUGEOT 206 BENZIN 2006 SWISS AUTO

  PEUGEOT 206 E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGANE TE PAGUAR NE SUPER GJENDJE ME KM ORIGJINALE DHE ME LIB

  Tiranë 30 qershor 17:19
  2.300 €
 • 3 foto
  Pexho 1.4 nafte
  Vetura

  Pexho 1.4 nafte

  Makina o me dogan vetem per targa kilometrat me liber

  Durrës 7 qershor 16:26
  1.900 €
 • 7 foto
  Shitet Peugeot 206 plus.2009-2010. 1.2 benzin
  Vetura

  Shitet Peugeot 206 plus.2009-2010. 1.2 benzin

  Shitet akull me dogan 2300 euro.gomat akull manual .me kater porta e sapo doganuar.me sherbimi te be

  Tiranë 27 maj 21:52
  2.300 €
 • 9 foto
  Peugeot 206 1.4 nafte
  Vetura

  Peugeot 206 1.4 nafte

  Peugeot 206 1.4 nafte viti 2003 e sapo ardhur me dogane te paguar gjendja perfekte 134.233 kilometra

  Durrës 4 prill 07:51
  1.700 €
 • 3 foto
  Shes pezho 1.6 benzin vetura qindet ne prizren
  Vetura

  Shes pezho 1.6 benzin vetura qindet ne prizren

  Shes pezho 1.6 benzin e ardhur nga zvicrra pa dogan me tabrla t zvicrres

  Kukës 4 prill 06:27
  1.000 €
 • 3 foto
  Peugeot 206  2.0Benzin Vitit 2002 Shitet 500€
  Vetura

  Peugeot 206 2.0Benzin Vitit 2002 Shitet 500€

  Peugeot 206 2.0Benzin me dogane te paguar kondicioner xhama te zi te gjith xhami par me nuanca Disj

  Durrës 4 prill 01:57
  500 €
 • 3 foto
  Peugeot 206 benzin
  Vetura

  Peugeot 206 benzin

  Shitet Peugeot ne gjendje shum te mir . Makina ka ardhur nga jasht ,eshte pa dogan . Eshte sport ,ne

  Lushnjë 4 prill 00:55
  3.000 €
 • 4 foto
  Peugeot 1.6 nafte me dogan
  Vetura

  Peugeot 1.6 nafte me dogan

  Peugeot 1.6 nafte manual viti 2002 ne gjendje shum te mir me dogan te paguar

  Tiranë 3 prill 23:55
  1.200 €
 • 3 foto
  Pezho viti 2009 benzin 1.2
  Vetura

  Pezho viti 2009 benzin 1.2

  Makina eshte ne gjendje te mire me dogane te paguar viti 2009 me disqe 15 ajer kondicjonato benzi

  Durrës 3 prill 22:16
  2.300 €
 • 7 foto
  peugeot
  Vetura

  peugeot

  Shitet pezho 206 per arsyje mos perdorimi benzin me motor 1.1 i vitit 1999 ne gjendje te mire

  Lushnjë 3 prill 19:26
  1.000 €
 • 6 foto
  ????Peugeot 206 2.0 HDI nga Zvicera????
  Vetura

  ????Peugeot 206 2.0 HDI nga Zvicera????

  🇨🇭🇨🇭 Peugeot 206 2.0 HDI Manual VP 2000 Km 190000 Makina Disponon Drita Mjergulle Goma Te Reja Me di

  Elbasan 3 prill 12:07
  1.800 €
 • 4 foto
  Peugeot 206 2.0 gti
  Vetura

  Peugeot 206 2.0 gti

  Peugeot 206 2.0 benzin

  Fier 3 prill 10:26
  600 €
 • 3 foto
  Peugeot
  Vetura

  Peugeot

  Makina esht e ardhur nga zvicra dy muaj e perdori ne shqiperi.Motorr 1.4 benzin

  Durrës 3 prill 03:49
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  U shit,,,Peugeot 206 1.4 HDi 2007
  Vetura

  U shit,,,Peugeot 206 1.4 HDi 2007

  Peugeot 206 1.4 HDi E sapoardhur nga Italia Me dogane te paguar Viti 2007 156000 km origjinale Supe

  Fier 2 prill 11:30
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Peugeot 206
  Vetura

  Peugeot 206

  Shitet peugeot 206 e vitit 2009 1.4 nafte me 111510 km e blere te koncesjonari ne itali dhe e perdor

  Tiranë 2 prill 06:52
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Okazion
  Vetura

  Okazion

  Shitet peugeot 206 viti 2003 kamjo automatike 104 mij kilometra origjinale motorr 1.4 Me 8 valvul

  Tiranë 2 prill 06:09
  2.499 €
 • 4 foto
  Peugeot 206 cc
  Vetura

  Peugeot 206 cc

  Peugeot 206cc cabrio 1.6 benzin . Pa letra fare nuk i behen. Okaziooon 600 mij lek veteem sot.

  Gjirokastër 2 prill 05:09
  600 Lek
 • 2 foto
  Peugeot 206 -benzine gaz
  Vetura

  Peugeot 206 -benzine gaz

  ⬛Pezho 2006 ⬛ ▪▪Kambio manuale ▪▪ Viti 2001▪ ▪ ▪▪motor 1.4 benzine gaz⛽ ▪▪

  Durrës 2 prill 00:30
  1.800 €
 • 3 foto
  PEUGEOT 206 VETEM PER PJESE KEMBIMI
  Vetura

  PEUGEOT 206 VETEM PER PJESE KEMBIMI

  Shitet me pjese kembimi

  Vlorë 1 prill 17:30
  Me Marrveshje