Vetura
Shqipëri

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  Golf 4 Motorr 2.8 Benzine/Gaz 4x4??????
  Vetura

  Golf 4 Motorr 2.8 Benzine/Gaz 4x4??????

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike xhenerike me sherbime te sapo bera vaj filtra dhe te

  Kukës Sot, 20:48
  3.800 €
 • 10 foto
  VW Golf Plus Sport viti 2006 me dogane..
  Vetura

  VW Golf Plus Sport viti 2006 me dogane..

  VW Golf Plus Sport me dogane viti 2006 navi madhe sedilje me ngrohje clima abs esp pilot automat mot

  Vlorë Sot, 20:47
  4.299 €
 • 0 foto
  Polo 1.4 nafte
  Vetura

  Polo 1.4 nafte

  Shitet per arsye mosperdorimi, me cdo gje ne rregull shum ekonomike

  Shkodër Sot, 20:47
  2.300 €
 • 10 foto
  VW Passat SE 2013
  Vetura

  VW Passat SE 2013

  2013 Volkswagen Passat SE 2.5 - Versioni SE i kompletuar me opsione. 177mije kilometra. Kambio Auto

  Fier Sot, 20:46
  9.500 €
 • 11 foto
  Vw Phaeton 3.0TDI Lungo Individual super Full
  Vetura

  Vw Phaeton 3.0TDI Lungo Individual super Full

  Volkswagen Phaeton Lungo 3.0TDI 4X4 ,versioni INDIVIDUAL,model i ri,Chrome Packet full Inox,fenere m

  Pogradec Sot, 20:46
  10.000 €
 • 5 foto
  Okazion Caddy 1.9 tdi
  Vetura

  Okazion Caddy 1.9 tdi

  shitet vw cadyy viti prodhimit dhjetor 2006, ardhur nga gjermania,dogane e paguar,me targa shqiptare

  Durrës Sot, 20:44
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Golf 6 Diesel Automat
  Vetura

  Shitet Golf 6 Diesel Automat

  Shotet Golf 6 2.0 Diesel Automat +- tronic ngjyr e Zez Metalizzato ,Abs,Srs,Esp,Clima Dixhitale,Sens

  Tiranë Sot, 20:44
  8.600 €
 • 11 foto
  VW Golf 6 LIMITED EDITION 1.4 TSI Automatik FULL
  Vetura

  VW Golf 6 LIMITED EDITION 1.4 TSI Automatik FULL

  ▪️SHite VW Golf 6 ▪️VITI PRODHIMIT 2009 ▪️170.000 KM ORIGJINALE (Me Liber) ▪️TUV GJE

  Tiranë Sot, 20:43
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Tiguan 2013 automat full 15500 euro kovertim
  Vetura

  Tiguan 2013 automat full 15500 euro kovertim

  Tiguan viti 2013 naft 2.0 sa po ka ardhur me dogan te paguar esht full full me ekstrat opsionet te g

  Tiranë Sot, 20:43
  15.500 €
 • 11 foto
  Passat CC 2013
  Vetura

  Passat CC 2013

  VW PASSAT CC Motor 2.0 TSI (Benzine) Viti 2013, Kambio Automatike, Fener Xenon Bi Xenon, Fener me

  Elbasan Sot, 20:43
  10.700 €
 • 4 foto
  Passat cc per pjese
  Vetura

  Passat cc per pjese

  Durrës Pjese vw cc 2009 2015 +355 69 939 0606 +355 69 322 1760 motorr Vw cc 2013-2015 benzine

  Durrës Sot, 20:43
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VOLKSWAGEN PHAETON 3.0 DIZEL -08 MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  VOLKSWAGEN PHAETON 3.0 DIZEL -08 MUNDESI NDERRIMI

  VOLKSWAGEN PHAETON R- LINE ORIGJINAL ME MOTOR TURBO 3.0L. NUK EKAP TAKSA LUKSIT SE ESHTE 2997 KUBIK.

  Tiranë Sot, 20:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 -12 FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 -12 FULL MUNDESI NDERRIMI

  VOLKSWAGEN PASSAT PORTOBAGAZH MOTOR 2.0 KAMJO AUTOMAT ME 6 MARSHE.MAKINA ESHTE 20.12.2011.MAKINA ES

  Tiranë Sot, 20:42
  Me Marrveshje
 • 9 foto
   VW TOUAREG V10 5.0L-04 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  VW TOUAREG V10 5.0L-04 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

  VOLKSWAGEN TOUAREG 4MOTION INDIVIDUAL .ME MOTOR V10 BITURBO 5.0L.MAKINA ESHTE 20.12.2003 DHE ESHTE F

  Tiranë Sot, 20:41
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  GOLF 6 BIFUEL
  Vetura

  GOLF 6 BIFUEL

  Shitet &Mundesi ndrimi Golf 6 benzine +gas i vitit 2009....Makina ka ardhur nga Italia ...Me dog

  Korçë Sot, 20:41
  8.400 €
 • 5 foto
  Golf 5 nafte 1.9
  Vetura

  Golf 5 nafte 1.9

  Golf 5 nafte ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike e sapo ardhur.me dogan te paguar.motorr

  Durrës Sot, 20:41
  4.200 €
 • 11 foto
  ❌VW TOURAN 1.9 nafte ~ 2007 ~AUTOMATIKE ~ 5 vende❌
  Vetura

  ❌VW TOURAN 1.9 nafte ~ 2007 ~AUTOMATIKE ~ 5 vende❌

  VW TOURAN 1.9 nafte🔹 versione HIGHLINE🔹 VITI 2007🔹 Kambio AUTOMATIKE🔹 201447 KM (me liber sherbimes

  Durrës Sot, 20:41
  5.699 €
 • 11 foto
  Golf 5 1.6 FSI AUTONATIC
  Vetura

  Golf 5 1.6 FSI AUTONATIC

  -ABS -ESP -Cruis Controll -Navi -Full MDF bordi -Sensor Parkimi para dhe mbrapa -12 Airbag -Bagazhie

  Fier Sot, 20:41
  4.200 €
 • 11 foto
  ❌VW GOLF 1.9 nafte ~ 2008 ~kambio MANUALE ~united❌
  Vetura

  ❌VW GOLF 1.9 nafte ~ 2008 ~kambio MANUALE ~united❌

  VOLKSWAGEN GOLF 1.9 nafte🔹 Version UNITED🔹VITI 2008 🔹175447 KM me liber Servisi 🔹EMERTIMI I GAZRAVE;

  Durrës Sot, 20:41
  4.999 €
 • 11 foto
  ❌ VW GOLF 1.9 nafte ~ 2006 ~kambio AUTOMATIKE❌
  Vetura

  ❌ VW GOLF 1.9 nafte ~ 2006 ~kambio AUTOMATIKE❌

  VOLKSWAGEN GOLF 1.9 nafte🔹 VITI 12/2006 dale n qarkullim n 2007🔹 178447 KM me liber servisi🔹 EMERTIM

  Durrës Sot, 20:41
  5.399 €
 • 11 foto
  VW CADDY 1.6 nafte?Modell 2012?Kambio MANUALE?
  Vetura

  VW CADDY 1.6 nafte?Modell 2012?Kambio MANUALE?

  VOLKSWAGEN CADDY 1.6 nafte? versione LIFE? Viti 12//2011 ? Kambio MANUALE? 173447 KM(mund te kontrro

  Durrës Sot, 20:40
  8.750 €
 • 11 foto
  ?VW passat CC 2.0 nafte ~2009~kambio AUTOMATIKE
  Vetura

  ?VW passat CC 2.0 nafte ~2009~kambio AUTOMATIKE

  VOLKSWAGEN PASSAT CC 2.0 nafte? VITI 11/2009 dale n pune n 2010? Kambio AUTOMATIKE(tip-tronic)? 1994

  Durrës Sot, 20:40
  11.900 €
 • 5 foto
  VOLKSWAGEN JETTA 1.9 TDI NAFTE KAMIO AUTOMATIKE VI
  Vetura

  VOLKSWAGEN JETTA 1.9 TDI NAFTE KAMIO AUTOMATIKE VI

  Volkswagen JETTA 1.9 TDI NAFTE ME KAMIO AUTOMATIKE (TIP-TRONIC ) ME KLIMA ME 2 ZONA ABS ESP ASR NAV

  Tiranë Sot, 20:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ❌VW GOLF PLUS 1.9 nafte ~ 2008 ~AUTOMATIKE ~Klima❌
  Vetura

  ❌VW GOLF PLUS 1.9 nafte ~ 2008 ~AUTOMATIKE ~Klima❌

  VOLKSWAGEN GOLF PLUS 1.9 nafte🔹 VITI 12/2008 dale n qarkullim n 2009🔹 ❗️ 193447 KM me liber serv

  Durrës Sot, 20:40
  5.900 €
 • 3 foto
  Vw GOLF7 HIGHLINE 1.6 TDI DIESEL VOTI 11/2014 FULL
  Vetura

  Vw GOLF7 HIGHLINE 1.6 TDI DIESEL VOTI 11/2014 FULL

  VW-GOLF VII HIGHLINE 1.6 TDI DIESEL KAMIO AUTOMATIKE ( GEAR TRONIC ) NAVIGATION SATELITOR ME TUCH

  Tiranë Sot, 20:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet ose nderrohet touareg v6 individual FULL
  Vetura

  Shitet ose nderrohet touareg v6 individual FULL

  Shitet ose nderrohet touareg individual 2006 Sendilje elektronike+memorie,fryrje shfryrje e ngrohje

  Lezhë Sot, 20:39
  11.800 €
 • 3 foto
  VW CC dizel
  Vetura

  VW CC dizel

  Ne gjendje shum te mir.

  Lushnjë Sot, 20:39
  12.000 €
 • 11 foto
  SHITET - NDROHET W CADDY 1.9 TDI LIFE MANUAL 2007
  Vetura

  SHITET - NDROHET W CADDY 1.9 TDI LIFE MANUAL 2007

  🇩🇪🇩🇪 SHITET OSE NDERROHET -WOLKSWAGEN CADY - LIFE 1.9 TDI HYGLINE VITI 2007 - EURO 4 - TVSH E PAGUAR

  Tiranë Sot, 20:39
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Okazion!Volkswagen Golf V 1.9TDI 06
  Vetura

  Okazion!Volkswagen Golf V 1.9TDI 06

  Shitet Volkswagen Golf V 1.9 TDI i sapo ardhur me dogane te paguar!225Mije KM origjinale!Makina disp

  Kavajë Sot, 20:39
  4.100 €
 • 4 foto
  Golf 6 2010
  Vetura

  Golf 6 2010

  Shitet golf 6 e vitit 2010 1.4 benzine/gaz. Impianti i gazit Lovato i montuar ne itali me garanci 5

  Elbasan Sot, 20:39
  7.800 €
 • 8 foto
  Touran 2010
  Vetura

  Touran 2010

  Të dhënat Teknike: Viti i Prodhimit: 2010 Kilometra: 160.000 km Numri Cilindrave 4-Cilindra Kamio :

  Tiranë Sot, 20:37
  9.800 €
 • 2 foto
  Shitet Golf 5, 1.6 Benzine me Dogane te Paguar
  Vetura

  Shitet Golf 5, 1.6 Benzine me Dogane te Paguar

  120 000 Km, Dogana e paguar, me liber sherbimi te kryera ne Itali, nje dore perdorimi, kambio normal

  Durrës Sot, 20:37
  4.200 €
 • 9 foto
  Vw Passat Manuale 2.0 Nafte E Vitit 2008 Full
  Vetura

  Vw Passat Manuale 2.0 Nafte E Vitit 2008 Full

  Shitet Vw Passat Manuale 2.0 Nafte E Vitit 2008 Full Options Per LLojin E Saj 220.000 Km Origjinale

  Lezhë Sot, 20:37
  5.000 €
 • 9 foto
  Shitet!!!
  Vetura

  Shitet!!!

  Shitet volkswagen tiguan... Full option, motorr 2.0 tdi 4motion viti 2008... Sensore parkimi origjin

  Elbasan Sot, 20:35
  10.500 €
 • 11 foto
  VW GOLF HIGHLINE VITI 2011 KAMBIO AUTOMATIKE DSG
  Vetura

  VW GOLF HIGHLINE VITI 2011 KAMBIO AUTOMATIKE DSG

  Shitet ....9250€ 💶 VW Golf 6 Nafte 2.0 TDI Model Higline Viti 28.09.2011.. Euro 5 Filter Partikular

  Tiranë Sot, 20:34
  9.250 €
 • 7 foto
  Vw golf V 2.0 tdi automat
  Vetura

  Vw golf V 2.0 tdi automat

  VWgolf V viti 2005 , motorr 2.0 tdi , kamio autmatike , 260 mij km origjinale me liber sherbimes , k

  Durrës Sot, 20:32
  5.300 €
 • 6 foto
  VW Golf 6 Okazion
  Vetura

  VW Golf 6 Okazion

  Golf 6 2.0 TDI, Automat DSG me 226000 km origjinale, sensor parkimi si mbrapa dhe par,sedilje me ngr

  Tiranë Sot, 20:31
  6.500 €
 • 7 foto
  Pasat naft mundesi ndrimi
  Vetura

  Pasat naft mundesi ndrimi

  Makina esht ne gjendje perfekte me dokumenta te sapoprera per nje vit me goma te reja. Dhe te gjitha

  Pogradec Sot, 20:28
  4.500 €
 • 3 foto
  TOUAREG 3.0 TDI 2011
  Vetura

  TOUAREG 3.0 TDI 2011

  Shitet Volkswagen Touareg 3.0 Tdi viti 2011 Automat / tronic ngjyre e zeze metalizato sallon lekure

  Tiranë Sot, 20:27
  2.000 €
 • 3 foto
  GOLF 5
  Vetura

  GOLF 5

  me dogan

  Fier Sot, 20:25
  4.000 €
 • 5 foto
  Volkswagen scirocco
  Vetura

  Volkswagen scirocco

  me dogan

  Fier Sot, 20:25
  8.000 €
 • 10 foto
  VW Touareg
  Vetura

  VW Touareg

  motorr 3.0 naft automat navi dvd aux klima me dy zona sedilje elektrike me ngrohje tavan panoramic

  Tiranë Sot, 20:25
  19.500 €
 • 9 foto
  Okazion: Golf 5 1.9 TDI ME DOGAN VITI 2009
  Vetura

  Okazion: Golf 5 1.9 TDI ME DOGAN VITI 2009

  Shitet: okazion Golf 5 TDI esa po ardhur me dogane te paguar , shum e mbajtur dhe ekonomike disqe sp

  Tiranë Sot, 20:24
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  VW Phaeton L
  Vetura

  VW Phaeton L

  motorr 3.0 naft automat navi kamera mbrapa klima me 4 zona sedilje elektrike para mbrapa me ngrohje

  Tiranë Sot, 20:22
  19.000 €
 • 10 foto
  OKAZION VW Touran 1.9 TDI viti 2004
  Vetura

  OKAZION VW Touran 1.9 TDI viti 2004

  Shitet VW Touran 1.9 TDI me (I) te kuqe manuale 6+R..E sapotarguar me letra te gjitha per nje vit..E

  Tiranë Sot, 20:22
  4.300 €
 • 9 foto
  Volkswagen Pasat 2.0 TDI Automatik.Euro 4
  Vetura

  Volkswagen Pasat 2.0 TDI Automatik.Euro 4

  Volkswagen Pasat 2.0 Tdi Sportline,makina esht e posaardhur dhe me dogan te paguar.Opsionet 2 Celsa,

  Elbasan Sot, 20:22
  5.400 €
 • 8 foto
  Touareg 2011-3.0 nafte
  Vetura

  Touareg 2011-3.0 nafte

  Touareg ne gjendje shume te mire, me sherbime te sapo bera, goma te reja. Ska nevoje per sherbime sh

  Tiranë Sot, 20:21
  19.900 €
 • 10 foto
  Wolksvagen..Caddy.. 1.9 naft..v.2007.. vend 5..
  Vetura

  Wolksvagen..Caddy.. 1.9 naft..v.2007.. vend 5..

  Wolksvagen caddy 1.9 naft .. me dogan te paguar .. sa po atdhur .. viti dhjetor 2007..xhama te zi or

  Durrës Sot, 20:21
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Pasat
  Vetura

  Shitet Pasat

  Shitet pasat 1.9 viti 2001 me letra te paguara deri ne funde te nentorit makina shitet per arsye emi

  Lushnjë Sot, 20:21
  2.200 €
 • 9 foto
  VW Golf 1.9 naft 2008
  Vetura

  VW Golf 1.9 naft 2008

  Golf 5 manual 1.9 tdi 2008 me letra deri ne janat 2020 Manual Naftë Ngjyra blu perle Makina ka 1 mu

  Tiranë Sot, 20:20
  4.800 €