Vetura
Shqipëri

VW Volkswagen | T3 | Vetura në shitje në Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

T3

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  shitet turan
  Vetura

  shitet turan

  shitet turan mjaft i paster dhe i mbajtur i sapo targuar e me dokumenta mars 2020 goma 90% te reja

  Fier 8 shtator 11:10
  4.200 €
 • 2 foto
  Furgon ne shitje
  Vetura

  Furgon ne shitje

  Furgon ne gjendje pune 8+1Volswagen Caravelle

  Korçë 1 shtator 20:07
  700 €
 • 11 foto
  Makina Me Qera
  Vetura

  Makina Me Qera

  Japim me qera makina te llojeve te ndryshme, Ekonomike Luksi, Makina 6+1 etj, Automatike Manuale Naf

  Tiranë 29 gusht 20:28
  15 €
 • 0 foto
  Makina Me Qera 6+1
  Vetura

  Makina Me Qera 6+1

  Japim me qera makina ekonomike ,luksi,makina 7 vendeshe etj

  Tiranë 26 gusht 08:00
  17 €
 • 1 foto
  Volkswagen T3
  Vetura

  Volkswagen T3

  Makina eshte ne gjendje te mire, per me shume info telefono...

  Pogradec 16 gusht 20:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Volkswagen T3
  Vetura

  Volkswagen T3

  Makina eshte ne gjendje te mire, per me shume info telefono...

  Pogradec 16 gusht 20:37
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pa letra
  Vetura

  Pa letra

  Makina ne gjendje pune

  Berat 14 gusht 10:28
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Volkswagen transport
  Vetura

  Volkswagen transport

  Makina ne gjendje pune pa letra

  Fier 20 qershor 14:02
  1.100 €
 • 3 foto
  SHITET CARAVELLE
  Vetura

  SHITET CARAVELLE

  Shitet CARAVELLE ne gjendje perfekte . Arsyeja e shitjes mos perdorimi . Ka vetem 16.000 Km Nuk ka

  Tiranë 7 qershor 16:28
  17.000 €
 • 9 foto
  VW Caravelle
  Vetura

  VW Caravelle

  Shitet makima ne gjendje tip top, nuk ka nevoje per asnje sherbim sherbim, me dokumenta te rregullta

  Kukës 17 maj 18:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kamjonçine
  Vetura

  Kamjonçine

  Making me gjendje shun the more shitet per arsye emigrimi

  Korçë 3 prill 15:11
  2.300 Lek
 • 3 foto
  Shitet Volkswagen VW Touran
  Vetura

  Shitet Volkswagen VW Touran

  Vw Touran Sapo ardh nga gjermania Viti 2005 Dogane e paguar Klima Atomat Gjendja top 4790 eu

  Tiranë 2 prill 12:36
  4.790 €
 • 8 foto
  Shitet VW sharon me cmim te arsyeshem
  Vetura

  Shitet VW sharon me cmim te arsyeshem

  Shitet VW sharon Makina esht ne gjendje shum te mir ka rreth 300,000 km por punon shkelqyeshem maki

  Berat 2 prill 09:29
  20.000 Lek
 • 0 foto
  Shitetme
  Vetura

  Shitetme

  Mire

  Shkodër 2 prill 02:35
  1.000 €
 • 11 foto
  Volkswagen Transporter
  Vetura

  Volkswagen Transporter

  Shitet ose ndrrohet,Fugon Wolskwagen Transporter Ne Gjendje shum te mir motorrike dhe Xhenerike Kil

  Tiranë 1 prill 22:44
  3.500 €
 • 2 foto
  shes vw caddy 2004
  Vetura

  shes vw caddy 2004

  vw caddy 2004 1.9 sdi ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike makina esht shum ekonomike me

  Kukës 1 prill 22:22
  1 €
 • 0 foto
  Volsvagen
  Vetura

  Volsvagen

  Shitet per arsye mos perdorimi i gatshem ne çdo lloj prove Furgoni esht pa letra ose nderrohet me fu

  Korçë 1 prill 09:30
  1.000 €
 • 2 foto
  VW Polo -96
  Vetura

  VW Polo -96

  shitet wv polo nafte 1,9 e vitit 1996 me 4 porta ne gjendje te mir ,letra der ne dhjetor .

  Vlorë 1 prill 03:16
  800 €
 • 8 foto
  Fugon
  Vetura

  Fugon

  Eshte ne gjendje shume te mire motorr 1.9 TDI per me shume informacion me kontaktoni ne numer

  Kukës 31 mars 23:57
  1.500 €