Vetura
Shtime

VW Volkswagen | Golf | Vetura në shitje në Shtime

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  Kartvizita, Broshura, Revista, Ftesa, Meny, Logo..
  Vetura

  Kartvizita, Broshura, Revista, Ftesa, Meny, Logo..

  Në fotografitë më lartë janë disa nga shembujt e dizajnimit te vizitkartave, menyve dhe ftesave...

  Shtime Dje, 18:21
  10 €
 • 8 foto
  Golf 4 dizell tdi rks 11 muj
  Vetura

  Golf 4 dizell tdi rks 11 muj

  Golf 4 dizell tdi me i tkuqe viti prodhimit 05.12.2002 regjistrim 1 vit klim funksionale ,arbag,

  Shtime 11 tetor 21:59
  3.700 €
 • 6 foto
  Trafik fast food tip top ne gjendje shum te mir
  Vetura

  Trafik fast food tip top ne gjendje shum te mir

  Ne gjendje shum te mir Shum pak e perdorur Me izolim te kryer Rrym uj E gatshshme per pun

  Shtime 4 tetor 00:10
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Golf II 1.6 turbo dizel
  Vetura

  Golf II 1.6 turbo dizel

  shitet golf 2 ne gjendje te rregull teknike Golfi asht shum ne gjendje te mir edhe asht i

  Shtime 2 tetor 20:27
  1.100 €
 • 7 foto
  Shitet Golf 6 TDI vp/2011/rks ndrrim me Audi
  Vetura

  Shitet Golf 6 TDI vp/2011/rks ndrrim me Audi

  Shitet Golf 6 1.6 TDI 5+R shpejtsi transmetuesi manual 77 kw 105 ps klim aribag esp abs sensor parki

  Shtime 25 shtator 19:49
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHITET GOLF 5
  Vetura

  SHITET GOLF 5

  Shitet golf 5, në gjendje të rregullt , karburanti dizel 1.9 , kilometra 81.379 km , gjithashtu ka e

  Shtime 23 shtator 20:30
  7.800 €
 • 7 foto
  Golf 2 turbo dizell interkuller 91
  Vetura

  Golf 2 turbo dizell interkuller 91

  Shes golf 2 turbo dizell interkuller viti 91 gomat m+s te dimrit me fellne 14she ka kuk radi m

  Shtime 23 shtator 18:57
  700 €
 • 10 foto
  Golf 2 1.6 dizell
  Vetura

  Golf 2 1.6 dizell

  Shes golfin ose ndrroj 1.6 dizell nletra benzin ne gjendje te mir dhez gjys qelci hec mir rks skad

  Shtime 18 shtator 12:58
  850 €
 • 5 foto
  Golf 6 1.6 TDI rks i par munsi ndrrimi
  Vetura

  Golf 6 1.6 TDI rks i par munsi ndrrimi

  Shitet golf 6 1.6 tdi 77 kw 105 ps 5 shpejtsi vp 2011 tempomat bord kopjuter klim navigacion senzor

  Shtime 7 shtator 09:45
  9.000 €
 • 1 foto
  shitet vetura Golf 4 1.9 tdi
  Vetura

  shitet vetura Golf 4 1.9 tdi

  shitet vetura golf 4 1.9 tdi pa kuqe vetur esht e ruajtur te kaluar ika 260 mi per me shum rreth ve

  Shtime 6 shtator 15:17
  3.800 €
 • 2 foto
  VW Golf V TDI 2.0
  Vetura

  VW Golf V TDI 2.0

  Golf 5 viti 2004 2.0 TDI ne gjendje te perkryer pa asnji nevoj per investim te gjitha serviset e per

  Shtime 31 gusht 22:08
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shes golf 2?
  Vetura

  Shes golf 2?

  Shes golf 2 1,6 benzin plin ne gjendje tregullt nuk ka nevoj per investim i paqt si mrena ashtu edhe

  Shtime 18 gusht 21:32
  650 €
 • 5 foto
  Golf 4 tdi
  Vetura

  Golf 4 tdi

  Shes golf 4 ne gjendje shum te mir 4 gjamat me rrym servisin e bane hipotek nuk asht etj............

  Shtime 17 gusht 09:17
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shes golfin
  Vetura

  Shes golfin

  Shes golin 2 1.6 benzin plin ne gjendje shum te mir shpenzimet minemale nuk ka gjam thyn as drit rk

  Shtime 16 gusht 10:19
  650 €
 • 3 foto
  golf3
  Vetura

  golf3

  golf 3 1.6 dizel

  Shtime 31 korrik 15:39
  1.200 €
 • 11 foto
  Golf 6 2.0 Highline 2010 DSG pa asnje mangesi
  Vetura

  Golf 6 2.0 Highline 2010 DSG pa asnje mangesi

  Shes Golf 6 Highline 2.0 DSG me te gjitha opsionet.Ne gjendje perfekte si ne interier ashtu dhe ne e

  Shtime 26 korrik 13:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Golf 2
  Vetura

  Golf 2

  Shitet golfi dizel 5 shpejtsi ose nderrojet me naj pikap ose vw T

  Shtime 21 korrik 20:06
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  VW Golf 5 TDI -07
  Vetura

  VW Golf 5 TDI -07

  Golf 5 1.9 TDI viti i prodhimit 2007, karrigat me nxemje perpara, Ac, komanda ne timon, servisi i kr

  Shtime 21 korrik 18:40
  7.200 €
 • 7 foto
  Shitet Golf V TDI 2.0 me garancion.
  Vetura

  Shitet Golf V TDI 2.0 me garancion.

  Shitet Golf V, TDI, 2.0. Vetura eshte shume e rujtur dhe ka shume funksione ekstra. Kjo vetur eshte

  Shtime 28 qershor 17:48
  7.300 €
 • 4 foto
  Vw golf 5 tdi 4 motion me regjistrim
  Vetura

  Vw golf 5 tdi 4 motion me regjistrim

  Shes vw golf 5 tdi 4 motion 6 spejci +R me kilm funksonale me kilometra te garantune me libra servi

  Shtime 26 qershor 22:25
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  golf 5 tdi 1.9 i thjesht
  Vetura

  golf 5 tdi 1.9 i thjesht

  golf 5 tdi 1.9 i thjesht regjistrim deri ne korrik 2019 klima tronic, arbag, esp, bord kompjuter, ce

  Shtime 24 qershor 15:13
  4.600 €
 • 4 foto
  Golf 2 dizell 1.9 turbo
  Vetura

  Golf 2 dizell 1.9 turbo

  Shes golf 2 ne gjendje shum te mir eshte 1.9 dizell mator prej mat mirve 4 gomat i ka te reja VR

  Shtime 29 maj 13:23
  490 €
 • 2 foto
  shitet gollfi 4 1.4
  Vetura

  shitet gollfi 4 1.4

  benzin 1.4 wiber +383 045664074 regjistrim deri nentor dokumentet perkthehen mrena dites

  Shtime 25 maj 19:37
  2.900 €
 • 2 foto
  RENT A CAR DIJARI SHTIME
  Vetura

  RENT A CAR DIJARI SHTIME

  RENT A CAR DIJARI SHTIME 045 692 587

  Shtime 24 maj 20:35
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  golf 5 dizel 1.9 tdi i thjesht,
  Vetura

  golf 5 dizel 1.9 tdi i thjesht,

  golf 5 tdi 1.9 i thjesht viti prodhimit ne fund te 2004, regjistrim deri 15.10.2019 klim arbag esp c

  Shtime 21 maj 14:24
  4.600 €
 • 2 foto
  Golf 2 Benzin+Plin 1.6 Viti 1990
  Vetura

  Golf 2 Benzin+Plin 1.6 Viti 1990

  Shitet golfi 2 viti prodhimit 1990 vetura ne gjendje te rregullt Benzin+plin regjistrim dhe 3 muaj p

  Shtime 15 maj 09:53
  500 €
 • 4 foto
  Golf 2 1.6 dizell
  Vetura

  Golf 2 1.6 dizell

  Shes golf 2 ne gjendje te mir 1.6 dizell fabrikisht Punon mir hec mir rks i skaduar boj edhe ndrri

  Shtime 29 prill 13:21
  550 €
 • 4 foto
  Gollf 3
  Vetura

  Gollf 3

  Shes gollf 3 në gjendje t mir

  Shtime 22 prill 17:57
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  golf 4
  Vetura

  golf 4

  golf 4 me targa te huaja ne gjendje te rregullt

  Shtime 13 prill 20:55
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Golf 2
  Vetura

  Golf 2

  Shes Golf 2 1.6 turbo dizell ne gjendje tmir regjistrim 6 muaj i shtrengum i posedon fellne alum

  Shtime 7 prill 14:18
  950 €
 • 0 foto
  PJES PER GOLF 4 DHE AUDI A4
  Vetura

  PJES PER GOLF 4 DHE AUDI A4

  pjes per golf 4 dhe audi a4 1.8

  Shtime 4 prill 07:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes bandasht per golf V
  Vetura

  Shes bandasht per golf V

  Shes bandasht (fellne)per golf V 5 044592431

  Shtime 3 prill 21:56
  40 €
 • 2 foto
  Golf
  Vetura

  Golf

  Shitet gollfi ngjendje trregull baterin ere 5 shpejci dukumenta nrregull 1.6 benxin plin punon s

  Shtime 3 prill 13:03
  280 €
 • 7 foto
  shes goolf 2 1.9TDI
  Vetura

  shes goolf 2 1.9TDI

  shes golfi 1.9 TDI golfi nuk ash ne hipotek esht ne emer temi posedon regjishtrim tej 16 07 2019 mb

  Shtime 3 prill 10:54
  750 €
 • 0 foto
  VW Golf 4 Dizell
  Vetura

  VW Golf 4 Dizell

  Shes golfin4 ne gjendje shum te mir motori punon sikur ora Rolex osé per pjes metri esht komplet nu

  Shtime 3 prill 10:19
  2.500 €
 • 0 foto
  shes golf 5 1.9
  Vetura

  shes golf 5 1.9

  shes golf 5 1.9 si sapo doagnum 1 vit rks 165 tkalume n gjendje te rregull tip top ka fellne dy par

  Shtime 3 prill 04:43
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Golf 2 shum ne gjendje te mir
  Vetura

  Golf 2 shum ne gjendje te mir

  Golfi ësht ne gjendje te rregullt ka 1 vjet regjistrim matorri 1.6 turbo dizel 5 dyr per mashum n

  Shtime 3 prill 00:47
  1 €
 • 0 foto
  shitet golf 2 benzin 1.6 izi korb
  Vetura

  shitet golf 2 benzin 1.6 izi korb

  Shitet golf 2 1.6 b me regjistrim deri fund prillit gjendje tmir shum .izi korb me xhama te zi.mrena

  Shtime 2 prill 12:46
  650 €
 • 3 foto
  shitet ndrrohet 1.4 benxin
  Vetura

  shitet ndrrohet 1.4 benxin

  ndrrim baj me bmw 320. bmw 525 . wiber +38345664074 regjistrim deri 05 11 2019 perkthim bahet mren

  Shtime 1 prill 11:06
  3.400 €
 • 6 foto
  shes golf 5 2008 me 167 mij tkalume
  Vetura

  shes golf 5 2008 me 167 mij tkalume

  shes golf 5 2008 rks 1 vit full ekstra branikat gti 167 mij t kalume ka i doganum para vitit tri os

  Shtime 1 prill 10:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shes golf 5 1.9 viti 2008
  Vetura

  shes golf 5 1.9 viti 2008

  shes golf 5 1.9 tdi viti 2008 169 t kalume ka fellge 16 plus gumat e dimrit t reja osht tip top me b

  Shtime 1 prill 07:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shitet Golf 4 tdi pa te kuqe
  Vetura

  shitet Golf 4 tdi pa te kuqe

  shitet golf 4 tdi pa te kuqe golfi esht ne gjendje shum e mir si shihet ne foto per me shum ne viber

  Shtime 31 mars 12:52
  4.500 €
 • 6 foto
  Shitet Golf 2
  Vetura

  Shitet Golf 2

  Golf 2 ne gjendje te mire,dhe me regjistrim.Per me shume info na kontaktoni ne nr te telefonit

  Shtime 31 mars 11:20
  650 €
 • 2 foto
  Shes golf 2 benzin 1.3 matorr te pollos 3 muj rks
  Vetura

  Shes golf 2 benzin 1.3 matorr te pollos 3 muj rks

  Shes golfin 1.3 benzin ne gjendhe shum te mir

  Shtime 31 mars 11:15
  550 €
 • 6 foto
  Shes golfin
  Vetura

  Shes golfin

  Shitet gollfi 2 benzin 1.3 ne xhemdje shim te mir 4 dyr me goma te reja shum i rujshum hec mir rexhi

  Shtime 31 mars 04:02
  1.000 €
 • 3 foto
  Golf 7 1.6 TDI 2014
  Vetura

  Golf 7 1.6 TDI 2014

  Shitet Golf 7 , 1.6 TDI (i e kuqe) bluemotion , viti 2014 Kontakt 045 681 510

  Shtime 30 mars 23:29
  13.000 €
 • 0 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Shitet Golf 6 dizell 2.0 me targa te huja pa dogan i cili do te arrin ne Kosov me 20 Prill mund te

  Shtime 30 mars 21:55
  7.600 €
 • 7 foto
  Shes gollf 3 me regjistrim në gjendje t mir
  Vetura

  Shes gollf 3 me regjistrim në gjendje t mir

  Gollf 3 1.8 benzin

  Shtime 15 mars 23:14
  1.200 €
 • 8 foto
  Shitet vetura
  Vetura

  Shitet vetura

  Vetura eshte ne gjendje shum te rregullt posedon targa te huaja(ch) per ma shum INFO.kontaktoni ne

  Shtime 5 janar 21:28
  1.650 €
 • 2 foto
  Golf 2 Diesel
  Vetura

  Golf 2 Diesel

  Golfi eshte ne gjendje te mire, regjistrim nuk ka

  Shtime 4 shkurt 22:53
  600 €