Vetura
Tiranë

Peugeot | Vetura në shitje në Tiranë | Manual |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  Pexho 206
  Vetura

  Pexho 206

  Pezho 206 me letra deri ne nentor ne gjendje shum t mir si na motori e na xheneriket po ashtu e na b

  Tiranë 3 prill 22:36
  1.000 €
 • 7 foto
  Peugeot 206. Okazion!!!
  Vetura

  Peugeot 206. Okazion!!!

  Shes peugeot 206. Makina esht shume e paster si jasht edhe brenda, llamarin dhe tapiceri shum e past

  Tiranë 3 prill 22:10
  1.500 €
 • 4 foto
  Peugeot 407. 1.6 nafte, viti 2006, 3000 euro
  Vetura

  Peugeot 407. 1.6 nafte, viti 2006, 3000 euro

  Ne gjendje shume te mire, çmim i diskutueshem.

  Tiranë 3 prill 21:07
  3.000 €
 • 8 foto
  Shitet Peugeot 307
  Vetura

  Shitet Peugeot 307

  Makina esht ne gjendje shum te mire mekanike dhe gjenerike shitet per arsye mos perdorimi ... te int

  Tiranë 3 prill 20:20
  2.700 €
 • 1 foto
  Peugeot 207 2007
  Vetura

  Peugeot 207 2007

  Makina esht blerë me zero km dhe ka 75mij km Cmimi lehtësisht I diskutushem

  Tiranë 3 prill 19:48
  3.200 €
 • 0 foto
  Peugeot 308
  Vetura

  Peugeot 308

  Shitet Peugeot 308 me benzine,dogane e paguan dhe e sapo bere me targa shqiptare. Makina esht ne gje

  Tiranë 3 prill 19:33
  5.000 €
 • 2 foto
  Peugeot 206 1100€
  Vetura

  Peugeot 206 1100€

  Makina eshte ne gjendje shum te mire xhenerike e motorrike air kondicjoner motorr 1.1 benxin dokumen

  Tiranë 3 prill 19:21
  1.100 €
 • 6 foto
  hsjsjdj
  Vetura

  hsjsjdj

  makina eshte ne gjendje te shkelqyer xhenerike dhe motorike mjaft ekonomike baxha panoramik xhama

  Tiranë 3 prill 19:15
  1.500 €
 • 0 foto
  Peugeot 206 kabriole
  Vetura

  Peugeot 206 kabriole

  Shutter Peugeot 206 kabriole benxin 1600 Euro e diskutueshme

  Tiranë 3 prill 19:09
  1.600 €
 • 5 foto
  Peugeot 206 1.4hdi 120000 km Dora par
  Vetura

  Peugeot 206 1.4hdi 120000 km Dora par

  Pezho 206 1.4 nafte klima automatik e ardhur nga Gjermania dora par 120000 km me liber sherbimesh me

  Tiranë 3 prill 18:30
  2.600 €
 • 8 foto
  Pzho 206 benzin letra sapo paguar per 1 vit 1700€
  Vetura

  Pzho 206 benzin letra sapo paguar per 1 vit 1700€

  Shitet pezho 206 viti 2004 motorr 1.1 benzin kondicioener sherbie tbera letra sapo paguar makina shu

  Tiranë 3 prill 18:10
  1.700 €
 • 5 foto
  Shitet Peugot 206 1.4 HDI 2002 super ekonomike
  Vetura

  Shitet Peugot 206 1.4 HDI 2002 super ekonomike

  Shes makine Peugot 206 te vitit 2002 motorr 1.4 hdi shume ekonomike ngjyra gri Xhama Elektrike Pas

  Tiranë 3 prill 17:56
  1.750 €
 • 7 foto
  Peugeot 308 dizel
  Vetura

  Peugeot 308 dizel

  Makina është blerë te Peugeot ne Tiranë , eshte ne gjendje shumë të mirë , vetëm nje përdorus ka pat

  Tiranë 3 prill 17:45
  7.000 €
 • 2 foto
  Peugeot 206
  Vetura

  Peugeot 206

  Makina eshte ne gjendje shum te mire xhenerike e motorrike air kondicjoner motorr 1.1 benxin dokumen

  Tiranë 3 prill 17:43
  1.000 €
 • 2 foto
  Okazion Peugeot 307
  Vetura

  Okazion Peugeot 307

  Majina eshte ne gjendje shume te mire shitet per arsye emigrimi

  Tiranë 3 prill 17:34
  2.000 €
 • 11 foto
  Peugeot 407 Viti 2006 Naft 2.0 Me Dogane
  Vetura

  Peugeot 407 Viti 2006 Naft 2.0 Me Dogane

  Shitet Peugeot 407 Viti 2006 Naft 2.0 Me Dogane Tavani Panorama. . Makina eshte ne super gjendje mot

  Tiranë 3 prill 17:34
  3.000 €
 • 1 foto
  Shitet urgjent
  Vetura

  Shitet urgjent

  Shitet per arsye emigrimi pezho 206 hdi nafte me letra tpagume 2milion e 300 i diskutueshem.

  Tiranë 3 prill 16:39
  230.000 Lek
 • 5 foto
  Shitet Makine peugot 206
  Vetura

  Shitet Makine peugot 206

  Shitet makine peugot 206 viti 2002 1.4 benzine ne gjendje shume te mire pune dhe dokumentacione te r

  Tiranë 3 prill 16:37
  1.500 €
 • 6 foto
  Okazion!!! Peugeot 306 me letra per 1 vit !!!
  Vetura

  Okazion!!! Peugeot 306 me letra per 1 vit !!!

  Peugeot 306 e -97 me te gjitha sherbimet e bera. letra per 1 vit te sapo bera. ne kolaudim kalon vet

  Tiranë 3 prill 16:17
  1.000 €
 • 5 foto
  SHITET PEUGEOT 307 2004
  Vetura

  SHITET PEUGEOT 307 2004

  Shitet peugeot 307 viti 2004..te gjitha sherbimet te sapobera...letrra te sapoprera deri ne gusht 20

  Tiranë 3 prill 16:07
  2.200 €
 • 0 foto
  ??
  Vetura

  ??

  E sapotarguar

  Tiranë 3 prill 16:02
  2.900 €
 • 8 foto
  PEUGEOT 307 2.0 hdi 2003
  Vetura

  PEUGEOT 307 2.0 hdi 2003

  Posedon panoram liber servisi klim Per me shum informata viber +436767951351

  Tiranë 3 prill 16:00
  1.600 €
 • 4 foto
  shitet peugeot 307 kabriolet viti 2004
  Vetura

  shitet peugeot 307 kabriolet viti 2004

  shitet peugeot 307 viti 2004 benzin 234mije km sedile lekure me sistem ngrohje xhama elektrik pa

  Tiranë 3 prill 15:48
  3.200 €
 • 3 foto
  Peugeot viti 2007
  Vetura

  Peugeot viti 2007

  Shitet per arsye mosperdorimi 1.4 benzin ne gjendje shum te mire

  Tiranë 3 prill 15:37
  3.200 €
 • 5 foto
  pegout
  Vetura

  pegout

  pegout 607 2004 2.2 naft manual

  Tiranë 3 prill 15:28
  2.500 €
 • 6 foto
  Peugeot Partner dizel
  Vetura

  Peugeot Partner dizel

  Shitet peugeut partner viti 2008 nafte 1.6 motorr i thjeshte shume ekonomike me letrat te paguara

  Tiranë 3 prill 15:23
  1.300 €
 • 6 foto
  OKAZION! Peugeot 407 1.6 HDI
  Vetura

  OKAZION! Peugeot 407 1.6 HDI

  OKAZION Shitet Peugeot 407 1.6 HDI disel me letra te paguara deri ne fund te 2018. Makina ka 141.23

  Tiranë 3 prill 15:03
  4.300 €
 • 4 foto
  Okazione peugeot 206 benzine 1.2 me letra
  Vetura

  Okazione peugeot 206 benzine 1.2 me letra

  peugeot benzine 1.2 benzine me letra te prera per nje vit ne gjendje te mire me goma 80% makina esht

  Tiranë 3 prill 14:48
  1.500 €
 • 5 foto
  Peugeot 307 2.0 HDI 2004
  Vetura

  Peugeot 307 2.0 HDI 2004

  Shes peugeot 307 2.0 HDI 110 cv 79kw,vitprodhim i 2004,kambio manuale,xhama elektrik,klima,esp,konsu

  Tiranë 3 prill 14:46
  2.700 €
 • 0 foto
  Kerkoj Citroen Saxo/Peugeot 106/306
  Vetura

  Kerkoj Citroen Saxo/Peugeot 106/306

  Kerkoj Citroen saxo benzine tek dere,peugeot 106 tek dere benzine ose peugeot 306 me tek ose 4 dyer

  Tiranë 3 prill 14:28
  800 €
 • 2 foto
  Peugeot 307
  Vetura

  Peugeot 307

  Peugeot 307 ne gjendje shum te mire xhenerike dhe motorrike shum ekonomike 1.4 nafte konsumi 100 3.5

  Tiranë 3 prill 14:23
  2.300 €
 • 1 foto
  Peugeot 206 benzin+gaz
  Vetura

  Peugeot 206 benzin+gaz

  2.0 gas benzin gti i diskutushem

  Tiranë 3 prill 14:22
  1.400 €
 • 0 foto
  Peugeot 1.4 naft 2009
  Vetura

  Peugeot 1.4 naft 2009

  1.4naft me dogan gjendje e rregullt

  Tiranë 3 prill 14:20
  4.200 €
 • 4 foto
  Shitet PEUGEOT 1.6 Diesel
  Vetura

  Shitet PEUGEOT 1.6 Diesel

  Shitet PEUGEOT, 307 HDI, 1.6 Diesel, me klima+kondicioner, e ardhur ne Gusht 2018 nga Zvicra, me tar

  Tiranë 3 prill 14:18
  4.000 €
 • 5 foto
  OKAZION!!!! PEUGEOT \'2014\' DIESEL.....
  Vetura

  OKAZION!!!! PEUGEOT \'2014\' DIESEL.....

  Peugeot 301 me nafte motor 1.6 dhe viti 2014 makina eshte ne gjendje te persosur si estetike dhe xhe

  Tiranë 3 prill 14:11
  5.800 €
 • 3 foto
  Peugeot 206 nafte 1.4 HDI mundesi nderrimi
  Vetura

  Peugeot 206 nafte 1.4 HDI mundesi nderrimi

  Shitet peugeot 206 nafte 1.4 HDI.ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike,,me letrra te prera

  Tiranë 3 prill 13:51
  2.500 €
 • 3 foto
  Shitet Okazion
  Vetura

  Shitet Okazion

  Shitet peugot 306 1.9nafte aibag kondicjoner cdo gje ne rregull me letra te rregullta cmimi i pa di

  Tiranë 3 prill 13:35
  1.000 €
 • 7 foto
  Peugeot 206 gjendje perfekte!
  Vetura

  Peugeot 206 gjendje perfekte!

  Shitet okazion Peugeot 206 e vitit 2011, HDI 1.4 diesel. Makina e sapo ardhur ne Shqiperi, ka 169 mi

  Tiranë 3 prill 13:23
  3.800 €
 • 2 foto
  Peugeot 206 naft
  Vetura

  Peugeot 206 naft

  Peugeot 206 Naftë 1.9 Kambio manuale Viti 1998 0698603529

  Tiranë 3 prill 12:50
  1.200 €
 • 4 foto
  okazion viti 2007
  Vetura

  okazion viti 2007

  okazion viti 2007

  Tiranë 3 prill 12:48
  2.000 €
 • 10 foto
  Peugeot 406 1.9 TD
  Vetura

  Peugeot 406 1.9 TD

  Ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorike. Sherbimet te sapo kryera. Freksion i ri, rrip motor

  Tiranë 3 prill 12:32
  1.700 €
 • 2 foto
  hi
  Vetura

  hi

  Makina esht ne gjendje shume te mire, full

  Tiranë 3 prill 12:19
  2.000 €
 • 3 foto
  pezho
  Vetura

  pezho

  shitet me dokumenta te prera .ne gjendje shum te mir .me naft 1.9 .viti 2001.e gatshme per cdo lloi

  Tiranë 3 prill 12:03
  1.400.000 Lek
 • 5 foto
  Peugeot Partner dizel
  Vetura

  Peugeot Partner dizel

  Peugeot Partner Ne gjendje sh.mire teknike

  Tiranë 3 prill 11:54
  4.300 €
 • 6 foto
  Peugeot 307 benzin+gaz
  Vetura

  Peugeot 307 benzin+gaz

  Shes peugeot 307 viti 2002 benzin+gaz te gjitha sherbimet e sapo bera letrat e paguara deri ne 11.0

  Tiranë 3 prill 11:50
  2.300 €
 • 3 foto
  Peugeot taksa te paguara deri ne shkurt 2019
  Vetura

  Peugeot taksa te paguara deri ne shkurt 2019

  peugeot taksa te paguara deri ne shkurt 2019

  Tiranë 3 prill 11:34
  1.500 €
 • 5 foto
  Peugeot 307 viti 2003
  Vetura

  Peugeot 307 viti 2003

  Shitet makina peugeot 307 2.0 Hdi viti 2003, diesel. Makina e perdorur vetem nga nje person ne Shqip

  Tiranë 3 prill 11:33
  2.200 €
 • 3 foto
  Peugeot 407 1,6 nafte
  Vetura

  Peugeot 407 1,6 nafte

  Shitet Peugeot 407 e vitit 2006 1,6 nafte. Kondicioner kamio manuale sensor parkimi xhama elektrik d

  Tiranë 3 prill 11:27
  2.970 €
 • 5 foto
  Shitet peugeot 206
  Vetura

  Shitet peugeot 206

  Peugeot 206 , viti 2001 , 2.0 Hdi Nafte , Kambio Manuale 5 1, klima, pasqyra elektrike, xhama elektr

  Tiranë 3 prill 11:25
  1.800 €
 • 4 foto
  Peugeot 207 2007
  Vetura

  Peugeot 207 2007

  Shitet Peugeot 207 1.6 benxin 2007 146 mije kmmakina eshte ne gjendje perfekte 3000 euro i dikutushe

  Tiranë 3 prill 11:22
  3.000 €