Vetura
Tiranë

Peugeot | Vetura në shitje në Tiranë | Naftë | Manual |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  Peugeot 307 dizel
  Vetura

  Peugeot 307 dizel

  shitet pezh 307 e vitit 2009 .ne gjendje te mir me pak kilometr ka.ashte kabrolet hapet e byllet

  Tiranë 1 prill 08:44
  4.500 €
 • 3 foto
  Peguet 307 1.6naft super gjendje makina
  Vetura

  Peguet 307 1.6naft super gjendje makina

  E gatshme per cdo prov te gjitha sherbime te kryera te servisi i peguet e bler me km 0 e perdorur ng

  Tiranë 1 prill 08:32
  4.000 €
 • 5 foto
  Pezho 1.9 nafte
  Vetura

  Pezho 1.9 nafte

  Pezho pjese gjenerike shume te mire me disqe alumini fitra vaj te bera me dokumenta te rregullta. S

  Tiranë 1 prill 08:03
  1.900 €
 • 9 foto
  PEUGEOT 306 SW HDI
  Vetura

  PEUGEOT 306 SW HDI

  Peugetot 306 motorr 2000 naft shume ekonomike (5 litra x100 km). me klima .4 xhama elektrik .sen

  Tiranë 1 prill 07:57
  1.500 €
 • 2 foto
  Shitet Peugeot 2.0 nafte, viti 2004 (nderrohet)
  Vetura

  Shitet Peugeot 2.0 nafte, viti 2004 (nderrohet)

  Shitet makina peugeot 307, 2.0 nafte, viti 2004. Super gjendje. Dokumenta deri ne maj 2019. Mundesi

  Tiranë 1 prill 07:56
  2.300 €
 • 2 foto
  Pezho 1.9 vitit 2000
  Vetura

  Pezho 1.9 vitit 2000

  Pezho pjese gjenerike shume te mire . Vaj,filtra te bera goma te reja disqe alumini ,tapiceri dhe ll

  Tiranë 1 prill 07:43
  1.800 €
 • 4 foto
  Shitet pikapi me zero 2008
  Vetura

  Shitet pikapi me zero 2008

  Shitet pikapi pezho 1.6 viti 2008 me klime si bhe mrapa bagazhin me zero grade shume ne gjendje tem

  Tiranë 1 prill 07:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet peugeut,gjendje perfekte
  Vetura

  Shitet peugeut,gjendje perfekte

  Shitet peugeut 407 viti 2005 ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike,1.6 nafte,manual,150000 km

  Tiranë 1 prill 07:25
  3.200 €
 • 0 foto
  Pezho
  Vetura

  Pezho

  Makina eshte ne gjendje te mire 1.9 nafte shume ekonomike

  Tiranë 1 prill 07:20
  1.400 €
 • 5 foto
  Peugeot 206 Look Sport. Gjendje shum te mire
  Vetura

  Peugeot 206 Look Sport. Gjendje shum te mire

  Shes Peugeot 206 look sport. E vecant ne llojin e vet. Me abies, kondicioner, airbag. Makina eshte

  Tiranë 1 prill 05:14
  1.300 €
 • 0 foto
  Peugot 307 viti 2004
  Vetura

  Peugot 307 viti 2004

  Okazion!!! Shitet peugot vitit 2004 2.0 nafte ne super gjendje te mire E sapo ardhur nga Italia me

  Tiranë 1 prill 04:57
  2.300 €
 • 0 foto
  Peugeot 207 dizel
  Vetura

  Peugeot 207 dizel

  Peugeot 1.4 nafte ekonomike okazion. Shitet per arsye mos perdorimi 3300 euro. Tel 0699393546. Let

  Tiranë 1 prill 03:32
  3.300 €
 • 9 foto
  Peugeot 308 SW FULL OPTION **OKAZION**
  Vetura

  Peugeot 308 SW FULL OPTION **OKAZION**

  Shitet Peugeot 308 SW FULL OPTION Nafte 1.6,kambio Manuale,Tavan xhami,Panoramik,Bluetooth, dalje US

  Tiranë 1 prill 03:32
  6.500 €
 • 2 foto
  Shitet/nderrohet. 2009.
  Vetura

  Shitet/nderrohet. 2009.

  Shitet/nderrohet. Vit prodhimi nentor 2008. Nafte 2000 kubik, sherbime te kryera, pilot automatik, k

  Tiranë 1 prill 03:15
  4.700 €
 • 3 foto
  Peugeot 1.6 nafte ,407,2008
  Vetura

  Peugeot 1.6 nafte ,407,2008

  Makina ne gjendje perfekte, nje perdorues,sherbimet te koncesionari,

  Tiranë 1 prill 03:03
  3.400 €
 • 10 foto
  PEUGEOT 307 Perfekte
  Vetura

  PEUGEOT 307 Perfekte

  Shes PEUGEOT 307, Viti prodhimit: 2006 Kambjo: Manuale Ngjyra: Gri Motorri: 1.6 Naftë HDI Kilometra:

  Tiranë 1 prill 02:52
  2.500 €
 • 7 foto
  PEUGEOT RANCH
  Vetura

  PEUGEOT RANCH

  SUPER GJENDJE me dekumeta deri 24 dhetor 2019 me sherbime te bera te gjitha ska nevoj per gje, vetem

  Tiranë 31 mars 21:27
  2.400 €
 • 1 foto
  Shitet ose ndrohet
  Vetura

  Shitet ose ndrohet

  Shitet ose ndrohet peugot 207 2008 motor 1.4 nafte. Makine shume ekonomike. Ne gjendje te mire motor

  Tiranë 31 mars 20:35
  3.200 €
 • 6 foto
  peugeot 207 1.4 hdi 2008 perfekte
  Vetura

  peugeot 207 1.4 hdi 2008 perfekte

  shitet peugeot 207 vitprodhim 2008 motorr 1.4 nafte manual super super ekonomike ne gjendje mese per

  Tiranë 31 mars 18:53
  3.600 €
 • 0 foto
  Shitet ose ndrrohet
  Vetura

  Shitet ose ndrrohet

  0682252666

  Tiranë 18 mars 00:56
  4.800 €
 • 8 foto
  Peugeot 207
  Vetura

  Peugeot 207

  Shitet Peugeot 207,,,1.4 Diesel,,,viti 2006,,,160 mije kilometra,,,me dokumenta shqiptare deri ne ko

  Tiranë 17 mars 21:45
  3.000 €
 • 11 foto
  Peugeot 207 1.4 Nafte **viti 2012**
  Vetura

  Peugeot 207 1.4 Nafte **viti 2012**

  !!!KUJDES!!! Makina nuk shitet nga tregetar, eshte blere te Peugeot Albania e re dhe ka vazhduar me

  Tiranë 17 mars 16:55
  5.300 €
 • 4 foto
  Peugeot 207 1.4 nafte
  Vetura

  Peugeot 207 1.4 nafte

  Shitet Peugeot 207 1.4 hdi nafte Viti 2008 Kambio manual Me dogane

  Tiranë 15 mars 22:54
  3.200 €
 • 8 foto
  SHITET
  Vetura

  SHITET

  ?Peugeot 607 (Dhe ndrrohet me makin me te vogel ose makin pune) ?Motorri 2.0 Nafte (Ekonomike) ?Manu

  Tiranë 15 mars 14:45
  3.100 €
 • 5 foto
  Peugeot 307 1.6 nafte
  Vetura

  Peugeot 307 1.6 nafte

  Makina eshte ne gjendje shum te mir dhe e gateshme per cdo prov. Gomat i ka te reja dhe sherbimet ka

  Tiranë 15 mars 13:45
  3.500 €
 • 5 foto
  Peugeot 607
  Vetura

  Peugeot 607

  Shite Peugeot 607 2.2Disel Shum e Mirmbajtur nqs jeni te intersuar per ta bler jeni te mirpritur fl

  Tiranë 14 mars 22:45
  2.500 €
 • 1 foto
  Peugeot 406 dizel
  Vetura

  Peugeot 406 dizel

  SHITET GJENDJE PERFEKTE ME LETRA TE PAGUARA DRITA KSENON

  Tiranë 6 mars 20:36
  1.100 €
 • 7 foto
  Okazzionnnnnnnn Peugeot 307
  Vetura

  Okazzionnnnnnnn Peugeot 307

  Makina ne gjendje perfekte ,te gjitha sherbimet te kryera,al nevoj per asnje gje,e gatshme per cfard

  Tiranë 6 mars 01:35
  2.800 €
 • 2 foto
  Peugeot 206 1.4 nafte
  Vetura

  Peugeot 206 1.4 nafte

  Shitet pezho 206 1.4 nafte viti 2004. Ne gjendje te mire pune si dhe shume ekonomike, 4 dyer, ngjyr

  Tiranë 28 shkurt 09:54
  2.000 €
 • 6 foto
  Peugeot 307 2.00
  Vetura

  Peugeot 307 2.00

  Peugeot 307 viti 2004-2005 Motorri 2.00 nafte 6 marshe Full opsion --pilot,fshirse,drita,--automatik

  Tiranë 22 shkurt 16:35
  2.200 €
 • 5 foto
  Shitet Peugeot 807
  Vetura

  Shitet Peugeot 807

  Shitet Pezho 807 2.0 Naft , 2003 7 vendeshe , me letrat e sapo prera. E gatshme per cdo lloj prove.

  Tiranë 22 shkurt 12:58
  3.300 €
 • 8 foto
  Shitet Peugeuot 207 cc cabriolet
  Vetura

  Shitet Peugeuot 207 cc cabriolet

  Shitet!! Peugeuot 207 cc cabriolet...1.6 naft...vit prodhim 2007...manual...cmimi 3700 euro.i diskut

  Tiranë 17 shkurt 23:34
  3.700 €
 • 7 foto
  Peugeot 406 2.0 nafte okazion!!!!!
  Vetura

  Peugeot 406 2.0 nafte okazion!!!!!

  Peugeot 406 2.0 nafte kamjo manual viti 2006 kamjo me 6 marshe full opsion makina esht ne gjendje sh

  Tiranë 17 shkurt 20:34
  3.800 €
 • 5 foto
  Shitet Peugeot Bipper 1.6 Diesel viti 2009 Okazion
  Vetura

  Shitet Peugeot Bipper 1.6 Diesel viti 2009 Okazion

  ● Peugeot Bipper 1.6 nafte viti 2009 ● Me dogane te paguar ● E sapo ardhur nga Belgjika ●

  Tiranë 17 shkurt 08:44
  3.650 €
 • 0 foto
  Peogot 206
  Vetura

  Peogot 206

  Shitet per arsye ms perdorimi 1.4 benzin me lerta t paguara . Kondicioner. N gjendje sh t mir. nr k

  Tiranë 17 shkurt 07:44
  1.000 €
 • 7 foto
  Peugeot 307 Full opsion Tavan Panoramik Navi
  Vetura

  Peugeot 307 Full opsion Tavan Panoramik Navi

  Peugeot 307 Full opsion - Tavan xhami panoramik - Navi origjinal i fabrikes - Sensor parkimi origj

  Tiranë 14 shkurt 15:55
  2.500 €
 • 5 foto
  Shitet Peugeot 207
  Vetura

  Shitet Peugeot 207

  Shitet Peugeot 207 viti 2009 motorri 1.4 nafte ekonomike Km 170000 Cmimi 3800 Euro i diskutueshe

  Tiranë 14 shkurt 09:35
  3.800 €
 • 6 foto
  Okazionnnnn Peugeot 307
  Vetura

  Okazionnnnn Peugeot 307

  Peugeot 307,1.4 nafte 2004 ne super gjendje ,makina super ekonomike harxhon shum pak 4,5-5,5 l/100km

  Tiranë 12 shkurt 01:55
  3.100 €
 • 10 foto
  Makina Me Qera
  Vetura

  Makina Me Qera

  Makina Me Qera 0694403706 MAKINA ME QERA ME QERA DUKE NISUR NGA 15 EURO DITA PER 30 DITE DHE NESE JU

  Tiranë 6 shkurt 17:55
  30 €
 • 7 foto
  Peugeot 307 dizel
  Vetura

  Peugeot 307 dizel

  Shitet 2700 ero makina full opsion navi.televizor.inpiant muzike.drita kseno.sensor parkimi kamera p

  Tiranë 4 shkurt 08:45
  2.700 €
 • 4 foto
  (Okazion) Peugeot 307 1.6 Nafte 2005.
  Vetura

  (Okazion) Peugeot 307 1.6 Nafte 2005.

  Peugeot 307 1.6 Nafte 2005.

  Tiranë 31 janar 13:54
  1.800 €
 • 11 foto
  SUPER OKAZIONNNN.PEUGEOT 307,1.4 NAFTE
  Vetura

  SUPER OKAZIONNNN.PEUGEOT 307,1.4 NAFTE

  PEUGEOT 307 NAFTE KAMIO MANUAL KLIMA ABS AIRBEG XHAMA ELEKTRIK DISQE ALUMINI.GOMA MICHELIN TE 4..NE

  Tiranë 28 janar 23:44
  3.300 €
 • 5 foto
  Shitet Peugeot 308, 1.6 Diesel Manual
  Vetura

  Shitet Peugeot 308, 1.6 Diesel Manual

  Peugeot 308, 1.6 Diesel. Ngjyra blu. Manual. Automjeti eshte ne gjendje te perkyer. Sigurimi i mjet

  Tiranë 18 janar 13:35
  4.600 €
 • 9 foto
  Peugeot 206 viti 2009 1.6 Hdi
  Vetura

  Peugeot 206 viti 2009 1.6 Hdi

  Peugeot 206 vitprodhim 2009 240 mij kilometra te kalume panoram sensor parkingu motorr 1.6hdi me do

  Tiranë 16 janar 00:34
  4.000 €
 • 3 foto
  Shes pezho 207 viti 2007 1.4 nafte ,0684442800
  Vetura

  Shes pezho 207 viti 2007 1.4 nafte ,0684442800

  Shes pezho 207 e vitit 2007 ,gjendja e shkelqyer e sapo ardh nga franca ,te sapo nderuara vaj filtra

  Tiranë 15 janar 18:54
  4.200 €
 • 3 foto
  peugeot viti 2005  1.6 hdi
  Vetura

  peugeot viti 2005 1.6 hdi

  peugeot 1.6 hdi viti 2005 me tavan panorame me letra deri ne maj 2019 me kamera parkimi etj.

  Tiranë 15 janar 09:56
  3.000 €
 • 7 foto
  Shitet Peugeot 307 1.4 naftë
  Vetura

  Shitet Peugeot 307 1.4 naftë

  Shitet Peugeot 307 1.4 naftë. Makina është ekonomike dhe nuk ka nevoj për shërbime. Dokumentat janë

  Tiranë 14 janar 06:55
  2.500 €
 • 0 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Shitet makina okazion1500 euro i diskutueshem.kamio manuale motor i ri 24 000 km i hedhur ne france.

  Tiranë 12 janar 11:35
  1.500 €
 • 0 foto
  Shitet peugeot 407
  Vetura

  Shitet peugeot 407

  Shitet peugeot 407 portbagazh viti 2007, diesel, 155,000 km manual nafte konficioner, gjendje shume

  Tiranë 8 janar 13:47
  3.300 €
 • 5 foto
  Peugeot 307
  Vetura

  Peugeot 307

  Makina eshte super gjendje, makines i jan ber te gjitha sherbimet ne koh dhe me liber sherbimesh sk

  Tiranë 7 janar 14:34
  3.300 €