Vetura
Tiranë

Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  VW Passat 2007 full optione
  Vetura

  VW Passat 2007 full optione

  Passat i sapoardhur ng zvicra. Me dogane te paguar. Me kondicioner. Sensore parkimi. Kambio automat

  Tiranë Dje, 10:25
  5.500 €
 • 11 foto
  Okazion smart 2007
  Vetura

  Okazion smart 2007

  Smart i sapoardhur nga zvicra. Me dogane te paguar. Xham panoramik. Kondicioner. Navigator Marsha ne

  Tiranë Dje, 10:24
  4.100 €
 • 11 foto
  Mercedes R CLASS 2007
  Vetura

  Mercedes R CLASS 2007

  R class i sapoardhur nga zvicra.Me dogane te paguar.Automat tip-tronic me marsha ne timon.Sedilje ka

  Tiranë Dje, 10:23
  8.400 €
 • 5 foto
  C clas
  Vetura

  C clas

  C clas 220 cdi 2006 Automat Avangard Sensor parkimi

  Tiranë Dje, 10:21
  5.300 €
 • 11 foto
  MERCEDES ML 320 BLUETEC
  Vetura

  MERCEDES ML 320 BLUETEC

  ->Pilot automatik ->Sensor Parkimi ->Komanda Ne Timon ->Navi Te Madh ->Xhama te erre

  Tiranë Dje, 10:11
  12.400 €
 • 2 foto
  Mercedes GL
  Vetura

  Mercedes GL

  Mercedes GL - 2008 /, 200 mije KM, shume e paster nga brenda dhe jashte ,me te Tera Opsionet, si S

  Tiranë Dje, 10:11
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MERCEDES ML 350 BLUETEC
  Vetura

  MERCEDES ML 350 BLUETEC

  ->Sensor Parkimi ->Komanda Ne Timon ->Navi Te Madh ->Sendilje me ngrohje ->Sistem Au

  Tiranë Dje, 10:10
  14.200 €
 • 8 foto
  TOYOTA COROLLA MATRIX
  Vetura

  TOYOTA COROLLA MATRIX

  Makina eshte ne gjendje perfekte Kambio automatike Cmimi 7800 EUR

  Tiranë Dje, 10:10
  7.800 €
 • 0 foto
  HYNDAI TUCSON AUTOMATIK KLIMA
  Vetura

  HYNDAI TUCSON AUTOMATIK KLIMA

  HYNDAI TUCSON VITI 2010 NAFTE 2.0 CRDI KAMBIO AUTOMATIKE KLIMA AUTOMATIK ME 2 ZONA ABS 10 AIRBAG ESP

  Tiranë Dje, 10:08
  8.900 €
 • 5 foto
  CITROEN C 4 PICASO 1.6 NAFTE AUTOMATIK
  Vetura

  CITROEN C 4 PICASO 1.6 NAFTE AUTOMATIK

  CITROEN C 4 GRAND PICASO1.6 NAFTE VITI P 2007 AUTOMATIK TIPTRONIK KLIMA 2 ZONA KOMANDE VOKALE TEMPOM

  Tiranë Dje, 10:08
  4.450 €
 • 4 foto
  KIA SORENTO NAFTE
  Vetura

  KIA SORENTO NAFTE

  KIA SORENTO NAFTE 2.5 CRDI VITI 2006 KAMIO MANUALE4*4 KLIMA 2 ZONA KOMANDE TEMPOMAT SEDILE ELEKTRIKE

  Tiranë Dje, 10:08
  4.500 €
 • 4 foto
  VE GOLF NAFTE 2007
  Vetura

  VE GOLF NAFTE 2007

  VW GOLF 2.0 TDI NAFTE VITI 2007 KAMIO MANUALE 6 MARSHE KLIMA AUTOMATIK 2 ZONA KOMANDE VOKALE TEMPOMA

  Tiranë Dje, 10:07
  4.650 €
 • 6 foto
  MERCEDES-BENZ C KLASE AVANTGARDE BLUE EFFICENSE
  Vetura

  MERCEDES-BENZ C KLASE AVANTGARDE BLUE EFFICENSE

  MERCEDES C KLASE 200 CDI AVANTGARDE VITI 2012 KAMIO AUTOMATIKE KLIMA 2 ZONA KOMANDE VOKALE TEMPOMAT

  Tiranë Dje, 10:07
  13.450 €
 • 5 foto
  VW TOURAN NAFTE 7 VENDE
  Vetura

  VW TOURAN NAFTE 7 VENDE

  VW TOURAN HIGHLINE 2.0TDI NAFTE VITI 2003 7 VENDE KAMIO MANUALE KLIMA AUTOMATIK 2 ZONA KOMANDE VOKAL

  Tiranë Dje, 10:07
  3.850 €
 • 5 foto
  NISSAN QASHQAI +2 AUTOMATIK KLIMA
  Vetura

  NISSAN QASHQAI +2 AUTOMATIK KLIMA

  NISSAN QASHQAI +2 VITI 2008 2.0 NAFTE 4 WD KAMBIO AUTOMATIKE KLIMA AUTOMATIK ME 2 ZONA ABS 10 AIR

  Tiranë Dje, 10:07
  7.900 €
 • 0 foto
  OPEL CORSA AUTOMATIK KLIMA
  Vetura

  OPEL CORSA AUTOMATIK KLIMA

  OPEL CORSA VITI 2009 BENZINE 1.2 KAMBIO AUTOMATIKE KLIMA AUTOMATIK ME 2 ZONA PASQYRA ME PALOSJE ME T

  Tiranë Dje, 10:07
  4.450 €
 • 3 foto
  Renault Scenic Nafte
  Vetura

  Renault Scenic Nafte

  RENAULT MEGANE 1.9 NAFTE VITI P 2005 KAMIO MANUALE KLIMA 2 ZONA KOMANDE VOKALE TEMPOMAT SEDILE ELEK

  Tiranë Dje, 10:07
  2.650 €
 • 3 foto
  Audi A6 S Line 2012
  Vetura

  Audi A6 S Line 2012

  Audi A6 S line,makina eshte ne super gjendje,fener full LED Matrix,6 kamera,sedilje me ngrohje dhe l

  Tiranë Dje, 10:07
  29.500 €
 • 4 foto
  FORD FIESTA NAFTE
  Vetura

  FORD FIESTA NAFTE

  FORD FIESTA 1.6 NAFTE VITI DHJETOR 2009 KAMIO MANUALE KLIMA ESP ABS AIRBAG TEL XHAMA PASQYRA ELEKTRI

  Tiranë Dje, 10:07
  4.850 €
 • 4 foto
  SKODA FABIA 1.4 BENZINE+GAZ
  Vetura

  SKODA FABIA 1.4 BENZINE+GAZ

  SKODA FABIA 1.4 BENZINE+GAZ VITI 2009 KAMIO MANUALE KLIMA AUTOMATIK TEMPOMAT SEDILE ELEKTRIKE ESP AB

  Tiranë Dje, 10:07
  4.850 €
 • 0 foto
  OPEL CORSA 1,3 NAFTE
  Vetura

  OPEL CORSA 1,3 NAFTE

  OPEL CORSA VITI 2010 NAFTE 1.3 KAMBIO MANUALE KLIMA AUTOMATIK ME 2 ZONA PASQYRA ME THARJE SABS 10 A

  Tiranë Dje, 10:07
  4.450 €
 • 5 foto
  FORD GALAXY BENZINE+GAZ VITI 2006
  Vetura

  FORD GALAXY BENZINE+GAZ VITI 2006

  FORD GALAXY VITI 2006 BENZINE+GAZ 2.0 KAMBIO MANUALE KLIMA AUTOMATIK ME 2 ZONA SEDILE ME NGROHJE ABS

  Tiranë Dje, 10:07
  6.600 €
 • 5 foto
  SEAT ALTEA XL 2.0 TDI VITI 2010
  Vetura

  SEAT ALTEA XL 2.0 TDI VITI 2010

  SEAT ALTEA XL 2.0 TDI VITI 2010 KAMIO MANUALE 6 MARSHE NAVIGATOR KLIMA 2 ZONA KOMANDE VOKALE TEMPOMA

  Tiranë Dje, 10:07
  5.900 €
 • 2 foto
  DACIA LOGAN BENZINE
  Vetura

  DACIA LOGAN BENZINE

  DACIA LOGAN VITI 2008 BENZINE 1.6 KAMIO MANUALE KLIMA 2 ZONA KOMANDE VOKALE TEMPOMAT SEDILE ELEKTRIK

  Tiranë Dje, 10:07
  2.490 €
 • 3 foto
  SKODA FABIA `1.4 NAFTE
  Vetura

  SKODA FABIA `1.4 NAFTE

  SKODA FABIA 1.4 NAFTE VITI 2009 KAMIO MANUALE KONDICIONER TEMPOMAT SEDILE ELEKTRIKE ESP ABS AIRBAG T

  Tiranë Dje, 10:06
  3.900 €
 • 5 foto
  Mercedes-Benz R-Klasse R 320 CDI 4-Matic
  Vetura

  Mercedes-Benz R-Klasse R 320 CDI 4-Matic

  MERCEDES R KLASE 320 CDI 4 MATIC VITI 2007 AUTOMATIK TIPTRONIK KLIMA 2 ZONA KOMANDE VOKALE TEMPOMAT

  Tiranë Dje, 10:06
  8.999 €
 • 5 foto
  Opel Combo 1.6 Nafte
  Vetura

  Opel Combo 1.6 Nafte

  OPEL COMBO VITI 2012 NAFTE 1.6 KAMBIO MANUALE KLIMA AUTOMATIK ME 2 ZONA PASQYRA ME PALOSJE ME THARJE

  Tiranë Dje, 10:06
  6.900 €
 • 4 foto
  Ford Fiesta nafte 2009
  Vetura

  Ford Fiesta nafte 2009

  FORD FIESTA 1.5 NAFTE VITI DHJETOR 2009 KAMIO MANUALE KLIMA ESP ABS AIRBAG TEL XHAMA PASQYRA ELEKTRI

  Tiranë Dje, 10:06
  4.900 €
 • 4 foto
  OKAZION Mercedes Benz C203 220CDI 2007
  Vetura

  OKAZION Mercedes Benz C203 220CDI 2007

  Mercedes Benz C203, 220CDI, viti 2007, nafte, Ardhur nga gjermania ne shqiperi 2013 me 150,000 km,

  Tiranë Dje, 09:56
  5.700 €
 • 9 foto
  Shitet ose nderrohet Range Rover Sport
  Vetura

  Shitet ose nderrohet Range Rover Sport

  Range Rover Sports 2.7 Diesel- Viti Prodhimit 2006,look komplet 2013, shume e paster si brenda dhe j

  Tiranë Dje, 09:54
  17.000 €
 • 6 foto
  Porsche 997
  Vetura

  Porsche 997

  Makina eshte me sherbime te kryera ne kohe. Goma , vaj , ferrota te reja.

  Tiranë Dje, 09:53
  36.000 €
 • 7 foto
  Porsche Cayenne 4.5
  Vetura

  Porsche Cayenne 4.5

  Porsche Cayenne 4.5 S ...Ne gjendje shume te mire,me te gjitha sherbimet dhe kontrollet e kryera vet

  Tiranë Dje, 09:52
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ford Kuga Titanium -12
  Vetura

  Ford Kuga Titanium -12

  Ford Kuga Titanium 2.0 d, viti 2012 me 108,000 km origjinale. Makinen e kam bler te albanian motor k

  Tiranë Dje, 09:51
  14.000 €
 • 9 foto
  Renault Megane 2010 1.5 DCI
  Vetura

  Renault Megane 2010 1.5 DCI

  Shitet Renault Megane, vitprodhim i 2010, transmision manuale, 1.5 L, nafte dci. Makina ka pershkru

  Tiranë Dje, 09:36
  5.300 €
 • 11 foto
  VOLKSWAGEN TIGUAN, 2009, AUTOMAT, 1.6 NAFTE
  Vetura

  VOLKSWAGEN TIGUAN, 2009, AUTOMAT, 1.6 NAFTE

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, motorr 2.0 TSI, kambio automatike, vi

  Tiranë Dje, 09:35
  8.500 €
 • 11 foto
  TOYOTA COROLLA VERSO, 2005, 2.2 NAFTE, MANUALE
  Vetura

  TOYOTA COROLLA VERSO, 2005, 2.2 NAFTE, MANUALE

  Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike, motorr 2.2 nafte, kambio manuale, vit

  Tiranë Dje, 09:35
  5.000 €
 • 10 foto
  BMW 320 DIESEL, 2013, AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE
  Vetura

  BMW 320 DIESEL, 2013, AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, motorr 2.0 nafte, kambio automatike,

  Tiranë Dje, 09:35
  14.900 €
 • 11 foto
  MERCEDES B-CLASS, VITI 2016,AUTOMKATIKE, 2.0 NAFTE
  Vetura

  MERCEDES B-CLASS, VITI 2016,AUTOMKATIKE, 2.0 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2016

  Tiranë Dje, 09:34
  15.500 €
 • 11 foto
  PEUGEOT 5008, VITI 2010,AUTOMATIKE, 1.6 NAFTE, 6+1
  Vetura

  PEUGEOT 5008, VITI 2010,AUTOMATIKE, 1.6 NAFTE, 6+1

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2010

  Tiranë Dje, 09:34
  9.500 €
 • 11 foto
  VW TOURAN 2005 DSG AUTOMATIK
  Vetura

  VW TOURAN 2005 DSG AUTOMATIK

  VW TOURAN 2005 Kambio automatike DSG Motorr 2.0 Diesel Kondicioner clima Baxha xhami Pasqyra elektr

  Tiranë Dje, 09:34
  4.200 €
 • 11 foto
  AUDI Q 5 AUTOMAT 3.0 TDI\"FULL\"
  Vetura

  AUDI Q 5 AUTOMAT 3.0 TDI\"FULL\"

  ▶️AUDI Q5- 3.0 TDI ▶️MOTORRI...............2967CC.pa takse luksi. ▶️KAMIO..............

  Tiranë Dje, 09:25
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ML 350 BLUTEK NGA GJERMANIA
  Vetura

  ML 350 BLUTEK NGA GJERMANIA

  ▶️ML 350 Full Ekstra+ Bluetec ▶️VITI 2012 ▶️RADAR DISK TRONIC ▶️MARSHA NE TIMON ▶ï

  Tiranë Dje, 09:24
  23.500 €
 • 5 foto
  E 220 AVANTGARDE 2010
  Vetura

  E 220 AVANTGARDE 2010

  E 220 AVANTGARDE KAMIO AUTOMATIKE VITI 2010 SENSOR PARKIMI NGROHJE SEDILJESH NAVI I MADH KOMANDA NE

  Tiranë Dje, 09:24
  13.800 €
 • 4 foto
  Golf 6
  Vetura

  Golf 6

  Golf 6 motorri 1.6 TDI nafte.Ne gjendje shum te mire.Makina eshte blere me 0km ne shqiperi. Tel:+35

  Tiranë Dje, 09:22
  10.500 €
 • 5 foto
  SHITET A CLASS NAFTE KAMBIO AUTOMAT GJENDJE SUPER
  Vetura

  SHITET A CLASS NAFTE KAMBIO AUTOMAT GJENDJE SUPER

  A CLAS 200 NAFTE AUTOMAT TIPTRONIC MAKINA NE GJENDJE TE SHKELQYER MOTOR KAMBIO TOP PA ASNJE LLOJ P

  Tiranë Dje, 09:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHES VOLVO XC 90 VITI 2004 AUTOMAT 2.4 NAFTE FULL
  Vetura

  SHES VOLVO XC 90 VITI 2004 AUTOMAT 2.4 NAFTE FULL

  SHITET VOLVO XC-90 KAMBIO AUTOMATIKE TIP-TIPTRONIC VITI 2004 FULL OPTION TE GJITHA SHERBIMET TE VOLV

  Tiranë Dje, 09:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Okazion New FIAT 500 1.2 Lounge Viti 2016
  Vetura

  Okazion New FIAT 500 1.2 Lounge Viti 2016

  FIAT 500 Lounge Të dhënat: Viti i Prodhimit: 2015 Motorri: 1.2 Benzine Kambio: Manuale Kilometra

  Tiranë Dje, 09:11
  7.000 €
 • 5 foto
  ?Okazion ?
  Vetura

  ?Okazion ?

  VETEM SHITET Marka 👉 Chevrolet Malibu Forca mottorrike👉 1\'956 cm3 Lloji i kambjos👉 Automatike Karb

  Tiranë Dje, 09:09
  13.500 €
 • 3 foto
  2011 chevy spark 2700 euro
  Vetura

  2011 chevy spark 2700 euro

  Makine eshte ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike dsqe frenash dhe frena te reja sapo te ndruar

  Tiranë Dje, 09:06
  2.700 €
 • 9 foto
  SHITET CADDY MAXI 2.0 TDI 4x4
  Vetura

  SHITET CADDY MAXI 2.0 TDI 4x4

  SHITET☎️0672011174 WV CADDY VITI 2011 MOTORR 2.0 TDI 4x4 MANUAL 6 MARSHE 4 MOTION XHAMA TE ZINJ

  Tiranë Dje, 08:18
  Me Marrveshje