Vetura
Tiranë

Peugeot | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Peugeot 407 Sw pa dogan
  Vetura

  Peugeot 407 Sw pa dogan

  Shitet Peugot 407 portobagazh motor 2.2 benzine e ardhur nga Zvicra pa dogan.Makina eshte ne gjendje

  Tiranë 4 prill 10:54
  2.000 €
 • 5 foto
  Peugeot naft HDI letra sapo paguar per 1 vit
  Vetura

  Peugeot naft HDI letra sapo paguar per 1 vit

  Pezho 206 naft HDI kondicioner letra sapopaguar sherbime sapo bera gjendje perfekte.

  Tiranë 4 prill 10:45
  1.600 €
 • 3 foto
  Peugeot 206 benzin
  Vetura

  Peugeot 206 benzin

  Me letra Deri ne 2019 dhe kondicioner ne gjendje te mir

  Tiranë 4 prill 10:26
  1.200 €
 • 2 foto
  Shitet 50.000 te reja.
  Vetura

  Shitet 50.000 te reja.

  Peugeo viti 97 benxin 106. Targa shiptare letrat i mbarojne ne qershor. Makina ne gjendje te mire. 5

  Tiranë 4 prill 10:09
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHES PEUGEOT PARTNER OKAZION
  Vetura

  SHES PEUGEOT PARTNER OKAZION

  PEUGEOT PARTNER VITI 2011 NAFTE , SEDILE NGROHJE XHAMA ELEKTRONIK MOTOR 1.6 GJENDJE PERFEKTE SAPO A

  Tiranë 4 prill 09:56
  5.800 €
 • 2 foto
  Shitet 50 000 lek
  Vetura

  Shitet 50 000 lek

  Peugeot 106 viti 97 benzine targa shiptare letrat sapo kan mbaru. Makina ne gjendje te mire cmimi 50

  Tiranë 4 prill 09:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Peugeot 207 benzin
  Vetura

  Peugeot 207 benzin

  Me dekumenta te regulate Deri 2019 me kondicioner ne gjendje shum te mir

  Tiranë 4 prill 09:30
  1.200 €
 • 0 foto
  Shes Peugeot 301, viti 2013
  Vetura

  Shes Peugeot 301, viti 2013

  Shes Peugeot, tipo 301, kambio manuale, me letra te rregullta, siguracion e kontroll teknik deri ne

  Tiranë 4 prill 09:27
  7.400 €
 • 2 foto
  Shitet peogeut malli okazion nafte 1.9 viti 2000
  Vetura

  Shitet peogeut malli okazion nafte 1.9 viti 2000

  Pezho partner evitit 2000 malli eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorike nakina eshte m

  Tiranë 4 prill 09:15
  1.500 €
 • 1 foto
  Peugeot 307 -02
  Vetura

  Peugeot 307 -02

  peugeot 307 viti 2002 me dokumenta te paguara deri qershor 2017.me sherbime te sapo ktyera vaj filtr

  Tiranë 4 prill 09:13
  2.200 €
 • 1 foto
  Peugeot panoramic
  Vetura

  Peugeot panoramic

  Makina esht e sapo ardhur nga Finlanda me dogane te paguar ne gjendje shum te mir me liber servisesh

  Tiranë 4 prill 08:57
  3.500 €
 • 3 foto
  Peugeot 308 okazion
  Vetura

  Peugeot 308 okazion

  Shite peugeot 1.6 nafte viti 2008 mw dogan te paguar 250 mij km origjinale makina eshte n gjende sh

  Tiranë 4 prill 08:43
  3.500 €
 • 5 foto
  Shitet Peugeot 407 SW
  Vetura

  Shitet Peugeot 407 SW

  Viti 2006, 2.0 nafte, kambio automat, sensor parkimi, 188 mij km, me letra te paguara deri me mars 2

  Tiranë 4 prill 08:40
  3.990 €
 • 0 foto
  Peugeot 206 1.4 nafte
  Vetura

  Peugeot 206 1.4 nafte

  Peugeot

  Tiranë 4 prill 08:39
  1.600 €
 • 4 foto
  pezo
  Vetura

  pezo

  shitet pezo per arsyje emigrimi.makina eshte ne gjendje perfekt ne cdo gje .

  Tiranë 4 prill 08:32
  3.200 €
 • 0 foto
  Peugeot 206 benzin
  Vetura

  Peugeot 206 benzin

  Siguracion 1 vit letra t i mbarojne ne fund te qershorit. Cmimi i pariskutushem

  Tiranë 4 prill 08:08
  650 €
 • 6 foto
  Peugeot 407 per tu rregulluar
  Vetura

  Peugeot 407 per tu rregulluar

  Pegueot 407 Kupe Motorr 2.7 nafte Kambio Automatike Sport Goma te reja Disqe 18\' Sport km 150000 M

  Tiranë 4 prill 08:02
  2.000 €
 • 0 foto
  Shitet peugeot 206
  Vetura

  Shitet peugeot 206

  Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike ka pasur vetem nje pronar e sapo ardhur nga italia

  Tiranë 4 prill 07:47
  2.600 €
 • 5 foto
  Peugeot 407 Viti 2007
  Vetura

  Peugeot 407 Viti 2007

  Shitet Peugeot 407. Viti 2007. 1.6 nafte e sapoardhur nga Germania. Dogane e paguar. Cmimi 4000 eu

  Tiranë 4 prill 07:45
  4.000 €
 • 3 foto
  Shes Peugeot 5008 e ardhur nga Gjermania
  Vetura

  Shes Peugeot 5008 e ardhur nga Gjermania

  Peugeot 5008, e blere ne Gjermani. Gjendje te shkelqyer.

  Tiranë 4 prill 07:38
  9.800 €
 • 10 foto
  U shit flm merr jep
  Vetura

  U shit flm merr jep

  Makina ne gjendje shum te mire.viti I prodhimit 2005,letrat skadojne ne maj 2019 ..makina eshte 1.4

  Tiranë 4 prill 07:35
  2.000 €
 • 2 foto
  Shes Peugeot 407, viti 2005
  Vetura

  Shes Peugeot 407, viti 2005

  Shitet Peugeot 407, 1.9 Diesel, viti 2005, ne gjendje shume te mire motorike e xhenerike. 3000 Euro

  Tiranë 4 prill 07:31
  3.000 €
 • 3 foto
  Peugeot 407 dizel
  Vetura

  Peugeot 407 dizel

  makina esht ne gjendje prefekte dokumenta te prera deri ne maj te vitit 2019

  Tiranë 4 prill 07:29
  3.000 €
 • 0 foto
  Shes okazion Peugeot
  Vetura

  Shes okazion Peugeot

  Makina eshte ne gjendje perfekte dogana e paguar sapo ardhur nga suedia 1.6 nafte pegugeot partner .

  Tiranë 4 prill 07:25
  5.000 €
 • 1 foto
  Peugeot 607
  Vetura

  Peugeot 607

  Shitet automjeti ne gjendje perfekte, sherbime te sapobra, vaj filtra, goma t reja, sensor parkimi,

  Tiranë 4 prill 07:02
  5.000 €
 • 8 foto
  Okazion pezho 206
  Vetura

  Okazion pezho 206

  Pezho206 1.4 benzin ngjyre e zeze dokunentacion i rregullt siugracion deri ne qershor 2019 kualidi

  Tiranë 4 prill 07:01
  700 €
 • 3 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Shitet Peugeot 206 . Viti i prodhimit 2001 , 1.1 Benzine (super ekonomike ) . Me 4 porta . Ne gjend

  Tiranë 4 prill 06:42
  1.498 €
 • 2 foto
  Shitet makine ne gjendje shume te mire ...
  Vetura

  Shitet makine ne gjendje shume te mire ...

  shitet makine ne gjendje super te mire, makina eshte e prodhimit te vitit 2005, punon me nafte dhe

  Tiranë 4 prill 06:42
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet makine ne gjendje super te mire...
  Vetura

  Shitet makine ne gjendje super te mire...

  Shitet makine per arsye emigrimi...Makina eshte ne gjendje super te mire dhe eshte ekonomike duke pa

  Tiranë 4 prill 06:41
  2.300 €
 • 2 foto
  Peugeog 207
  Vetura

  Peugeog 207

  Shitet peugeot 207 automat viti 2010 benzin 1.4 me targa dhe dokumenta shqipetare. 65000 km origjina

  Tiranë 4 prill 06:16
  4.500 €
 • 2 foto
  Peugot 307 1.9 hdi
  Vetura

  Peugot 307 1.9 hdi

  Ne gjendje shum te mir. Letrat i ka deri ne janar 2019

  Tiranë 4 prill 06:06
  2.200 €
 • 5 foto
  Peugeot 206 benzin
  Vetura

  Peugeot 206 benzin

  Shitet Pezho 206 ngjyra e zeze benzin 1.4 ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike xhama elekt

  Tiranë 4 prill 05:34
  200.000 Lek
 • 4 foto
  Peugeot 308 nafte
  Vetura

  Peugeot 308 nafte

  e sapoardhur nga franca ne gjendje te shkelqyer telefona per me teper shitet nderrohet

  Tiranë 4 prill 05:27
  5.300 €
 • 7 foto
  Shitet Peugeot 207 e 2009,Benzin/Gaz automat 3400€
  Vetura

  Shitet Peugeot 207 e 2009,Benzin/Gaz automat 3400€

  Shitet peugeot 207 , viti 2009, 81000 km, Automat, Benzin/Gaz, letra te paguara deri ne dhjetor 2018

  Tiranë 4 prill 05:25
  3.400 €
 • 4 foto
  Peugeot 206,1.4 HDI
  Vetura

  Peugeot 206,1.4 HDI

  Peugeot 206,1.4 nafte me dokumenta deri Dhjetor 2018.5 porta.ka 114000 KM.2 celesa.cmimi i diskutues

  Tiranë 4 prill 05:14
  2.000 €
 • 0 foto
  Peugeot 307 viti 2003.
  Vetura

  Peugeot 307 viti 2003.

  Peugeot ngjyre gri viti i prodhimit dhjetor 2003, ngjyre gri dhe kamio manuale. Makina eshte ne gjen

  Tiranë 4 prill 05:11
  3.000 €
 • 2 foto
  *OKAZION* peugot 2006
  Vetura

  *OKAZION* peugot 2006

  Makina eshte ne gjendje shume te mire.

  Tiranë 4 prill 04:57
  2.500 €
 • 1 foto
  Peugeot 307 hdi
  Vetura

  Peugeot 307 hdi

  Peugeot 307 viti 2004 ne gjendje perfekte. Nafte, 2.0, manual.

  Tiranë 4 prill 04:53
  2.000 €
 • 4 foto
  Peugeot 307 viti 2008
  Vetura

  Peugeot 307 viti 2008

  Shes Peugeot 307 1.6 naft . Makina eshte shum ekonomike . Sherbimet I ka te gjitha te bera . Shitet

  Tiranë 4 prill 04:44
  2.450 Lek
 • 4 foto
  Shitet Peugeot 307 2008. 1.6 naft.
  Vetura

  Shitet Peugeot 307 2008. 1.6 naft.

  Shitet Peugeot 307 më sherbimet te gjitha te kryera. Makina eshte shum ekonomike Dhe ka nje cmim oka

  Tiranë 4 prill 04:30
  2.450 €
 • 2 foto
  Shitet makine okazion...
  Vetura

  Shitet makine okazion...

  Shitet makine pezho ne gjendje te shume te mire ....Makina shitet per arsye emigrimi ...dhe eshte pe

  Tiranë 4 prill 04:28
  2.300 €
 • 5 foto
  Vetura gjindet ne kosov
  Vetura

  Vetura gjindet ne kosov

  307 disell

  Tiranë 4 prill 04:23
  1.600 €
 • 1 foto
  Peugeot 106 benzin
  Vetura

  Peugeot 106 benzin

  shitet pezho106 letrat ikan mbaruar ne janar ....benxhin eshte edhe me impjant gazi eshte ne gjendj

  Tiranë 4 prill 04:17
  600 €
 • 3 foto
  Okazion Super Peugot 206
  Vetura

  Okazion Super Peugot 206

  Shitet super Peugot 1.4 benzine. Te gjith letra e bera, dogan e paguar, targa, kolaudimi, taksat, s

  Tiranë 4 prill 04:16
  1.650 €
 • 1 foto
  kamez
  Vetura

  kamez

  shitet makina ne gjendje prefekte per arsye emigrimi per me gjat kontaktoni ne tel dekumeta te prera

  Tiranë 4 prill 04:14
  2.900 €
 • 4 foto
  Peugeot 307 viti 2003
  Vetura

  Peugeot 307 viti 2003

  Shitet Peugeot 307, viti i prodhimit eshte dhjetor i 2003.makina eshte ne gjendje perfekte motorrike

  Tiranë 4 prill 04:02
  3.300 €
 • 4 foto
  peugeot 206
  Vetura

  peugeot 206

  makina eshte shume e mirembajtur, shitet per arsyeje mosperdorimi pasi kam blere makine tjeter, doku

  Tiranë 4 prill 03:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pezho 1.4 naft 1500€
  Vetura

  Pezho 1.4 naft 1500€

  Shitet pezho 1.4 naft viti 2003 sherbime te bera letra tpaguara kondicioner makina shum e mbajtur gj

  Tiranë 4 prill 03:02
  1.500 €
 • 5 foto
  peugeot 307 diessel 2.0  231kilometra
  Vetura

  peugeot 307 diessel 2.0 231kilometra

  shitet peugeot 307 diessel 2.0 231 kilometra5 1 ne gjendje shum te mir e ardhur nga zvicra me doga

  Tiranë 4 prill 02:56
  2.900 €
 • 2 foto
  gg
  Vetura

  gg

  makina eshte ne gjendje shume te mire

  Tiranë 4 prill 02:47
  2.300 €