Vetura
Tiranë

Peugeot | Vetura në shitje në Tiranë | Manual |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Makina me Qera Rinas Eder
  Vetura

  Makina me Qera Rinas Eder

  Makina me Qera Rinas Eder,0692383446/0685171301, makina me qera,www.ederrental.com.makina me qira, M

  Tiranë 3 prill 11:07
  18 €
 • 3 foto
  Shitet /Ndrrohet
  Vetura

  Shitet /Ndrrohet

  Shitet ose nderrohet +nga ana ime Peugot306 1.9 nafte airbag kondicioner abs me letra te rregullta

  Tiranë 3 prill 11:04
  1.000 €
 • 0 foto
  Blere ne koncesionar, nje perdorues
  Vetura

  Blere ne koncesionar, nje perdorues

  Makina eshte blere ne koncesionar dhe ka 56mije km,eshte perdorur nga nje person i cili eshte bleres

  Tiranë 3 prill 11:04
  3.300 €
 • 8 foto
  Peugeot 206 dizel
  Vetura

  Peugeot 206 dizel

  Peugeot -1.4 nafte, kondicjoner ,klima, komando ne timon ,pasqyra elektrike ,makina esh ne gjendje s

  Tiranë 3 prill 10:48
  2.000 €
 • 4 foto
  Peugeot 206 dizel
  Vetura

  Peugeot 206 dizel

  Shitet Peugeot 206, 1.4 hdi, viti 2003, me siguracion deri ne korrik te 2019.

  Tiranë 3 prill 10:47
  2.500 €
 • 6 foto
  Shitet Peugeot 206 Roland Garos
  Vetura

  Shitet Peugeot 206 Roland Garos

  140 mije km origjinale, sedile lekure+kamosh, klima, tavan xhami, gomat e reja, te gjitha sherbimet

  Tiranë 3 prill 10:45
  1.999 €
 • 9 foto
  Peugeot 308 Sw 1.6. Nafte. 2012
  Vetura

  Peugeot 308 Sw 1.6. Nafte. 2012

  Shitet pezho 308 sw . 1.6 nafte super ekonomike .Ne gjendje perfekte me cdo sherbim te bere te konce

  Tiranë 3 prill 10:43
  6.500 €
 • 0 foto
  Peugeot 307 Super
  Vetura

  Peugeot 307 Super

  Esht ne gjendje sh te mir ! Vaji filtra sapo ndruar ! Makina ma nevoj vetem per disa sherbime te vog

  Tiranë 3 prill 10:31
  2.800 €
 • 5 foto
  okazion!
  Vetura

  okazion!

  peugot 206 1.4 benzine me 98000km tvetat sherbime te sapo bera ngjendje super me letra deri ne dhjet

  Tiranë 3 prill 10:25
  1.100 €
 • 6 foto
  Peugeot 206 1.4 hdi nafte
  Vetura

  Peugeot 206 1.4 hdi nafte

  Peugeot 206 1.4hdi nafte viti funi 2004 manual e sapo targuar letra te paguara deri ne shtator 2019

  Tiranë 3 prill 10:19
  1.500 €
 • 3 foto
  Pezho 308 okazion
  Vetura

  Pezho 308 okazion

  Shitet pezho 308 viti 2008 motorri 1.6 naft e gatshme per cdo lloj prove makina ska asnji problem cm

  Tiranë 3 prill 10:09
  3.300 €
 • 4 foto
  peugeot 2008
  Vetura

  peugeot 2008

  e sapo ardhur nga gjermania me dogant te pguar gjendje perfekt i pa diskutushem.

  Tiranë 3 prill 09:37
  4.500 €
 • 7 foto
  Shitet Peugeot 307, 1.4 nafte shume ekonomike
  Vetura

  Shitet Peugeot 307, 1.4 nafte shume ekonomike

  Makina eshte marre ne Itali, Peugeot 307, 1.4 nafte shume ekonomike, viti i prodhimit 2003. Prej 4 v

  Tiranë 3 prill 09:37
  2.150 €
 • 5 foto
  OKAZION: Shitet peugeot 307 Viti 2003
  Vetura

  OKAZION: Shitet peugeot 307 Viti 2003

  Shitet Peugeot 307 HDI portobagazh viti 2003,motor 1.9 Nafte,Manual 5 1,Klima,Kompjuter Bordi,ABS,ES

  Tiranë 3 prill 09:33
  1.700 €
 • 0 foto
  PEUGEOT
  Vetura

  PEUGEOT

  PEUGEOT PARTNER ORIGIN VITI:2009

  Tiranë 3 prill 09:31
  6.300 €
 • 4 foto
   PEUGEOT 307
  Vetura

  PEUGEOT 307

  Shitet makin ne gjendje te mire,benzine gaz.......shitet ose nderrohet

  Tiranë 3 prill 09:22
  2.150 €
 • 1 foto
  Peugeot 206 1.9 diesel
  Vetura

  Peugeot 206 1.9 diesel

  Shitet peugeot 206 me naft ne gjendje prefkte nga ana mekanike dhe estetike 200 euro i diskutushem

  Tiranë 3 prill 09:14
  2.000 €
 • 5 foto
  Peguot 207 Hdi 1.4
  Vetura

  Peguot 207 Hdi 1.4

  Peguot 207 hdi nafte 1.4 viti 2008 e blere me 0 Km dhe e perdorur vetem nga nje dore... Makina eshte

  Tiranë 3 prill 09:09
  4.499 €
 • 3 foto
  Peugeot 206 dizel okazion
  Vetura

  Peugeot 206 dizel okazion

  OKAZION1.9 naft ne gjendie shum te mir .sh ekonomike 4.5l per 100km viti2000/2001.letrat te sapo p

  Tiranë 3 prill 09:08
  1.100 €
 • 3 foto
  shitet peugeot 607
  Vetura

  shitet peugeot 607

  shitet peugeot 607 per arsye mosperdorimi, makina eshte ne gjendje perfekte me dokumenta te rregullt

  Tiranë 3 prill 08:38
  2.500 €
 • 8 foto
  bezho 307
  Vetura

  bezho 307

  shitet ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera

  Tiranë 3 prill 08:30
  1.800 €
 • 5 foto
  Shes peugeot 206
  Vetura

  Shes peugeot 206

  Shes peugeot 206 ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike. Letra te sapo bera.

  Tiranë 3 prill 08:07
  1.800 €
 • 5 foto
  Shes peugeot
  Vetura

  Shes peugeot

  Shes peugeot 206. 2.0 nafte. Letra te sapo bera. Sherbimet sapo ber vaj filtra. Makina eshte ne gje

  Tiranë 3 prill 07:56
  1.800 €
 • 0 foto
  Peugeot 307
  Vetura

  Peugeot 307

  Shitet Peugeot 307, 2003, 1.4 hdi nafte, shume ekonomike, 185 000 km te pandryshuara, sherbimet e kr

  Tiranë 3 prill 07:36
  1.850 €
 • 5 foto
  Peugeot
  Vetura

  Peugeot

  Shes peugeot 206 2.0 nafte. Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike. Vaj filtr

  Tiranë 3 prill 07:35
  1.800 €
 • 9 foto
  Okazionn
  Vetura

  Okazionn

  Me sherbime te sapo kryer ! Vaji filtra sapo ndruar ! Jan ber te gjitha sherbimet ! Ne gjendje sh te

  Tiranë 3 prill 07:24
  3.000 €
 • 6 foto
  >>>>O K A Z I O N<<<<
  Vetura

  >>>>O K A Z I O N<<<<

  Shitet pezho 307 vit 2001 te gjitha sherbimet e bera. Ne gjendje shume te mire si ne pjes xhenerike

  Tiranë 3 prill 07:14
  2.200 €
 • 5 foto
  Peugeot 1007 3500euro
  Vetura

  Peugeot 1007 3500euro

  Nafte 1.4, me letra te paguara deri ne prill 2019

  Tiranë 3 prill 06:50
  3.500 €
 • 2 foto
  Peugeot 306 benzin
  Vetura

  Peugeot 306 benzin

  Shitet sepse do iki jasht makina eshte gjendje te mire letrat jan deri ne muajin tetor 2019

  Tiranë 3 prill 06:49
  1.000 €
 • 1 foto
  Shitet peugeot 307
  Vetura

  Shitet peugeot 307

  Shes makinen ne gjendje t mire.esht perdorur Shum pak..letrat jan bere ne shtator.sherbimet e bera.s

  Tiranë 3 prill 06:38
  2.000 €
 • 10 foto
  Okazion 1.3 benzin 1700€
  Vetura

  Okazion 1.3 benzin 1700€

  Shitet pezho 206 1.3 benzin gjendje perfekte shum e mbajtur me 110mije klm origjinale e perdorur vet

  Tiranë 3 prill 06:16
  1.700 €
 • 4 foto
  Okazion Peugot 307 Benzin Gas 2200€
  Vetura

  Okazion Peugot 307 Benzin Gas 2200€

  Makina super gjendje mekanike e motorrike. Impjant gazi Lovato Italian. Kompjuter bordi. Xhama e pas

  Tiranë 3 prill 05:35
  2.200 €
 • 2 foto
  Peugeot 607 full opsione
  Vetura

  Peugeot 607 full opsione

  Peugeot 607 e zez targa shqiptare, dekumentat deri ne nëntore sherbimet te gjitha te bëra Viti 2001,

  Tiranë 3 prill 03:37
  3.200 €
 • 4 foto
  Peugeot 307 -05
  Vetura

  Peugeot 307 -05

  Shes Peugeot307. Makina eshte vit prodhimi 2005; me kamio manuale, fuqia motorrike 1.6 hdi, nafte, k

  Tiranë 3 prill 01:02
  2.300 €
 • 3 foto
  Peugeot 306 2.0nafte
  Vetura

  Peugeot 306 2.0nafte

  Peugeot 306 2.0 nafte ,portobagazh,shume ekonomike dhe e shpejte.makina e perdorur ne itali dhe esht

  Tiranë 3 prill 00:26
  1.800 €
 • 4 foto
  Shitet Peugeot 207 Viti 2007 1.4 TDI
  Vetura

  Shitet Peugeot 207 Viti 2007 1.4 TDI

  Gjendje perfekte kondicjoner klima vaje filtra te sapo nderruara e gatshme per cdo lloj prove

  Tiranë 3 prill 00:24
  3.500 €
 • 6 foto
  Peugeot 307cc 2.0 HDI
  Vetura

  Peugeot 307cc 2.0 HDI

  Peugeot 307cc 2006 ne gjendje te mire.

  Tiranë 2 prill 23:40
  4.500 €
 • 0 foto
  shitet per arsye levizje
  Vetura

  shitet per arsye levizje

  shitet ose nderrohet me makin benzin gaz makina eshte ne gjendje perfekte me tapiceri lekure ngrofje

  Tiranë 2 prill 15:15
  1.800 €
 • 7 foto
  pezho
  Vetura

  pezho

  shitet per arsye emigrimi 12000 ero me letra deri ne dhjetor xhama elektrik klima kondicjoner 1.4 na

  Tiranë 2 prill 14:58
  12.000 €
 • 10 foto
  Peugeot 206 xs panoramik
  Vetura

  Peugeot 206 xs panoramik

  Makina ne gjendje shum te mirr motorike dhe xhenerike vajra filtra te sapo ndruara goma 80% shum e p

  Tiranë 2 prill 14:54
  2.500 €
 • 8 foto
  Shitet Peugeot RCZ SPORT (Bejme Nderrim)
  Vetura

  Shitet Peugeot RCZ SPORT (Bejme Nderrim)

  Makine ne gjendje optimale. Motor 1.6 benzine. E pershtatshme per impiant gazi. Letrat e prera deri

  Tiranë 2 prill 14:30
  9.500 €
 • 4 foto
   Peugeot 307
  Vetura

  Peugeot 307

  Shitet ose nderrohet makin benzin gaz motorr 2000 me letrra per nje vite,me bateri te re

  Tiranë 2 prill 14:20
  1.900 €
 • 7 foto
  Shitet pezho 1,4 naft 307
  Vetura

  Shitet pezho 1,4 naft 307

  Shitet pezho 307 1.4 naft viti 2002 makina ka 160 mij km dhe esht super gjendje keni te drejt prove

  Tiranë 2 prill 14:13
  2.200 €
 • 3 foto
  Peugeot 107
  Vetura

  Peugeot 107

  Pershendetje, Shes Peugeot 107 e vitit 2006 ne gjendje shume te mire. Makina ka patur vetem nje pron

  Tiranë 2 prill 13:53
  2.100 €
 • 5 foto
  Shitet Peugeot
  Vetura

  Shitet Peugeot

  Makina eshte ne gjendje shum te mire jan ber te gjitha sherbimet cmimi i diskutushem makina ndodhet

  Tiranë 2 prill 13:27
  2.400 €
 • 8 foto
  PEUGEOT 1007 ■>AUTO-RUBIN
  Vetura

  PEUGEOT 1007 ■>AUTO-RUBIN

  Peugeot 1007 1.4 Diezel Viti 2006 Makina me Dogane e Targuar Taksa 1 Vit Cmimi 3.200€ Gjendja

  Tiranë 2 prill 13:25
  3.200 €
 • 2 foto
  Shitet urgjentttt
  Vetura

  Shitet urgjentttt

  Makina esht ne gjendje te mir.. Sherbimet e bera . Esht ekomomike. Letrat per nje vit..

  Tiranë 2 prill 13:17
  2.300 €
 • 0 foto
  Peugeot 206 cc 1.6 benzin
  Vetura

  Peugeot 206 cc 1.6 benzin

  Peugeot 206 cc 1.6 benzin me letra deri ne janar viti 2002 kabriolet fnksjonon shum mir per me shum

  Tiranë 2 prill 13:14
  1.500 €
 • 4 foto
  Makine super
  Vetura

  Makine super

  Pezhoja sa poka ardhe ne gjendje shume te mire 1.6 nafte viti 2005

  Tiranë 2 prill 13:02
  3.000 €
 • 2 foto
  Shitet pezho partner viti 2000 nafte
  Vetura

  Shitet pezho partner viti 2000 nafte

  Pezho partner viti 2000nafte 1.9 makina eshte me letra per nje vit makina nuk ka asnje difekt makina

  Tiranë 2 prill 12:23
  2 Lek