Vetura
Tiranë

Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 10 foto
  Mercedes Benz C220 cdi EVO super gjendje
  Vetura

  Mercedes Benz C220 cdi EVO super gjendje

  Mercedes Benz C220 CDI motorr EVO,shume ekonomik, fundi vitit 2004 me 270.000km origjinale,kamio man

  Tiranë Dje, 18:38
  5.500 €
 • 11 foto
  Sharon 2015 naft 2.0 kovertim 127 km 16800 euro
  Vetura

  Sharon 2015 naft 2.0 kovertim 127 km 16800 euro

  Sharon viti 2015 naft 2.0 esht bler me 0 km ne dyqan aktualisht ka 127 km me liber sherbimesh te gji

  Tiranë Dje, 18:36
  16.800 €
 • 2 foto
  Shes A Class 1.4 benzin 1300 Euro
  Vetura

  Shes A Class 1.4 benzin 1300 Euro

  Shes \'A Class\' viti i prodhimit 99-2000. Motorri 1.4 Benzin .Ngjyra e zezë. 5 dyer. Kondicioner /

  Tiranë Dje, 18:35
  1.300 €
 • 5 foto
  AUDI A8 per pjes kembimi 4.0
  Vetura

  AUDI A8 per pjes kembimi 4.0

  Audi A8 4.0 letra shqiptare goma te reja cmim i arsyshem 5000euro per pjes kembimi i ka te gjith a p

  Tiranë Dje, 18:35
  4.500 €
 • 9 foto
  Bmv 2010 naft 2.0 automat 159 km full 15500 euro
  Vetura

  Bmv 2010 naft 2.0 automat 159 km full 15500 euro

  Bmv viti 2010 naft 2.0 Automat ka 159 km me liber sherbimesh esht bler me 0 km ke bmv sa po ka ardhu

  Tiranë Dje, 18:34
  15.500 €
 • 6 foto
  Range Rover Vogue Td6
  Vetura

  Range Rover Vogue Td6

  Range Rover Vogue 3.0 nafte. Ne gjendje shume te mire. Te gjitha sherbimet te bera. Kambio automatik

  Tiranë Dje, 18:32
  6.000 €
 • 10 foto
  Ford 2008 naft 1.6 full full Okazion 4800 euro sot
  Vetura

  Ford 2008 naft 1.6 full full Okazion 4800 euro sot

  Ford cimaks viti 2008 naft 1.6 esht bler me 0 km ne fabrik aktualisht ka 159 km me liber sherbimesh

  Tiranë Dje, 18:31
  4.800 €
 • 9 foto
  Mercedez 2016 full me 0 km kovertim 39500 euro
  Vetura

  Mercedez 2016 full me 0 km kovertim 39500 euro

  Mercedez viti 2016 Automat me 0 km sa po ka ardhur me dogan te paguar esht full full me ekstrat opsi

  Tiranë Dje, 18:31
  39.500 €
 • 4 foto
  Shitet Mercedes GL350 Viti 2014
  Vetura

  Shitet Mercedes GL350 Viti 2014

  Shitet Mercedes GL350, nafte, Automatik,7 vende,jo takse luksi,me dokumenta te rregullta,kasko,tavan

  Tiranë Dje, 18:31
  36.800 €
 • 7 foto
  Clio- 1.2 Benizne + Gaz- Viti 2005- Manual - 2700€
  Vetura

  Clio- 1.2 Benizne + Gaz- Viti 2005- Manual - 2700€

  Shes Renault Clio. Viti 2005, motorr 1.2 benzine, kambio manuale. Makina eshte e importuar nga Gjerm

  Tiranë Dje, 18:30
  2.700 €
 • 2 foto
  Shitet reno kango
  Vetura

  Shitet reno kango

  Renault kangoo viti 2002, ngjyra gri, motor 1.9 naft, e mbajtur mir, kondicioner , abs, airbag, shum

  Tiranë Dje, 18:29
  260.000 Lek
 • 11 foto
  FIAT 500?2011,AUTOMATIKE.900 CC BENZINE 94.000 km
  Vetura

  FIAT 500?2011,AUTOMATIKE.900 CC BENZINE 94.000 km

  FIAT 500 🚘 VITI FUNDI 2011 ✅ MOTORR 900 KUBIK BENZINE ✅ KAMBIO AUTOMATIKE DHE MARSHE NE TIMON âœ

  Tiranë Dje, 18:28
  5.900 €
 • 11 foto
  AUDI Q7 QUATTRO 3.0 NAFTE AUTOMAT 4X4?
  Vetura

  AUDI Q7 QUATTRO 3.0 NAFTE AUTOMAT 4X4?

  AUDI Q7 🚘 VITI 2007 ✅ MOTORR 3.0 TDI QUATTRO ( NAFTE ) 4X4 ✅ 218.000 KM ORIGJINALE ME TE GJITHA

  Tiranë Dje, 18:28
  11.990 €
 • 8 foto
  TOYOTA IQ, K.AUTOMATIKE? 2009, 117.000 Km
  Vetura

  TOYOTA IQ, K.AUTOMATIKE? 2009, 117.000 Km

  TOYOTA IQ , KAMBIO AUTOMATIKE , VITI 2009 ✅ MOTORR 1.0 BENZINE , 117.000 KM ME LIBER SHERBIMESH âœ

  Tiranë Dje, 18:28
  5.490 €
 • 9 foto
  VW GOLF 7 AUTOMATIKE 2014 1.6 NAFTE FULL OPTION
  Vetura

  VW GOLF 7 AUTOMATIKE 2014 1.6 NAFTE FULL OPTION

  12.900 EURO ‼️‼️‼️ VW GOLF 7 🚘 VITI 2014 ✅ MOTORR 1.6 TDI ( NAFTE ) BLUEMOTION-TECHNOL

  Tiranë Dje, 18:28
  12.900 €
 • 11 foto
  TOYOTA RAV4 K.AUTOMATIKE 2007, 2.0 BENZIN 8200 EUR
  Vetura

  TOYOTA RAV4 K.AUTOMATIKE 2007, 2.0 BENZIN 8200 EUR

  TOYOTA RAV4 🚘 KAMBIO AUTOMATIKE ✅ VITI 2007 ✅ MOTORR 2.0 BENZINE ( E PERSHTATSHME PER IMPIANT GA

  Tiranë Dje, 18:28
  8.200 €
 • 9 foto
  SUBARU TREZIA 2011 AUTOMAT 1.4 NAFTE 129.000 KM?
  Vetura

  SUBARU TREZIA 2011 AUTOMAT 1.4 NAFTE 129.000 KM?

  SUBARU TREZIA 🚘 VITI 2011 ✅ MOTORR 1.4 NAFTE ✅ KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONIC ✅ 129.000 KM ORIG

  Tiranë Dje, 18:28
  8.200 €
 • 9 foto
  Audi A6 3.2 Benzin? Automatike 2007 6900 Euro
  Vetura

  Audi A6 3.2 Benzin? Automatike 2007 6900 Euro

  💥🚘 AUDI A6 QUATTRO ✅ MOTORR 3.2 BENZIN👌MODEL 2007 KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONIC ✅ 171.000 KM OR

  Tiranë Dje, 18:28
  6.900 €
 • 6 foto
  FORD FUSION 1.6 NAFTE 2005 CMIMI 3200 euro
  Vetura

  FORD FUSION 1.6 NAFTE 2005 CMIMI 3200 euro

  FORD FUSION VITI 2005 ✅ MOTORR 1.6 TDCI ( NAFTE ) , 172.000 KM ✅ KAMBIO MANUALE - KONDICIONER -

  Tiranë Dje, 18:28
  3.200 €
 • 5 foto
  MERCEDES C220 W204
  Vetura

  MERCEDES C220 W204

  *Okazion* Mercedes-Benz W204 C 220 CDI , *BLUEFICENT *AVANTGARDE *FULL OPSIONAL SPORT PAKET *VITI 20

  Tiranë Dje, 18:21
  12.000 €
 • 6 foto
  Audi 90 2.3 benzin gaz
  Vetura

  Audi 90 2.3 benzin gaz

  Audi 90 2.3. 100kw-136hp benzin- gaz ngjyre gri tapiceri ngjyre blu xhama elektrike te parat ( timon

  Tiranë Dje, 18:21
  2.500 €
 • 5 foto
  Vw-Touran 2.0tdi
  Vetura

  Vw-Touran 2.0tdi

  Shitet vw-touran 2.0 tdi ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike. Jam i gatshem ta kontrrollojme

  Tiranë Dje, 18:19
  4.500 €
 • 0 foto
  Mercedes Benz S320 CDI
  Vetura

  Mercedes Benz S320 CDI

  Gjendja perfekte , sdo asnje sherbim me te vogel gomat e reja letrat per nje vit super full si mung

  Tiranë Dje, 18:19
  4.500 €
 • 1 foto
  Makina Ekonomike & Luksoze me Qera
  Vetura

  Makina Ekonomike & Luksoze me Qera

  Makina të ndryshme si: Opel Corsa Opel Astra Range Rover Golf 5 Mercedes C Class Portobagazh.... dh

  Tiranë Dje, 18:18
  25 €
 • 10 foto
  Mercedes Benz E350 2014 Vetparkim (TARGA `ZZ`)
  Vetura

  Mercedes Benz E350 2014 Vetparkim (TARGA `ZZ`)

  Mercedes Benz E 350 Amg Line. Viti-2014 148.000 KM 2-Celsa Panoram Vetparkohet Sensor Para-Mbrapa Se

  Tiranë Dje, 18:17
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mini Clubman 2009,1.6 naft super (Ndrohet)
  Vetura

  Mini Clubman 2009,1.6 naft super (Ndrohet)

  Shitet mini clubman-D Max,viti 2009 1.6 nafte manuale,makina esht ne gjendje te shkelqyer, shume eko

  Tiranë Dje, 18:17
  6.800 €
 • 5 foto
  Mercedes benz 200 viti 1983
  Vetura

  Mercedes benz 200 viti 1983

  Shitet benz motorr 200 nafte ne gjendje shume te mire pune me te gjitha sherbimet e kryera ne koh. T

  Tiranë Dje, 18:15
  7.000 €
 • 1 foto
  Audi A8 3.0 TDI 2011 Okazion
  Vetura

  Audi A8 3.0 TDI 2011 Okazion

  Audi A8 3.0 TDI 2011 Letrrat sapo jan prer dhe sherbimet sapo jan ber. Vetem tel serjoze 0692039999

  Tiranë Dje, 18:15
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  BMW SERIA 6,SMG vetem sot 9999 EURO
  Vetura

  BMW SERIA 6,SMG vetem sot 9999 EURO

  BMW 645 CI SMG(Sequential Manual Gearbox) SUPER MAKINE SUPER PILOTAZH! Fuqia 333 kuaj. Km-92800

  Tiranë Dje, 18:15
  9.999 €
 • 7 foto
  BMW X6 xdrive 4.0
  Vetura

  BMW X6 xdrive 4.0

  Shitet bmw x6 xdrive 4.0 nafte pa takse luksi Makina eshte super gjendje ka 80 mij klm Goma te rej

  Tiranë Dje, 18:14
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Evo 320 cdi avangard
  Vetura

  Evo 320 cdi avangard

  Shitet mercedes benz evo 320 cdi sport paket Kamio automat 7g Super mjet ne gjendje perfekte Goma t

  Tiranë Dje, 18:14
  11.500 €
 • 7 foto
  OKAZION! Nissan Pathfinder 4x4
  Vetura

  OKAZION! Nissan Pathfinder 4x4

  Shitet Nissan Pathfinder 4x4 viti 2008 motor 2.5 nafte. Makina eshte ne gjendje perfekte me sherbime

  Tiranë Dje, 18:14
  7.100 €
 • 4 foto
  s350 bluetec limousine
  Vetura

  s350 bluetec limousine

  shitet S350 bluetec limousine ne gjendje te shkelqyer e sapoardhur angleze. makines i jane bere 900

  Tiranë Dje, 18:13
  13.000 €
 • 5 foto
  okazion cls 500
  Vetura

  okazion cls 500

  Makina eshte eardhur nga gjermania disponon dokumentacionin perkates qe verteton qe eshte perdorur v

  Tiranë Dje, 18:12
  9.000 €
 • 5 foto
  S class 350 bluetec
  Vetura

  S class 350 bluetec

  shitet S350 bluetec limousine ne gjendje te shkelqyer e sapoardhur angleze. makines i jane bere 900

  Tiranë Dje, 18:12
  12.500 €
 • 1 foto
  50€ webfaqe+domain+aplikacion+mirëmbajtje OFERT
  Vetura

  50€ webfaqe+domain+aplikacion+mirëmbajtje OFERT

  ALKOS WEB HOSTING SERVICE ju ofronë ofertë speciale dhe konkuruese për klientat tanë duke i\'u mundë

  Tiranë Dje, 18:09
  50 €
 • 8 foto
  Golf 5 .Model 2009 .
  Vetura

  Golf 5 .Model 2009 .

  Super i mbajtur.Kilometra origjinale.

  Tiranë Dje, 18:06
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mercedes Evo 320 cdi. Full
  Vetura

  Mercedes Evo 320 cdi. Full

  Super full . Sendile me ngrohje. Sendile me ftohje. Tapiceri lekure. Perde origjinale. Sport paket o

  Tiranë Dje, 18:06
  9.000 €
 • 2 foto
  CC 2.0 .TSI KM ORIGJINALE.
  Vetura

  CC 2.0 .TSI KM ORIGJINALE.

  Super e paster dhe e bukur.

  Tiranë Dje, 18:06
  8.400 €
 • 5 foto
  VW PHAHETON V6 .3.0 Full Paket .Nderrohet
  Vetura

  VW PHAHETON V6 .3.0 Full Paket .Nderrohet

  Automat . Sendile me memorje , ngrohje- ftohje dhe me hidromasazh .Pasqyra palosje dhe rezistenc. .

  Tiranë Dje, 18:06
  Me Marrveshje
 • 7 foto
   Benz C220 Evo 2006 Automatik
  Vetura

  Benz C220 Evo 2006 Automatik

  Shitet C220 me portobagzh i sapo ardhur nga Gjermania,targa te sabo bera me dukumenta deri ne korrik

  Tiranë Dje, 18:05
  5.200 €
 • 6 foto
  Golf 4 1.9 Automatik
  Vetura

  Golf 4 1.9 Automatik

  Shitet golf4 kamje automatike viti 2005 me portobagazh ardhur nga gjermania me letra te paguara per

  Tiranë Dje, 18:04
  3.400 €
 • 5 foto
  FIAT PANDA 2007 1,2 BENXIN SWISS AUTO
  Vetura

  FIAT PANDA 2007 1,2 BENXIN SWISS AUTO

  FIAT PANDA 1.2 BENXIN I ARDHUR NGA ZVICRA ME LIBER SHERBIMESH ME KM ORIGJINALE TE VETAT NE SUPER GJ

  Tiranë Dje, 18:03
  3.200 €
 • 12 foto
  VW GOLF 6 AUTOMAT 1.6 NAFTE 2011
  Vetura

  VW GOLF 6 AUTOMAT 1.6 NAFTE 2011

  VW GOLF 6 AUTOMAT 1.6 NAFTE 2011 NE SUPER GJENDJE ME LIBER SHERBIMESH ME LETRA TE PRERA PER NJE VIT

  Tiranë Dje, 18:02
  8.500 €
 • 4 foto
  BMW X3, 200 NAFTE, 2009 SUPER GJENDJE, SWISSAUTO
  Vetura

  BMW X3, 200 NAFTE, 2009 SUPER GJENDJE, SWISSAUTO

  SHITET BMW X3 , MOTORI - 200 NAFTE, 220 000 KM ME LIBER SHERBIMESH, KAMBIO AUTOMAT, NGJYRA E ZEZE, M

  Tiranë Dje, 18:02
  9.500 €
 • 8 foto
  VW CADDY 1.9 NAFTE 2007 SWISS AUTO
  Vetura

  VW CADDY 1.9 NAFTE 2007 SWISS AUTO

  VW CADDY 1.9 NAFTE 2007 E ARDHUR NGA ZVICRA ME DOGANE TE PAGUAR NE SUPER GJENDJE ME KM ORIGJINALE ME

  Tiranë Dje, 18:02
  5.200 €
 • 5 foto
  VW CADDY 1.9 DIEZEL 2005 SWISS AUTO
  Vetura

  VW CADDY 1.9 DIEZEL 2005 SWISS AUTO

  VW CADDY 1.9 DIEZEL E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR 4+1 SEDILE ME KM ORIGJINALE ME LIBER

  Tiranë Dje, 18:02
  4.900 €
 • 4 foto
  PEUGEOT 1007 BENXIN 1.5 2006 SWISS AUTO
  Vetura

  PEUGEOT 1007 BENXIN 1.5 2006 SWISS AUTO

  PEUGEOT 1007 BENXIN 1.5 VITI PRODHIMIT 2006 E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR MAKINA ESHTE

  Tiranë Dje, 18:02
  3.700 €
 • 2 foto
  OPEL ZAFIRA 1.9 TDI 7 VENDESHE VITI 2005 ..OKAZION
  Vetura

  OPEL ZAFIRA 1.9 TDI 7 VENDESHE VITI 2005 ..OKAZION

  OPEL ZAFIRA 1.9 TDI 7 VENDESHE VITI 2005 217.000 KM

  Tiranë Dje, 18:01
  3.700 €
 • 3 foto
  AUDI A4 2.0 TDI MANUAL I SAPOTARGUAR SUPER OKAZION
  Vetura

  AUDI A4 2.0 TDI MANUAL I SAPOTARGUAR SUPER OKAZION

  AUDI A4 2.0 TDI MANUAL ME LETRA TE BERA DERI NE SHKURT TE VITIT TJETER 216.000 KM VITI 2007

  Tiranë Dje, 18:00
  5.000 €