Vetura
Tiranë

Peugeot | Vetura në shitje në Tiranë | Manual |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  Okazion 1890000leke
  Vetura

  Okazion 1890000leke

  Shitet Peugeot 307 ngjyre blu e erret me targa shqiptare, motorr 2.0 nafte ne gjendje shume te mire.

  Tiranë 2 prill 12:21
  1.890.000 Lek
 • 9 foto
  Shitet per arsye mosperdorimi
  Vetura

  Shitet per arsye mosperdorimi

  Motorr nafte 2.0 Hdi . Sedilje me ngrohje lekure plus elektrike .pasqyra elektrike .sensor shiu .ser

  Tiranë 2 prill 12:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Peugeot 207 disel
  Vetura

  Peugeot 207 disel

  Peugeot 207 shumm e rujtem fulll ekstra me liber servisit 120 mi me garancion vetura gjindet ne pris

  Tiranë 2 prill 11:47
  3.990 €
 • 4 foto
  OKAZIIIIOOON PEUGEOT 308 1.6 NAFTE 2011 90 000 km
  Vetura

  OKAZIIIIOOON PEUGEOT 308 1.6 NAFTE 2011 90 000 km

  PEUGEOT 308 FUND 2010 1.6 NAFTE SUPER EKONOMIKE 90 000 KM ORIGJINALE MAKINE E BLERE NE CONCESIONAR 0

  Tiranë 2 prill 11:29
  5.800 €
 • 3 foto
  shitet peugeot 2200€ i diskutushem
  Vetura

  shitet peugeot 2200€ i diskutushem

  Shitet peugeot 207 .1.4 nafte ne gjendje shum te mire siguracioni shtator 2019.cmimi 2200€ i diskut

  Tiranë 2 prill 11:14
  2.200 €
 • 0 foto
  Shitet peugeot 207 1.4 nafte 2200€ i diskutushem
  Vetura

  Shitet peugeot 207 1.4 nafte 2200€ i diskutushem

  Shitet peugeot 207 1.4 nafte viti fundi 2006 siguracion shtator 2019 ne gjendje shum te mire 2200€ i

  Tiranë 2 prill 11:14
  2.200 €
 • 6 foto
  Shitet ose nderrohet peugeot 407 2.0 naft
  Vetura

  Shitet ose nderrohet peugeot 407 2.0 naft

  Peugeot 407 2.0 naft. Manual, ne gjendje shum te mir. E gatshme per cdo lloj prove. Me dokumenta te

  Tiranë 2 prill 11:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet peugeot 308 2009
  Vetura

  Shitet peugeot 308 2009

  Peugeot 308,viti 2009,manuale,xhama elektrik,me letra,siguracion,te gjitha sherbimet e bera te Peuge

  Tiranë 2 prill 10:41
  4.800 €
 • 0 foto
  Shitet peugeout 306
  Vetura

  Shitet peugeout 306

  Peugeout 306 portobagazh viti 98.1.6 nafte

  Tiranë 2 prill 10:31
  1.000 €
 • 6 foto
  PEUGEOT 407 FULL OPSION
  Vetura

  PEUGEOT 407 FULL OPSION

  SHITET PEUGEOT 407 - 2.0 NAFTE - VITI 2005 - KAMBJE MANUALE - 230 000 KILOMETRA ORIGJINALE - NAVIGAT

  Tiranë 2 prill 10:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Peugeot 308, 14000 Euro
  Vetura

  Shitet Peugeot 308, 14000 Euro

  Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e zeze Kamjo......: manual Ftohja......: Kondicioner Per informacio

  Tiranë 2 prill 10:29
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Peugeot
  Vetura

  Shitet Peugeot

  Peugeot 206 viti 2014 benzine 1.4 me letra te sapoprera dhe vlefshmeri deri ne nentor 2019.

  Tiranë 2 prill 10:26
  2.300 €
 • 7 foto
  Peguot 106 Rrelli U SHIT FLM .
  Vetura

  Peguot 106 Rrelli U SHIT FLM .

  Peguot 106 viti 2000 1.6 ne gjendie shum te mir me dokumenta te prera cmimi i diskutushem

  Tiranë 2 prill 09:43
  1.500 €
 • 0 foto
  Peugeot
  Vetura

  Peugeot

  Shesh makinen ne gjendje te mire pune . 1.2 benzine.

  Tiranë 2 prill 08:52
  550 €
 • 0 foto
  Shes makinen
  Vetura

  Shes makinen

  Makina eshte ne gjendje shume te mire. Me shefbimet e bera . 1.2 benzine

  Tiranë 2 prill 08:52
  550 €
 • 4 foto
  peugeot 206
  Vetura

  peugeot 206

  shitet peugeot 206. ne gjendje te mire .shitet per arsye mos perdorimi.cmimi 850 euro .i diskutushem

  Tiranë 2 prill 08:51
  850 €
 • 2 foto
  Peugeot 207 2007
  Vetura

  Peugeot 207 2007

  Shitet peugeot 207... vit prodhimi 2007-2008... 1.4 naft ... 4 litra per 100 KM me prov ..makina ka

  Tiranë 2 prill 07:57
  3.700 €
 • 4 foto
  Peugeot
  Vetura

  Peugeot

  - Shitet Peugeot 307 , Viti 2003 , Motorr 2.0 Nafte , Shitet 2 Miljon Lek !! Kontakt Nr Teli : 06836

  Tiranë 2 prill 07:55
  2.000 Lek
 • 1 foto
  Shes makin peugeot 207 1.6 nafte
  Vetura

  Shes makin peugeot 207 1.6 nafte

  Makina esht ne ne gjendje perfekte xhenerike dhe motorrike makina esht e sapo ardhur nga ITALIA me d

  Tiranë 2 prill 07:39
  3.000 €
 • 4 foto
  Peugeot 207
  Vetura

  Peugeot 207

  Shitet peugeot 207 e vitit 2008,1.4 naft.Kamio manuale.Makina eshte shume e mbajtur si brenda dhe ja

  Tiranë 2 prill 07:39
  4.250 €
 • 2 foto
  shes ose nderroj makinen
  Vetura

  shes ose nderroj makinen

  shes makinen e tipit peugeot 307 te vitit 2007 e ardhur nga zvicrra makina gjendet ne kosov saktesis

  Tiranë 2 prill 07:33
  2.500 €
 • 9 foto
  Shitet Peugeot 307 Sw
  Vetura

  Shitet Peugeot 307 Sw

  Makina sa ka ardhur nga Zvicra eshte ne gjendje shum te mire Motori 2.0 naft me nje te kuqe tapice

  Tiranë 2 prill 07:15
  3.000 €
 • 5 foto
  Peugeot 206 1.6 gas/benzine Sport okazion 1550E
  Vetura

  Peugeot 206 1.6 gas/benzine Sport okazion 1550E

  Shitet peuogot 1.6 gas benzine sport 16v .me impiantin Lovato te shkruar ne leje.letrat te prera ne

  Tiranë 2 prill 06:58
  1.550 €
 • 6 foto
  Peugeot 206
  Vetura

  Peugeot 206

  Shitet peugeot 206 e vitit 2009 1.4 nafte me 111510 km e blere te koncesjonari ne itali dhe e perdor

  Tiranë 2 prill 06:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet makine
  Vetura

  Shitet makine

  Shitet peugeot viti 1997 1.8 nafte.Makina eshte ne gjendje te mire.Manuale, e paster sedilje ne gjen

  Tiranë 2 prill 06:41
  850 €
 • 0 foto
  pezho 206 viti 2002 1.4 nafte
  Vetura

  pezho 206 viti 2002 1.4 nafte

  e djegur pjesa e pare e makinnes letra te paguara deri prill 2019 cmim i arsyeshem ngjyra e zeze

  Tiranë 2 prill 04:59
  60.000 Lek
 • 3 foto
  Peugeot 307 SW
  Vetura

  Peugeot 307 SW

  Peugeot sw. 307 , HD I, ne gjendje te mire, kilometra origjinal servise te kryera tek koncesionari i

  Tiranë 2 prill 04:34
  3.150 €
 • 6 foto
  Peugeot 407 1.6
  Vetura

  Peugeot 407 1.6

  Peugeot 407 1.6nafte e 2010 ne gjendje super me goma te reja ska nevoj per as ni lloj sherbimi me d

  Tiranë 2 prill 04:30
  4.200 €
 • 8 foto
  Pezho
  Vetura

  Pezho

  Pezho 206 1.4 nafte 2004 klima kondicjoner pasqyra elektrike sensor shiu komando ne timon disqe alum

  Tiranë 2 prill 03:17
  1.800 €
 • 8 foto
  Pezho
  Vetura

  Pezho

  Pezho 206 1.4 nafe hdi .Klima kondicjoner sensor shiu pasqyra elektrike xhama elektrik komand ne tim

  Tiranë 2 prill 01:54
  2.200 Lek
 • 4 foto
  Peugeot 307 HDI
  Vetura

  Peugeot 307 HDI

  Ne gjendje sh te mire Version Sport, deswegen 17-çe me Homann te reja, me liber servisesh e ardhur n

  Tiranë 2 prill 01:45
  2.699 €
 • 3 foto
  peugeot 206
  Vetura

  peugeot 206

  peugeot 206 1.1 benzin 170000 km ne gjendje te mire pune me letra deri ne qershor 2019.

  Tiranë 2 prill 01:28
  1.100 €
 • 6 foto
  Peugeot 307
  Vetura

  Peugeot 307

  Shitet Peugeot 307 ne super gjendje e perdorur vetem nga te huaj me te gjitha sherbimet e bera me

  Tiranë 2 prill 01:01
  1.500 €
 • 5 foto
  Peugeot 206 viti 2001 , 1.4 benzine
  Vetura

  Peugeot 206 viti 2001 , 1.4 benzine

  Shes peugeot 206 viti 2001 , motori 1.4 benzine , ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike , kualid

  Tiranë 2 prill 00:33
  1.400 €
 • 4 foto
  Peugeot 206cc
  Vetura

  Peugeot 206cc

  Peugeot 206 cc gjendje shum e mir. 2.0 benzin/gaz. Impjand Lovato. Te gjitha sherbimet e bera.

  Tiranë 2 prill 00:08
  2.000 €
 • 7 foto
  Peugeot 207.Vore.
  Vetura

  Peugeot 207.Vore.

  Peugeot 207.Viti 2010.Benzin Gaz i sapo ardh nga Italia ne gjendje shume te mire.Kambio Manuale.Me d

  Tiranë 2 prill 00:04
  4.000 €
 • 8 foto
  Pegueto 207 1.6 nafte
  Vetura

  Pegueto 207 1.6 nafte

  Makina eshte ne gjendie shume te mire, Viti prodhimi 2007, letrat i kan mbaruar, per me shume info k

  Tiranë 1 prill 23:55
  3.000 €
 • 5 foto
  Peugeot 206 benzin 1.4 1.1 euro
  Vetura

  Peugeot 206 benzin 1.4 1.1 euro

  Pezho 206 1.4 benzin letrat der ne tetor 2019 e gatshme per cdo prov cmim i pa diskutueshem makina s

  Tiranë 1 prill 23:29
  130 Lek
 • 0 foto
  1234
  Vetura

  1234

  Makine eshte ne gjendje shume te mire motorrike! cmimi i diskutueshem!

  Tiranë 1 prill 23:02
  1.650.000 Lek
 • 2 foto
  Peugeot 1007 viti 2007
  Vetura

  Peugeot 1007 viti 2007

  Peugeot 1007, viti dhjetor 2007, kondicioner, absolute, airbag, xhama elektrik, dyer elektrike, në g

  Tiranë 1 prill 22:59
  3.500 €
 • 4 foto
  pezho 206
  Vetura

  pezho 206

  makina eshte ne gjendje te mire me letra der ne tetor 2019 cmimi I diskutushem

  Tiranë 1 prill 22:53
  1.600 €
 • 0 foto
  Shitet 1500 euro
  Vetura

  Shitet 1500 euro

  Okazion shitet peugeot 307 ne gjendje super 1500 euro i diskutuar.cdo gje perfekte.motori 24000 km i

  Tiranë 1 prill 22:26
  1.500 €
 • 2 foto
  Okazion Peugeot 206 benzin+gaz
  Vetura

  Okazion Peugeot 206 benzin+gaz

  2000 euro i pa diskutushem me letra deri ne tetor

  Tiranë 1 prill 21:51
  2.000 €
 • 0 foto
  Shitet ose ndrohet me makin dy vëndëshe ose katër
  Vetura

  Shitet ose ndrohet me makin dy vëndëshe ose katër

  Makina në gjëndje perfekte,servis kapital,goma dyqani,dokumentat janar 2020,shite ose ndrohet me mak

  Tiranë 1 prill 21:47
  3.200 €
 • 1 foto
  Peugeot 206 xs
  Vetura

  Peugeot 206 xs

  Shitet Peugeot 206 xs nafte nje muaj e targuar ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike. Cmimi 1900

  Tiranë 1 prill 21:47
  1.900 €
 • 2 foto
  Shitet ose ndërohet,3200 euro i diskutushëm
  Vetura

  Shitet ose ndërohet,3200 euro i diskutushëm

  Servis kapital,goma dyqani,dokumenta janar 2020,shitet ose ndërohet me makin të vogël smart ose maki

  Tiranë 1 prill 21:47
  3.200 €
 • 2 foto
  shitet ose ndërohet me makin më të vogël
  Vetura

  shitet ose ndërohet me makin më të vogël

  servis kapital,goma dyqani,dokumenta janar 2020,shitet ose ndërohet me makin më të vogël edhe dy vën

  Tiranë 1 prill 21:47
  3.200 €
 • 6 foto
  Peugeot 206 sw, portobagazh
  Vetura

  Peugeot 206 sw, portobagazh

  Shitet peugeot 206 sw, portobagazh, viti 2003, ngjyra gri, xhama elektrik, sensor parkimi,makina esh

  Tiranë 1 prill 21:37
  1.700 €
 • 0 foto
  Shes makine
  Vetura

  Shes makine

  Peugeot 206. Viti prodhimit 2002, me 3 Dyer. Kamio manuale, benzine, 125.000 km. Letrat te paguara d

  Tiranë 1 prill 21:26
  1.100 €
 • 8 foto
  shitet PZH
  Vetura

  shitet PZH

  shitet makina ne gjendje te mire pune letrat te paguara deri ne janar te 2020 familjare dhe per pune

  Tiranë 1 prill 21:16
  2.000 €