Vetura
Tiranë

Peugeot | Vetura në shitje në Tiranë | Manual |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  Shitet ose ndërohet me makin më të vogë
  Vetura

  Shitet ose ndërohet me makin më të vogë

  Pezho 807,,,,,6+1,dokumenta janar 2020,servis kapital,goma të reja,shitet ose ndërohet me makin më t

  Tiranë 1 prill 21:11
  3.200 €
 • 1 foto
  Shitet Peugeot 206
  Vetura

  Shitet Peugeot 206

  Shitet Peugeot 206 . Viti 2001. Nafte 1.9. Manuale. Makine eshte ne gjendje shum te mir teknike dhe

  Tiranë 1 prill 20:54
  1.200 €
 • 4 foto
  Okazionn !!!!
  Vetura

  Okazionn !!!!

  Shitet Peugeot1000 cc .Shum ekonomike me te gjitha sherbimet e bera

  Tiranë 1 prill 20:48
  1.900 €
 • 9 foto
  Shitet Peugeot Expert
  Vetura

  Shitet Peugeot Expert

  Shitet peugeot expert,viti 2009 me dokumenta shqiptare, nafte 2.0. Viti 2009,pasqyra elektrike,disqe

  Tiranë 1 prill 20:48
  5.500 €
 • 5 foto
  Shitet & Nderrohet
  Vetura

  Shitet & Nderrohet

  Peugeot 206...motori 1.9 nafte Hdi ..Xs sport ...viti 2002 ne gjendje perfekte ...mund te nderrohe

  Tiranë 1 prill 20:31
  1 Lek
 • 2 foto
  1800 euro
  Vetura

  1800 euro

  Shitet me letra deri ne fund te vitit

  Tiranë 1 prill 20:27
  1.800 €
 • 5 foto
  Peugeot
  Vetura

  Peugeot

  Peugeot boxer viti 2006 ne gjendje shum te mir me letra per nje vit frigoriferi ne gjendje shum te m

  Tiranë 1 prill 20:20
  6.000 €
 • 0 foto
  SHITET NJE MAKINE PEUGEOT
  Vetura

  SHITET NJE MAKINE PEUGEOT

  mAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE PUNE DHE E PERDORUR VETEM NGA NJI PERSON

  Tiranë 1 prill 19:53
  5.500 €
 • 4 foto
  Peugot partner
  Vetura

  Peugot partner

  Okazion. Peugot partner viti 2007 1.9 nafte ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike gomat 10

  Tiranë 1 prill 19:50
  230.000 Lek
 • 2 foto
  Peugeot 206.1.4Naft2003Manual2.100Euro
  Vetura

  Peugeot 206.1.4Naft2003Manual2.100Euro

  Shitet.Peugeot 206.1.4Naft 2003.Manual.174.000Km Origjinale.Blu.Kondicioner.5Porta.Xhama Elektrik.Sr

  Tiranë 1 prill 19:24
  2.100 €
 • 7 foto
  Benzin gaz super gjendje
  Vetura

  Benzin gaz super gjendje

  Makina ska nevoj as per nje gjo te Vogel ika te gjitha sherbimet 4goma te Reja voj filtra gomina ega

  Tiranë 1 prill 19:22
  1.400 €
 • 3 foto
  Peugeot 106 benzin viti 2008 kambio manuale
  Vetura

  Peugeot 106 benzin viti 2008 kambio manuale

  Peuget 106 1.1 benzin viti 2008 kambio manuale me 37000 km origjinale super gjendje me dy porta dhe

  Tiranë 1 prill 19:12
  3.300 €
 • 4 foto
  Peugeot 307  1.4 HDI 2004
  Vetura

  Peugeot 307 1.4 HDI 2004

  Shitet peugeot 307 nafte ne gjendje shum te mir dokumenta te sapo paguara cmimi 3200 i diskutueshem

  Tiranë 1 prill 19:09
  3.200 Lek
 • 1 foto
  Peugeot 206 1.1 benzine
  Vetura

  Peugeot 206 1.1 benzine

  Makina e gatshme per cdo lloj prove!

  Tiranë 1 prill 19:08
  1.600 €
 • 3 foto
  Makine ne shitje
  Vetura

  Makine ne shitje

  Peugot 206, Nafte 2.0, Letra e paguara deri ne Tetor 2019. Te gjitha sherbimet e kryera, ne gjendje

  Tiranë 1 prill 18:54
  1.800 €
 • 2 foto
  Okazion peugeot
  Vetura

  Okazion peugeot

  Ne gjendje shum te mire cmimi 1800€ 1.9 Nafte I diskutueshem

  Tiranë 1 prill 18:52
  1.790 €
 • 7 foto
  Shitet 3000 ero
  Vetura

  Shitet 3000 ero

  Peugot Shtet 3000 ero makina eshte ne gjendje te mir opsione ka sensor parkimi,kamera mbrapa per par

  Tiranë 1 prill 18:43
  3.000 €
 • 3 foto
  Peugeot 307 diezel
  Vetura

  Peugeot 307 diezel

  Shitet Peugeot 307 ne gjendja shume te mire motorike dhe xhenerike. Viti i prodhimit 2004, nafte, me

  Tiranë 1 prill 18:40
  2.200 €
 • 6 foto
  Peugeot 307 Gaz/Benxin
  Vetura

  Peugeot 307 Gaz/Benxin

  Peugeot 307 kabriolet full options sedilje me ngroje sensor parkimi prapa bagazhjer me 6 cd kompjute

  Tiranë 1 prill 18:17
  3.500 €
 • 3 foto
  Peugeot 206. Coupe. 1800 euro
  Vetura

  Peugeot 206. Coupe. 1800 euro

  Makina eshte ne gjendje shum te mire. Eshte makine familjare konsumon shum pak, e pershtatshme per q

  Tiranë 1 prill 17:44
  1.800 €
 • 9 foto
  Peugeot 1.4 Nafte Viti 2004
  Vetura

  Peugeot 1.4 Nafte Viti 2004

  Peugeot 307 1.4 nafte viti 2004 e sapo ardhur me dogane te paguar super gjendje ska nevoj per asnje

  Tiranë 1 prill 17:38
  2.500 €
 • 1 foto
  Peugeot 206
  Vetura

  Peugeot 206

  Shitet peugot 206 gjendja shum e mir motorrike dhe xhenerike . Tapiceri lekure . 1.6 naft shum ekon

  Tiranë 1 prill 17:38
  1.980 €
 • 3 foto
  Okazion vetem shitet
  Vetura

  Okazion vetem shitet

  Pezho 307 1.4 nafte viti 2004 makina ka nevoj per sherbime si gomina dhe letrrat ikan mbaruar super

  Tiranë 1 prill 17:31
  1.400 €
 • 5 foto
  Peugot 207 Okazion
  Vetura

  Peugot 207 Okazion

  Shitet Peugot 207 1.4 HDI Nafte. -Shume ekonomike me konsum 3.5L ne rruge interurbane dhe 5.2L ne rr

  Tiranë 1 prill 17:21
  3.500 €
 • 5 foto
  Peugot 207 Okazion viti 2009
  Vetura

  Peugot 207 Okazion viti 2009

  Shitet Peuogt 207 -Motorr 1.4 HDI shume ekonomike -Konsumi 3.5L ne rruge interurbane, 5.2L ne rruge

  Tiranë 1 prill 17:18
  3.500 €
 • 7 foto
  Peugeot 406 coupe
  Vetura

  Peugeot 406 coupe

  Shes peugeot 406 coupe makina esht ne gjendje perfekte me kondicioner,abs ,ksenon fenerat lart dhe p

  Tiranë 1 prill 16:53
  1.700 €
 • 7 foto
  Peugeot 460 me dogane te paguar
  Vetura

  Peugeot 460 me dogane te paguar

  Pegueot 406 me dogane te peguar ne gjendje shum te mire xhenerike motorrike dhe tapicerie manual kli

  Tiranë 1 prill 16:47
  2.700 €
 • 0 foto
  Peugeot 307 OKAZION 2000 EURO I Diskutueshem
  Vetura

  Peugeot 307 OKAZION 2000 EURO I Diskutueshem

  Ne gjendje shum te mir,me dokumenta te rregullta.

  Tiranë 1 prill 16:25
  2.000 €
 • 2 foto
  Shitet Peugeot 1.6 Nafte
  Vetura

  Shitet Peugeot 1.6 Nafte

  Shitet Peugeot 1.6 Nafte ne gjendje te mir pune.

  Tiranë 1 prill 16:10
  3.000 €
 • 5 foto
  Peugeut 1007 cmimi 1800euro
  Vetura

  Peugeut 1007 cmimi 1800euro

  1.4 Benzine Kambio manuale viti 2007 e sapo ardhur nga gjermania me dogane te paguar cmimi 1800 Euro

  Tiranë 1 prill 16:07
  1.800 €
 • 2 foto
  Peugeot partner okazion 2008 1650 € diskutushem
  Vetura

  Peugeot partner okazion 2008 1650 € diskutushem

  vetem shitet 0699199991

  Tiranë 1 prill 15:55
  1.650 €
 • 4 foto
  Peugeot 207, viti 2008
  Vetura

  Peugeot 207, viti 2008

  Okazion, Peugeot 207, benzine 1.4, manual, Viti 2008, 112.000 km, 4 dyer, shume e paster si makine d

  Tiranë 1 prill 15:47
  2.300 €
 • 5 foto
  Shitet Peugeot 206
  Vetura

  Shitet Peugeot 206

  Shitet Peugeot 206 1.6 gazbenzine shume ekonomik ngjendje te mire motorrike dhe xhenerike Viti 2000

  Tiranë 1 prill 15:31
  1.500 €
 • 0 foto
  Peugeot 406
  Vetura

  Peugeot 406

  Peugeot 406 viti 2002 letrat e prera per 1 vit , sherbimet e bera , makina esht ne gjendje shum te m

  Tiranë 1 prill 15:24
  1.750 €
 • 5 foto
  Peugeot 1.4 Nafte
  Vetura

  Peugeot 1.4 Nafte

  Shitet Peugeot 307 1.4 nafte 2002 Esht shum ekonomike dhe komode, te gjitha sherbimet i ka te kryer

  Tiranë 1 prill 15:22
  2.650 €
 • 4 foto
  Peugote 206
  Vetura

  Peugote 206

  Peugote 206 Viti 2001 Nafte 2.0 Hdi Letrat e spo prer

  Tiranë 1 prill 15:19
  1.500 €
 • 5 foto
  OKAZION -PER-PAK-DIT-1-9-NAFT
  Vetura

  OKAZION -PER-PAK-DIT-1-9-NAFT

  pezho 206-1.9 naft ne gjendje te mir pune me dokumenta per nje vit targa te reja me 5 porta sherbime

  Tiranë 1 prill 15:08
  1.200 €
 • 3 foto
  Peugot.206
  Vetura

  Peugot.206

  Shitet per arsye ms perdorimi 1.4 benzin ekonomike Kondicioner me lerta t paguara . Per kontakt 067

  Tiranë 1 prill 15:04
  1.000 €
 • 3 foto
  Shitet per arsye ms perdorimi..
  Vetura

  Shitet per arsye ms perdorimi..

  Peugot 206 n gjendje sh t mir me lerta t paguara ,kondicioner, 1.4 benzine .. shitet per arsye ms p

  Tiranë 1 prill 14:58
  1.000 €
 • 0 foto
  Peugeot 207 dizel
  Vetura

  Peugeot 207 dizel

  Makina eshte ne gjendje te mir goma 90%te reja me dogan te paguar pjes xhenerike te bera vaj filtra

  Tiranë 1 prill 14:46
  2.500 €
 • 7 foto
  makine per shitje
  Vetura

  makine per shitje

  shitet makina ne gjendje te mire pune mund ta kontrolloni ne servis ku te doni letrat e paguara per

  Tiranë 1 prill 14:39
  1.900 €
 • 10 foto
  shitet peugot 407
  Vetura

  shitet peugot 407

  shitet peugot 407 2.0 naft manual sedilje meshin tavan panoramik cdo sherbim i kryer ne kohe , letra

  Tiranë 1 prill 14:18
  3.500 €
 • 3 foto
  Peugeot 406 okazion
  Vetura

  Peugeot 406 okazion

  Peugeot 406 2.0 litre xhama elektrik pasqyra elektrike kasetofon usb me letra te paguara deri ne gus

  Tiranë 1 prill 14:13
  1.500 €
 • 8 foto
  Peugeot 307
  Vetura

  Peugeot 307

  Peugeot 307.1.4 nafte ,20004,gjendje perfekte sherbimet e kryera te gjitha,e gatshme per cfardolloj

  Tiranë 1 prill 14:08
  3.000 €
 • 2 foto
  Peugeot sw 206 1.4 benzin+gaz
  Vetura

  Peugeot sw 206 1.4 benzin+gaz

  Super gjendje motorrike dhe xhenerike.te gjitha letrat dhe sherbimet te sapo bera.familiare dhe shum

  Tiranë 1 prill 14:05
  2.100 €
 • 8 foto
  SHITET Peugeot 607
  Vetura

  SHITET Peugeot 607

  📌Navigator - CD - MP3 - USB - AUX - Bagazhier - Komanda ne timon - Sensor parkimi - Pasqyra elektrik

  Tiranë 1 prill 13:58
  3.350 €
 • 7 foto
  Peugeot
  Vetura

  Peugeot

  Peugeot 206 , tek dere Viti 2002 1.4 nafte , kambio manuale Afersisht 170 000 km Cmimi 250 000 lek

  Tiranë 1 prill 13:24
  2.500.000 Lek
 • 8 foto
  Peugeot
  Vetura

  Peugeot

  Shitet- makina Peugeot per arsye se kam marre makine te madhe. Makina ne gjendje shum t mire me te g

  Tiranë 1 prill 13:23
  2.800 €
 • 9 foto
  Makina Me Qera 0694403706
  Vetura

  Makina Me Qera 0694403706

  Makina Me Qera 0694403706 Makina Me Qera rent a car me cmimet me te lira ne tregun shqiptar rent a c

  Tiranë 1 prill 13:19
  30 €
 • 5 foto
  PEUGEOT 307 VITI 2003 1.9 NAFT
  Vetura

  PEUGEOT 307 VITI 2003 1.9 NAFT

  Shitet makina Peugeot 307 ,1.9 naft ,viti 2003 . Makina eshte ne gjendje te mire motorrike xhenerike

  Tiranë 1 prill 13:05
  2.300 €