Vetura
Tiranë

Peugeot | Vetura në shitje në Tiranë | Manual |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 6 foto
  Shitet ose nderrohet
  Vetura

  Shitet ose nderrohet

  Gjendje shum e mir , me kondicioner , shum e rehatshme ne udhetim , ekonomike , shitet ose nderrohet

  Tiranë 1 prill 12:58
  1.699 €
 • 7 foto
  Okazion Peugoet 207,2300€
  Vetura

  Okazion Peugoet 207,2300€

  Shitete peugoet 207 benzin gaz ne gjendje shume te mire,sherbimet te kryera rregullisht,siguracion i

  Tiranë 1 prill 12:55
  2.300 €
 • 7 foto
  Shitet peugoet 307 2500 i diskutushem
  Vetura

  Shitet peugoet 307 2500 i diskutushem

  Shitet peugoet 2500 eshte full per vitin qe ka sesnsor parkimi.kamera parkimi.zollon lekur dhe kamos

  Tiranë 1 prill 12:49
  3.500 €
 • 11 foto
  Peugeot 307
  Vetura

  Peugeot 307

  E sapo ardhur nga gjermania. CMIMI I DISKUTUSHEM

  Tiranë 1 prill 12:48
  2.000 €
 • 5 foto
  Peugeot 206
  Vetura

  Peugeot 206

  Okazionnn!! Shitet peugeot 206 viti 2001 letrat deri ne fund te viti shume e mbajtur si nga brenda d

  Tiranë 1 prill 12:45
  1.250 Lek
 • 1 foto
  Peugeot 3007, 2000 Euro i diskutueshem.
  Vetura

  Peugeot 3007, 2000 Euro i diskutueshem.

  Makina eshte me sherbime te kryera dhe me taksa te paguara dhe per 6 muaj. Nuk nderrohet vetem shite

  Tiranë 1 prill 12:27
  2.000 €
 • 5 foto
  Okazion Peugeot 207 benzin gaz viti 2008
  Vetura

  Okazion Peugeot 207 benzin gaz viti 2008

  Shitet peugeot 2007 viti 2008 1.4 benzin gaz letra te paguara per 1 vit, gjendje shum te mir condisi

  Tiranë 1 prill 12:13
  2.450 €
 • 6 foto
  Okazion benzin gaz 1.4 viti 2008
  Vetura

  Okazion benzin gaz 1.4 viti 2008

  Shitet pegueot 1.4 benzin gaz viti 2008 me letra te paguara per nje vit, shum ekonomike ne gjendje

  Tiranë 1 prill 12:10
  2.450 €
 • 3 foto
  Peugeot 406
  Vetura

  Peugeot 406

  peugeot 406 2.0 litre ne gjendje te mire pune me letra te paguara ..o diskutueshem .

  Tiranë 1 prill 11:48
  1.200 €
 • 3 foto
  PEUGEOT 308 1.6 DIESEL
  Vetura

  PEUGEOT 308 1.6 DIESEL

  PEUGEOT 308 VITI: 2008 NAFTE 1.6 KAMBJO MANUAL SEDILJE ME NGROHJE KOMPJUTER BORDI KOMANDA ZERI GOM

  Tiranë 1 prill 11:43
  4.800 €
 • 3 foto
  Superr gjendejw
  Vetura

  Superr gjendejw

  Pezho 206 ne super gjendje , benzin + gaz e sapo kaluar ne kualidim e gatshme per cdo lloj prove .

  Tiranë 1 prill 11:43
  1.500 €
 • 3 foto
  Peugeot 406 okazion
  Vetura

  Peugeot 406 okazion

  Peugeot 406 2.0 litre nafte pasqyra elektrike kasetofon usb ne gjendje te mire pune taksa te paguar

  Tiranë 1 prill 11:39
  1.299 €
 • 4 foto
  Peugeot
  Vetura

  Peugeot

  Shitet peugeot 206 viti 2000 me letra deri ne mars 2020,nafte motorr 1.9 e thjeshte, shitet per arsy

  Tiranë 1 prill 11:29
  1.100 €
 • 0 foto
  PEUGEOT 301 viti 2014
  Vetura

  PEUGEOT 301 viti 2014

  Shitet Peugeot 301, viti 2014 , fuqia motorrike 1.6 nafte.Makina eshte me targa Shqiptare ne gjendje

  Tiranë 1 prill 11:16
  6.400 €
 • 3 foto
  Peugeot 206
  Vetura

  Peugeot 206

  Peugeot 206 , tek dere Viti 2002 1.4 nafte , kambio manuale Afersisht 170 000 km Cmimi 250 000 lek

  Tiranë 1 prill 11:10
  250.000 Lek
 • 6 foto
  Shitet peugeot 1.1 benzin ne super gjendje 4 dyer.
  Vetura

  Shitet peugeot 1.1 benzin ne super gjendje 4 dyer.

  Shitet peugeot 1.1 benzin ne super gjendje motorike dhe xhenerike.xhama elektrit. A/c kondicioner 4

  Tiranë 1 prill 11:01
  1.600 €
 • 4 foto
  Shitet peugeot 206 1.2 benzine
  Vetura

  Shitet peugeot 206 1.2 benzine

  Shitet peugeot 206 viti 2003 motorr 1.2 benzine. Makina eshte shume e mbajtur si brenda dhe jashte n

  Tiranë 1 prill 10:54
  200.000 Lek
 • 5 foto
  Peugeot 206 dizel
  Vetura

  Peugeot 206 dizel

  Shitet Peugeot 206 1.4 naft, kamio manuale. E blere ne koncesionar. Km 52.000 origjinale. Letra te p

  Tiranë 1 prill 10:13
  7.000 €
 • 0 foto
  Shitet Peugeot 306
  Vetura

  Shitet Peugeot 306

  Peugeot 306 portobagazh 1.6 nafte.letra per nje vit

  Tiranë 1 prill 10:07
  1.000 €
 • 0 foto
  Peugot
  Vetura

  Peugot

  Shitet peugot viti 2001 benzin 1.1 manuale me kondicjoner cmimi i negocjushem

  Tiranë 1 prill 10:07
  500 €
 • 7 foto
  Shitet ose ndrohet
  Vetura

  Shitet ose ndrohet

  Makina esht ne super gjendie nuk ka nevoj per asnje gje. Kontrolloheni ku te doni. Esht bler e re pa

  Tiranë 1 prill 10:03
  6.400 €
 • 0 foto
  peugot 206 -05 benzin gaz
  Vetura

  peugot 206 -05 benzin gaz

  ne gjendje te mire ngjyre gri letrat te prera per 1 vit benzin haz 1,6 cmimi sh pak i diskutueshem

  Tiranë 1 prill 09:47
  3.100 €
 • 7 foto
  Shitet Peugeot 206 station wagon viti 2006 2100 €
  Vetura

  Shitet Peugeot 206 station wagon viti 2006 2100 €

  Peugot 206 sw Benzine viti 2006 140 kuaj fuqi 2000 kubik taksat dhe kontrolli te sapo prera ne gjend

  Tiranë 1 prill 09:34
  2.100 €
 • 2 foto
  Shitet Peugeot 407
  Vetura

  Shitet Peugeot 407

  Motorr 1.6 nafte, ngjyre blu, xhama elektrike, celesa me pult, taksa dhe siguracion paguar.

  Tiranë 1 prill 09:32
  220.000 Lek
 • 11 foto
  Shitet peugeot 207/ws
  Vetura

  Shitet peugeot 207/ws

  Makina eshte ne gjedje perfekte me dekumenta te rregullta dhe te paguara per nje vit..esht teper eko

  Tiranë 1 prill 09:23
  3.600 €
 • 2 foto
  Peugeot 407
  Vetura

  Peugeot 407

  Makina eshte ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike eshte e gatshme per cdo lloj prove Mot

  Tiranë 1 prill 09:20
  4.000 €
 • 11 foto
  PEUGEOT 308  DIESEL 1.6 e-HDI
  Vetura

  PEUGEOT 308 DIESEL 1.6 e-HDI

  Makina esht ne gjendje PERFEKTE KA VETEM 130.000 KM ORIGJINALE !!! Te gjitha mjetet tona jan me k

  Tiranë 1 prill 09:05
  6.900 €
 • 5 foto
  peugeot 1.4 nafte
  Vetura

  peugeot 1.4 nafte

  e sapoardhur nga franca me te gjitha sherbimet e bera

  Tiranë 1 prill 09:01
  3.000 €
 • 3 foto
  Okazion peugot 206
  Vetura

  Okazion peugot 206

  Shitet peugot 206 manuale 1.9 naft e 2002 Makina eshte me te gjitha sherbimet e sapo bera Shitet ose

  Tiranë 1 prill 08:59
  1.500 €
 • 4 foto
  Peugeot 307 dizel
  Vetura

  Peugeot 307 dizel

  shitet pezh 307 e vitit 2009 .ne gjendje te mir me pak kilometr ka.ashte kabrolet hapet e byllet

  Tiranë 1 prill 08:44
  4.500 €
 • 3 foto
  Peguet 307 1.6naft super gjendje makina
  Vetura

  Peguet 307 1.6naft super gjendje makina

  E gatshme per cdo prov te gjitha sherbime te kryera te servisi i peguet e bler me km 0 e perdorur ng

  Tiranë 1 prill 08:32
  4.000 €
 • 5 foto
  Pezho 1.9 nafte
  Vetura

  Pezho 1.9 nafte

  Pezho pjese gjenerike shume te mire me disqe alumini fitra vaj te bera me dokumenta te rregullta. S

  Tiranë 1 prill 08:03
  1.900 €
 • 9 foto
  PEUGEOT 306 SW HDI
  Vetura

  PEUGEOT 306 SW HDI

  Peugetot 306 motorr 2000 naft shume ekonomike (5 litra x100 km). me klima .4 xhama elektrik .sen

  Tiranë 1 prill 07:57
  1.500 €
 • 2 foto
  Shitet Peugeot 2.0 nafte, viti 2004 (nderrohet)
  Vetura

  Shitet Peugeot 2.0 nafte, viti 2004 (nderrohet)

  Shitet makina peugeot 307, 2.0 nafte, viti 2004. Super gjendje. Dokumenta deri ne maj 2019. Mundesi

  Tiranë 1 prill 07:56
  2.300 €
 • 2 foto
  Pezho 1.9 vitit 2000
  Vetura

  Pezho 1.9 vitit 2000

  Pezho pjese gjenerike shume te mire . Vaj,filtra te bera goma te reja disqe alumini ,tapiceri dhe ll

  Tiranë 1 prill 07:43
  1.800 €
 • 4 foto
  Shitet pikapi me zero 2008
  Vetura

  Shitet pikapi me zero 2008

  Shitet pikapi pezho 1.6 viti 2008 me klime si bhe mrapa bagazhin me zero grade shume ne gjendje tem

  Tiranë 1 prill 07:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet peugeut,gjendje perfekte
  Vetura

  Shitet peugeut,gjendje perfekte

  Shitet peugeut 407 viti 2005 ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike,1.6 nafte,manual,150000 km

  Tiranë 1 prill 07:25
  3.200 €
 • 0 foto
  Pezho
  Vetura

  Pezho

  Makina eshte ne gjendje te mire 1.9 nafte shume ekonomike

  Tiranë 1 prill 07:20
  1.400 €
 • 4 foto
  Peugeot 206
  Vetura

  Peugeot 206

  Viti 1999, 1.4 benzinë, manuale, me shërbimet e kryera. Në gjendje shumë të mirë xhenerike dhe motor

  Tiranë 1 prill 06:18
  1.300 €
 • 3 foto
  peugeot benzin gaz
  Vetura

  peugeot benzin gaz

  peugeot 2000 benzin gaz ne leje qarkullimi letrat derin ne tetor 2019 2000 euro i disk 0672035310

  Tiranë 1 prill 06:01
  2.000 €
 • 3 foto
  Peugot 206, benzin 1.1 , viti 2001
  Vetura

  Peugot 206, benzin 1.1 , viti 2001

  Peugot 206, benzin 1.1 , viti 2001, letra deri ne korrik , makina eshte ne gjendje shume te mire , k

  Tiranë 1 prill 05:44
  1.200 €
 • 5 foto
  Peugeot 206 Look Sport. Gjendje shum te mire
  Vetura

  Peugeot 206 Look Sport. Gjendje shum te mire

  Shes Peugeot 206 look sport. E vecant ne llojin e vet. Me abies, kondicioner, airbag. Makina eshte

  Tiranë 1 prill 05:14
  1.300 €
 • 0 foto
  Peugeot 206sw 1.4 benzin/gaz
  Vetura

  Peugeot 206sw 1.4 benzin/gaz

  Shitet Peugeot 206sw 1.4 benzin/gaz.te gjitha sherbimet e sapo bera,impianti gazit BRC.cmimi i disku

  Tiranë 1 prill 05:07
  2.200 €
 • 0 foto
  Peugot 307 viti 2004
  Vetura

  Peugot 307 viti 2004

  Okazion!!! Shitet peugot vitit 2004 2.0 nafte ne super gjendje te mire E sapo ardhur nga Italia me

  Tiranë 1 prill 04:57
  2.300 €
 • 3 foto
  Ti
  Vetura

  Ti

  Shitet per arsye emigrimi

  Tiranë 1 prill 04:56
  2.000 €
 • 0 foto
  PEUGEOT 106
  Vetura

  PEUGEOT 106

  PEUGEOT 106. Makina eshte me dokumenta te paguara dhe siguracion deri ne mars 2020.xhama elektrik.Go

  Tiranë 1 prill 04:13
  800 €
 • 0 foto
  Peugeot 207 dizel
  Vetura

  Peugeot 207 dizel

  Peugeot 1.4 nafte ekonomike okazion. Shitet per arsye mos perdorimi 3300 euro. Tel 0699393546. Let

  Tiranë 1 prill 03:32
  3.300 €
 • 9 foto
  Peugeot 308 SW FULL OPTION **OKAZION**
  Vetura

  Peugeot 308 SW FULL OPTION **OKAZION**

  Shitet Peugeot 308 SW FULL OPTION Nafte 1.6,kambio Manuale,Tavan xhami,Panoramik,Bluetooth, dalje US

  Tiranë 1 prill 03:32
  6.500 €
 • 2 foto
  Shitet/nderrohet. 2009.
  Vetura

  Shitet/nderrohet. 2009.

  Shitet/nderrohet. Vit prodhimi nentor 2008. Nafte 2000 kubik, sherbime te kryera, pilot automatik, k

  Tiranë 1 prill 03:15
  4.700 €
 • 5 foto
  shitet ose ndrrohet peugeot 307 cc
  Vetura

  shitet ose ndrrohet peugeot 307 cc

  peugeot ne gjendje prefekte me letra te paguara deri ne dhjetor

  Tiranë 1 prill 03:15
  2.800 €