Vetura
Tiranë

Peugeot | 206 | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

206

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  Peugeot 206 benzin+gaz
  Vetura

  Peugeot 206 benzin+gaz

  Makina eshte me letra te paguara deri vitin tjeter cmimi 750 euro

  Tiranë 4 prill 13:28
  750 €
 • 4 foto
  PEUGEOT 206+ 2010 1.4 NAFT
  Vetura

  PEUGEOT 206+ 2010 1.4 NAFT

  Shitet peugeot 206+ 1.4 naft ngjyr e kuqe me sherbime te bera rregullisht e bler me 0 te kocesionari

  Tiranë 4 prill 11:37
  3.699 €
 • 5 foto
  Peugeot naft HDI letra sapo paguar per 1 vit
  Vetura

  Peugeot naft HDI letra sapo paguar per 1 vit

  Pezho 206 naft HDI kondicioner letra sapopaguar sherbime sapo bera gjendje perfekte.

  Tiranë 4 prill 10:45
  1.600 €
 • 3 foto
  Peugeot 206 benzin
  Vetura

  Peugeot 206 benzin

  Me letra Deri ne 2019 dhe kondicioner ne gjendje te mir

  Tiranë 4 prill 10:26
  1.200 €
 • 0 foto
  Peugeot 206 1.4 nafte
  Vetura

  Peugeot 206 1.4 nafte

  Peugeot

  Tiranë 4 prill 08:39
  1.600 €
 • 0 foto
  Peugeot 206 benzin
  Vetura

  Peugeot 206 benzin

  Siguracion 1 vit letra t i mbarojne ne fund te qershorit. Cmimi i pariskutushem

  Tiranë 4 prill 08:08
  650 €
 • 0 foto
  Shitet peugeot 206
  Vetura

  Shitet peugeot 206

  Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike ka pasur vetem nje pronar e sapo ardhur nga italia

  Tiranë 4 prill 07:47
  2.600 €
 • 10 foto
  U shit flm merr jep
  Vetura

  U shit flm merr jep

  Makina ne gjendje shum te mire.viti I prodhimit 2005,letrat skadojne ne maj 2019 ..makina eshte 1.4

  Tiranë 4 prill 07:35
  2.000 €
 • 8 foto
  Okazion pezho 206
  Vetura

  Okazion pezho 206

  Pezho206 1.4 benzin ngjyre e zeze dokunentacion i rregullt siugracion deri ne qershor 2019 kualidi

  Tiranë 4 prill 07:01
  700 €
 • 3 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Shitet Peugeot 206 . Viti i prodhimit 2001 , 1.1 Benzine (super ekonomike ) . Me 4 porta . Ne gjend

  Tiranë 4 prill 06:42
  1.498 €
 • 5 foto
  Peugeot 206 benzin
  Vetura

  Peugeot 206 benzin

  Shitet Pezho 206 ngjyra e zeze benzin 1.4 ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike xhama elekt

  Tiranë 4 prill 05:34
  200.000 Lek
 • 4 foto
  Peugeot 206,1.4 HDI
  Vetura

  Peugeot 206,1.4 HDI

  Peugeot 206,1.4 nafte me dokumenta deri Dhjetor 2018.5 porta.ka 114000 KM.2 celesa.cmimi i diskutues

  Tiranë 4 prill 05:14
  2.000 €
 • 3 foto
  Okazion Super Peugot 206
  Vetura

  Okazion Super Peugot 206

  Shitet super Peugot 1.4 benzine. Te gjith letra e bera, dogan e paguar, targa, kolaudimi, taksat, s

  Tiranë 4 prill 04:16
  1.650 €
 • 4 foto
  peugeot 206
  Vetura

  peugeot 206

  makina eshte shume e mirembajtur, shitet per arsyeje mosperdorimi pasi kam blere makine tjeter, doku

  Tiranë 4 prill 03:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pezho 1.4 naft 1500€
  Vetura

  Pezho 1.4 naft 1500€

  Shitet pezho 1.4 naft viti 2003 sherbime te bera letra tpaguara kondicioner makina shum e mbajtur gj

  Tiranë 4 prill 03:02
  1.500 €
 • 6 foto
  Okazion
  Vetura

  Okazion

  Shitet Peugeot 206, Vito 2008 1.4 benzin Siguacion+ kualidim te sapo pre Cmim 2400 euro

  Tiranë 4 prill 02:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Peugeot 206 cc 2002 kabriolet 1.6 benzin
  Vetura

  Peugeot 206 cc 2002 kabriolet 1.6 benzin

  makina esht me letra deri ne janar

  Tiranë 4 prill 01:16
  2.000 €
 • 1 foto
  Shitet peugeot
  Vetura

  Shitet peugeot

  Ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike. Goma 80% te reja Makina esht shume ekonomike 1000 benz

  Tiranë 4 prill 01:01
  1.000 €
 • 3 foto
  Shitet puegot 206 1.2 benzine
  Vetura

  Shitet puegot 206 1.2 benzine

  Shitet puegot 1.2 benzine Me 77 mije km origjinale Makina ka me pak se 1 vit ne shqiperi e perdorur

  Tiranë 4 prill 00:39
  1.500 €
 • 0 foto
  SHITET PUEGEOT 206
  Vetura

  SHITET PUEGEOT 206

  OKAZION. Peugeot 206 nafte 1.4. Viti 2005 me te gjitha sherbimet e kryera.

  Tiranë 4 prill 00:29
  2.000 €
 • 4 foto
  Peugeot 1.6 nafte me dogan
  Vetura

  Peugeot 1.6 nafte me dogan

  Peugeot 1.6 nafte manual viti 2002 ne gjendje shum te mir me dogan te paguar

  Tiranë 3 prill 23:55
  1.200 €
 • 5 foto
  Peugeot 1.4 nafte
  Vetura

  Peugeot 1.4 nafte

  Makina eshte ne gjendje te mir xhenerike edhe motorrike. 4 porta. Kondicioner klima funksional. Goma

  Tiranë 3 prill 23:18
  1.900 €
 • 7 foto
  Shitet ose ndrrohet me makine te verdhe
  Vetura

  Shitet ose ndrrohet me makine te verdhe

  Shitet ose ndrrohet me makine te verdhe cmini 1500 euro. Makina esht me letra me per nje vit shum e

  Tiranë 3 prill 23:11
  1.500 €
 • 3 foto
  Pexho 206
  Vetura

  Pexho 206

  Pezho 206 me letra deri ne nentor ne gjendje shum t mir si na motori e na xheneriket po ashtu e na b

  Tiranë 3 prill 22:36
  1.000 €
 • 7 foto
  Peugeot 206. Okazion!!!
  Vetura

  Peugeot 206. Okazion!!!

  Shes peugeot 206. Makina esht shume e paster si jasht edhe brenda, llamarin dhe tapiceri shum e past

  Tiranë 3 prill 22:10
  1.500 €
 • 2 foto
  Peugeot 206 1100€
  Vetura

  Peugeot 206 1100€

  Makina eshte ne gjendje shum te mire xhenerike e motorrike air kondicjoner motorr 1.1 benxin dokumen

  Tiranë 3 prill 19:21
  1.100 €
 • 6 foto
  hsjsjdj
  Vetura

  hsjsjdj

  makina eshte ne gjendje te shkelqyer xhenerike dhe motorike mjaft ekonomike baxha panoramik xhama

  Tiranë 3 prill 19:15
  1.500 €
 • 0 foto
  Peugeot 206 kabriole
  Vetura

  Peugeot 206 kabriole

  Shutter Peugeot 206 kabriole benxin 1600 Euro e diskutueshme

  Tiranë 3 prill 19:09
  1.600 €
 • 5 foto
  Peugeot 206 1.4hdi 120000 km Dora par
  Vetura

  Peugeot 206 1.4hdi 120000 km Dora par

  Pezho 206 1.4 nafte klima automatik e ardhur nga Gjermania dora par 120000 km me liber sherbimesh me

  Tiranë 3 prill 18:30
  2.600 €
 • 8 foto
  Pzho 206 benzin letra sapo paguar per 1 vit 1700€
  Vetura

  Pzho 206 benzin letra sapo paguar per 1 vit 1700€

  Shitet pezho 206 viti 2004 motorr 1.1 benzin kondicioener sherbie tbera letra sapo paguar makina shu

  Tiranë 3 prill 18:10
  1.700 €
 • 5 foto
  Shitet Peugot 206 1.4 HDI 2002 super ekonomike
  Vetura

  Shitet Peugot 206 1.4 HDI 2002 super ekonomike

  Shes makine Peugot 206 te vitit 2002 motorr 1.4 hdi shume ekonomike ngjyra gri Xhama Elektrike Pas

  Tiranë 3 prill 17:56
  1.750 €
 • 2 foto
  Peugeot 206
  Vetura

  Peugeot 206

  Makina eshte ne gjendje shum te mire xhenerike e motorrike air kondicjoner motorr 1.1 benxin dokumen

  Tiranë 3 prill 17:43
  1.000 €
 • 1 foto
  Shitet urgjent
  Vetura

  Shitet urgjent

  Shitet per arsye emigrimi pezho 206 hdi nafte me letra tpagume 2milion e 300 i diskutueshem.

  Tiranë 3 prill 16:39
  230.000 Lek
 • 5 foto
  Shitet Makine peugot 206
  Vetura

  Shitet Makine peugot 206

  Shitet makine peugot 206 viti 2002 1.4 benzine ne gjendje shume te mire pune dhe dokumentacione te r

  Tiranë 3 prill 16:37
  1.500 €
 • 9 foto
  Okazion Automat me letra tpaguara
  Vetura

  Okazion Automat me letra tpaguara

  Shitet pezho 206 kamjo Automat 1.3 benzin kondicioner funksional gjendje shum te mire dhe shum ekono

  Tiranë 3 prill 16:18
  1.550 €
 • 4 foto
  Okazione peugeot 206 benzine 1.2 me letra
  Vetura

  Okazione peugeot 206 benzine 1.2 me letra

  peugeot benzine 1.2 benzine me letra te prera per nje vit ne gjendje te mire me goma 80% makina esht

  Tiranë 3 prill 14:48
  1.500 €
 • 1 foto
  Peugeot 206 benzin+gaz
  Vetura

  Peugeot 206 benzin+gaz

  2.0 gas benzin gti i diskutushem

  Tiranë 3 prill 14:22
  1.400 €
 • 3 foto
  Peugeot 206 nafte 1.4 HDI mundesi nderrimi
  Vetura

  Peugeot 206 nafte 1.4 HDI mundesi nderrimi

  Shitet peugeot 206 nafte 1.4 HDI.ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike,,me letrra te prera

  Tiranë 3 prill 13:51
  2.500 €
 • 3 foto
  Peugeot 206 benzin
  Vetura

  Peugeot 206 benzin

  Shitet makina ne gjendje shum te mire, me gjitha sherbimet e bera.

  Tiranë 3 prill 13:26
  2.000 €
 • 7 foto
  Peugeot 206 gjendje perfekte!
  Vetura

  Peugeot 206 gjendje perfekte!

  Shitet okazion Peugeot 206 e vitit 2011, HDI 1.4 diesel. Makina e sapo ardhur ne Shqiperi, ka 169 mi

  Tiranë 3 prill 13:23
  3.800 €
 • 2 foto
  Peugeot 206 naft
  Vetura

  Peugeot 206 naft

  Peugeot 206 Naftë 1.9 Kambio manuale Viti 1998 0698603529

  Tiranë 3 prill 12:50
  1.200 €
 • 3 foto
  Peugeot taksa te paguara deri ne shkurt 2019
  Vetura

  Peugeot taksa te paguara deri ne shkurt 2019

  peugeot taksa te paguara deri ne shkurt 2019

  Tiranë 3 prill 11:34
  1.500 €
 • 5 foto
  Shitet peugeot 206
  Vetura

  Shitet peugeot 206

  Peugeot 206 , viti 2001 , 2.0 Hdi Nafte , Kambio Manuale 5 1, klima, pasqyra elektrike, xhama elektr

  Tiranë 3 prill 11:25
  1.800 €
 • 0 foto
  Blere ne koncesionar, nje perdorues
  Vetura

  Blere ne koncesionar, nje perdorues

  Makina eshte blere ne koncesionar dhe ka 56mije km,eshte perdorur nga nje person i cili eshte bleres

  Tiranë 3 prill 11:04
  3.300 €
 • 8 foto
  Peugeot 206 dizel
  Vetura

  Peugeot 206 dizel

  Peugeot -1.4 nafte, kondicjoner ,klima, komando ne timon ,pasqyra elektrike ,makina esh ne gjendje s

  Tiranë 3 prill 10:48
  2.000 €
 • 4 foto
  Peugeot 206 dizel
  Vetura

  Peugeot 206 dizel

  Shitet Peugeot 206, 1.4 hdi, viti 2003, me siguracion deri ne korrik te 2019.

  Tiranë 3 prill 10:47
  2.500 €
 • 6 foto
  Shitet Peugeot 206 Roland Garos
  Vetura

  Shitet Peugeot 206 Roland Garos

  140 mije km origjinale, sedile lekure+kamosh, klima, tavan xhami, gomat e reja, te gjitha sherbimet

  Tiranë 3 prill 10:45
  1.999 €
 • 5 foto
  okazion!
  Vetura

  okazion!

  peugot 206 1.4 benzine me 98000km tvetat sherbime te sapo bera ngjendje super me letra deri ne dhjet

  Tiranë 3 prill 10:25
  1.100 €
 • 6 foto
  Peugeot 206 1.4 hdi nafte
  Vetura

  Peugeot 206 1.4 hdi nafte

  Peugeot 206 1.4hdi nafte viti funi 2004 manual e sapo targuar letra te paguara deri ne shtator 2019

  Tiranë 3 prill 10:19
  1.500 €
 • 3 foto
  Peugeot 206 dizel okazion
  Vetura

  Peugeot 206 dizel okazion

  OKAZION1.9 naft ne gjendie shum te mir .sh ekonomike 4.5l per 100km viti2000/2001.letrat te sapo p

  Tiranë 3 prill 09:08
  1.100 €