Vetura
Tiranë
Fluturime Stuttgart - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

VW Volkswagen | Touran | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 6 foto
  Volkswagen Touran High Line
  Vetura

  Volkswagen Touran High Line

  Shitet Volswagen Touran 7 vendesh Hight Line 2.0 . 23 dhjetor 2007( 2008). shitet per arsye mos p

  Tiranë 30 korrik 17:42
  7.000 €
 • 5 foto
  Touran 2.0 td-i e kuqe
  Vetura

  Touran 2.0 td-i e kuqe

  Shitet touran vitprodhimi 2006 me komanda tek timoni baxha xhami 6 marsha dokumente te paguara deri

  Tiranë 30 korrik 13:02
  5.000 €
 • 9 foto
  Touran 2006 2.0 tdi automatik dsg
  Vetura

  Touran 2006 2.0 tdi automatik dsg

  Shitet volsvagen touran Viti prodhimit 2006 Kambio automatike dsg 7g Model higline full opsionale Sa

  Tiranë 30 korrik 07:19
  5.500 €
 • 2 foto
  shitet volksvagen-touran
  Vetura

  shitet volksvagen-touran

  Shes volksvagen-touran viti 2007 muaji korrik, makina eshte ne gjendje te shkelqyer, me gjitha sherb

  Tiranë 30 korrik 00:50
  6.200 €
 • 12 foto
  Touran 2010
  Vetura

  Touran 2010

  Të dhënat Teknike: Viti i Prodhimit: 2010 Kilometra: 160.000 km Numri Cilindrave 4-Cilindra Kamio :

  Tiranë 29 korrik 09:26
  8.700 €
 • 4 foto
  Touran
  Vetura

  Touran

  Shitet touran per arsye mos perdorimi. Ne gjendje shum te mire. Kamio automatike.

  Tiranë 29 korrik 00:14
  3.950 €
 • 5 foto
  VW VOLKSWAGEN TOURAN SHITET OSE NDERROHET
  Vetura

  VW VOLKSWAGEN TOURAN SHITET OSE NDERROHET

  Vw touran i sapo ardhur nga zvicra me dogan te paguar, Makina disponon,navigator,serdilje me ngrohje

  Tiranë 28 korrik 22:14
  4.700 €
 • 4 foto
  Vw Touran 1.9 Tdi Automatik DSG
  Vetura

  Vw Touran 1.9 Tdi Automatik DSG

  Makina eshte me dogan te paguar. E sapo ardhur nga Zvicra. Ne gjendje mjaft te mire motorike dhe xhe

  Tiranë 28 korrik 15:47
  4.850 €
 • 9 foto
  touran 2006 automat
  Vetura

  touran 2006 automat

  touran automat 2006 dogane ardhur zvicra nafte 200 motorri

  Tiranë 28 korrik 13:45
  4.500 €
 • 4 foto
  Wolksvagen Touran
  Vetura

  Wolksvagen Touran

  Wolksvagen Touran manual viti i prodhimit 2004 (euro4)e sapo ardhur nga Belgjika ne gjendje te mire

  Tiranë 27 korrik 14:22
  4.000 €
 • 0 foto
  Shitet per arsye mos perdorimi
  Vetura

  Shitet per arsye mos perdorimi

  Ne gjendje shum te mir shum ekonomike. Shitet per arsye mos perdorimi.

  Tiranë 27 korrik 08:52
  4.200 €
 • 5 foto
  touran automat dogane
  Vetura

  touran automat dogane

  touran gjendje perfekte 2006 auyomat dogane 150000 km

  Tiranë 27 korrik 08:15
  4.500 €
 • 11 foto
  Okazion VW Touran Highline 2009
  Vetura

  Okazion VW Touran Highline 2009

  Shitet Volkswagen Touran Highline 2009 Kambio automat motorr 2.0nafte DSG Makina eshte e sapo ardhu

  Tiranë 26 korrik 17:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  OKAZION, VW Touran 2006, Manuale, 6+1, 3700Euro
  Vetura

  OKAZION, VW Touran 2006, Manuale, 6+1, 3700Euro

  Shitet VW Touran, viti 2006, Nafte 2.0 me 6 marshe. Targa Shqiptare, Sensor Parkimi. KM 199000 Maki

  Tiranë 22 korrik 20:31
  3.700 €
 • 6 foto
  Volkswagen Touran 2.0 Diesel. Automatike -06
  Vetura

  Volkswagen Touran 2.0 Diesel. Automatike -06

  Volkswagen Touran. 2.0 Diesel. Kambio automatike DSG. Navi-DVD-Cd Room-Radio FM/AM. Komanda ne timon

  Tiranë 22 korrik 08:45
  7.000 €
 • 6 foto
  Touran blu
  Vetura

  Touran blu

  Touran blu 220.000 km Motorri 2.0tdi Kamjo dsg Navigator Pasqyra me nxehmje dhe antiverbuse Klima to

  Tiranë 22 korrik 04:34
  7.500 €
 • 0 foto
  TOURAN 1.6 TDI AUTOMAT
  Vetura

  TOURAN 1.6 TDI AUTOMAT

  vw touran 1.6 tdi (i e kuqe) nafte kamjo automat 7g dhe marsha ne timon.makina esht ne gjendje shum

  Tiranë 20 korrik 20:19
  9.400 €
 • 6 foto
  SHES WV Touran 5600 Euro
  Vetura

  SHES WV Touran 5600 Euro

  Shes vw touran Prodhim i vitit 2008, muaji tetor Ka fuqi motorike 1.9, me nafte E mirembajtur dhe kr

  Tiranë 20 korrik 12:11
  5.600 €
 • 11 foto
  Touran 2009
  Vetura

  Touran 2009

  Të dhënat Teknike: Viti i Prodhimit: 2009 Kilometra: 160.000 km Numri Cilindrave 4-Cilindra Kamio :

  Tiranë 19 korrik 22:47
  8.700 €
 • 5 foto
  VW Touran 1.9 2006 Ardhur nga Gjermania Me dogan
  Vetura

  VW Touran 1.9 2006 Ardhur nga Gjermania Me dogan

  VW Touran 1.9 Tdi Viti 2006 4+1 Kamjo manuale Navi Fshirset me sensor shiu Ekonomike 66KW (90PS) E s

  Tiranë 19 korrik 17:01
  3.700 €
 • 6 foto
  Volkswagen touran okazion 1.9 automat
  Vetura

  Volkswagen touran okazion 1.9 automat

  SHITET VOLKSWAGEN TOURAN.....VITI 2008....KAMJO AUTOMAT (DSG)....NAFTE 1.9....CLIMA TRONIC....6+1 VE

  Tiranë 19 korrik 14:59
  7.200 €
 • 5 foto
  Shitet Touran 4500€
  Vetura

  Shitet Touran 4500€

  makina ne gjendje shume te mire e sapo ardhur nga gjermania me dogane te paguar çmimi 4500€

  Tiranë 19 korrik 09:04
  4.500 €
 • 5 foto
  touran 2006 automat 6+1 zvicra
  Vetura

  touran 2006 automat 6+1 zvicra

  touran 2006 automat 6+1 zvicra dogane gjendje perfektre

  Tiranë 18 korrik 15:16
  5.000 €
 • 8 foto
  Okazion turan 6990 euro
  Vetura

  Okazion turan 6990 euro

  Shitet turan viti 2009 Full opsion Makina ka ardhur nga zvicra🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Makinai ka te gjitha sherbimet

  Tiranë 17 korrik 19:38
  6.990 €
 • 5 foto
  shitet w turan
  Vetura

  shitet w turan

  shitet w turan full opsion e sapo ardhur nga zvicra🇨🇭🇨🇭🇨🇭 viti 2009 euro 4 me te gjitha sherbimet e

  Tiranë 17 korrik 19:06
  7.299 €
 • 5 foto
  VW TOURAN AUTOMAT 2009
  Vetura

  VW TOURAN AUTOMAT 2009

  Të dhënat Teknike: Viti i Prodhimit: 2009 Kilometra: 151.377 km Numri Cilindrave 4-Cilindra Kamio :

  Tiranë 17 korrik 09:37
  5.500 €
 • 9 foto
  Touran 2007 automatike dsg 7g super okazion
  Vetura

  Touran 2007 automatike dsg 7g super okazion

  Shitet touran viti prodhimit 2007 Motorr 2.0 tdi 170 kf Kambio automatike dsg 7g 6+1 vende ne super

  Tiranë 16 korrik 16:08
  5.300 €
 • 0 foto
  VW TOURAN AUTOMATIK KLIMA 1,9 NAFTE
  Vetura

  VW TOURAN AUTOMATIK KLIMA 1,9 NAFTE

  VW TOURAN HIGHLINE 1.9 TDI NAFTE VITI 2006 KAMIO AUTOMATIKE DSG TIPTRONIK KLIMA AUTOMATIK 2 ZONA KOM

  Tiranë 16 korrik 11:09
  4.550 €
 • 5 foto
  VW TOURAN AUTOMATIK KLIMA
  Vetura

  VW TOURAN AUTOMATIK KLIMA

  VW TOURAN HIGHLINE 2.0 TDI NAFTE VITI 2005 KAMIO AUTOMATIKE DSG TIPTRONIK KLIMA AUTOMATIK 2 ZONA KO

  Tiranë 16 korrik 11:08
  4.250 €
 • 5 foto
  Okazion ?Turan
  Vetura

  Okazion ?Turan

  Volkswagen Turan Viti 2004 manual Motorri 2.0 diesel Me letra të paguara deri në 2020 Çmimi 3000 eur

  Tiranë 16 korrik 10:38
  3.000 €
 • 6 foto
  Shitet wv touran 1.9 nafte
  Vetura

  Shitet wv touran 1.9 nafte

  SHITET VOLKSWAGEN TOURAN 1.9 NAFTE E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGANE TE PAGUAR MAKINA ESHTE NE GJ

  Tiranë 15 korrik 18:24
  4.400 €
 • 11 foto
  TOURAN 1.9 NAFTE TDI 6 + 1 MARRSHA OKAZIONNNNNNNNN
  Vetura

  TOURAN 1.9 NAFTE TDI 6 + 1 MARRSHA OKAZIONNNNNNNNN

  Shitet touran 2 DIT KA MAKINA NE SHQIPERI.nafte 1.9 TDI shum ekonomik model highline 4.7 litra per 1

  Tiranë 15 korrik 07:40
  4.500 €
 • 8 foto
  Volkswagen Touran 1.9 Diezel
  Vetura

  Volkswagen Touran 1.9 Diezel

  Volkswagen Touran 1.9 Diezel viti 2004 Makina me Dogane Gjendje Perfekte Makina 7 vende E targuar t

  Tiranë 15 korrik 07:07
  4.400 €
 • 10 foto
  VW Touran 2.0 TDI DSG Highline 6+1
  Vetura

  VW Touran 2.0 TDI DSG Highline 6+1

  Makina eshte ne gjendje shume te mire, tapiceri shume e paster dhe e mirembajtur. Nderruar rrip faze

  Tiranë 14 korrik 15:14
  5.500 €
 • 5 foto
  shitet touran 1.9 Automat
  Vetura

  shitet touran 1.9 Automat

  shitet touran 1.9 diesel automat dsg ,qershor 2006 pa punuar ne shqiperi e ardhur nga austria. makin

  Tiranë 14 korrik 13:14
  5.000 €
 • 8 foto
  Shitet touran 2011 1.6 nafte me dogane
  Vetura

  Shitet touran 2011 1.6 nafte me dogane

  Shitet vw touran viti 2011 1.6 nafte me dogane te paguar manual 6 marshe start e stop ne gjendje te

  Tiranë 14 korrik 11:18
  10.000 €
 • 8 foto
  Shitet Touran 2009 Automat
  Vetura

  Shitet Touran 2009 Automat

  Shitet Touran 2009 2.0 automat me dogane , gati per targa , 150 mije kilometra origjinale vetem n

  Tiranë 13 korrik 21:30
  7.400 €
 • 5 foto
  Auto
  Vetura

  Auto

  Krah angerz, ne gjendje shume te mire . Me letra gjermane e sa po ardhur, pa dodane.

  Tiranë 12 korrik 18:16
  3.750 €
 • 3 foto
  TOURAN AUTOMATIK 2.0 NAFTE 7 VENDSHE ... OKAZION
  Vetura

  TOURAN AUTOMATIK 2.0 NAFTE 7 VENDSHE ... OKAZION

  Touran Automat 2.0 nafte 7 vendeshe km 266.000 Viti 2005 me letra te paguara deri me 25.5.2020

  Tiranë 12 korrik 17:48
  3.800 €
 • 6 foto
  TOURAN AUTOMAT 2005
  Vetura

  TOURAN AUTOMAT 2005

  Shitet TOURAN, NAFTË AUTOMAT. Makina sapo ka ardhur nga Zvicrra, ne gjendje te shkelqyer motor dhe

  Tiranë 12 korrik 10:13
  4.200 €
 • 9 foto
  WOLKSWAGEN TOURAN 1.9 TDI NAFTE**AUTOMAT**KLIMA
  Vetura

  WOLKSWAGEN TOURAN 1.9 TDI NAFTE**AUTOMAT**KLIMA

  *WOLKSWAGEN TOURAN 1.9 TDI NAFTE** *NGJYRE BLU**

  Tiranë 11 korrik 20:43
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  OKAZION 3950 € - VW Touran 2.0 TDI - AUTOMAT DSG
  Vetura

  OKAZION 3950 € - VW Touran 2.0 TDI - AUTOMAT DSG

  📣 - FURNIZIM I RI. 🚘 - VW Touran👌 📍 - Makina eshte e sapoardhur nga Zvicra eshte e gatshme per cdo

  Tiranë 11 korrik 15:25
  3.950 €
 • 9 foto
  Shitet touran 7499 euro
  Vetura

  Shitet touran 7499 euro

  Shitet touran viti 2009 full opsion e ardhur nga zvicra me te gjitha sherbimet e bera makina nuk ka

  Tiranë 11 korrik 13:13
  7.499 €
 • 5 foto
  VW Touran 1.9 naft kambio. Automati 2008
  Vetura

  VW Touran 1.9 naft kambio. Automati 2008

  Super Okazion... Wolswagen Touran 1.9 naft viti 2008..kambio automatike... 162 mij kilometra..sensor

  Tiranë 10 korrik 15:14
  5.900 €
 • 8 foto
  Touran 2017 automat seria comfort line
  Vetura

  Touran 2017 automat seria comfort line

  Makina e sapo ardhur nga gjermania dogan e paguar taksa te prera per nje vit,makina esh ne gjendje p

  Tiranë 10 korrik 12:38
  18.500 €
 • 9 foto
  VW Touran 2.0 tdi, 6+1 vende
  Vetura

  VW Touran 2.0 tdi, 6+1 vende

  VW Touran 2.0 tdi, viti 2007, nafte, automatik, 6+1 vende, multimedia, usb, dvd, bluetooth, timon mu

  Tiranë 10 korrik 10:47
  5.500 €
 • 9 foto
  VW TOURAN OKAZION
  Vetura

  VW TOURAN OKAZION

  Vw Touran Vitin 2006 , motor 2.0 nafte , 6+1 marshe , klima me dy zona , 7 vende , xhama te zinje or

  Tiranë 10 korrik 09:13
  4.700 €
 • 6 foto
  VW Touran 1.9 TDI Viti 2006
  Vetura

  VW Touran 1.9 TDI Viti 2006

  VW Touran 1.9 TDI Viti 2006 Kamjo manuale Ekonomike 66KW (90PS) E sapo ardhur nga Gjermania Ne gjend

  Tiranë 9 korrik 11:37
  4.190 €
 • 4 foto
  xhaferi
  Vetura

  xhaferi

  shes veturen Tauran ne xhendje te mire viti i prodhimit 2005 1.9 tdi kilometrazha 350 000 km ulse 5

  Tiranë 8 korrik 21:50
  2.700 €
 • 9 foto
  ??VW TOURAN 2.0TDI AUTOMAT 2009??
  Vetura

  ??VW TOURAN 2.0TDI AUTOMAT 2009??

  ?7490€??VW TOURAN 2.0TDI 2009 252mij km sapo ardhur nga zvicra??me dogane te paguar gati per targa.

  Tiranë 8 korrik 17:06
  7.490 €