Vetura
Tiranë

VW Volkswagen | Touran | Vetura në shitje në Tiranë | Targa Shqiptare |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 9 foto
  Touran 2.0 naft
  Vetura

  Touran 2.0 naft

  Shitet w touran 2.0 naft viti 2012, ne gjendje prefekte dhe sherbimet e bera. Sensor perkimi 360 gr

  Tiranë 16 gusht 07:01
  12.000 €
 • 3 foto
  Volkzwagen Touran 2004 manual
  Vetura

  Volkzwagen Touran 2004 manual

  Volkzwagen Touran 2004 me 7 vende me letra goma te reja klima tapiceri e paster sherbimet te gjitha

  Tiranë 15 gusht 15:59
  4.600 €
 • 7 foto
  VW Touran
  Vetura

  VW Touran

  Touran viti 04 1.9 TD( i ) t kuqe automat ne gjendje shume te mire me letra te paguara per nje vit m

  Tiranë 15 gusht 05:39
  4.700 €
 • 6 foto
  Touaran 1.9 nafte manual okazion!!!!!!
  Vetura

  Touaran 1.9 nafte manual okazion!!!!!!

  Touaran 1.9 nafte me i te kuqe manual me 6 marshe ne gjendje shum te mir i sapo ardhur me dogan te p

  Tiranë 11 gusht 18:32
  3.900 €
 • 3 foto
  TOURAN 2.0TDI NAFTE AUTOMAT 6+1 VENDE ... OKAZION
  Vetura

  TOURAN 2.0TDI NAFTE AUTOMAT 6+1 VENDE ... OKAZION

  Touran 2.0 tdi Nafte Automat 6+1 vende km 266000 me letra te paguara deri ne qeshor 2020

  Tiranë 7 gusht 12:10
  3.800 €
 • 0 foto
  VW Touran 2005 Kamio Automatike Okazion 4600 Euro
  Vetura

  VW Touran 2005 Kamio Automatike Okazion 4600 Euro

  VW Touran 2005. 2.00 TDI Nafte Kamio Automatike Tip Tronic. (Automatike dhe me Marshe) 5 vende. Ngjy

  Tiranë 6 gusht 12:27
  4.500 €
 • 5 foto
  Vw Turan - automat ?-viti 2006-2007
  Vetura

  Vw Turan - automat ?-viti 2006-2007

  Turan kamio automat , viti 2006-2007 , navi , sedilet me ngrohje ,sensor mbrapa ,xhamat e zinj jeshi

  Tiranë 5 gusht 13:28
  4.600 €
 • 6 foto
  VW TOURAN
  Vetura

  VW TOURAN

  MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE E GATESHME PER CFARE DO LLOJE PROVE

  Tiranë 5 gusht 11:44
  4.600 €
 • 10 foto
  OKAZION VW TUARAN AUTOMAT 2.0 TDI FULL 06
  Vetura

  OKAZION VW TUARAN AUTOMAT 2.0 TDI FULL 06

  SHITET VW TUARAN MOTORR 2.0 TDI NAFTE. KAMBIO AUTOMATIKE TRONIK DSG. VITI 10 2006. 260 KM ORIGJINALE

  Tiranë 3 gusht 14:41
  5.200 €
 • 5 foto
  Touran 1.9 Diesel Automat Dsg
  Vetura

  Touran 1.9 Diesel Automat Dsg

  Shitet touran 1.9 automat diesel, qershor 2006. Makina ka ardhur nga Austria ne dhjetor, per perdori

  Tiranë 2 gusht 17:40
  5.000 €
 • 8 foto
  Touran 2010
  Vetura

  Touran 2010

  Të dhënat Teknike: Viti i Prodhimit: 2010 Kilometra: 160.000 km Numri Cilindrave 4-Cilindra Kamio :

  Tiranë 31 korrik 17:57
  9.800 €
 • 3 foto
  Shitet vw volksvagen touran 1.9 automat ne gjendje
  Vetura

  Shitet vw volksvagen touran 1.9 automat ne gjendje

  Shitet vw volksvagen touran 1.9 automat ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike me letra de

  Tiranë 30 korrik 19:36
  4.300 €
 • 5 foto
  Touran 2.0 td-i e kuqe
  Vetura

  Touran 2.0 td-i e kuqe

  Shitet touran vitprodhimi 2006 me komanda tek timoni baxha xhami 6 marsha dokumente te paguara deri

  Tiranë 30 korrik 13:02
  5.000 €
 • 2 foto
  shitet volksvagen-touran
  Vetura

  shitet volksvagen-touran

  Shes volksvagen-touran viti 2007 muaji korrik, makina eshte ne gjendje te shkelqyer, me gjitha sherb

  Tiranë 30 korrik 00:50
  6.200 €
 • 12 foto
  Touran 2010
  Vetura

  Touran 2010

  Të dhënat Teknike: Viti i Prodhimit: 2010 Kilometra: 160.000 km Numri Cilindrave 4-Cilindra Kamio :

  Tiranë 29 korrik 09:26
  8.700 €
 • 4 foto
  Touran
  Vetura

  Touran

  Shitet touran per arsye mos perdorimi. Ne gjendje shum te mire. Kamio automatike.

  Tiranë 29 korrik 00:14
  3.950 €
 • 0 foto
  Shitet per arsye mos perdorimi
  Vetura

  Shitet per arsye mos perdorimi

  Ne gjendje shum te mir shum ekonomike. Shitet per arsye mos perdorimi.

  Tiranë 27 korrik 08:52
  4.200 €
 • 3 foto
  OKAZION, VW Touran 2006, Manuale, 6+1, 3700Euro
  Vetura

  OKAZION, VW Touran 2006, Manuale, 6+1, 3700Euro

  Shitet VW Touran, viti 2006, Nafte 2.0 me 6 marshe. Targa Shqiptare, Sensor Parkimi. KM 199000 Maki

  Tiranë 22 korrik 20:31
  3.700 €
 • 6 foto
  Volkswagen Touran 2.0 Diesel. Automatike -06
  Vetura

  Volkswagen Touran 2.0 Diesel. Automatike -06

  Volkswagen Touran. 2.0 Diesel. Kambio automatike DSG. Navi-DVD-Cd Room-Radio FM/AM. Komanda ne timon

  Tiranë 22 korrik 08:45
  7.000 €
 • 0 foto
  TOURAN 1.6 TDI AUTOMAT
  Vetura

  TOURAN 1.6 TDI AUTOMAT

  vw touran 1.6 tdi (i e kuqe) nafte kamjo automat 7g dhe marsha ne timon.makina esht ne gjendje shum

  Tiranë 20 korrik 20:19
  9.400 €
 • 6 foto
  SHES WV Touran 5600 Euro
  Vetura

  SHES WV Touran 5600 Euro

  Shes vw touran Prodhim i vitit 2008, muaji tetor Ka fuqi motorike 1.9, me nafte E mirembajtur dhe kr

  Tiranë 20 korrik 12:11
  5.600 €
 • 11 foto
  Touran 2009
  Vetura

  Touran 2009

  Të dhënat Teknike: Viti i Prodhimit: 2009 Kilometra: 160.000 km Numri Cilindrave 4-Cilindra Kamio :

  Tiranë 19 korrik 22:47
  8.700 €
 • 9 foto
  Touran 2007 automatike dsg 7g super okazion
  Vetura

  Touran 2007 automatike dsg 7g super okazion

  Shitet touran viti prodhimit 2007 Motorr 2.0 tdi 170 kf Kambio automatike dsg 7g 6+1 vende ne super

  Tiranë 16 korrik 16:08
  5.300 €
 • 5 foto
  Okazion ?Turan
  Vetura

  Okazion ?Turan

  Volkswagen Turan Viti 2004 manual Motorri 2.0 diesel Me letra të paguara deri në 2020 Çmimi 3000 eur

  Tiranë 16 korrik 10:38
  3.000 €
 • 11 foto
  TOURAN 1.9 NAFTE TDI 6 + 1 MARRSHA OKAZIONNNNNNNNN
  Vetura

  TOURAN 1.9 NAFTE TDI 6 + 1 MARRSHA OKAZIONNNNNNNNN

  Shitet touran 2 DIT KA MAKINA NE SHQIPERI.nafte 1.9 TDI shum ekonomik model highline 4.7 litra per 1

  Tiranë 15 korrik 07:40
  4.500 €
 • 5 foto
  shitet touran 1.9 Automat
  Vetura

  shitet touran 1.9 Automat

  shitet touran 1.9 diesel automat dsg ,qershor 2006 pa punuar ne shqiperi e ardhur nga austria. makin

  Tiranë 14 korrik 13:14
  5.000 €
 • 8 foto
  Shitet touran 2011 1.6 nafte me dogane
  Vetura

  Shitet touran 2011 1.6 nafte me dogane

  Shitet vw touran viti 2011 1.6 nafte me dogane te paguar manual 6 marshe start e stop ne gjendje te

  Tiranë 14 korrik 11:18
  10.000 €
 • 3 foto
  TOURAN AUTOMATIK 2.0 NAFTE 7 VENDSHE ... OKAZION
  Vetura

  TOURAN AUTOMATIK 2.0 NAFTE 7 VENDSHE ... OKAZION

  Touran Automat 2.0 nafte 7 vendeshe km 266.000 Viti 2005 me letra te paguara deri me 25.5.2020

  Tiranë 12 korrik 17:48
  3.800 €
 • 8 foto
  Touran 2017 automat seria comfort line
  Vetura

  Touran 2017 automat seria comfort line

  Makina e sapo ardhur nga gjermania dogan e paguar taksa te prera per nje vit,makina esh ne gjendje p

  Tiranë 10 korrik 12:38
  18.500 €
 • 9 foto
  VW Touran 2.0 tdi, 6+1 vende
  Vetura

  VW Touran 2.0 tdi, 6+1 vende

  VW Touran 2.0 tdi, viti 2007, nafte, automatik, 6+1 vende, multimedia, usb, dvd, bluetooth, timon mu

  Tiranë 10 korrik 10:47
  5.500 €
 • 9 foto
  VW TOURAN OKAZION
  Vetura

  VW TOURAN OKAZION

  Vw Touran Vitin 2006 , motor 2.0 nafte , 6+1 marshe , klima me dy zona , 7 vende , xhama te zinje or

  Tiranë 10 korrik 09:13
  4.700 €
 • 8 foto
  Touran 2007 automat dsg 2.0 disel super gjendje
  Vetura

  Touran 2007 automat dsg 2.0 disel super gjendje

  Shitet touran viti prodhimit 2007 Motorr 2.0 tdi Kambio automatike dsg 7g Makina eshte targuar per h

  Tiranë 8 korrik 09:24
  5.400 €
 • 4 foto
  SHITET MAKINE VOLKSWAGEN
  Vetura

  SHITET MAKINE VOLKSWAGEN

  Shitet Volkswagen, gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e kryera dhe letrat e prera

  Tiranë 7 korrik 22:29
  5.000 €
 • 4 foto
  SHITET VOLKSWAGEN TOURAN
  Vetura

  SHITET VOLKSWAGEN TOURAN

  Shitet, gjendje perfekte, te gjitha sherbimet e kryera, letrat e prera

  Tiranë 7 korrik 22:17
  5.000 €
 • 2 foto
  VW Touran dizel -06
  Vetura

  VW Touran dizel -06

  Shitet Touran 4+1 ne gjende te shkelqyer me goma te reja e letra per 1 vit .

  Tiranë 7 korrik 18:57
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet turan
  Vetura

  Shitet turan

  Shitet wolsvagen turan viti 12/2006 me navi te madh me sensor parkimi sensor dritash sensor shiu m

  Tiranë 7 korrik 17:57
  5.800 €
 • 8 foto
  VW Touran dizel
  Vetura

  VW Touran dizel

  Shitet VW volkswagen tuaran & Ndrohet . Makina ka pak kohe qe ka ardhur nga zvicera esht ne gj

  Tiranë 7 korrik 16:16
  9.400 €
 • 5 foto
  Okazjonnn⚠️W touran 1.9cc nafte automat 2006
  Vetura

  Okazjonnn⚠️W touran 1.9cc nafte automat 2006

  W touran 19cc nafte automat 2006 i sapo ardhur me dogane te paguar makina eshte me gjendje perfekte

  Tiranë 6 korrik 10:42
  4.999 €
 • 11 foto
  Volkswagen Touran 1.9 naft
  Vetura

  Volkswagen Touran 1.9 naft

  1.9 Nafte. Kamio DSG automat

  Tiranë 3 korrik 13:28
  4.500 €
 • 6 foto
  Okazjon..Touran 2006..
  Vetura

  Okazjon..Touran 2006..

  Touran 2006..Full opsjon..Sensor parkimi..Sensor shiu..Sedilje me ngrohje..Goma te veres e te dimrit

  Tiranë 1 korrik 17:07
  4.600 €
 • 10 foto
  Touran highline automatike
  Vetura

  Touran highline automatike

  Shitet vw touran 2.0 tdi nafte, viti prodhimit 12/2005, highline, 6+1 vende, automatik, klima , 8 ai

  Tiranë 1 korrik 12:38
  4.600 €
 • 5 foto
  Shitet touran 1.6 nafte 4+1 viti 2015 full
  Vetura

  Shitet touran 1.6 nafte 4+1 viti 2015 full

  Shitet volkswagen touran i vitit 2015 Me 185 mij km origjinale me liber sherbimesh Makina eshte ne

  Tiranë 1 korrik 12:08
  12.000 €
 • 7 foto
  Volkswagen
  Vetura

  Volkswagen

  Shitet Touran 1.6 nafte bluemotion viti 2015 Ka 6 muaj qe ka ardh nga gjermania 185 mije km origjin

  Tiranë 28 qershor 21:43
  12.000 €
 • 2 foto
  Touran per shitje
  Vetura

  Touran per shitje

  Shitet touran ne gjendje shume te mire. Serviset e sapo bera. Clima , komanda te timoni , ngrohje se

  Tiranë 28 qershor 15:57
  4.800 €
 • 7 foto
  Vw touran okazion.
  Vetura

  Vw touran okazion.

  Makina esht ne gjendje shum te mire.

  Tiranë 27 qershor 10:58
  4.200 €
 • 6 foto
  VW Touarn dizel
  Vetura

  VW Touarn dizel

  Shiter turan viti 12/2006 model 2007 I sapoardhur nga gjermania me navi te madh me sensor parkimi se

  Tiranë 26 qershor 14:03
  673.089.143 €
 • 0 foto
  Shitet per arsye emigrimi
  Vetura

  Shitet per arsye emigrimi

  Makina nuk eshte perdorur ne Shqiperi. Te gjitha sherbimet e bera. Ka kondicioner. Gomat e reja. Let

  Tiranë 23 qershor 13:29
  4.200 €
 • 8 foto
  VW Touran 2.0 Nafte Automat????
  Vetura

  VW Touran 2.0 Nafte Automat????

  VW Touran 2.0 Tdi Motorri-2.0 Tdi Karburanti-Nafte Kambio-Automat DSG Viti i Prodhimit-2007 Kilometr

  Tiranë 19 qershor 20:13
  5.900 €
 • 1 foto
  Shes turan 1.9 tdi.ne gjendej super
  Vetura

  Shes turan 1.9 tdi.ne gjendej super

  Shes turan 1.9 ne gjendje super per arsye llotaria amerikane ne gjendje motorike shum te mir vec do

  Tiranë 18 qershor 21:44
  2.500 €
 • 8 foto
  VW TOURAN NAFTE 6+1 AUTOMAT.
  Vetura

  VW TOURAN NAFTE 6+1 AUTOMAT.

  TOURAN AUTOMAT 2.0 NAFTE . HINGLINE . 6+1. DOKUMENTE TE PAGUARA DERI 04-05-2020. KAMIOAUTOMAT TRONIK

  Tiranë 18 qershor 08:45
  6.590 €