Vetura
Tiranë

Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 10 foto
  Toyota Corolla 1.4 naft viti 2005 Manuale.
  Vetura

  Toyota Corolla 1.4 naft viti 2005 Manuale.

  Toyota Corolla 1.4 naft viti 2005 Manuale. E sapo ardhur me dogane te pagume. Mjeti ka gjendje te sh

  Tiranë Sot, 20:17
  4.000 €
 • 6 foto
  Toyota Corolla 1.4 naft viti 2006 MANUALE.
  Vetura

  Toyota Corolla 1.4 naft viti 2006 MANUALE.

  Toyota Corolla 1.4 naft viti 2006.. Mjeti ka gjendje perfekte.

  Tiranë Sot, 20:17
  3.700 €
 • 8 foto
  Toyota Corolla 1.4 naft viti 2006 Manuale
  Vetura

  Toyota Corolla 1.4 naft viti 2006 Manuale

  Toyota corolla 1.4 naft viti 2006 mjeti ka gjendje perfekte. Ka 4 goma te reja. Abs. Vcs. Esp. Klima

  Tiranë Sot, 20:17
  4.200 €
 • 11 foto
  Toyota Corolla 1.4 naft viti 2005 Automat.
  Vetura

  Toyota Corolla 1.4 naft viti 2005 Automat.

  Toyota Corolla 1.4 naft viti 2005 Automat mjeti ka gjendje perfekte ka 4 gomate reja te sapovena. Ab

  Tiranë Sot, 20:17
  4.300 €
 • 10 foto
  Toyota Corolla 1.4 naft 2005 Manuale. Sapotarguar
  Vetura

  Toyota Corolla 1.4 naft 2005 Manuale. Sapotarguar

  Toyota Corolla 1.4 naft viti 2005 sapo ardhur dhe sapo targuar me letra per nje vit. Mjeti ka gjendj

  Tiranë Sot, 20:17
  4.400 €
 • 9 foto
  OKAZION: JEEP CHEROKEE AUTOMAT NAFTE VITI 2007
  Vetura

  OKAZION: JEEP CHEROKEE AUTOMAT NAFTE VITI 2007

  OKAZION: JEEP CHEROKEE AUTOMAT NAFTE ...ESA PO ARDHUR NGA ITALIA ME DOGANE TE PAGUAR , DISQE ALUMINI

  Tiranë Sot, 20:16
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Jaguar XJ 4.0 benzin, Mundesi Nderrimi
  Vetura

  Jaguar XJ 4.0 benzin, Mundesi Nderrimi

  Jaguar XJ 4.0 benzin V8, Makina esh ne gjendje perfekte me 81.000 Milje. Full Option,

  Tiranë Sot, 20:16
  7.700 €
 • 8 foto
  Passat CC - Full extra
  Vetura

  Passat CC - Full extra

  Shitet Passat CC Full Extra Sherbimet me liber servisi tek Volkswagen Opsionet , AutoParking, Sensor

  Tiranë Sot, 20:15
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet Mercedes Benz S class 550 viti 2010
  Vetura

  Shitet Mercedes Benz S class 550 viti 2010

  Shitet Mercedes Benz s class 550 viti 2010 . Makina permban shum opsione si psh .. tavan xhami pano

  Tiranë Sot, 20:14
  16.000 €
 • 8 foto
  Shitet Volkswagen Jetta 2.0 TDI 2009
  Vetura

  Shitet Volkswagen Jetta 2.0 TDI 2009

  Shitet Cmim Super Okazion .. VW Jetta 2.0 TDI Viti 2009 .. Makina Eshte Versioni Full Ospion Model

  Tiranë Sot, 20:13
  6.200 €
 • 4 foto
  Shitet Jeep Patriot 2010 OKAZION!!
  Vetura

  Shitet Jeep Patriot 2010 OKAZION!!

  Shitet Jeep Patriot viti 2010 OKAZION .. makina sapo ka ardhur nga Canada nuk eshte perdorur asnje d

  Tiranë Sot, 20:13
  6.999 €
 • 5 foto
  Mercedes C220 dizel
  Vetura

  Mercedes C220 dizel

  SUPER FULL DHJETORI 2008 MODEL 2009 LETRA TE PAGUARA DERI ME 13/11/2019 TE GJITHA SHERBIMET E BERA

  Tiranë Sot, 20:13
  10.500 €
 • 11 foto
  Ml63 amg origjinal look 2011
  Vetura

  Ml63 amg origjinal look 2011

  Ml 63 AMG origjinale . Kambio 7G-tronic MSC. Viti 2008 . Komplet look 2011 origjinal me te gjitha pj

  Tiranë Sot, 20:13
  17.500 €
 • 11 foto
  Bmw x5m super full 555 hp
  Vetura

  Bmw x5m super full 555 hp

  Bmw x5 . M-power origjinal fabrike 4.4 V8 bi-turbo 555 hp kuaj fuqi . 163.000km origjinale . Panel t

  Tiranë Sot, 20:13
  28.000 €
 • 10 foto
  Bmw x5m full M-power 555 hp
  Vetura

  Bmw x5m full M-power 555 hp

  Bmw x5 . M-power origjinal fabrike 4.4 V8 bi-turbo 555 hp kuaj fuqi . 163.000km origjinale . Panel

  Tiranë Sot, 20:13
  28.000 €
 • 11 foto
  Audi A6 S-Line,Supercheged 3.0, viti 2012
  Vetura

  Audi A6 S-Line,Supercheged 3.0, viti 2012

  Audi A6 S - Line Premium e vit prodhimit fundi 2012, ngjyra e bardhe perle, motorr 30 mish Superchar

  Tiranë Sot, 20:12
  17.600 €
 • 8 foto
  Audi Q5 Premium 2011 super fulll
  Vetura

  Audi Q5 Premium 2011 super fulll

  Shitet .. Audi Q5 premim 3.2 Viti 2011 Kilometra 180 000 Origjinale ... Makina eshte Full Opsion ..

  Tiranë Sot, 20:12
  14.500 €
 • 6 foto
  c 220 avangard
  Vetura

  c 220 avangard

  ..

  Tiranë Sot, 20:12
  3.200 €
 • 5 foto
  ?OKAZION GAZ / BENZIN ?
  Vetura

  ?OKAZION GAZ / BENZIN ?

  ✏ SAAB 9-3 aero ✏ motorr 2.0i GAZ/BENZIN ✏ KAMIO ATOMAT TIP TRONIK ✏OPSIONET - SAAB 9-3 AER

  Tiranë Sot, 20:12
  4.499 €
 • 6 foto
  Shitet Porsche Cayene S 4.8 viti 2009  OKAZION
  Vetura

  Shitet Porsche Cayene S 4.8 viti 2009 OKAZION

  SHITET PORSCHE CAYENNE S Viti 2009 .MOTORR 4.8 BENZINE .NGJYRE BEZHE PERLE. TAPICERI LEKURE BEZHE SH

  Tiranë Sot, 20:12
  11.300 €
 • 11 foto
  KIA SPORTAGE, 2009, MANUALE, 4X4, 2.0 BENZINE+GAZ
  Vetura

  KIA SPORTAGE, 2009, MANUALE, 4X4, 2.0 BENZINE+GAZ

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 benzine+gaz brc , kambio manuale, 4X4, viti p

  Tiranë Sot, 20:12
  6.500 €
 • 11 foto
  Audi a8 super full 2010
  Vetura

  Audi a8 super full 2010

  Audi a8 . Facelift versioni fundit i ketij tipi te audit . Komplet led. Version lungo i gjate .Motor

  Tiranë Sot, 20:12
  14.000 €
 • 9 foto
  VOLKSWAGEN POLO-09BENZINE 1-4FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  VOLKSWAGEN POLO-09BENZINE 1-4FULL MUNDESI NDERRIMI

  VOLKSWAGEN POLO CROS ME MOTOR 1.4 BENZINE KAMJO AUTOMATIKE.MAKINA ESHTE 20.12.2008.MAKINA ESHTE FUL

  Tiranë Sot, 20:10
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  C220 Evo Automat I sapo ardhur viti 2005 me dogane
  Vetura

  C220 Evo Automat I sapo ardhur viti 2005 me dogane

  Shitet Mercedes Benz C220 cdi c class EVO diesel AUTOMAT viti prodhimit 6/2005. Kilometrat 261 mij o

  Tiranë Sot, 20:10
  4.500 €
 • 9 foto
  CITROËN C4 -10 AUTOMAT 2.0DIZEL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  CITROËN C4 -10 AUTOMAT 2.0DIZEL MUNDESI NDERRIMI

  CITROEN C4 ME MOTOR 2.0 DIZEL.MAKINA ESHTE 20.12.2010.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA VETEM 21

  Tiranë Sot, 20:10
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  PEUGEOT 407 SW PANORAMIK-06 MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  PEUGEOT 407 SW PANORAMIK-06 MUNDESI NDERRIMI

  PEUGEOT 407 SW 2.0L DIZEL .MAKINA ESHTE 22.10.2005.DHE ESHTE FULL . MAKINA KA NGJYRE TE VECANTE GRI

  Tiranë Sot, 20:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BMW 645 CABRIOLET-06 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  BMW 645 CABRIOLET-06 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

  BMW SERIA 645CI CABRIOLET V8 BENZINE-GAZ SHUME EKONOMIKE HARGJON VETEM 900LEK GAZ PER 100KM .MAKINA

  Tiranë Sot, 20:09
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  OKAZION VW GOLF VITI2010 MOTOR 1.6TDI FULL OPTION
  Vetura

  OKAZION VW GOLF VITI2010 MOTOR 1.6TDI FULL OPTION

  SHITET VW GOLF 6 VITI 10/2010 MOTOR 1.6 TDI NE GJENDJE SHUM TE MIRE ME 160000KM ME LIBER SHERBIMESH.

  Tiranë Sot, 20:09
  7.700 €
 • 6 foto
  OKAZION SEAT ALTEA MOTOR 1.9TDI NE GJENDJE OK
  Vetura

  OKAZION SEAT ALTEA MOTOR 1.9TDI NE GJENDJE OK

  SHES SEAT ALTEA VITI 10/2004 MOTOR 1.9 NAFTE NE GJENDJE SHUM TE MIRE. ME TE GJITHA SHERBIMET E KRYER

  Tiranë Sot, 20:09
  3.500 €
 • 9 foto
  OKAZION BENZ VITI 09/2010 C200 CDI KAMBIO AUTOMAT
  Vetura

  OKAZION BENZ VITI 09/2010 C200 CDI KAMBIO AUTOMAT

  SHES BENZ C200 CDI VITI 2010 KAMBIO AUTOMAT ME TE GJITHA OPSIONET NE GJENDJE PERFEKTE ME LIBER SHERB

  Tiranë Sot, 20:09
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  OKAZION FIAT IDEA 1.3NAFTE KAMBIO AUTOMAT100000KM
  Vetura

  OKAZION FIAT IDEA 1.3NAFTE KAMBIO AUTOMAT100000KM

  SHITET FIAT IDEA KAMBIO AUTOMAT VITI 2005 MOTOR 1.3 NAFTE ME 100000KM ME LIBER SHERBIMESH NE GJENDJE

  Tiranë Sot, 20:09
  4.000 €
 • 5 foto
  OKAZION BENZ E220 EVO CDI VITI 10/2007 FULL OPTION
  Vetura

  OKAZION BENZ E220 EVO CDI VITI 10/2007 FULL OPTION

  SHES BENZ E220 CDI EVO VITI 10/2007 ME DOGANE TE PAGUAR NE GJENDJE PERFEKTE. ME TE GJITHA OPSIONET ;

  Tiranë Sot, 20:09
  6.500 €
 • 11 foto
  BMW 730LD LUNGO FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  BMW 730LD LUNGO FULL MUNDESI NDERRIMI

  BMW 730LD LUNGO 3.0L V6 DIZEL .MAKINA ESHTE 22.11.2007.DHE ESHTE FULL FULL. MAKINA KA NGJYRE TE VECA

  Tiranë Sot, 20:09
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BMW 740LI LUNGO-10 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  BMW 740LI LUNGO-10 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

  BMW 740Li INDIVIDUALE LUNGO 4,0L MOTOR TIP TE RI V6 BENZINE VERSION EUROPE NUK E KAP TAKSA LUKSIT SE

  Tiranë Sot, 20:09
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Bmw x3
  Vetura

  Bmw x3

  -Super ekonomike -Start and stop (fiket ne semafor) -Rigjenerim frenash ne frenim -Pakete sportive

  Tiranë Sot, 20:08
  14.800 €
 • 9 foto
  AUDI A3 1.9 DIZEL -05 MANUAL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  AUDI A3 1.9 DIZEL -05 MANUAL MUNDESI NDERRIMI

  AUDI A3 . ME MOTOR 1.9 TURBO MAKINA ESHTE 20.12.2004.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA VETEM 2010

  Tiranë Sot, 20:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  AUDI A5 -11 LOOK RS FULL FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  AUDI A5 -11 LOOK RS FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

  Tiranë AUDI A5 ME LOOK RS5 FABRIKE ME MOTOR 1.8 BENZINE KAMJO MANUALE ME 6 MARSHE.MAKINA ESHTE 20.12

  Tiranë Sot, 20:08
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  AUDI S8 ORIGJINAL V10 -08 FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  AUDI S8 ORIGJINAL V10 -08 FULL MUNDESI NDERRIMI

  AUDI S8 5.2L ORIGJINAL ME MOTOR V10 ME LOOK TE S-8 TE 2010.MAKINA ESHTE 20.12.2007.MAKINA ESHTE FUL

  Tiranë Sot, 20:08
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  E-class 220cdi automatike. Viti 2000
  Vetura

  E-class 220cdi automatike. Viti 2000

  Whatsapp: 0692286881 E-220 nafte, ne gjendje shume te mire. 300mije km origjinale. Edhe mund te nder

  Tiranë Sot, 20:07
  3.200 €
 • 0 foto
  MASERATI QUATTROPORTE -09 FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  MASERATI QUATTROPORTE -09 FULL MUNDESI NDERRIMI

  MASERATI QUATTROPORTE INDIVIDUALE LUNGO 4.2L MOTOR TIP TE RI V8 BENZINE VERSION EUROPE MAKINA ESHT

  Tiranë Sot, 20:07
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  AUDI S8 TWIN TURBO-13 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  AUDI S8 TWIN TURBO-13 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

  AUDI S8 ORIGJINAL ME MOTOR 4.0L TWIN TURBO INDIVIDUALE ORIGJINAL FABRIKE 520KW .MAKINA SAPO KA ARDHU

  Tiranë Sot, 20:07
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Chevrolet TrailBlazer
  Vetura

  Chevrolet TrailBlazer

  Chevrolet TrailBlazer 4.2 Motorri➡️ 4200 CC Ngjra➡️ E zeze Tapiceria➡️ Lekure ( e Zeze )

  Tiranë Sot, 20:06
  6.000 €
 • 0 foto
  CHRYSLER 300CC -11 BENZINE-GAZ MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  CHRYSLER 300CC -11 BENZINE-GAZ MUNDESI NDERRIMI

  CHRYSLER 300C ME MOTOR 3.5L.MAKINA ESHTE 20.12.2010 POR I BERE KOMPLET RISTYLING BENTLY.BENZINE GAZ

  Tiranë Sot, 20:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MERCEDES BENZ E 55 AMG ORIGJINAL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  MERCEDES BENZ E 55 AMG ORIGJINAL MUNDESI NDERRIMI

  MERCEDES BENZ E-55 AMG ORIGJINAL FABRIKE ME MOTOR 5.5L .MAKINA ESHTE 20.10.2003 MAKINA ESHTE FULL FU

  Tiranë Sot, 20:05
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet makine Nisan
  Vetura

  Shitet makine Nisan

  Makina eshte me gjitha dokumentat dhe ne gjendje shume te mire Pune.

  Tiranë Sot, 20:04
  350.000 Lek
 • 5 foto
  A clas 1.5 benzine gaz
  Vetura

  A clas 1.5 benzine gaz

  1.5 benzine gaz manual vit 2009 me dogan e Sa Po ardhur

  Tiranë Sot, 20:04
  4.550 €
 • 2 foto
  Yaris 1.5benzine hybrid
  Vetura

  Yaris 1.5benzine hybrid

  1.5b hybrid e Sa Po ardhur me dogan

  Tiranë Sot, 20:04
  10.500 €
 • 1 foto
  E 200 kompresor benzin +gaz
  Vetura

  E 200 kompresor benzin +gaz

  E 200 kompresor benxin gaz ne leje te qarkullimit me klima dokumentat mars 2020 shitet 2.9 euro i

  Tiranë Sot, 20:04
  3 €
 • 4 foto
  Chevrolet Orlando 2011 6+1 vende
  Vetura

  Chevrolet Orlando 2011 6+1 vende

  Chevrolet Orlando 2011 6+1 vende. Makina disponon keto opsione: xhama elektrik, kondicioner, cruise

  Tiranë Sot, 20:04
  4.300 €
 • 10 foto
  MERCEDES-BENZ S550-08 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  MERCEDES-BENZ S550-08 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

  MERCEDS BENZ S550 ME MOTOR V8 5.5L BENZINE I SAPO ARDHUR NGA USA ME DOGANE TE PAGUAR GATI PER TARGA

  Tiranë Sot, 20:04
  Me Marrveshje