Vetura
Tiranë

Peugeot | 206 | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

206

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Shes peugeot 206
  Vetura

  Shes peugeot 206

  Shes peugeot 206 ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike. Letra te sapo bera.

  Tiranë 3 prill 08:07
  1.800 €
 • 5 foto
  Shes peugeot
  Vetura

  Shes peugeot

  Shes peugeot 206. 2.0 nafte. Letra te sapo bera. Sherbimet sapo ber vaj filtra. Makina eshte ne gje

  Tiranë 3 prill 07:56
  1.800 €
 • 5 foto
  Peugeot
  Vetura

  Peugeot

  Shes peugeot 206 2.0 nafte. Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike. Vaj filtr

  Tiranë 3 prill 07:35
  1.800 €
 • 10 foto
  Okazion 1.3 benzin 1700€
  Vetura

  Okazion 1.3 benzin 1700€

  Shitet pezho 206 1.3 benzin gjendje perfekte shum e mbajtur me 110mije klm origjinale e perdorur vet

  Tiranë 3 prill 06:16
  1.700 €
 • 7 foto
  pezho
  Vetura

  pezho

  shitet per arsye emigrimi 12000 ero me letra deri ne dhjetor xhama elektrik klima kondicjoner 1.4 na

  Tiranë 2 prill 14:58
  12.000 €
 • 10 foto
  Peugeot 206 xs panoramik
  Vetura

  Peugeot 206 xs panoramik

  Makina ne gjendje shum te mirr motorike dhe xhenerike vajra filtra te sapo ndruara goma 80% shum e p

  Tiranë 2 prill 14:54
  2.500 €
 • 0 foto
  Peugeot 206 cc 1.6 benzin
  Vetura

  Peugeot 206 cc 1.6 benzin

  Peugeot 206 cc 1.6 benzin me letra deri ne janar viti 2002 kabriolet fnksjonon shum mir per me shum

  Tiranë 2 prill 13:14
  1.500 €
 • 6 foto
  Shitet Peugeot
  Vetura

  Shitet Peugeot

  Peugeot 206 viti 2014 benzine 1.4 me letra te sapoprera dhe vlefshmeri deri ne nentor 2019.

  Tiranë 2 prill 10:26
  2.300 €
 • 4 foto
  peugeot 206
  Vetura

  peugeot 206

  shitet peugeot 206. ne gjendje te mire .shitet per arsye mos perdorimi.cmimi 850 euro .i diskutushem

  Tiranë 2 prill 08:51
  850 €
 • 5 foto
  Peugeot 206 1.6 gas/benzine Sport okazion 1550E
  Vetura

  Peugeot 206 1.6 gas/benzine Sport okazion 1550E

  Shitet peuogot 1.6 gas benzine sport 16v .me impiantin Lovato te shkruar ne leje.letrat te prera ne

  Tiranë 2 prill 06:58
  1.550 €
 • 6 foto
  Peugeot 206
  Vetura

  Peugeot 206

  Shitet peugeot 206 e vitit 2009 1.4 nafte me 111510 km e blere te koncesjonari ne itali dhe e perdor

  Tiranë 2 prill 06:52
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Okazion
  Vetura

  Okazion

  Shitet peugeot 206 viti 2003 kamjo automatike 104 mij kilometra origjinale motorr 1.4 Me 8 valvul

  Tiranë 2 prill 06:09
  2.499 €
 • 0 foto
  pezho 206 viti 2002 1.4 nafte
  Vetura

  pezho 206 viti 2002 1.4 nafte

  e djegur pjesa e pare e makinnes letra te paguara deri prill 2019 cmim i arsyeshem ngjyra e zeze

  Tiranë 2 prill 04:59
  60.000 Lek
 • 8 foto
  Pezho
  Vetura

  Pezho

  Pezho 206 1.4 nafte 2004 klima kondicjoner pasqyra elektrike sensor shiu komando ne timon disqe alum

  Tiranë 2 prill 03:17
  1.800 €
 • 8 foto
  Pezho
  Vetura

  Pezho

  Pezho 206 1.4 nafe hdi .Klima kondicjoner sensor shiu pasqyra elektrike xhama elektrik komand ne tim

  Tiranë 2 prill 01:54
  2.200 Lek
 • 3 foto
  peugeot 206
  Vetura

  peugeot 206

  peugeot 206 1.1 benzin 170000 km ne gjendje te mire pune me letra deri ne qershor 2019.

  Tiranë 2 prill 01:28
  1.100 €
 • 5 foto
  Peugeot 206 viti 2001 , 1.4 benzine
  Vetura

  Peugeot 206 viti 2001 , 1.4 benzine

  Shes peugeot 206 viti 2001 , motori 1.4 benzine , ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike , kualid

  Tiranë 2 prill 00:33
  1.400 €
 • 4 foto
  Peugeot 206cc
  Vetura

  Peugeot 206cc

  Peugeot 206 cc gjendje shum e mir. 2.0 benzin/gaz. Impjand Lovato. Te gjitha sherbimet e bera.

  Tiranë 2 prill 00:08
  2.000 €
 • 5 foto
  Peugeot 206 benzin 1.4 1.1 euro
  Vetura

  Peugeot 206 benzin 1.4 1.1 euro

  Pezho 206 1.4 benzin letrat der ne tetor 2019 e gatshme per cdo prov cmim i pa diskutueshem makina s

  Tiranë 1 prill 23:29
  130 Lek
 • 0 foto
  1234
  Vetura

  1234

  Makine eshte ne gjendje shume te mire motorrike! cmimi i diskutueshem!

  Tiranë 1 prill 23:02
  1.650.000 Lek
 • 4 foto
  pezho 206
  Vetura

  pezho 206

  makina eshte ne gjendje te mire me letra der ne tetor 2019 cmimi I diskutushem

  Tiranë 1 prill 22:53
  1.600 €
 • 2 foto
  Okazion Peugeot 206 benzin+gaz
  Vetura

  Okazion Peugeot 206 benzin+gaz

  2000 euro i pa diskutushem me letra deri ne tetor

  Tiranë 1 prill 21:51
  2.000 €
 • 1 foto
  Peugeot 206 xs
  Vetura

  Peugeot 206 xs

  Shitet Peugeot 206 xs nafte nje muaj e targuar ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike. Cmimi 1900

  Tiranë 1 prill 21:47
  1.900 €
 • 6 foto
  Peugeot 206 sw, portobagazh
  Vetura

  Peugeot 206 sw, portobagazh

  Shitet peugeot 206 sw, portobagazh, viti 2003, ngjyra gri, xhama elektrik, sensor parkimi,makina esh

  Tiranë 1 prill 21:37
  1.700 €
 • 0 foto
  Shes makine
  Vetura

  Shes makine

  Peugeot 206. Viti prodhimit 2002, me 3 Dyer. Kamio manuale, benzine, 125.000 km. Letrat te paguara d

  Tiranë 1 prill 21:26
  1.100 €
 • 8 foto
  shitet PZH
  Vetura

  shitet PZH

  shitet makina ne gjendje te mire pune letrat te paguara deri ne janar te 2020 familjare dhe per pune

  Tiranë 1 prill 21:16
  2.000 €
 • 1 foto
  Shitet Peugeot 206
  Vetura

  Shitet Peugeot 206

  Shitet Peugeot 206 . Viti 2001. Nafte 1.9. Manuale. Makine eshte ne gjendje shum te mir teknike dhe

  Tiranë 1 prill 20:54
  1.200 €
 • 5 foto
  Shitet & Nderrohet
  Vetura

  Shitet & Nderrohet

  Peugeot 206...motori 1.9 nafte Hdi ..Xs sport ...viti 2002 ne gjendje perfekte ...mund te nderrohe

  Tiranë 1 prill 20:31
  1 Lek
 • 2 foto
  1800 euro
  Vetura

  1800 euro

  Shitet me letra deri ne fund te vitit

  Tiranë 1 prill 20:27
  1.800 €
 • 9 foto
  Peugeo 206
  Vetura

  Peugeo 206

  Shitet Peugeo 206 ne gjendje perfekte e sapo ardhur nga zvicrra e sapo targuar me te gjitha dokoment

  Tiranë 1 prill 20:26
  2.900 €
 • 2 foto
  Peugeot 206.1.4Naft2003Manual2.100Euro
  Vetura

  Peugeot 206.1.4Naft2003Manual2.100Euro

  Shitet.Peugeot 206.1.4Naft 2003.Manual.174.000Km Origjinale.Blu.Kondicioner.5Porta.Xhama Elektrik.Sr

  Tiranë 1 prill 19:24
  2.100 €
 • 7 foto
  Benzin gaz super gjendje
  Vetura

  Benzin gaz super gjendje

  Makina ska nevoj as per nje gjo te Vogel ika te gjitha sherbimet 4goma te Reja voj filtra gomina ega

  Tiranë 1 prill 19:22
  1.400 €
 • 1 foto
  Peugeot 206 1.1 benzine
  Vetura

  Peugeot 206 1.1 benzine

  Makina e gatshme per cdo lloj prove!

  Tiranë 1 prill 19:08
  1.600 €
 • 3 foto
  Makine ne shitje
  Vetura

  Makine ne shitje

  Peugot 206, Nafte 2.0, Letra e paguara deri ne Tetor 2019. Te gjitha sherbimet e kryera, ne gjendje

  Tiranë 1 prill 18:54
  1.800 €
 • 3 foto
  Peugeot 206. Coupe. 1800 euro
  Vetura

  Peugeot 206. Coupe. 1800 euro

  Makina eshte ne gjendje shum te mire. Eshte makine familjare konsumon shum pak, e pershtatshme per q

  Tiranë 1 prill 17:44
  1.800 €
 • 1 foto
  Peugeot 206
  Vetura

  Peugeot 206

  Shitet peugot 206 gjendja shum e mir motorrike dhe xhenerike . Tapiceri lekure . 1.6 naft shum ekon

  Tiranë 1 prill 17:38
  1.980 €
 • 2 foto
  Shitet Peugeot 1.6 Nafte
  Vetura

  Shitet Peugeot 1.6 Nafte

  Shitet Peugeot 1.6 Nafte ne gjendje te mir pune.

  Tiranë 1 prill 16:10
  3.000 €
 • 5 foto
  Shitet Peugeot 206
  Vetura

  Shitet Peugeot 206

  Shitet Peugeot 206 1.6 gazbenzine shume ekonomik ngjendje te mire motorrike dhe xhenerike Viti 2000

  Tiranë 1 prill 15:31
  1.500 €
 • 4 foto
  Peugote 206
  Vetura

  Peugote 206

  Peugote 206 Viti 2001 Nafte 2.0 Hdi Letrat e spo prer

  Tiranë 1 prill 15:19
  1.500 €
 • 5 foto
  OKAZION -PER-PAK-DIT-1-9-NAFT
  Vetura

  OKAZION -PER-PAK-DIT-1-9-NAFT

  pezho 206-1.9 naft ne gjendje te mir pune me dokumenta per nje vit targa te reja me 5 porta sherbime

  Tiranë 1 prill 15:08
  1.200 €
 • 3 foto
  Peugot.206
  Vetura

  Peugot.206

  Shitet per arsye ms perdorimi 1.4 benzin ekonomike Kondicioner me lerta t paguara . Per kontakt 067

  Tiranë 1 prill 15:04
  1.000 €
 • 3 foto
  Shitet per arsye ms perdorimi..
  Vetura

  Shitet per arsye ms perdorimi..

  Peugot 206 n gjendje sh t mir me lerta t paguara ,kondicioner, 1.4 benzine .. shitet per arsye ms p

  Tiranë 1 prill 14:58
  1.000 €
 • 0 foto
  Peugeu 206
  Vetura

  Peugeu 206

  Ne gjendje te mire motorrike .Motorr 1,9 nafte viti 1999 me km 176.000km.Me letra te rregullta deri

  Tiranë 1 prill 14:24
  1.200 €
 • 2 foto
  Peugeot sw 206 1.4 benzin+gaz
  Vetura

  Peugeot sw 206 1.4 benzin+gaz

  Super gjendje motorrike dhe xhenerike.te gjitha letrat dhe sherbimet te sapo bera.familiare dhe shum

  Tiranë 1 prill 14:05
  2.100 €
 • 7 foto
  Peugeot
  Vetura

  Peugeot

  Peugeot 206 , tek dere Viti 2002 1.4 nafte , kambio manuale Afersisht 170 000 km Cmimi 250 000 lek

  Tiranë 1 prill 13:24
  2.500.000 Lek
 • 5 foto
  Peugeot 206
  Vetura

  Peugeot 206

  Okazionnn!! Shitet peugeot 206 viti 2001 letrat deri ne fund te viti shume e mbajtur si nga brenda d

  Tiranë 1 prill 12:45
  1.250 Lek
 • 3 foto
  Superr gjendejw
  Vetura

  Superr gjendejw

  Pezho 206 ne super gjendje , benzin + gaz e sapo kaluar ne kualidim e gatshme per cdo lloj prove .

  Tiranë 1 prill 11:43
  1.500 €
 • 4 foto
  Peugeot
  Vetura

  Peugeot

  Shitet peugeot 206 viti 2000 me letra deri ne mars 2020,nafte motorr 1.9 e thjeshte, shitet per arsy

  Tiranë 1 prill 11:29
  1.100 €
 • 3 foto
  Peugeot 206
  Vetura

  Peugeot 206

  Peugeot 206 , tek dere Viti 2002 1.4 nafte , kambio manuale Afersisht 170 000 km Cmimi 250 000 lek

  Tiranë 1 prill 11:10
  250.000 Lek
 • 6 foto
  Shitet peugeot 1.1 benzin ne super gjendje 4 dyer.
  Vetura

  Shitet peugeot 1.1 benzin ne super gjendje 4 dyer.

  Shitet peugeot 1.1 benzin ne super gjendje motorike dhe xhenerike.xhama elektrit. A/c kondicioner 4

  Tiranë 1 prill 11:01
  1.600 €