Vetura
Tiranë

VW Volkswagen | Touran | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 8 foto
  super okazion super makin
  Vetura

  super okazion super makin

  makina esht no coment full full option navigator te madh automat 1.9 kambio (DSG) ne gjendje spelta

  Tiranë 17 gusht 23:24
  4.444 €
 • 7 foto
  OKAZION VW TOURAN AUTOMAT ??
  Vetura

  OKAZION VW TOURAN AUTOMAT ??

  Shitet VW TOURAN 2.0 NAFTE NGA GJERMANIA FULL OPTION.🇩🇪 Makina disponon: 240.000 KM origjinale me ga

  Tiranë 17 gusht 09:02
  3.900 €
 • 9 foto
  Touran 2.0 naft
  Vetura

  Touran 2.0 naft

  Shitet w touran 2.0 naft viti 2012, ne gjendje prefekte dhe sherbimet e bera. Sensor perkimi 360 gr

  Tiranë 16 gusht 07:01
  12.000 €
 • 3 foto
  Volkzwagen Touran 2004 manual
  Vetura

  Volkzwagen Touran 2004 manual

  Volkzwagen Touran 2004 me 7 vende me letra goma te reja klima tapiceri e paster sherbimet te gjitha

  Tiranë 15 gusht 15:59
  4.600 €
 • 7 foto
  VW TURAN ISAPO HARDHUR GJERMANIA
  Vetura

  VW TURAN ISAPO HARDHUR GJERMANIA

  Shitet turan viti prodhimir 2007 super gjendje motorrike dhe xhenerike nga ana visuale shume e paste

  Tiranë 15 gusht 14:27
  5.600 €
 • 5 foto
  VW touran 1.6tdi 2019
  Vetura

  VW touran 1.6tdi 2019

  VW 1.6 tdi 2014 7vendsh,,Makins eshte në super gjendje, 210,000 kilometra 100% të , dogan të paguar

  Tiranë 15 gusht 08:33
  12.000 €
 • 7 foto
  VW Touran
  Vetura

  VW Touran

  Touran viti 04 1.9 TD( i ) t kuqe automat ne gjendje shume te mire me letra te paguara per nje vit m

  Tiranë 15 gusht 05:39
  4.700 €
 • 0 foto
  VW Turan sapo hardhur gjermania super gjendje
  Vetura

  VW Turan sapo hardhur gjermania super gjendje

  Shitet turan viti 8.2007 me dogan gati per tarka gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike ska asnje

  Tiranë 14 gusht 18:17
  5.600 €
 • 0 foto
  VWTuran i sapo hardhur gjermania super gjendje
  Vetura

  VWTuran i sapo hardhur gjermania super gjendje

  Shitet turan viti 08.2007 super gjendje makina eshte shume e paster ska nevoj per sherbime jan kryer

  Tiranë 14 gusht 14:56
  5.600 €
 • 5 foto
  Volkswagen Touran 2.0 Automat ????
  Vetura

  Volkswagen Touran 2.0 Automat ????

  ▶️ Volkswagen Touran Automat sapo ardhur nga Gjermania 🇩🇪 ▶️ Motorr 2.0 nafte ▶️ Kambio

  Tiranë 13 gusht 13:33
  4.800 €
 • 10 foto
  VW Touran 1.9 NAFT 2006 me dogan te paguar
  Vetura

  VW Touran 1.9 NAFT 2006 me dogan te paguar

  Volkswagen touran 1.9 nafte 2006 Manual 6 marshe E sapoardhur nga gjermania me dogan te paguar 4+1

  Tiranë 12 gusht 13:01
  3.700 €
 • 11 foto
  volgswagen touran 1.9 2005
  Vetura

  volgswagen touran 1.9 2005

  shitet makina vw touran motorri 1.9 nafte e vitit 2005 e ardhur nga zvicra . makina eshte ne super

  Tiranë 12 gusht 09:41
  4.200 €
 • 6 foto
  Touaran 1.9 nafte manual okazion!!!!!!
  Vetura

  Touaran 1.9 nafte manual okazion!!!!!!

  Touaran 1.9 nafte me i te kuqe manual me 6 marshe ne gjendje shum te mir i sapo ardhur me dogan te p

  Tiranë 11 gusht 18:32
  3.900 €
 • 5 foto
  okazion turan
  Vetura

  okazion turan

  Shitet turan okazion viti 2005 automat tronik dsg sensor parkimi sendilet me ngrofje fenerat me lupa

  Tiranë 10 gusht 12:28
  4.100 €
 • 11 foto
  VOLKSWAGEN TOURAN 1.9 TDI GOAL HIGHLINE AUTOMAT-05
  Vetura

  VOLKSWAGEN TOURAN 1.9 TDI GOAL HIGHLINE AUTOMAT-05

  VOLKSWAGEN TOURAN 1.9 TDI GOAL HIGHLINE -EURO 4 -7 VENDE -XHAMA TE ERRET ORIGJINAL - FULL OPSIONAL

  Tiranë 9 gusht 15:06
  5.500 €
 • 9 foto
  Vw touran 2009 diesel me targa gjermane
  Vetura

  Vw touran 2009 diesel me targa gjermane

  Sa ka ardhur nga gjermania gjendje shum te mir cmimi i diskutushem 4700 euro

  Tiranë 8 gusht 20:42
  4.700 €
 • 3 foto
  TOURAN 2.0TDI NAFTE AUTOMAT 6+1 VENDE ... OKAZION
  Vetura

  TOURAN 2.0TDI NAFTE AUTOMAT 6+1 VENDE ... OKAZION

  Touran 2.0 tdi Nafte Automat 6+1 vende km 266000 me letra te paguara deri ne qeshor 2020

  Tiranë 7 gusht 12:10
  3.800 €
 • 0 foto
  VW Touran 2005 Kamio Automatike Okazion 4600 Euro
  Vetura

  VW Touran 2005 Kamio Automatike Okazion 4600 Euro

  VW Touran 2005. 2.00 TDI Nafte Kamio Automatike Tip Tronic. (Automatike dhe me Marshe) 5 vende. Ngjy

  Tiranë 6 gusht 12:27
  4.500 €
 • 7 foto
  Vw touran okazion full full
  Vetura

  Vw touran okazion full full

  2.0 tdi automatik dsg f1 dhe ne timon Navigator Sendile lekure Sendile me nxehmje Pasqyra antive

  Tiranë 6 gusht 08:49
  1 €
 • 5 foto
  Vw Turan - automat ?-viti 2006-2007
  Vetura

  Vw Turan - automat ?-viti 2006-2007

  Turan kamio automat , viti 2006-2007 , navi , sedilet me ngrohje ,sensor mbrapa ,xhamat e zinj jeshi

  Tiranë 5 gusht 13:28
  4.600 €
 • 6 foto
  VW TOURAN
  Vetura

  VW TOURAN

  MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE E GATESHME PER CFARE DO LLOJE PROVE

  Tiranë 5 gusht 11:44
  4.600 €
 • 10 foto
  OKAZION VW TUARAN AUTOMAT 2.0 TDI FULL 06
  Vetura

  OKAZION VW TUARAN AUTOMAT 2.0 TDI FULL 06

  SHITET VW TUARAN MOTORR 2.0 TDI NAFTE. KAMBIO AUTOMATIKE TRONIK DSG. VITI 10 2006. 260 KM ORIGJINALE

  Tiranë 3 gusht 14:41
  5.200 €
 • 0 foto
  VW TOURAN 1.6 fsi AUTOMATIK me dogane
  Vetura

  VW TOURAN 1.6 fsi AUTOMATIK me dogane

  Shitet VW TOURAN 1.6 fsi AUTOMATIK benzine me dogane te paguar. E sapo ardhur me 211.000 km origjina

  Tiranë 3 gusht 12:39
  3.200 €
 • 5 foto
  Touran 1.9 Diesel Automat Dsg
  Vetura

  Touran 1.9 Diesel Automat Dsg

  Shitet touran 1.9 automat diesel, qershor 2006. Makina ka ardhur nga Austria ne dhjetor, per perdori

  Tiranë 2 gusht 17:40
  5.000 €
 • 8 foto
  VW Touran 1.6 Benzine Gaz
  Vetura

  VW Touran 1.6 Benzine Gaz

  Touran 1.6 benzine gaz Modeli i ri i touranit pas 2007 Impianti i implementuar ne gjermani Kamio ma

  Tiranë 1 gusht 09:05
  6.900 €
 • 11 foto
  VOLKSWAGEN TOURAN, 2009, MANUALE, 1.9 NAFTE
  Vetura

  VOLKSWAGEN TOURAN, 2009, MANUALE, 1.9 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.9 nafte, kambio manuale 6 marshe, viti prodhimi

  Tiranë 1 gusht 08:52
  6.300 €
 • 8 foto
  Touran 2010
  Vetura

  Touran 2010

  Të dhënat Teknike: Viti i Prodhimit: 2010 Kilometra: 160.000 km Numri Cilindrave 4-Cilindra Kamio :

  Tiranë 31 korrik 17:57
  9.800 €
 • 4 foto
  VW TOURAN 1.6 fsi AUTOMATIK me dogane
  Vetura

  VW TOURAN 1.6 fsi AUTOMATIK me dogane

  Shitet VW TOURAN 1.6 fsi AUTOMATIK benzine me dogane te paguar. E sapo ardhur me 211.000 km origjina

  Tiranë 31 korrik 16:48
  3.500 €
 • 3 foto
  Shitet vw volksvagen touran 1.9 automat ne gjendje
  Vetura

  Shitet vw volksvagen touran 1.9 automat ne gjendje

  Shitet vw volksvagen touran 1.9 automat ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike me letra de

  Tiranë 30 korrik 19:36
  4.300 €
 • 5 foto
  Touran 2.0 td-i e kuqe
  Vetura

  Touran 2.0 td-i e kuqe

  Shitet touran vitprodhimi 2006 me komanda tek timoni baxha xhami 6 marsha dokumente te paguara deri

  Tiranë 30 korrik 13:02
  5.000 €
 • 9 foto
  Touran 2006 2.0 tdi automatik dsg
  Vetura

  Touran 2006 2.0 tdi automatik dsg

  Shitet volsvagen touran Viti prodhimit 2006 Kambio automatike dsg 7g Model higline full opsionale Sa

  Tiranë 30 korrik 07:19
  5.500 €
 • 2 foto
  shitet volksvagen-touran
  Vetura

  shitet volksvagen-touran

  Shes volksvagen-touran viti 2007 muaji korrik, makina eshte ne gjendje te shkelqyer, me gjitha sherb

  Tiranë 30 korrik 00:50
  6.200 €
 • 12 foto
  Touran 2010
  Vetura

  Touran 2010

  Të dhënat Teknike: Viti i Prodhimit: 2010 Kilometra: 160.000 km Numri Cilindrave 4-Cilindra Kamio :

  Tiranë 29 korrik 09:26
  8.700 €
 • 4 foto
  Touran
  Vetura

  Touran

  Shitet touran per arsye mos perdorimi. Ne gjendje shum te mire. Kamio automatike.

  Tiranë 29 korrik 00:14
  3.950 €
 • 5 foto
  VW VOLKSWAGEN TOURAN SHITET OSE NDERROHET
  Vetura

  VW VOLKSWAGEN TOURAN SHITET OSE NDERROHET

  Vw touran i sapo ardhur nga zvicra me dogan te paguar, Makina disponon,navigator,serdilje me ngrohje

  Tiranë 28 korrik 22:14
  4.700 €
 • 4 foto
  Vw Touran 1.9 Tdi Automatik DSG
  Vetura

  Vw Touran 1.9 Tdi Automatik DSG

  Makina eshte me dogan te paguar. E sapo ardhur nga Zvicra. Ne gjendje mjaft te mire motorike dhe xhe

  Tiranë 28 korrik 15:47
  4.850 €
 • 9 foto
  touran 2006 automat
  Vetura

  touran 2006 automat

  touran automat 2006 dogane ardhur zvicra nafte 200 motorri

  Tiranë 28 korrik 13:45
  4.500 €
 • 4 foto
  Wolksvagen Touran
  Vetura

  Wolksvagen Touran

  Wolksvagen Touran manual viti i prodhimit 2004 (euro4)e sapo ardhur nga Belgjika ne gjendje te mire

  Tiranë 27 korrik 14:22
  4.000 €
 • 0 foto
  Shitet per arsye mos perdorimi
  Vetura

  Shitet per arsye mos perdorimi

  Ne gjendje shum te mir shum ekonomike. Shitet per arsye mos perdorimi.

  Tiranë 27 korrik 08:52
  4.200 €
 • 5 foto
  touran automat dogane
  Vetura

  touran automat dogane

  touran gjendje perfekte 2006 auyomat dogane 150000 km

  Tiranë 27 korrik 08:15
  4.500 €
 • 3 foto
  OKAZION, VW Touran 2006, Manuale, 6+1, 3700Euro
  Vetura

  OKAZION, VW Touran 2006, Manuale, 6+1, 3700Euro

  Shitet VW Touran, viti 2006, Nafte 2.0 me 6 marshe. Targa Shqiptare, Sensor Parkimi. KM 199000 Maki

  Tiranë 22 korrik 20:31
  3.700 €
 • 6 foto
  Volkswagen Touran 2.0 Diesel. Automatike -06
  Vetura

  Volkswagen Touran 2.0 Diesel. Automatike -06

  Volkswagen Touran. 2.0 Diesel. Kambio automatike DSG. Navi-DVD-Cd Room-Radio FM/AM. Komanda ne timon

  Tiranë 22 korrik 08:45
  7.000 €
 • 6 foto
  Touran blu
  Vetura

  Touran blu

  Touran blu 220.000 km Motorri 2.0tdi Kamjo dsg Navigator Pasqyra me nxehmje dhe antiverbuse Klima to

  Tiranë 22 korrik 04:34
  7.500 €
 • 0 foto
  TOURAN 1.6 TDI AUTOMAT
  Vetura

  TOURAN 1.6 TDI AUTOMAT

  vw touran 1.6 tdi (i e kuqe) nafte kamjo automat 7g dhe marsha ne timon.makina esht ne gjendje shum

  Tiranë 20 korrik 20:19
  9.400 €
 • 6 foto
  SHES WV Touran 5600 Euro
  Vetura

  SHES WV Touran 5600 Euro

  Shes vw touran Prodhim i vitit 2008, muaji tetor Ka fuqi motorike 1.9, me nafte E mirembajtur dhe kr

  Tiranë 20 korrik 12:11
  5.600 €
 • 11 foto
  Touran 2009
  Vetura

  Touran 2009

  Të dhënat Teknike: Viti i Prodhimit: 2009 Kilometra: 160.000 km Numri Cilindrave 4-Cilindra Kamio :

  Tiranë 19 korrik 22:47
  8.700 €
 • 5 foto
  VW Touran 1.9 2006 Ardhur nga Gjermania Me dogan
  Vetura

  VW Touran 1.9 2006 Ardhur nga Gjermania Me dogan

  VW Touran 1.9 Tdi Viti 2006 4+1 Kamjo manuale Navi Fshirset me sensor shiu Ekonomike 66KW (90PS) E s

  Tiranë 19 korrik 17:01
  3.700 €
 • 6 foto
  Volkswagen touran okazion 1.9 automat
  Vetura

  Volkswagen touran okazion 1.9 automat

  SHITET VOLKSWAGEN TOURAN.....VITI 2008....KAMJO AUTOMAT (DSG)....NAFTE 1.9....CLIMA TRONIC....6+1 VE

  Tiranë 19 korrik 14:59
  7.200 €
 • 5 foto
  Shitet Touran 4500€
  Vetura

  Shitet Touran 4500€

  makina ne gjendje shume te mire e sapo ardhur nga gjermania me dogane te paguar çmimi 4500€

  Tiranë 19 korrik 09:04
  4.500 €
 • 5 foto
  touran 2006 automat 6+1 zvicra
  Vetura

  touran 2006 automat 6+1 zvicra

  touran 2006 automat 6+1 zvicra dogane gjendje perfektre

  Tiranë 18 korrik 15:16
  5.000 €