Vetura
Tiranë

VW Volkswagen | Touran | Vetura në shitje në Tiranë | Targa Shqiptare |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  turani
  Vetura

  turani

  shitet turan viti 12/2006 sensor parkimi sensor shiu sensor xhami drita xeno bixeno levizin sipas T

  Tiranë 17 qershor 17:55
  5.600 €
 • 6 foto
  VW TOURAN 2.0 TDI
  Vetura

  VW TOURAN 2.0 TDI

  TOURAN 2.0 VITI DHJETOR I 2004 NGJYRE E HIRIT NAFTE XHAMA TE ZI ORIGJINALE TIMON ME KOMANDA KSENON O

  Tiranë 16 qershor 11:55
  4.500 €
 • 9 foto
  VOLKSWAGEN TOURAN
  Vetura

  VOLKSWAGEN TOURAN

  VW Touran 1.9 Diezel Viti 2004 Makina me Dogane Cmimi 4.400€ Gjendja Perfekte Makina esht me 7 Ven

  Tiranë 14 qershor 12:13
  4.400 €
 • 10 foto
  VOLKWAGEN TOURAN
  Vetura

  VOLKWAGEN TOURAN

  VW Touran 1.9 Diezel Viti 2004 Makina me Dogane Cmimi 4.400€ Gjendja Perfekte Makina esht me 7 Ven

  Tiranë 13 qershor 22:19
  4.400 €
 • 11 foto
  VW Touran 2006 2.0
  Vetura

  VW Touran 2006 2.0

  Shes Touran vitit 2006 motorr 2.0 nafte , letrat te paguar deri me 14/5/2020, sherbime te bera , aut

  Tiranë 12 qershor 12:52
  5.150 €
 • 11 foto
  Turan
  Vetura

  Turan

  Shitet....wolkswagen touran,,2 mijshe naft, automat, 7 vence,sensor parkimi , Klimt tronic, km 250

  Tiranë 12 qershor 08:11
  12.000 €
 • 5 foto
  Touran 2006 2.0 TDI DSG EURO4
  Vetura

  Touran 2006 2.0 TDI DSG EURO4

  Touran 2006 2.0 kambjo automatike . E targur ne prill 2019 . Makina eshte me euro 4 e ardhur nga zv

  Tiranë 11 qershor 18:13
  5.400 €
 • 1 foto
   VW Touran 2004 Nafte
  Vetura

  VW Touran 2004 Nafte

  Cmimi 3000€ i diskutueshem Km-300000 1.9tdi Viti2004 Vende4+1 Letrat e bera deri ne qershor te 2020

  Tiranë 10 qershor 21:06
  3.000 €
 • 11 foto
  Turani
  Vetura

  Turani

  Shitet turan viti 12/2006 me navi te madhe me sensore parkimi dritash dhe shiu me 213mije km me

  Tiranë 10 qershor 15:35
  5.700 €
 • 5 foto
  VW Touran -05
  Vetura

  VW Touran -05

  Tuaron viti 2005 komje monuale mot 1.9 6+1 marrsha 3+1 vede me dogon te paguar sa po ka ardhu

  Tiranë 9 qershor 23:32
  3.700 €
 • 0 foto
  VW TOURAN
  Vetura

  VW TOURAN

  Shitet VW Touran ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike Kambio automatike DSG Nafte 2.0 D

  Tiranë 8 qershor 13:21
  6.600 €
 • 7 foto
  Erjon
  Vetura

  Erjon

  Makina eshte ne gjendje shum te mire sherbimet te bera ne koh.

  Tiranë 7 qershor 17:16
  4.600 €
 • 6 foto
  Volkswagen Touran e sapoardhur nga gjermania
  Vetura

  Volkswagen Touran e sapoardhur nga gjermania

  Volkswagen Touran 1.9 naft manuale 6 marshe pilot automatik e sapoardhur nga gjermania sot esht targ

  Tiranë 6 qershor 23:36
  4.200 €
 • 1 foto
  VW Touran dizel
  Vetura

  VW Touran dizel

  Shitet tuaran ne gjendje shum te mire i vitit 2005

  Tiranë 3 qershor 21:20
  2.500 €
 • 10 foto
  Touran
  Vetura

  Touran

  Shitet....wolkswagen touran,,2 mijshe naft, automat, 7 vence,sensor parkimi , Klimt tronic, km 250 m

  Tiranë 3 qershor 19:19
  10.000 €
 • 5 foto
  VW Touran 2.0 Nafte
  Vetura

  VW Touran 2.0 Nafte

  Shitet per arsye mosperdorimi VW Touran 2.0 TDI viti 2003 manual 6+1vende. Klimatronik,sediljet e pa

  Tiranë 2 qershor 11:21
  4.500 €
 • 4 foto
  VW Touran -03
  Vetura

  VW Touran -03

  Shitet tourani 3700€ i disk me dogan i sapo ardh nga gjermania me sherbimet e bera atje

  Tiranë 2 qershor 11:01
  3.700 €
 • 7 foto
  Wolsvaken Touran 2007
  Vetura

  Wolsvaken Touran 2007

  Volsvaken touran viti dhjetor 2007 6+1 vende ne gjendje shum te mire 1.9 navte kamio manual me 6 mar

  Tiranë 1 qershor 13:59
  6.200 €
 • 7 foto
  Shes Volkswagen Touran 2.0 Aut.
  Vetura

  Shes Volkswagen Touran 2.0 Aut.

  Makina ka 9 muaj ne Shqiperi. Dy pale disqe. Me letra deri ne Dhjetor 2019. Me sherbime te kryera.

  Tiranë 1 qershor 06:06
  4.100 €
 • 0 foto
  eljon
  Vetura

  eljon

  makina ne gjendje shum te mire e ardhur nga gjermania ne mars te 2019 nje pronar mun ta kontrolloni

  Tiranë 30 maj 17:38
  9.200 €
 • 10 foto
  VW TOURAN  OKAZION  2.0  TDI
  Vetura

  VW TOURAN OKAZION 2.0 TDI

  Shes VW TOURAN ne gjendje shum te mire motorike dhe xhenerike. Makina eshte shume e paster si bre

  Tiranë 29 maj 23:30
  4.700 €
 • 4 foto
  Turan 2004 1.9 Nafte
  Vetura

  Turan 2004 1.9 Nafte

  makina esht super gjendje me shm ka nejt ne garzazhd perdorur nga refugjat qe vjen vetem x ver po me

  Tiranë 27 maj 21:15
  4.200 €
 • 3 foto
  VW Touran dizel
  Vetura

  VW Touran dizel

  Shitet Tauran i kuq cmimi 3000 euro i pa diskutueshem

  Tiranë 27 maj 17:17
  3.000 €
 • 5 foto
  Shes vw Touran
  Vetura

  Shes vw Touran

  Shitet vw Touran 2.0 nafte. 6+1 vende 230.000 km, automatike me sensor parkimi, 4500 euro

  Tiranë 25 maj 19:37
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  VW TOURAN I SAPOTARGUAR 2006
  Vetura

  VW TOURAN I SAPOTARGUAR 2006

  Touran 2006 i sapo ardhur dhe i sapo targuar..Letrat deri me 20 shkurt 2020..Sensor parkimi..Sensor

  Tiranë 22 maj 06:12
  5.200 €
 • 8 foto
  OKAZION TOURAN AUTOMAT
  Vetura

  OKAZION TOURAN AUTOMAT

  shes makinen ne gjendje te mire ....makine ka motorr 2.0 nafte ..kambio automat....sedilje me ngrohj

  Tiranë 21 maj 11:29
  3.200 €
 • 10 foto
  VW TOURAN - AUTOMAT -VITI 2007-2008
  Vetura

  VW TOURAN - AUTOMAT -VITI 2007-2008

  VW TOURAN 2.0TDI viti 2007-2008 -189000 km •kambio automatike DSG -pilot automatik -sensor parki

  Tiranë 19 maj 22:49
  5.999 €
 • 4 foto
  VW Touran 2.0 nafte 2006
  Vetura

  VW Touran 2.0 nafte 2006

  Touran 2.0 nafte 2006 shum ekonomik dhe shum i rahatshem per udhetim

  Tiranë 18 maj 11:17
  5.300 Lek
 • 3 foto
  VW Touran 2007 okazion
  Vetura

  VW Touran 2007 okazion

  shitet makina okazion shum gjendje perfekt shitet per arsye emigrimi ju lutem kontakton per me teper

  Tiranë 16 maj 16:13
  5.500 €
 • 0 foto
  Shes turan 1.9 naft arsyeja llotaria amerikane
  Vetura

  Shes turan 1.9 naft arsyeja llotaria amerikane

  Shes turan 1.9 naft ne gjendje shum te mir arsyeja llotaria amerikane

  Tiranë 16 maj 11:05
  4.500 €
 • 4 foto
  Touran benzin-gaz 2007
  Vetura

  Touran benzin-gaz 2007

  Gati per cdo prove

  Tiranë 15 maj 17:08
  6.600 €
 • 3 foto
  TOURAN 2.0 TDI viti 2004 dokumenta te paguara
  Vetura

  TOURAN 2.0 TDI viti 2004 dokumenta te paguara

  Touran 2.0 nafte viti 2004 klima troni xhama dhe pasyra elektrike sinjale te pasyra disje alumini go

  Tiranë 11 maj 08:39
  3.600 €
 • 6 foto
  VW Touran Highline ,  6+1 , Automat , 2006
  Vetura

  VW Touran Highline , 6+1 , Automat , 2006

  Turan 2.0 TDI , automat DSG , makine teper ekonomike. Ardhur nga gjermania ne nentor , me letra te p

  Tiranë 6 maj 14:29
  5.300 €
 • 9 foto
  VW TOURAN 2.0TDI -2007 Automat 6+1
  Vetura

  VW TOURAN 2.0TDI -2007 Automat 6+1

  VW TOURAN 2.0TDI •viti 2007 •194.000km •kambio automatike DSG •pilot automatik •sensor par

  Tiranë 6 maj 13:20
  6.500 €
 • 2 foto
  TOURAN VITI 2005 ME DOGAN DHE TARGA... OKAZION
  Vetura

  TOURAN VITI 2005 ME DOGAN DHE TARGA... OKAZION

  WV TOURAN MANUAL VITI 2005 NGJYRE GRI 245.000 KM ME DOGANE DHE TARGA

  Tiranë 6 maj 13:06
  4.200 €
 • 11 foto
  VW VOLKSWAGEN
  Vetura

  VW VOLKSWAGEN

  Volkswagen Touran 2.0 Diezel . Viti Prodhimit 2007 i ardhur nga Gjermania me kamjo automatike sedil

  Tiranë 6 maj 09:54
  1 €
 • 8 foto
  VOLKSWAGEN TIRAN
  Vetura

  VOLKSWAGEN TIRAN

  Volkswagen Touran 2.0 Diezel . Viti Prodhimit 2006i ardhur nga Gjermania manuale sediljet me ngrofj

  Tiranë 6 maj 09:48
  5.500 €
 • 11 foto
  VW VOLKSWANGEN TURAN
  Vetura

  VW VOLKSWANGEN TURAN

  Volkswagen Touran 2.0 Diezel . Viti Prodhimit 2007 i ardhur nga Gjermania me kamjo automatike sedil

  Tiranë 6 maj 09:47
  8.500 €
 • 3 foto
  SHitet Volswagen Touran
  Vetura

  SHitet Volswagen Touran

  Volswagen touran viti 2005 full option letrat te paguara per 1 vit ne gjendje shum te mire pune.....

  Tiranë 3 maj 19:14
  5.200 €
 • 9 foto
  Okazion Touran ne super gjendie
  Vetura

  Okazion Touran ne super gjendie

  Shitet Touran 2.0 nafte manual. Me 4 goma rezerve i gatshem per cdo lloj prove. Shitet per arsye mos

  Tiranë 2 maj 14:09
  4.200 €
 • 4 foto
  OKAZION
  Vetura

  OKAZION

  Model 2008 full opsion sendilie me ngroje klima me dy zona shitet per arsye emigrimi 5000 Euro konta

  Tiranë 2 maj 13:30
  5.000 €
 • 2 foto
  Shes vw touran 1.9
  Vetura

  Shes vw touran 1.9

  Viti 2004 klm 240 mij me letra 4400€ i diskutueshem . 1.9 naft Automat. Makina ska nevoj per fjal

  Tiranë 29 prill 11:49
  4.400 €
 • 5 foto
  VW TOURAN 2.0 NAFTE AUTOMATIK 1 VIT LETRA
  Vetura

  VW TOURAN 2.0 NAFTE AUTOMATIK 1 VIT LETRA

  SHITET VOLKSWAGEN TOURAN VIT PRODHIMI 2005 MOTOR 2.0 NAFTE KAMIO AUTOMATIKE DSG KM ORIGJINALE 19500

  Tiranë 28 prill 12:31
  5.500 €
 • 3 foto
  Vw Touran 2.0 tdi Navi Automat 2014 ????
  Vetura

  Vw Touran 2.0 tdi Navi Automat 2014 ????

  Sapo ardhur nga Gjermania 🇩🇪 Touran 2.0 tdi viti 2014 teknologjia blue motion Automatike, sedilje le

  Tiranë 27 prill 17:31
  9.500 €
 • 2 foto
  Volkswagen touran 2007, 6+1
  Vetura

  Volkswagen touran 2007, 6+1

  Shitet vw touran 2007, 7 vende Opsione extra Disqe alumini, nafte 2.0 tdi, automat DSG Shume e paste

  Tiranë 26 prill 18:21
  4.000 €
 • 1 foto
  VW Touran dizel
  Vetura

  VW Touran dizel

  Shitet touran

  Tiranë 25 prill 12:45
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Volkswagen Touran 2.0 Tdi
  Vetura

  Volkswagen Touran 2.0 Tdi

  Volkswagen touran 2.0 naftë, manuale, 4+1 vende. Makina ka ardhur nga Gjermania dhe është targuar në

  Tiranë 24 prill 23:46
  5.750 €
 • 6 foto
  VW Touran 2.0 Nafte T(DI)
  Vetura

  VW Touran 2.0 Nafte T(DI)

  Shitet Vw Touran ne super gjendje . •Motor 2.0 Nafte me dy te kuqe •Sedilje me ngrohje. •Pilo

  Tiranë 24 prill 19:33
  4.500 €
 • 5 foto
  VW Touran dizel
  Vetura

  VW Touran dizel

  Makina eshte ne gjendje te shkelqyer 1.9 naft

  Tiranë 23 prill 10:03
  5.200 €
 • 10 foto
  TOURAN   2005
  Vetura

  TOURAN 2005

  Shitet touran dhietor 2005. Makina eshte ne gjendje shume te mire si nga ana motorrike, xhenerike po

  Tiranë 19 prill 20:41
  5.500 €