Vetura
Tiranë

Peugeot | 206 | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

206

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  Shitet peugeot 206 1.2 benzine
  Vetura

  Shitet peugeot 206 1.2 benzine

  Shitet peugeot 206 viti 2003 motorr 1.2 benzine. Makina eshte shume e mbajtur si brenda dhe jashte n

  Tiranë 1 prill 10:54
  200.000 Lek
 • 5 foto
  Peugeot 206 dizel
  Vetura

  Peugeot 206 dizel

  Shitet Peugeot 206 1.4 naft, kamio manuale. E blere ne koncesionar. Km 52.000 origjinale. Letra te p

  Tiranë 1 prill 10:13
  7.000 €
 • 0 foto
  Peugot
  Vetura

  Peugot

  Shitet peugot viti 2001 benzin 1.1 manuale me kondicjoner cmimi i negocjushem

  Tiranë 1 prill 10:07
  500 €
 • 0 foto
  peugot 206 -05 benzin gaz
  Vetura

  peugot 206 -05 benzin gaz

  ne gjendje te mire ngjyre gri letrat te prera per 1 vit benzin haz 1,6 cmimi sh pak i diskutueshem

  Tiranë 1 prill 09:47
  3.100 €
 • 7 foto
  Shitet Peugeot 206 station wagon viti 2006 2100 €
  Vetura

  Shitet Peugeot 206 station wagon viti 2006 2100 €

  Peugot 206 sw Benzine viti 2006 140 kuaj fuqi 2000 kubik taksat dhe kontrolli te sapo prera ne gjend

  Tiranë 1 prill 09:34
  2.100 €
 • 3 foto
  Okazion peugot 206
  Vetura

  Okazion peugot 206

  Shitet peugot 206 manuale 1.9 naft e 2002 Makina eshte me te gjitha sherbimet e sapo bera Shitet ose

  Tiranë 1 prill 08:59
  1.500 €
 • 0 foto
  Pezho
  Vetura

  Pezho

  Makina eshte ne gjendje te mire 1.9 nafte shume ekonomike

  Tiranë 1 prill 07:20
  1.400 €
 • 4 foto
  Peugeot 206
  Vetura

  Peugeot 206

  Viti 1999, 1.4 benzinë, manuale, me shërbimet e kryera. Në gjendje shumë të mirë xhenerike dhe motor

  Tiranë 1 prill 06:18
  1.300 €
 • 3 foto
  Peugot 206, benzin 1.1 , viti 2001
  Vetura

  Peugot 206, benzin 1.1 , viti 2001

  Peugot 206, benzin 1.1 , viti 2001, letra deri ne korrik , makina eshte ne gjendje shume te mire , k

  Tiranë 1 prill 05:44
  1.200 €
 • 5 foto
  Peugeot 206 Look Sport. Gjendje shum te mire
  Vetura

  Peugeot 206 Look Sport. Gjendje shum te mire

  Shes Peugeot 206 look sport. E vecant ne llojin e vet. Me abies, kondicioner, airbag. Makina eshte

  Tiranë 1 prill 05:14
  1.300 €
 • 0 foto
  Peugeot 206sw 1.4 benzin/gaz
  Vetura

  Peugeot 206sw 1.4 benzin/gaz

  Shitet Peugeot 206sw 1.4 benzin/gaz.te gjitha sherbimet e sapo bera,impianti gazit BRC.cmimi i disku

  Tiranë 1 prill 05:07
  2.200 €
 • 3 foto
  OKAZION!! PEUGEOT 206
  Vetura

  OKAZION!! PEUGEOT 206

  OKAZION!!! Shitet Peugeot 2006, viti prodhimit 1999, kambio manuale,1.2 Benzine, me Kolaudim dhe sig

  Tiranë 1 prill 02:56
  1.200 €
 • 6 foto
  Peugeot 206 benzin
  Vetura

  Peugeot 206 benzin

  Shitet viti 2000 Manual 1.2 benzin

  Tiranë 31 mars 22:59
  1.250 €
 • 8 foto
  OKAZION PEUGEOT 206 AUTOMATIKE 1.4 BENZINE
  Vetura

  OKAZION PEUGEOT 206 AUTOMATIKE 1.4 BENZINE

  PEUGEOT 206 MOTORR 1.4 BENZINE 8VALVOLA I THJESHT SHUM EKONOMIKE VITI 2000, 136080 MIJ KM TE VETAT.K

  Tiranë 31 mars 21:58
  1.350 €
 • 2 foto
  206
  Vetura

  206

  ne gjendje t mir pune

  Tiranë 31 mars 21:26
  1.400 €
 • 5 foto
  Shes Peugeot 206
  Vetura

  Shes Peugeot 206

  Makina eshte ne gjende shume te mire motorike , vizuale dhe xhenerike .motori 1.1 benzine,xhama elek

  Tiranë 31 mars 17:49
  1.300 €
 • 5 foto
  OKAZION, shitet Peugeot 206, 1.4 Benzine viti 2000
  Vetura

  OKAZION, shitet Peugeot 206, 1.4 Benzine viti 2000

  Shitet Peugeot 206, 1.4 benzine, viti 2000 me kambio manuale,kondicioner, ne gjendje te mire me doku

  Tiranë 18 mars 16:38
  1.500 €
 • 0 foto
  peugot 206 2005
  Vetura

  peugot 206 2005

  peugot 206 gaz benzin letrat prer per 1 vit

  Tiranë 9 mars 21:54
  3.100 €
 • 5 foto
  Peugot 206
  Vetura

  Peugot 206

  Peugot 206 viti 2000-2001.Ngjyre jeshile, 4+1 dyer, tavan xhami, pasqyra elektrike dh me mbyllje,4 g

  Tiranë 4 mars 17:45
  1.700 €
 • 2 foto
  Peugeot 206 1.4 nafte
  Vetura

  Peugeot 206 1.4 nafte

  Shitet pezho 206 1.4 nafte viti 2004. Ne gjendje te mire pune si dhe shume ekonomike, 4 dyer, ngjyr

  Tiranë 28 shkurt 09:54
  2.000 €
 • 5 foto
  Peugeot 206 2001 manual okazionnn
  Vetura

  Peugeot 206 2001 manual okazionnn

  Mjeti eshte super me te gjitha sherbimet e bera me duhet ta shes se me ka dal llotaria amerikane.Mje

  Tiranë 23 shkurt 17:36
  210.000 Lek
 • 3 foto
  Shitet per arsye ms perdorimi
  Vetura

  Shitet per arsye ms perdorimi

  Peugot 206. 1.4 benzin Kondicioner Me letra t paguara N gjendje t mir dhe esht shum ekonomike Cmi

  Tiranë 23 shkurt 06:54
  1 €
 • 3 foto
  PEUGEOT 206 , 2005 , 1.1 benzine-gas
  Vetura

  PEUGEOT 206 , 2005 , 1.1 benzine-gas

  Peugeot 206 , viti 2005 e ardhur nga zvicra 6 muaj e targuar,impjant lovato me 3 vjet garanci , 1.1

  Tiranë 18 shkurt 16:34
  2.300 €
 • 0 foto
  Peogot 206
  Vetura

  Peogot 206

  Shitet per arsye ms perdorimi 1.4 benzin me lerta t paguara . Kondicioner. N gjendje sh t mir. nr k

  Tiranë 17 shkurt 07:44
  1.000 €
 • 3 foto
  Okazion
  Vetura

  Okazion

  Motorr 1.4 Benzine+Gaz . (Gazi i vendosur dhe ne leje qarkullimi). Shum ekonomike. ME DOKUMENTA TE

  Tiranë 31 janar 23:46
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Peugeot 206 viti 2009 1.6 Hdi
  Vetura

  Peugeot 206 viti 2009 1.6 Hdi

  Peugeot 206 vitprodhim 2009 240 mij kilometra te kalume panoram sensor parkingu motorr 1.6hdi me do

  Tiranë 16 janar 00:34
  4.000 €
 • 0 foto
  111
  Vetura

  111

  Ne gjendje shume te mire! Cmimi i diskutueshem!

  Tiranë 11 janar 03:34
  1.650.000 Lek
 • 6 foto
  Shitet Peugeot 1.1 benzine
  Vetura

  Shitet Peugeot 1.1 benzine

  Shitet makina ne gjendje te mire me kondicioner me goma te sapo ndruara , vaj filtra te sapo bera ,

  Tiranë 5 janar 14:55
  1.200 €
 • 3 foto
  Peugeot 206 CC 1.6 Benzine
  Vetura

  Peugeot 206 CC 1.6 Benzine

  Peugeot 206 CC kabrio benzine motor 1.6 benzin ne gjendje shume te mire

  Tiranë 2 janar 19:55
  1.500 €
 • 14 foto
  URGJENT! Peugeot 206 2004
  Vetura

  URGJENT! Peugeot 206 2004

  Peugeot 206 viti fund 2003 e kap prodhimi 2004 Makina eshte ne super gjendje si nga jashte dhe nga

  Tiranë 29 tetor 11:02
  1.900 €
 • 14 foto
  URGJENT! Peugeot 206 2004
  Vetura

  URGJENT! Peugeot 206 2004

  [14:55, 10/27/2017] +355 66 550 6703: Peugeot 206 viti fund 2003 e kap prodhimi 2004 Makina eshte

  Tiranë 27 tetor 18:28
  2.100 €