Vetura
Tiranë

VW Volkswagen | Touran | Vetura në shitje në Tiranë | Targa Shqiptare |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Turan
  Vetura

  Turan

  VW turan ne gjendje perfekte

  Tiranë 19 prill 20:26
  4.500 €
 • 2 foto
  Makine ne shitje
  Vetura

  Makine ne shitje

  Tiguan me te gjithe sherbimet e bere shitet per arsye mosperdirimi.

  Tiranë 19 prill 20:17
  7.500 €
 • 5 foto
  VW Touran ose nderrohet me fugon sprinter
  Vetura

  VW Touran ose nderrohet me fugon sprinter

  Shitet volswagen touran viti 2005 1.9 naft super gjendje dhe shume i paster te gjitha sherbimet e kr

  Tiranë 19 prill 20:02
  4.500 €
 • 3 foto
  OKAZION ,SHITET PER ARSYE EMIGRIMI
  Vetura

  OKAZION ,SHITET PER ARSYE EMIGRIMI

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike. VW Volswagen touran 2.0 Tdi, 6+1, viti i prodhimit

  Tiranë 19 prill 17:57
  4.500 €
 • 0 foto
  Touran automat 2005
  Vetura

  Touran automat 2005

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike, po ashtu dhe nga pamja e jashtme. E ardhur nga gjer

  Tiranë 13 prill 00:14
  5.500 €
 • 4 foto
  Privat
  Vetura

  Privat

  VW Touran TDI HighLine Executive 2.0 Disel Viti dhjetor 2007 -DE Automat+Tron Kataliztor 150000 K

  Tiranë 11 prill 19:37
  7.500 €
 • 2 foto
  VW TOURAN 2.0 nafte automatik 2005
  Vetura

  VW TOURAN 2.0 nafte automatik 2005

  Në gjëndje shumë të mirë e ardhur nga Zvicra serdile lëkure me ngrohje goma të reja xhama të errët o

  Tiranë 9 prill 23:05
  4.800 €
 • 3 foto
  okazion
  Vetura

  okazion

  Makina ne gjendje shum te mire e sapo ardhur nga gjermania nje pronar

  Tiranë 8 prill 05:26
  11.000 €
 • 5 foto
  Shitet vw touran
  Vetura

  Shitet vw touran

  Shitet vw touran viti 2004 motorr 2000 nafte letrat deri ne nentor manual ne gjendje shume te mire e

  Tiranë 7 prill 12:03
  4.200 €
 • 4 foto
  VW Touran dizel
  Vetura

  VW Touran dizel

  Shes volzvagen turan vit 2004 karburanti nafte fuqia motorike 200 TDI.Vaj dhe filtra te sa

  Tiranë 6 prill 21:31
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  VW Touran -12
  Vetura

  VW Touran -12

  Shitet Touran 2012

  Tiranë 6 prill 21:22
  12.500 €
 • 7 foto
  Touran- Nafte 2.0- Viti 2004- Kambio Manuale-2700€
  Vetura

  Touran- Nafte 2.0- Viti 2004- Kambio Manuale-2700€

  Makina eshte ne gjendje te mire. Sherbime te kryera dhe dokumenta te paguara deri ne gusht 2019. Vo

  Tiranë 6 prill 15:28
  2.700 €
 • 4 foto
  Touran
  Vetura

  Touran

  Shitet touran 2012

  Tiranë 6 prill 15:04
  12.500 €
 • 8 foto
  shitet ose kembehet
  Vetura

  shitet ose kembehet

  tuaran ne gjendje shum te mir full opsion sendilee me ngrofje pasqyra me pakosje xhama te zinorigjin

  Tiranë 4 prill 13:25
  4.800 €
 • 4 foto
  VW Touran e sa po ardhur nga zvicrra
  Vetura

  VW Touran e sa po ardhur nga zvicrra

  Shitet turan vitit 2005 1.9 naft automat 6+1 matorr te ri me letra te sa po prera me sherbime te ber

  Tiranë 4 prill 11:29
  5.000 €
 • 3 foto
  OFERT
  Vetura

  OFERT

  Shitet per arsye mos perdorimi, makina i ka te gjitha sherbimet e kryera + gomat e reja serviset i

  Tiranë 4 prill 11:11
  11.000 €
 • 11 foto
  VW Touran 1.9 tdi
  Vetura

  VW Touran 1.9 tdi

  Shitet Volkswagen Touran1.9 TDI e thjeshte,ngjyre e zeze,fundi i vitit 2004,km 213000,xhama elektrik

  Tiranë 4 prill 08:28
  4.400 €
 • 7 foto
  Shes Tuoran 2.0 (2004)
  Vetura

  Shes Tuoran 2.0 (2004)

  OKAZION ➡Shes Touran 2.0 ➡ Viti: 2004 ➡200-244 Km ➡Manuale ➡Kamera Full HD (Para dhe

  Tiranë 4 prill 08:24
  4.100 €
 • 3 foto
  SUPER OKAZION TOURAN automat 2006 fuuuullll
  Vetura

  SUPER OKAZION TOURAN automat 2006 fuuuullll

  Shitet touran 2006 automat Shtesa; automat navi madh sallon shum i paster Disqe alumini Goma 90% K

  Tiranë 4 prill 08:20
  4.800 €
 • 6 foto
  VOLKSWAGEN TOURAN
  Vetura

  VOLKSWAGEN TOURAN

  MAKINA ESHT NE SUPER GJENDJE ME TE GJITHA SHERBIMET E BERA /// FULL OPSION//

  Tiranë 4 prill 08:08
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Okazion Shitet Touran
  Vetura

  Okazion Shitet Touran

  Okazion Per Pak Dit Touran 1.9TDI (i e kuqe) Me dogan gati per targa . Viti 2003 (Opsionet e 2005)

  Tiranë 4 prill 08:03
  3.500 €
 • 3 foto
  VW Touran dizel
  Vetura

  VW Touran dizel

  Makina ka ardhur nga zv. Esht shum ne gjende te mir dhe e paster

  Tiranë 4 prill 07:40
  6.500 €
 • 10 foto
  VW TUARAN
  Vetura

  VW TUARAN

  Shitet VW TUARAN ne gjendje shume te mire. Prodhim i fundit te vitit 2011 me motorr 1.6 nafte, shum

  Tiranë 4 prill 07:30
  13.000 €
 • 6 foto
  VW Touran
  Vetura

  VW Touran

  VW TOURAN 2.0 TDI Viti 2006,HIGLINE,Kambio Automat Tip-Tronic,Tempomat,Klima Automat me 2 Zona,7 Sed

  Tiranë 4 prill 07:24
  4.500 €
 • 6 foto
  VW TOURAN 2.0 NAFTE TDI 2004
  Vetura

  VW TOURAN 2.0 NAFTE TDI 2004

  Shitet volkswagen touran i vitit 2004 me motorr 2.0 tdi nafte me 2 te kuqe, 5 vende, kamje automatik

  Tiranë 4 prill 06:42
  4.100 €
 • 7 foto
  VW Touran 2.0 naft Automat
  Vetura

  VW Touran 2.0 naft Automat

  pershendetje shitet vw tuaran 2.0 diesel- kambie- automat- navi-sedilje lekure- ngrofje sedilesh-pil

  Tiranë 4 prill 06:12
  5.100 €
 • 2 foto
  VW Touran 1.9Tdi,4300 euro i diskutueshem
  Vetura

  VW Touran 1.9Tdi,4300 euro i diskutueshem

  touran manual,viti 2004,kondicioner,abs,airbag,me dogane,e gatshme per cdo lloj prove 4300 euro i di

  Tiranë 4 prill 06:10
  4.300 €
 • 5 foto
  VW TOURAN 2.0 TDI VITI 2006
  Vetura

  VW TOURAN 2.0 TDI VITI 2006

  VW Touran viti 2006,automatik DSG 2.0 TDI me baxho, kondicioner, me komanda ne timon dhe letra te pa

  Tiranë 4 prill 04:59
  5.900 €
 • 6 foto
  VW Touran automatik
  Vetura

  VW Touran automatik

  me dogane sedilje lekure navi sedilje me ngrofje pilot atomatik baxha pasqyra elektrike sensor park

  Tiranë 4 prill 04:31
  5.100 €
 • 0 foto
  VW Touran dizel
  Vetura

  VW Touran dizel

  Shitet per arsye mos perdorimi.

  Tiranë 4 prill 02:52
  10.900 €
 • 8 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Shitet per arsye mos perdorimi.

  Tiranë 4 prill 02:50
  10.900 €
 • 3 foto
  Okazion. Shitet vw touran automatik 2005 4300 Euro
  Vetura

  Okazion. Shitet vw touran automatik 2005 4300 Euro

  Shitet ne gjendje perfekte vw touran. Arsyeja mosperdorimi. Sherbime te kryera ne servise te autori

  Tiranë 4 prill 01:29
  4.300 €
 • 10 foto
  2.0 TDI FULL BEZHE 7 VENDE *
  Vetura

  2.0 TDI FULL BEZHE 7 VENDE *

  Wv Touran Higline-Executive 2.0 TDI Viti I Prodhimit Fundi 2006 - 190000 Origjinale - Kambio Automa

  Tiranë 4 prill 01:05
  5.300 €
 • 7 foto
  Okazion!Touran automat Me dogan 2.0 shitet/ndrohet
  Vetura

  Okazion!Touran automat Me dogan 2.0 shitet/ndrohet

  Shitet/ndrohet touran 2.0 tdi automat me dogan gati per targa gjitha sherbimet e kryera mund ta kont

  Tiranë 3 prill 23:46
  4.500 €
 • 0 foto
  shitet ose nderohet
  Vetura

  shitet ose nderohet

  shitet me letra te paguara makina jan ber te gjitha sherbimet 6+1 makin familjare

  Tiranë 3 prill 23:36
  5.200 €
 • 5 foto
  VW Touran 1.9 DSG
  Vetura

  VW Touran 1.9 DSG

  Shitet touran 1.9 DSG.viti:2006 Gjendje shume te mire -Sensor parkimi mbrapa -Drita ksenon dhe bik

  Tiranë 3 prill 23:29
  5.500 €
 • 7 foto
  Shitet touran
  Vetura

  Shitet touran

  Shitet touran 2.0 naft , viti 2012 , kamje automat, full opsion. Sensor parkimi 360 grad, sistem vet

  Tiranë 3 prill 22:50
  13.000 €
 • 7 foto
  Volkswagen Touran 2004
  Vetura

  Volkswagen Touran 2004

  Ne gjendje shume te mire pune

  Tiranë 3 prill 22:18
  3.500 €
 • 5 foto
  VW Tauran Flm u shit
  Vetura

  VW Tauran Flm u shit

  Tauran 1.6 benzin Fsi 21000 Km 4-1 vende i posaardhur nga zvicra ne gjendje shum te mir.Motorr golf

  Tiranë 3 prill 21:14
  3.500 €
 • 6 foto
  Volkswagen touran 2005 automat!!!
  Vetura

  Volkswagen touran 2005 automat!!!

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike.letrat i ka te paguara deri ne fund te

  Tiranë 3 prill 21:11
  5.200 €
 • 0 foto
  shitet ose nderohet me evo
  Vetura

  shitet ose nderohet me evo

  shitet ose nderohet me evo makina eshte super me letra te preara

  Tiranë 3 prill 20:36
  5.000 €
 • 2 foto
  Wolsvagen Touran
  Vetura

  Wolsvagen Touran

  Shitet Wolsvagen Touran Nafte 1.9 Automatike Klima ne gjendje perfekte motorrike si dhe xhenerike e

  Tiranë 3 prill 19:35
  5.300 €
 • 6 foto
  super makin?
  Vetura

  super makin?

  shitet volzvagen toaran viti 2004-2005 .. kamio atomat tronic plus sport ..220 mi km te vetat familj

  Tiranë 3 prill 18:48
  5.500 €
 • 9 foto
  VW Touran 2.0 TDI viti 2005 - Mundesi Nderrimi
  Vetura

  VW Touran 2.0 TDI viti 2005 - Mundesi Nderrimi

  Manual Vende : 6+1 Kamera parkimi Dvd Tablet VW. Km 240000 origjinale. Te gjitha sherbimet te bera

  Tiranë 3 prill 17:10
  4.500 €
 • 5 foto
  Touran 6+1
  Vetura

  Touran 6+1

  I ardhur nga Gjermania ne 2015. Vetem nje pronar. Me liber sherbimi. Ne gjendje shume te mire.

  Tiranë 3 prill 17:00
  4.600 €
 • 5 foto
  VW Touran 6+1
  Vetura

  VW Touran 6+1

  Shes VW touran viti 2009..7 vendesh e sapo ardhur nga gjermania..me dokumenta te rregullta dhe taksa

  Tiranë 3 prill 15:13
  8.000 €
 • 7 foto
  VW Touran dizel
  Vetura

  VW Touran dizel

  Tuaran 2005 i sapoardhur nga gjermania. Motorr 2000 nafte. Pa probleme xhenerike dhe motorrike Dogan

  Tiranë 3 prill 14:56
  5.600 €
 • 8 foto
  Okazionnnnn
  Vetura

  Okazionnnnn

  Touran nafte 2006.full option. Fotot flasin vete. Familiare ekonomike. Cmimi 5500 diskutushem.

  Tiranë 3 prill 14:40
  5.500 €
 • 5 foto
  VW Touran dizel
  Vetura

  VW Touran dizel

  Shitet Touran 6 1 vende e ardhur nga Gjermania.Makina eshte ne gjendje perfekte me te gjitha sherbim

  Tiranë 3 prill 14:24
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  TOURAN
  Vetura

  TOURAN

  touran i zi me te gjitha sherbimet e bera shitje per arsy mos perdorimi ndrrohet me toureg dhe te tj

  Tiranë 3 prill 13:29
  5.500 €