Vetura
Tiranë

Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 10 foto
  ●SHITET▪︎ML 550 AMG ▪︎BENZINE▪︎AUTOMAT 7G▪︎FULL
  Vetura

  ●SHITET▪︎ML 550 AMG ▪︎BENZINE▪︎AUTOMAT 7G▪︎FULL

  ▪︎ShITET ▪︎Mercedes Benz ML 550 AMG Sport ▪︎Viti 2006 Look Amg Origjinale 2011 ▪︎Me

  Tiranë Dje, 18:40
  12.900 €
 • 10 foto
  ▪︎Shitet C Class 220 Cdi Diesel▪︎Automat▪︎Vit 2005
  Vetura

  ▪︎Shitet C Class 220 Cdi Diesel▪︎Automat▪︎Vit 2005

  ▪︎SHITET ▪︎Mercedes Benz C Class 220 Cdi Diesel ▪︎Viti Prodhimit 2005 ▪︎Euro 4 ▪ï¸

  Tiranë Dje, 18:40
  4.600 €
 • 12 foto
  TOYOTA AURIS 1.4D AUTOMATIKE VITI 2008
  Vetura

  TOYOTA AURIS 1.4D AUTOMATIKE VITI 2008

  A&A GERMAN CAR\'S

  Tiranë Dje, 18:40
  5.999 €
 • 7 foto
  Volkswagen Cady
  Vetura

  Volkswagen Cady

  Shitet Volkswagen Kadi viti 2009 1.9 nafte klima me 6 dyer gjendja shume e mire motorrike dhe xhene

  Tiranë Dje, 18:39
  5.400 €
 • 8 foto
  Mercedes-Benz A Klass.1.80 Atomat
  Vetura

  Mercedes-Benz A Klass.1.80 Atomat

  Mercedes Benz A180 CDI I sapo ardhur nga gjermania gjendje perfekte me 186.000 KM me garanci dhe lib

  Tiranë Dje, 18:39
  4.200 €
 • 10 foto
  TOYOTA YARIS 1.4D AUTOMATIKE VITI 2007
  Vetura

  TOYOTA YARIS 1.4D AUTOMATIKE VITI 2007

  A&A GERMAN CAR\'S

  Tiranë Dje, 18:39
  4.699 €
 • 11 foto
  TOYOTA AURIS MODEL 2008 1.4D AUTOMATIKE
  Vetura

  TOYOTA AURIS MODEL 2008 1.4D AUTOMATIKE

  A&A GERMAN CAR\'S

  Tiranë Dje, 18:39
  5.800 €
 • 6 foto
  Mini Cooper D Countryman
  Vetura

  Mini Cooper D Countryman

  Mini Cooper D Countryman Automatike, Viti 2015, 84.200 KM, Motor 200cc Diesel, Navygator, S

  Tiranë Dje, 18:39
  16.300 €
 • 10 foto
  ▪︎Shitet▪︎VW Touran▪︎2.0 Diesel▪︎Automat▪︎Vit 2008
  Vetura

  ▪︎Shitet▪︎VW Touran▪︎2.0 Diesel▪︎Automat▪︎Vit 2008

  ▪Shitet ▪VW Touran 2.0 Tdi Diesel ▪E Sapo ardhur nga Belgjika ▪Me dogane te paguar ▪Vit pr

  Tiranë Dje, 18:39
  4.900 €
 • 10 foto
  ● Shitet▪︎Passat CC 2.0 Diesel▪︎Automat▪︎Viti 2009
  Vetura

  ● Shitet▪︎Passat CC 2.0 Diesel▪︎Automat▪︎Viti 2009

  ▪SHITET ▪Passat CC 2.0 Diesel Tdi ▪E sapo ardhur nga Belgjika ▪Pa dogane ( Dogana i kushton

  Tiranë Dje, 18:39
  7.700 €
 • 8 foto
  BMW  BEZIN GAS 4.8 FULL LUNGO
  Vetura

  BMW BEZIN GAS 4.8 FULL LUNGO

  Makina esht ne gjendje te mir nuk nedroet vec shitet

  Tiranë Dje, 18:39
  4.000 €
 • 7 foto
  Okazion Toyota Corolla
  Vetura

  Okazion Toyota Corolla

  Shitet Toyota Corolla 1.4 nafte viti 2007 klima disqe alumini komanda ne timon ne gjendje te mire t

  Tiranë Dje, 18:38
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  ▪︎Shitet▪︎Mazda 1.4 Diesel▪︎Manual 5+1▪︎Viti 2009
  Vetura

  ▪︎Shitet▪︎Mazda 1.4 Diesel▪︎Manual 5+1▪︎Viti 2009

  ▪Shitet Mazda ▪︎Mazda2 1.4 Diesel ▪Viti prodhimit 2009 ▪E sapo ardhur nga belgjika dhe e

  Tiranë Dje, 18:38
  4.400 €
 • 7 foto
  Toyota Corola
  Vetura

  Toyota Corola

  Shitet Toyota Corola kamio manuale 1.4 nafte klima viti 2006 ngjyre gri e erret disqe alumini komand

  Tiranë Dje, 18:38
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Toyota Corrola
  Vetura

  Toyota Corrola

  Shitet Toyota Corola kamio manuale 1.4 nafte.klima viti 2005,gjendja sh. e mire. ngjyre gri.metaliza

  Tiranë Dje, 18:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ▪Makina Me Qera▪SHEHU▪Duke filluar nga 15 € Dita
  Vetura

  ▪Makina Me Qera▪SHEHU▪Duke filluar nga 15 € Dita

  ▪Mercedez Benz C Class 200 Diesel Viti 2012 Automat full duke filluar nga 50 euro dita sa me shum

  Tiranë Dje, 18:38
  15 €
 • 10 foto
  PORSCHE 4.8 BITURBO MUDSI NDRIMI SHITET
  Vetura

  PORSCHE 4.8 BITURBO MUDSI NDRIMI SHITET

  Makina esht nje gjendje te mir nuk ka nevoj per sherbime makin per qejflinje jo per endrimtar ndroe

  Tiranë Dje, 18:37
  15.500 €
 • 10 foto
  PORSCH 4.5 TURBO BEZIN GAS MUNDSI NEDRIMI
  Vetura

  PORSCH 4.5 TURBO BEZIN GAS MUNDSI NEDRIMI

  Makina esht ne gjendje te mir sherbime te bera ne ko kandele tesa po nedruara plus 8 bombina te re

  Tiranë Dje, 18:36
  7.500 €
 • 4 foto
  Mercedes-Benz-C-200-AUTOMAT-V-07-08??
  Vetura

  Mercedes-Benz-C-200-AUTOMAT-V-07-08??

  Mercedes-Benz-C-200-AUTOMAT-V-07-08🇩🇪I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGAN TE PAGUAR ,MAK DISPONON: 🏷

  Tiranë Dje, 18:36
  7.000 €
 • 9 foto
  SHITET E CLASS 212
  Vetura

  SHITET E CLASS 212

  Makina eshte ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike. Eshte shum ekonomike.Eshte e gatshme pe

  Tiranë Dje, 18:36
  18.500 €
 • 8 foto
  Mercedes-Benz-C-200-MANUAL-V-08-09??
  Vetura

  Mercedes-Benz-C-200-MANUAL-V-08-09??

  Mercedes-Benz-C-200-MANUAL-V-08-09🇩🇪I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGAN TE PAGUAR ,MAK DISPONON: 🏷m

  Tiranë Dje, 18:36
  7.000 €
 • 4 foto
  Volkswagen Golf V / 1.9TDI / AUTOMAT-DSG ??
  Vetura

  Volkswagen Golf V / 1.9TDI / AUTOMAT-DSG ??

  Volkswagen Golf 5 i sapo ardhur nga Gjermania,me dogane te paguar, ne super gjendje motorrike gjener

  Tiranë Dje, 18:36
  4.100 €
 • 8 foto
  Mercedes-benz C220 Evoo
  Vetura

  Mercedes-benz C220 Evoo

  Shitet benzi 1 vit i perdorur ne shqipri motorr evo 220 automatik super gjendje. I paster si brenda

  Tiranë Dje, 18:35
  4.400 €
 • 8 foto
  Toyota Auris 1.4 Naft-AUTOMAT-V-08-09-??
  Vetura

  Toyota Auris 1.4 Naft-AUTOMAT-V-08-09-??

  -Toyota Auris 1.4 Naft-AUTOMAT-V-08-09-🇧🇪 E SAPO ARDHUR NGA BELGJIKA-ME DOGAN TE PAGUAR.MAK DISPONON

  Tiranë Dje, 18:35
  5.900 €
 • 7 foto
  Opel Insignia
  Vetura

  Opel Insignia

  Shitet Opel Insignia 2.0 nafte kambio automatike. Sensore shiu, dritash sensor parkimi para mbrapa.

  Tiranë Dje, 18:34
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  ■Auto-Shehu■Shitet▪︎VW Touran▪2.0 Diesel▪Automat
  Vetura

  ■Auto-Shehu■Shitet▪︎VW Touran▪2.0 Diesel▪Automat

  ▪Shitet ▪VW Touran 2.0 Tdi Diesel ▪E Sapo ardhur nga Belgjika ▪Me dogane te paguar ▪Vit pr

  Tiranë Dje, 18:34
  4.900 €
 • 10 foto
  VW Passat CC 2.0 Diesel Automat
  Vetura

  VW Passat CC 2.0 Diesel Automat

  ▪SHITET ▪Passat CC 2.0 Diesel Tdi ▪E sapo ardhur nga Belgjika ▪Pa dogane ( Dogana i kushton

  Tiranë Dje, 18:34
  7.700 €
 • 10 foto
  ■Auto-SHEHU■Mercedes C 220 Cdi▪Automat▪Viti 2005
  Vetura

  ■Auto-SHEHU■Mercedes C 220 Cdi▪Automat▪Viti 2005

  ▪︎SHITET ▪︎Mercedes Benz C Class 220 Cdi Diesel ▪︎Viti Prodhimit 2005 ▪︎Euro 4 ▪ï¸

  Tiranë Dje, 18:34
  4.600 €
 • 10 foto
  ■Auto-Shehu■Shitet▪︎Mazda 1.4 Diesel▪︎Manual▪︎2009
  Vetura

  ■Auto-Shehu■Shitet▪︎Mazda 1.4 Diesel▪︎Manual▪︎2009

  ▪Shitet Mazda ▪︎Mazda2 1.4 Diesel ▪Viti prodhimit 2009 ▪E sapo ardhur nga belgjika dhe e

  Tiranë Dje, 18:34
  4.400 €
 • 10 foto
  ●SHITET▪︎VW▪︎Caddy 1.9 Diesel▪︎Manual 5+1▪︎2010
  Vetura

  ●SHITET▪︎VW▪︎Caddy 1.9 Diesel▪︎Manual 5+1▪︎2010

  ▪Shitet ▪VW Caddy 1.9 Tdi Diesel ▪︎Shum ekonomike 6 L ne qytet dhe 5 L rruge te gjate ▪E s

  Tiranë Dje, 18:33
  4.700 €
 • 8 foto
  ● SHITET▪︎Porsche Panamera 4S▪︎4.8 Benzine▪︎Full ●
  Vetura

  ● SHITET▪︎Porsche Panamera 4S▪︎4.8 Benzine▪︎Full ●

  ▪︎SHITET ▪︎Porsche Panamera 4 S ▪︎4.8 Benzine / 95 Oktan ▪︎E ardhur nga Belgjika dhe

  Tiranë Dje, 18:33
  35.500 €
 • 10 foto
  ●SHITET▪︎VW▪︎CADDY 1.9 DIESEL▪︎MANUAL 5+1▪︎2010
  Vetura

  ●SHITET▪︎VW▪︎CADDY 1.9 DIESEL▪︎MANUAL 5+1▪︎2010

  ▪Shitet ▪VW Caddy 1.9 Tdi Diesel ▪︎Shum ekonomike 6 L ne qytet dhe 5 L rruge te gjate ▪E

  Tiranë Dje, 18:33
  5.000 €
 • 10 foto
  ■Auto-SHEHU■Shitet▪ML 550 AMG▪︎Benzine▪︎Automat 7G
  Vetura

  ■Auto-SHEHU■Shitet▪ML 550 AMG▪︎Benzine▪︎Automat 7G

  ▪︎ShITET ▪︎Mercedes Benz ML 550 AMG Sport ▪︎Viti 2006 Look Amg Origjinale 2011 ▪︎Me

  Tiranë Dje, 18:33
  13.500 €
 • 4 foto
  Toyota Corolla 1.4-NAFT-MANUAL-V-06-07??
  Vetura

  Toyota Corolla 1.4-NAFT-MANUAL-V-06-07??

  Toyota Corolla 1.4-NAFT-D-4D-MANUAL-LOOK-SPORT LINE-VIT-2006-I SAPO ARDHUR NGA BELGJIKA-🇩🇪,ME DOGAN

  Tiranë Dje, 18:32
  3.900 €
 • 9 foto
  Audi A6 2.0 TFSI viti 2013 OKAZION
  Vetura

  Audi A6 2.0 TFSI viti 2013 OKAZION

  Audi A6 2.0 TFSI viti 2013 Automat ne super gjendje. Makina eshte me letra per nje vit dhe nuk ka ne

  Tiranë Dje, 18:30
  16.900 €
 • 7 foto
  Audi A5 S-Line viti 2011 2.0 TFSI
  Vetura

  Audi A5 S-Line viti 2011 2.0 TFSI

  Shitet Audi A5 S-Line viti 2011 2.0 TFSI ne gjendje shume te mire. Makina eshte full options dhe me

  Tiranë Dje, 18:30
  13.000 €
 • 6 foto
  Mercedes Benz C 270
  Vetura

  Mercedes Benz C 270

  C klas 270 avangard , Viti 2004 .automat Inividual te gjith opsionet e mundshme. Sensor shiu, lar

  Tiranë Dje, 18:29
  4.000 €
 • 4 foto
  OKAZION BENZ C220 2005 NAFTE AUTOMATIK FULLL
  Vetura

  OKAZION BENZ C220 2005 NAFTE AUTOMATIK FULLL

  💥Okazion 5450€💥🇩🇪🇩🇪🇩🇪 🚗 Mercedes Benz C220 Avantgarde CDi 🚗 Motorri : 2.2 CDi Nafte 🚗 Viti : 2005 🚗

  Tiranë Dje, 18:29
  5.450 €
 • 6 foto
  Nisan Mikra
  Vetura

  Nisan Mikra

  Nisan Mikra , Viti 2005 ,1.5 Nafte , me letra te paguara deri Janar 2021 Nr. 0693421655

  Tiranë Dje, 18:29
  2.000 €
 • 4 foto
  Range rover 4.6 benzin/gaz
  Vetura

  Range rover 4.6 benzin/gaz

  Shitet/Nderrohet.Range rover 4.6 benzin gaz automat.viti 99 Me letra deri ngusht,sig per nje vit. Gj

  Tiranë Dje, 18:29
  3.300 €
 • 6 foto
  Toyota Auris 1.4 Naft-AUTOMAT-V-07-08-??
  Vetura

  Toyota Auris 1.4 Naft-AUTOMAT-V-07-08-??

  Toyota Auris 1.4 Naft-AUTOMAT-V-07-08-🇧🇪 E SAPO ARDHUR NGA-BELGJIKA-ME DOGAN TE PAGUAR.MAK DISPONON:

  Tiranë Dje, 18:28
  5.500 €
 • 0 foto
  FORD FOCUS 1.7 TDCI NAFTE CMIMI 1600 EURO
  Vetura

  FORD FOCUS 1.7 TDCI NAFTE CMIMI 1600 EURO

  Shitet FORD FOCUS 1.7 TDCI NAFTE VITI 2001-2002 AIR KONDITIONER 6 AIR BAG SISTEM ALARMI ME LETRA

  Tiranë Dje, 18:28
  1.600 €
 • 6 foto
  OKAZION TOYOTA YARIS NAFTE AUTOMAT FULL SAPOARDHUR
  Vetura

  OKAZION TOYOTA YARIS NAFTE AUTOMAT FULL SAPOARDHUR

  💥Okazion 4950€💥🇩🇪🇩🇪🇩🇪 🚗 : TOYOTA YARIS 1.4 Nafte Automat , Viti 2007, 163 mij km .Makina eshte shume

  Tiranë Dje, 18:28
  4.950 €
 • 4 foto
  OKAZION GOLF 5 AUTOMAT NAFT SAPOARDHUR FULL
  Vetura

  OKAZION GOLF 5 AUTOMAT NAFT SAPOARDHUR FULL

  💥Okazion 4480€💥🇳🇱🇳🇱🇳🇱 🚗 : VW GOLF 5 UNITED 1.9TDi Nafte Automat DSG 6G ,206mij km .Makina eshte shum

  Tiranë Dje, 18:28
  4.480 €
 • 3 foto
  OKAZION BENZ C220 CDI AUTOMATIK NAFTE ME TARGA
  Vetura

  OKAZION BENZ C220 CDI AUTOMATIK NAFTE ME TARGA

  💥Okazion 3780€💥 🚗 : BENZ C220 AVANTGARD Nafte Automat ,216 mij km , viti 2001 . Makina eshte shume

  Tiranë Dje, 18:28
  3.780 €
 • 5 foto
  OKAZION GOLF 5 2008 NAFTE SAPOARDHUR FULL
  Vetura

  OKAZION GOLF 5 2008 NAFTE SAPOARDHUR FULL

  💥Okazion 4380€💥 🇧🇪 🇧🇪 🇧🇪 🚗 : VW GOLF 5 UNITED 1.9TDi Viti 2008 Nafte Manual 6+1 shume e vecante ,19

  Tiranë Dje, 18:28
  4.380 €
 • 4 foto
  OKAZION GOLF 5 FULL OPTION AUTOMAT SAPOARDHUR
  Vetura

  OKAZION GOLF 5 FULL OPTION AUTOMAT SAPOARDHUR

  💥Okazion 4750€💥 🇳🇱 🇳🇱 🇳🇱 🚗 : VW GOLF 5 UNITED 1.9TDi Nafte Automat DSG 6G ,209 mij km . Makina eshte

  Tiranë Dje, 18:28
  4.750 €
 • 5 foto
  OKAZION GOLF 5 AUTOMAT NAFTE SAPOARDHUR
  Vetura

  OKAZION GOLF 5 AUTOMAT NAFTE SAPOARDHUR

  💥Okazion 4470€💥🇩🇪🇩🇪🇩🇪 🚗 : VW GOLF 5 UNITED 1.9TDi Nafte Automat DSG 6G ,232 mij km me liber sherbime

  Tiranë Dje, 18:28
  4.470 €
 • 11 foto
  OKAZION!! Nissan Qashqai,2008,2.0 Nafte,nga Franca
  Vetura

  OKAZION!! Nissan Qashqai,2008,2.0 Nafte,nga Franca

  Shitet Nissan Qashqai e Vitit 2008 Ngjyre Gri Gloss(nuk merr gervishtje kollaj) 2.0 Nafte, Manuale.

  Tiranë Dje, 18:27
  6.999 €
 • 9 foto
  Shitet nderrohet me bezin gaz viti2009 cmi.3.500€
  Vetura

  Shitet nderrohet me bezin gaz viti2009 cmi.3.500€

  Shitet citrohen nemo 1.4 nafte ose nderrohet me benzin gaz makina ka 6 muaj ne shqiperi cmi 3.500

  Tiranë Dje, 18:27
  3.500 €