Vetura
Tiranë

VW Volkswagen | Touran | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 6 foto
  OKAZIONNN
  Vetura

  OKAZIONNN

  MAKINA ESHTE E SAPOARDHUR NGA SUEDIA ,PO DOGANE .

  Tiranë 19 qershor 22:33
  4.200 €
 • 8 foto
  VW Touran 2.0 Nafte Automat????
  Vetura

  VW Touran 2.0 Nafte Automat????

  VW Touran 2.0 Tdi Motorri-2.0 Tdi Karburanti-Nafte Kambio-Automat DSG Viti i Prodhimit-2007 Kilometr

  Tiranë 19 qershor 20:13
  5.900 €
 • 1 foto
  Shes turan 1.9 tdi.ne gjendej super
  Vetura

  Shes turan 1.9 tdi.ne gjendej super

  Shes turan 1.9 ne gjendje super per arsye llotaria amerikane ne gjendje motorike shum te mir vec do

  Tiranë 18 qershor 21:44
  2.500 €
 • 10 foto
  VW TOURAN
  Vetura

  VW TOURAN

  VW Touran 1.9 Diezel Viti 2004 Makina me Dogane Cmimi 4.400€ Gjendja Perfekte Makina esht me 7 Ven

  Tiranë 18 qershor 18:44
  4.400 €
 • 8 foto
  VW TOURAN NAFTE 6+1 AUTOMAT.
  Vetura

  VW TOURAN NAFTE 6+1 AUTOMAT.

  TOURAN AUTOMAT 2.0 NAFTE . HINGLINE . 6+1. DOKUMENTE TE PAGUARA DERI 04-05-2020. KAMIOAUTOMAT TRONIK

  Tiranë 18 qershor 08:45
  6.590 €
 • 5 foto
  turani
  Vetura

  turani

  shitet turan viti 12/2006 sensor parkimi sensor shiu sensor xhami drita xeno bixeno levizin sipas T

  Tiranë 17 qershor 17:55
  5.600 €
 • 6 foto
  VW TOURAN 2.0 TDI
  Vetura

  VW TOURAN 2.0 TDI

  TOURAN 2.0 VITI DHJETOR I 2004 NGJYRE E HIRIT NAFTE XHAMA TE ZI ORIGJINALE TIMON ME KOMANDA KSENON O

  Tiranë 16 qershor 11:55
  4.500 €
 • 1 foto
  VW Touran automat naft 2008 Okazion
  Vetura

  VW Touran automat naft 2008 Okazion

  Turan viti 2008 automat naft sa po ka ardhur me dogan te paguar esht full full me ekstrat opsionet t

  Tiranë 15 qershor 13:03
  5.900 €
 • 9 foto
  VOLKSWAGEN TOURAN
  Vetura

  VOLKSWAGEN TOURAN

  VW Touran 1.9 Diezel Viti 2004 Makina me Dogane Cmimi 4.400€ Gjendja Perfekte Makina esht me 7 Ven

  Tiranë 14 qershor 12:13
  4.400 €
 • 10 foto
  VOLKWAGEN TOURAN
  Vetura

  VOLKWAGEN TOURAN

  VW Touran 1.9 Diezel Viti 2004 Makina me Dogane Cmimi 4.400€ Gjendja Perfekte Makina esht me 7 Ven

  Tiranë 13 qershor 22:19
  4.400 €
 • 11 foto
  VW Touran 2006 2.0
  Vetura

  VW Touran 2006 2.0

  Shes Touran vitit 2006 motorr 2.0 nafte , letrat te paguar deri me 14/5/2020, sherbime te bera , aut

  Tiranë 12 qershor 12:52
  5.150 €
 • 11 foto
  Turan
  Vetura

  Turan

  Shitet....wolkswagen touran,,2 mijshe naft, automat, 7 vence,sensor parkimi , Klimt tronic, km 250

  Tiranë 12 qershor 08:11
  12.000 €
 • 5 foto
  Touran 2006 2.0 TDI DSG EURO4
  Vetura

  Touran 2006 2.0 TDI DSG EURO4

  Touran 2006 2.0 kambjo automatike . E targur ne prill 2019 . Makina eshte me euro 4 e ardhur nga zv

  Tiranë 11 qershor 18:13
  5.400 €
 • 1 foto
  Haper cmontohet per pjese kembimi
  Vetura

  Haper cmontohet per pjese kembimi

  Vw touran 2.0 automat cmontohet per pjese

  Tiranë 10 qershor 22:07
  9.000 Lek
 • 1 foto
   VW Touran 2004 Nafte
  Vetura

  VW Touran 2004 Nafte

  Cmimi 3000€ i diskutueshem Km-300000 1.9tdi Viti2004 Vende4+1 Letrat e bera deri ne qershor te 2020

  Tiranë 10 qershor 21:06
  3.000 €
 • 11 foto
  Turani
  Vetura

  Turani

  Shitet turan viti 12/2006 me navi te madhe me sensore parkimi dritash dhe shiu me 213mije km me

  Tiranë 10 qershor 15:35
  5.700 €
 • 5 foto
  VW Touran -05
  Vetura

  VW Touran -05

  Tuaron viti 2005 komje monuale mot 1.9 6+1 marrsha 3+1 vede me dogon te paguar sa po ka ardhu

  Tiranë 9 qershor 23:32
  3.700 €
 • 10 foto
  Shitet VW Touran 1.9 2009 bluemotion 198000km
  Vetura

  Shitet VW Touran 1.9 2009 bluemotion 198000km

  Shitet touran 1.9 bluemotion 198000 km te kaluara me rryp te nderruar ngjendje te mire, klima dyzon

  Tiranë 9 qershor 17:26
  5.499 €
 • 0 foto
  VW TOURAN
  Vetura

  VW TOURAN

  Shitet VW Touran ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike Kambio automatike DSG Nafte 2.0 D

  Tiranë 8 qershor 13:21
  6.600 €
 • 9 foto
  shes touran
  Vetura

  shes touran

  shes touran i sapo ardhur nga franca dogan e paguar full opsion viti 2009 gjith gjerat automatike

  Tiranë 8 qershor 12:04
  8.500 €
 • 7 foto
  Erjon
  Vetura

  Erjon

  Makina eshte ne gjendje shum te mire sherbimet te bera ne koh.

  Tiranë 7 qershor 17:16
  4.600 €
 • 6 foto
  Volkswagen Touran e sapoardhur nga gjermania
  Vetura

  Volkswagen Touran e sapoardhur nga gjermania

  Volkswagen Touran 1.9 naft manuale 6 marshe pilot automatik e sapoardhur nga gjermania sot esht targ

  Tiranë 6 qershor 23:36
  4.200 €
 • 4 foto
  VW Touran 2.0 TDI 170 hp
  Vetura

  VW Touran 2.0 TDI 170 hp

  Vw Touran 2.0 TDI viti 2010 170 hp 7 vende ne gjendje perfekte goma te reja Xhama te zinj origjinal

  Tiranë 6 qershor 16:45
  7.500 €
 • 5 foto
  turan
  Vetura

  turan

  Ne gjendje shum te mir 1.9 tdi i thjesht sensor parkingu mbrapa

  Tiranë 5 qershor 12:19
  5.800 €
 • 1 foto
  VW Touran dizel
  Vetura

  VW Touran dizel

  Shitet tuaran ne gjendje shum te mire i vitit 2005

  Tiranë 3 qershor 21:20
  2.500 €
 • 8 foto
  Volkswagen touran 1.9 naft
  Vetura

  Volkswagen touran 1.9 naft

  Makina e sa po ardhur nga gjermania me dogan te paguar shum e paster mund ta kontrolloni Ku te deshi

  Tiranë 3 qershor 19:59
  3.700 €
 • 10 foto
  Touran
  Vetura

  Touran

  Shitet....wolkswagen touran,,2 mijshe naft, automat, 7 vence,sensor parkimi , Klimt tronic, km 250 m

  Tiranë 3 qershor 19:19
  10.000 €
 • 0 foto
  VW Touran.2.0Naft2009Automat.Full opsion.Me Dogan
  Vetura

  VW Touran.2.0Naft2009Automat.Full opsion.Me Dogan

  VW Touran.2.0Naft 2009 Full Opsion Full Servis Me Dogane Km Origjinale.E Sapo Ardhe Nga Zvicra.Gati

  Tiranë 3 qershor 18:28
  6.999 €
 • 5 foto
  VW Touran 2.0 Nafte
  Vetura

  VW Touran 2.0 Nafte

  Shitet per arsye mosperdorimi VW Touran 2.0 TDI viti 2003 manual 6+1vende. Klimatronik,sediljet e pa

  Tiranë 2 qershor 11:21
  4.500 €
 • 4 foto
  VW Touran -03
  Vetura

  VW Touran -03

  Shitet tourani 3700€ i disk me dogan i sapo ardh nga gjermania me sherbimet e bera atje

  Tiranë 2 qershor 11:01
  3.700 €
 • 7 foto
  Wolsvaken Touran 2007
  Vetura

  Wolsvaken Touran 2007

  Volsvaken touran viti dhjetor 2007 6+1 vende ne gjendje shum te mire 1.9 navte kamio manual me 6 mar

  Tiranë 1 qershor 13:59
  6.200 €
 • 7 foto
  Shes Volkswagen Touran 2.0 Aut.
  Vetura

  Shes Volkswagen Touran 2.0 Aut.

  Makina ka 9 muaj ne Shqiperi. Dy pale disqe. Me letra deri ne Dhjetor 2019. Me sherbime te kryera.

  Tiranë 1 qershor 06:06
  4.100 €
 • 11 foto
  VW TOURAN 1.9 TDI GOAL HIGHLINE-EURO 4 OKAZION-06
  Vetura

  VW TOURAN 1.9 TDI GOAL HIGHLINE-EURO 4 OKAZION-06

  VOLKSWAGEN TOURAN 1.9 TDI GOAL HIGHLINE -EURO 4 -7 VENDE -XHAMA TE ERRET - FULL OPSIONAL DESIGNO

  Tiranë 31 maj 20:03
  4.450 €
 • 11 foto
  Shitet Volkswagen Touran1.4 tsi turbo kompresor.
  Vetura

  Shitet Volkswagen Touran1.4 tsi turbo kompresor.

  Volkswagen Touran, viti 2011, motorr 1.4 benzine + gaz lbg.Makina sapo ka ardhur nga Zvicera,ne gjen

  Tiranë 31 maj 08:45
  8.400 €
 • 0 foto
  eljon
  Vetura

  eljon

  makina ne gjendje shum te mire e ardhur nga gjermania ne mars te 2019 nje pronar mun ta kontrolloni

  Tiranë 30 maj 17:38
  9.200 €
 • 9 foto
  Makin
  Vetura

  Makin

  Volzveken turan esapoardhur nga gjrmanija ne gjendje mjaft te mir teknike dhe motorrike ne gjendje p

  Tiranë 30 maj 11:12
  6.500 €
 • 10 foto
  VW TOURAN  OKAZION  2.0  TDI
  Vetura

  VW TOURAN OKAZION 2.0 TDI

  Shes VW TOURAN ne gjendje shum te mire motorike dhe xhenerike. Makina eshte shume e paster si bre

  Tiranë 29 maj 23:30
  4.700 €
 • 4 foto
  Turan 2004 1.9 Nafte
  Vetura

  Turan 2004 1.9 Nafte

  makina esht super gjendje me shm ka nejt ne garzazhd perdorur nga refugjat qe vjen vetem x ver po me

  Tiranë 27 maj 21:15
  4.200 €
 • 3 foto
  VW Touran dizel
  Vetura

  VW Touran dizel

  Shitet Tauran i kuq cmimi 3000 euro i pa diskutueshem

  Tiranë 27 maj 17:17
  3.000 €
 • 8 foto
  Volsvagen
  Vetura

  Volsvagen

  Makina ka hyr nga zvicrra me dogane gati per targa shume e paster shifet vite

  Tiranë 26 maj 17:16
  4.500 €
 • 5 foto
  Shes vw Touran
  Vetura

  Shes vw Touran

  Shitet vw Touran 2.0 nafte. 6+1 vende 230.000 km, automatike me sensor parkimi, 4500 euro

  Tiranë 25 maj 19:37
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  VW Touran 1.4 benzin TSI ecofuel viti 2011
  Vetura

  VW Touran 1.4 benzin TSI ecofuel viti 2011

  shitet turan 1.4 TSI viti 8 / 2011 me ecofuel e ardhur nga zvicra ne gjendje te shkelqyer dhe ka te

  Tiranë 24 maj 21:52
  11.000 €
 • 7 foto
  VW TOURAN I SAPOTARGUAR 2006
  Vetura

  VW TOURAN I SAPOTARGUAR 2006

  Touran 2006 i sapo ardhur dhe i sapo targuar..Letrat deri me 20 shkurt 2020..Sensor parkimi..Sensor

  Tiranë 22 maj 06:12
  5.200 €
 • 8 foto
  OKAZION TOURAN AUTOMAT
  Vetura

  OKAZION TOURAN AUTOMAT

  shes makinen ne gjendje te mire ....makine ka motorr 2.0 nafte ..kambio automat....sedilje me ngrohj

  Tiranë 21 maj 11:29
  3.200 €
 • 10 foto
  VW TOURAN - AUTOMAT -VITI 2007-2008
  Vetura

  VW TOURAN - AUTOMAT -VITI 2007-2008

  VW TOURAN 2.0TDI viti 2007-2008 -189000 km •kambio automatike DSG -pilot automatik -sensor parki

  Tiranë 19 maj 22:49
  5.999 €
 • 4 foto
  VW Touran dizel
  Vetura

  VW Touran dizel

  Shitet vw touran 1.9 nafte,e vitit 04 ,manuale me6+1 marshe,me 6+1 vende,mund te behet edhe 4+1 vend

  Tiranë 19 maj 19:45
  4.500 €
 • 11 foto
  TOURAN 2.0 AUTOMATIKE
  Vetura

  TOURAN 2.0 AUTOMATIKE

  TOURANE 2.0. KAMJO AUTOMATIKE. KLIMA DIGITAL. XHAMA ME NGJYR . BAXHA. XENON. NAVIGATOR TE MADH. DVD

  Tiranë 19 maj 17:27
  5.900 €
 • 4 foto
  VW Touran 2.0 nafte 2006
  Vetura

  VW Touran 2.0 nafte 2006

  Touran 2.0 nafte 2006 shum ekonomik dhe shum i rahatshem per udhetim

  Tiranë 18 maj 11:17
  5.300 Lek
 • 5 foto
  Okazion!!!Volsvagen touran.Akull
  Vetura

  Okazion!!!Volsvagen touran.Akull

  Volsvagen touran.Viti 2004 ngjyre gri.Me dogane te paguar.E sapo ardhur nga gjermania.Motor 2.0 TDI

  Tiranë 18 maj 11:09
  4.500 €
 • 3 foto
  VW Touran 2007 okazion
  Vetura

  VW Touran 2007 okazion

  shitet makina okazion shum gjendje perfekt shitet per arsye emigrimi ju lutem kontakton per me teper

  Tiranë 16 maj 16:13
  5.500 €