Vetura
Tiranë

VW Volkswagen | Touran | Vetura në shitje në Tiranë | Targa Shqiptare |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  OKAZION VW Touran 1.9 Dispel Viti 2007 Automatike
  Vetura

  OKAZION VW Touran 1.9 Dispel Viti 2007 Automatike

  Volkswagen Touran, Gri e hapur, 5 Vende, Kambio AUTOMATIKE. OKAZION Ekstra të tjera: ABS ASR ESP KO

  Tiranë 3 prill 11:28
  4.760 €
 • 4 foto
  VW Touran dizel
  Vetura

  VW Touran dizel

  Shitet touran , viti 2006 , kamjo automat, 1.9 naft Cmimi esht okazion , shitet per arsye mosperdori

  Tiranë 3 prill 11:22
  4.000 €
 • 4 foto
  Okazion. Vw touran
  Vetura

  Okazion. Vw touran

  Makina ne super gjendje e gatshme per cdo lloj prove

  Tiranë 3 prill 10:08
  6.000 €
 • 7 foto
  VW tuaran 2005 Automat me dogan
  Vetura

  VW tuaran 2005 Automat me dogan

  Pershendetje shitet vw tuaran viti 2005 me dogan te paguar nafte 2.0 kambie automat navi lekur Full

  Tiranë 3 prill 09:58
  4.990 €
 • 7 foto
  OKAZION TOURAN
  Vetura

  OKAZION TOURAN

  MAKINA SAPO KA ARDH NGA ITALIA...Letrat sapo jan bere per nje vit .... 6 + 1 ......motorr 2.0 nafte

  Tiranë 3 prill 09:33
  3.510 €
 • 6 foto
  TOURAN 2.0 TDI SUPER !!!!!
  Vetura

  TOURAN 2.0 TDI SUPER !!!!!

  Shitet touran 2.0 tdi super gjende.Makina eshte shume e paster si nga jashte edhe nga brenda ngjyre

  Tiranë 3 prill 09:29
  3.800 €
 • 3 foto
  VW Touran dizel
  Vetura

  VW Touran dizel

  Shitet Touran ne gjendje perfekte.Makina eshte blere ne Gjermani.Jane bere te gjitha sherbimet dhe s

  Tiranë 3 prill 08:58
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Touran
  Vetura

  Touran

  Shitet touran 2.0 naft viti dhjetor 2004 xhama te zi original letra te sapo prera 6+1 vende sherbime

  Tiranë 3 prill 07:12
  5.000 €
 • 7 foto
  Okazion Touran
  Vetura

  Okazion Touran

  OKAZION TOURAN 5000€ Kambio Automat (6 marsha)/// Viti 11/2007/// KONDICIONER//// RADIO CD,NAVI,MP3,

  Tiranë 3 prill 07:02
  5.000 €
 • 7 foto
  Shitet Ose Nderrohet  Touran 2006
  Vetura

  Shitet Ose Nderrohet Touran 2006

  VW TOURAN 2.0 TDI Viti 2006,HIGLINE,Kambio Automat Tip-Tronic,Tempomat,Klima Automat me 2 Zona,7 Sed

  Tiranë 3 prill 06:45
  4.500 €
 • 5 foto
  VW Touran dizel
  Vetura

  VW Touran dizel

  2.0 tdi full option 170cv Gatshem per cdo prov Shitet ose ndrohet Whats up 0676374505

  Tiranë 3 prill 06:40
  11.500 €
 • 4 foto
  Tuaran. full. Automat
  Vetura

  Tuaran. full. Automat

  Wv tuaran 2.0 nafte automat full extea xhama te zi origjinal goma 90% i pa punat ne shqiperi shum i

  Tiranë 3 prill 05:51
  4.850 €
 • 4 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Automat....ne gjendje shume te mire motorrike.xhenerike.letra te paguara deri ne Janar 2020....cmimi

  Tiranë 3 prill 03:35
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Volkswagen Tuaran 10/2006
  Vetura

  Volkswagen Tuaran 10/2006

  Nafte 2.0 AUTOMAT

  Tiranë 3 prill 01:10
  6.000 €
 • 6 foto
  \"\"\"Super okazion\"\"\"
  Vetura

  \"\"\"Super okazion\"\"\"

  Shitet wolsvagen touran ne gjendje perfekte fizike edhe xhenerike. Motor 1.9.tdi i thjeshte automat

  Tiranë 3 prill 01:05
  6.300 €
 • 3 foto
  VW Touran dizel
  Vetura

  VW Touran dizel

  Ne gjendje shum te mir mw dekomenta te rregullta full klima kamje automat DSG sendile me ngrofije pa

  Tiranë 3 prill 00:23
  48.000 €
 • 3 foto
  Shes Makine VW Touran
  Vetura

  Shes Makine VW Touran

  Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e Bardhe Kamjo......: manual Ftohja......: Klima Fuqia KW..: 110 KM.

  Tiranë 2 prill 15:16
  5.290 €
 • 9 foto
  Touran 2.0 tdi automat dsg <perfekte>
  Vetura

  Touran 2.0 tdi automat dsg <perfekte>

  Touran 2.0 tdi automat dsg xhama te zi origjinal full opsion me 4 goma te reja makina esht ne gjendj

  Tiranë 2 prill 14:35
  4.900 €
 • 1 foto
  wv turan Nga zvicra
  Vetura

  wv turan Nga zvicra

  Wv turan me dogane te paguar ne gjendje perfekte me liber

  Tiranë 2 prill 12:27
  8.500 €
 • 3 foto
  Zvicra??????????
  Vetura

  Zvicra??????????

  Turan me dogane te paguare viti 2010 nafte 2.0Tdi. highline Ne gjendje perfekte

  Tiranë 2 prill 12:22
  13.000 €
 • 3 foto
  VW Touran dizel
  Vetura

  VW Touran dizel

  Shitet touran letrat sapo të bëra full opsion cmimi diskutushem (makina esht super me liber sherbime

  Tiranë 2 prill 12:21
  4.600 €
 • 0 foto
  SHITET TOURAN 1.4 Benzine
  Vetura

  SHITET TOURAN 1.4 Benzine

  Shitet Vw Touran Automatik Viti 2008 4+1 Vende 173.000 Km Origjinale Me Liber Sherbimesh 1.4 Benzine

  Tiranë 2 prill 10:54
  6.000 €
 • 9 foto
  TOURAN 1.4 TSI i e kuqe
  Vetura

  TOURAN 1.4 TSI i e kuqe

  SHITET TOURAN I VITIT DHJETOR 2007 ME MOTOR 1.4 BENZIN TURBO KOMPRESSOR 140 KUAJ FUQI,KOMPJUTER NE B

  Tiranë 2 prill 09:57
  6.000 €
 • 6 foto
  Shitet touran 2.0 naft
  Vetura

  Shitet touran 2.0 naft

  Shitet w touran 2.0 nafte, viti 2012 full opsion. Sensor parkimi 360 grad, Fener inteligjent me sens

  Tiranë 2 prill 09:31
  12.500 €
 • 0 foto
  Shitet okazion
  Vetura

  Shitet okazion

  Shitet wolzwagen touran me gjendje shume te mire me sherbime te bera me goma te reja ngjyre gri 1.9

  Tiranë 2 prill 09:20
  4.500 €
 • 2 foto
  Shitet tourani
  Vetura

  Shitet tourani

  Shitet touran 1.9nafte Kamjo automatike Viti 2007 Kamjo DSG

  Tiranë 2 prill 09:05
  6.500 €
 • 7 foto
  VW Touran 2005
  Vetura

  VW Touran 2005

  VW TOURAN 1.9 TDI ME DOGANE TE PAGUAR E SAPO ARDHUR NGA SUEDIA KAMJE MANUALE ME 6 MARSHE NAVIGATOR T

  Tiranë 2 prill 08:13
  4.600 €
 • 1 foto
  Touran goma bateri 100% nga pedagog universiteti
  Vetura

  Touran goma bateri 100% nga pedagog universiteti

  Shes makine Touran e vitit 2005 1.9 TDI me nafte. Makina eshte me targa shqiptare dhe taksa te pagua

  Tiranë 2 prill 07:47
  4.150 €
 • 5 foto
  Shitet-Nderrohet
  Vetura

  Shitet-Nderrohet

  Shitet Touran viti 2004 full option. Ose nderrohet me makine familjare te se njejtes vlere, tipi gol

  Tiranë 2 prill 07:43
  5.399 €
 • 2 foto
  shitet ose nderohet
  Vetura

  shitet ose nderohet

  shitet ose nderohet me toyota makina eshte me letra te prera dhe kam nderuar freksion te markes lu

  Tiranë 2 prill 07:23
  5.400 €
 • 5 foto
  VW Touran dizel
  Vetura

  VW Touran dizel

  Shitet touran naft 2.0 automat dsg 5 vende super gjendje navi xhama te zinj xseno

  Tiranë 2 prill 06:38
  5.100 €
 • 2 foto
  Turan benzin gaz viti 2004 4200 euro
  Vetura

  Turan benzin gaz viti 2004 4200 euro

  Shitet ose nderrohet turan benzin gaz ne gjendje super te mire,me letra per nje vit dhe me impjant m

  Tiranë 2 prill 06:06
  4.200 €
 • 2 foto
   Turan benzin-gaz ne gjendje super 4400 euro..
  Vetura

  Turan benzin-gaz ne gjendje super 4400 euro..

  Okazion Turan benzin gaz viti 2004 me impjant te sapo vene te eltoni ne fushekruje me 3 vjet garanci

  Tiranë 2 prill 04:52
  4.200 €
 • 6 foto
  Touran 2.0
  Vetura

  Touran 2.0

  Okazion , touran viti 2012 automat 2.0 nafte me sherbime te bera. Opsionet, sensor 360 grad, fener i

  Tiranë 2 prill 04:20
  12.500 €
 • 5 foto
  OKAZION! Touran 2.0 T(DI) Super Gjendje!
  Vetura

  OKAZION! Touran 2.0 T(DI) Super Gjendje!

  Shitet Touran viti 7.2003 2.0 T(DI) 7 vemdesh, ne super gjendje. Shitet per arsye mos perdorimi. L

  Tiranë 2 prill 02:51
  4.500 €
 • 6 foto
  Shitet Volkswagen Touran
  Vetura

  Shitet Volkswagen Touran

  Motor 2.0 naft kambjo automatike tiptronic viti 2005 me letra te sapopaguara per 1 vit Cmimi 5300 e

  Tiranë 2 prill 02:12
  5.300 €
 • 6 foto
  OKAZIONNN
  Vetura

  OKAZIONNN

  Shitet \'\'VW Tuaran\'\' në gjendje perfekte. Shërbimet i janë kryer rregullisht. Deri në dhjetor të

  Tiranë 2 prill 01:52
  5.500 €
 • 8 foto
  Super gjendje
  Vetura

  Super gjendje

  Touran 2007. 1.9 nafte. E zezë. Gjendje e shkëlqyer. Navi. Pilot automatik. Xhama elektrike. Sendilj

  Tiranë 2 prill 01:29
  6.500 €
 • 2 foto
  Shitet makina touran 1.6 nafte
  Vetura

  Shitet makina touran 1.6 nafte

  Shitet makina modeli volkswagen toruan 1.6 diesel makina ne gjendje shum te mire motorike edhe xhene

  Tiranë 2 prill 00:55
  11.000 €
 • 11 foto
  TOURAN VITI 2006 NAFTE AUTOMAT
  Vetura

  TOURAN VITI 2006 NAFTE AUTOMAT

  Shitet Volkswagen Touran . Viti 2006 kambio automatike . 2.0 nafte . Makina eshte ne gjendje shume t

  Tiranë 2 prill 00:47
  5.200 €
 • 1 foto
  VW Touran super gjendje vit 2005
  Vetura

  VW Touran super gjendje vit 2005

  Shitet touran motorr 1.9 naft viti fundi 2004 super gjendje e paster si brenda dhe jasht me letrra

  Tiranë 2 prill 00:22
  4.700 €
 • 5 foto
  U shit faleminderit
  Vetura

  U shit faleminderit

  Shitet touran 2008.motorr 1.6 jo fsi.super mjet.shume ekonomike.me 185 mij km origjinale me liber se

  Tiranë 2 prill 00:06
  5.300 €
 • 6 foto
  Ww turan
  Vetura

  Ww turan

  Ww turan hightline 2.0 automatic navi klima me dy zona me sensor parkimi goma te reja me dokume

  Tiranë 1 prill 22:29
  6.200 €
 • 5 foto
   shitet vvolsvvagen touran
  Vetura

  shitet vvolsvvagen touran

  vvolsvvagen touran letra te paguara per i vit kamje automat sensor parkimi baxha sedilje me ngrofje

  Tiranë 1 prill 20:27
  4.700 €
 • 4 foto
  Tauran
  Vetura

  Tauran

  Full Opion

  Tiranë 1 prill 18:36
  4.200 €
 • 2 foto
  TOURAN 2004
  Vetura

  TOURAN 2004

  MAKINA ME 6+1 VENDE.FULL OPSION.HOT LINE.TAPICERIA BEZHE.NE GJENDJE PERFEKTE.

  Tiranë 1 prill 17:12
  4.300 €
 • 4 foto
  Shes makinen Per arsye mos perdorimi
  Vetura

  Shes makinen Per arsye mos perdorimi

  Shitet makin Touran viti 2004 2.0 nafte automatik

  Tiranë 1 prill 16:59
  5.100 €
 • 3 foto
  Shitet per arsye perdorimi
  Vetura

  Shitet per arsye perdorimi

  Shes makin volswagen touran te 2004 automat 2.0 naft ne super gjendje vaj e filtra te sapo ndruara d

  Tiranë 1 prill 16:57
  5.100 €
 • 5 foto
  Shitet makine
  Vetura

  Shitet makine

  Shitet +355699371737

  Tiranë 1 prill 16:24
  4.500 €
 • 2 foto
  Shitet touran 200 nafte viti 2007.dhe nderohet.
  Vetura

  Shitet touran 200 nafte viti 2007.dhe nderohet.

  Shitet touran viti 2007 motor 200 nafte shum ekonomik.. makin super per familje.. gomat 90% te reja

  Tiranë 1 prill 15:48
  6.500 €