Vetura
Tiranë

Peugeot | Vetura në shitje në Tiranë | Naftë | Manual |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  Peugeot 407 Viti 2006 Naft 2.0 Me Dogane
  Vetura

  Peugeot 407 Viti 2006 Naft 2.0 Me Dogane

  Shitet Peugeot 407 Viti 2006 Naft 2.0 Me Dogane Tavani Panorama. . Makina eshte ne super gjendje mot

  Tiranë 3 prill 17:34
  3.000 €
 • 1 foto
  Shitet urgjent
  Vetura

  Shitet urgjent

  Shitet per arsye emigrimi pezho 206 hdi nafte me letra tpagume 2milion e 300 i diskutueshem.

  Tiranë 3 prill 16:39
  230.000 Lek
 • 5 foto
  SHITET PEUGEOT 307 2004
  Vetura

  SHITET PEUGEOT 307 2004

  Shitet peugeot 307 viti 2004..te gjitha sherbimet te sapobera...letrra te sapoprera deri ne gusht 20

  Tiranë 3 prill 16:07
  2.200 €
 • 0 foto
  ??
  Vetura

  ??

  E sapotarguar

  Tiranë 3 prill 16:02
  2.900 €
 • 8 foto
  PEUGEOT 307 2.0 hdi 2003
  Vetura

  PEUGEOT 307 2.0 hdi 2003

  Posedon panoram liber servisi klim Per me shum informata viber +436767951351

  Tiranë 3 prill 16:00
  1.600 €
 • 5 foto
  pegout
  Vetura

  pegout

  pegout 607 2004 2.2 naft manual

  Tiranë 3 prill 15:28
  2.500 €
 • 6 foto
  Peugeot Partner dizel
  Vetura

  Peugeot Partner dizel

  Shitet peugeut partner viti 2008 nafte 1.6 motorr i thjeshte shume ekonomike me letrat te paguara

  Tiranë 3 prill 15:23
  1.300 €
 • 6 foto
  OKAZION! Peugeot 407 1.6 HDI
  Vetura

  OKAZION! Peugeot 407 1.6 HDI

  OKAZION Shitet Peugeot 407 1.6 HDI disel me letra te paguara deri ne fund te 2018. Makina ka 141.23

  Tiranë 3 prill 15:03
  4.300 €
 • 5 foto
  Peugeot 307 2.0 HDI 2004
  Vetura

  Peugeot 307 2.0 HDI 2004

  Shes peugeot 307 2.0 HDI 110 cv 79kw,vitprodhim i 2004,kambio manuale,xhama elektrik,klima,esp,konsu

  Tiranë 3 prill 14:46
  2.700 €
 • 2 foto
  Peugeot 307
  Vetura

  Peugeot 307

  Peugeot 307 ne gjendje shum te mire xhenerike dhe motorrike shum ekonomike 1.4 nafte konsumi 100 3.5

  Tiranë 3 prill 14:23
  2.300 €
 • 0 foto
  Peugeot 1.4 naft 2009
  Vetura

  Peugeot 1.4 naft 2009

  1.4naft me dogan gjendje e rregullt

  Tiranë 3 prill 14:20
  4.200 €
 • 4 foto
  Shitet PEUGEOT 1.6 Diesel
  Vetura

  Shitet PEUGEOT 1.6 Diesel

  Shitet PEUGEOT, 307 HDI, 1.6 Diesel, me klima+kondicioner, e ardhur ne Gusht 2018 nga Zvicra, me tar

  Tiranë 3 prill 14:18
  4.000 €
 • 5 foto
  OKAZION!!!! PEUGEOT \'2014\' DIESEL.....
  Vetura

  OKAZION!!!! PEUGEOT \'2014\' DIESEL.....

  Peugeot 301 me nafte motor 1.6 dhe viti 2014 makina eshte ne gjendje te persosur si estetike dhe xhe

  Tiranë 3 prill 14:11
  5.800 €
 • 3 foto
  Peugeot 206 nafte 1.4 HDI mundesi nderrimi
  Vetura

  Peugeot 206 nafte 1.4 HDI mundesi nderrimi

  Shitet peugeot 206 nafte 1.4 HDI.ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike,,me letrra te prera

  Tiranë 3 prill 13:51
  2.500 €
 • 3 foto
  Shitet Okazion
  Vetura

  Shitet Okazion

  Shitet peugot 306 1.9nafte aibag kondicjoner cdo gje ne rregull me letra te rregullta cmimi i pa di

  Tiranë 3 prill 13:35
  1.000 €
 • 7 foto
  Peugeot 206 gjendje perfekte!
  Vetura

  Peugeot 206 gjendje perfekte!

  Shitet okazion Peugeot 206 e vitit 2011, HDI 1.4 diesel. Makina e sapo ardhur ne Shqiperi, ka 169 mi

  Tiranë 3 prill 13:23
  3.800 €
 • 2 foto
  Peugeot 206 naft
  Vetura

  Peugeot 206 naft

  Peugeot 206 Naftë 1.9 Kambio manuale Viti 1998 0698603529

  Tiranë 3 prill 12:50
  1.200 €
 • 4 foto
  okazion viti 2007
  Vetura

  okazion viti 2007

  okazion viti 2007

  Tiranë 3 prill 12:48
  2.000 €
 • 10 foto
  Peugeot 406 1.9 TD
  Vetura

  Peugeot 406 1.9 TD

  Ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorike. Sherbimet te sapo kryera. Freksion i ri, rrip motor

  Tiranë 3 prill 12:32
  1.700 €
 • 2 foto
  hi
  Vetura

  hi

  Makina esht ne gjendje shume te mire, full

  Tiranë 3 prill 12:19
  2.000 €
 • 3 foto
  pezho
  Vetura

  pezho

  shitet me dokumenta te prera .ne gjendje shum te mir .me naft 1.9 .viti 2001.e gatshme per cdo lloi

  Tiranë 3 prill 12:03
  1.400.000 Lek
 • 5 foto
  Peugeot Partner dizel
  Vetura

  Peugeot Partner dizel

  Peugeot Partner Ne gjendje sh.mire teknike

  Tiranë 3 prill 11:54
  4.300 €
 • 5 foto
  Peugeot 307 viti 2003
  Vetura

  Peugeot 307 viti 2003

  Shitet makina peugeot 307 2.0 Hdi viti 2003, diesel. Makina e perdorur vetem nga nje person ne Shqip

  Tiranë 3 prill 11:33
  2.200 €
 • 3 foto
  Peugeot 407 1,6 nafte
  Vetura

  Peugeot 407 1,6 nafte

  Shitet Peugeot 407 e vitit 2006 1,6 nafte. Kondicioner kamio manuale sensor parkimi xhama elektrik d

  Tiranë 3 prill 11:27
  2.970 €
 • 5 foto
  Shitet peugeot 206
  Vetura

  Shitet peugeot 206

  Peugeot 206 , viti 2001 , 2.0 Hdi Nafte , Kambio Manuale 5 1, klima, pasqyra elektrike, xhama elektr

  Tiranë 3 prill 11:25
  1.800 €
 • 3 foto
  Shitet /Ndrrohet
  Vetura

  Shitet /Ndrrohet

  Shitet ose nderrohet +nga ana ime Peugot306 1.9 nafte airbag kondicioner abs me letra te rregullta

  Tiranë 3 prill 11:04
  1.000 €
 • 0 foto
  Blere ne koncesionar, nje perdorues
  Vetura

  Blere ne koncesionar, nje perdorues

  Makina eshte blere ne koncesionar dhe ka 56mije km,eshte perdorur nga nje person i cili eshte bleres

  Tiranë 3 prill 11:04
  3.300 €
 • 8 foto
  Peugeot 206 dizel
  Vetura

  Peugeot 206 dizel

  Peugeot -1.4 nafte, kondicjoner ,klima, komando ne timon ,pasqyra elektrike ,makina esh ne gjendje s

  Tiranë 3 prill 10:48
  2.000 €
 • 4 foto
  Peugeot 206 dizel
  Vetura

  Peugeot 206 dizel

  Shitet Peugeot 206, 1.4 hdi, viti 2003, me siguracion deri ne korrik te 2019.

  Tiranë 3 prill 10:47
  2.500 €
 • 9 foto
  Peugeot 308 Sw 1.6. Nafte. 2012
  Vetura

  Peugeot 308 Sw 1.6. Nafte. 2012

  Shitet pezho 308 sw . 1.6 nafte super ekonomike .Ne gjendje perfekte me cdo sherbim te bere te konce

  Tiranë 3 prill 10:43
  6.500 €
 • 0 foto
  Peugeot 307 Super
  Vetura

  Peugeot 307 Super

  Esht ne gjendje sh te mir ! Vaji filtra sapo ndruar ! Makina ma nevoj vetem per disa sherbime te vog

  Tiranë 3 prill 10:31
  2.800 €
 • 6 foto
  Peugeot 206 1.4 hdi nafte
  Vetura

  Peugeot 206 1.4 hdi nafte

  Peugeot 206 1.4hdi nafte viti funi 2004 manual e sapo targuar letra te paguara deri ne shtator 2019

  Tiranë 3 prill 10:19
  1.500 €
 • 3 foto
  Pezho 308 okazion
  Vetura

  Pezho 308 okazion

  Shitet pezho 308 viti 2008 motorri 1.6 naft e gatshme per cdo lloj prove makina ska asnji problem cm

  Tiranë 3 prill 10:09
  3.300 €
 • 4 foto
  peugeot 2008
  Vetura

  peugeot 2008

  e sapo ardhur nga gjermania me dogant te pguar gjendje perfekt i pa diskutushem.

  Tiranë 3 prill 09:37
  4.500 €
 • 7 foto
  Shitet Peugeot 307, 1.4 nafte shume ekonomike
  Vetura

  Shitet Peugeot 307, 1.4 nafte shume ekonomike

  Makina eshte marre ne Itali, Peugeot 307, 1.4 nafte shume ekonomike, viti i prodhimit 2003. Prej 4 v

  Tiranë 3 prill 09:37
  2.150 €
 • 5 foto
  OKAZION: Shitet peugeot 307 Viti 2003
  Vetura

  OKAZION: Shitet peugeot 307 Viti 2003

  Shitet Peugeot 307 HDI portobagazh viti 2003,motor 1.9 Nafte,Manual 5 1,Klima,Kompjuter Bordi,ABS,ES

  Tiranë 3 prill 09:33
  1.700 €
 • 0 foto
  PEUGEOT
  Vetura

  PEUGEOT

  PEUGEOT PARTNER ORIGIN VITI:2009

  Tiranë 3 prill 09:31
  6.300 €
 • 1 foto
  Peugeot 206 1.9 diesel
  Vetura

  Peugeot 206 1.9 diesel

  Shitet peugeot 206 me naft ne gjendje prefkte nga ana mekanike dhe estetike 200 euro i diskutushem

  Tiranë 3 prill 09:14
  2.000 €
 • 5 foto
  Peguot 207 Hdi 1.4
  Vetura

  Peguot 207 Hdi 1.4

  Peguot 207 hdi nafte 1.4 viti 2008 e blere me 0 Km dhe e perdorur vetem nga nje dore... Makina eshte

  Tiranë 3 prill 09:09
  4.499 €
 • 3 foto
  Peugeot 206 dizel okazion
  Vetura

  Peugeot 206 dizel okazion

  OKAZION1.9 naft ne gjendie shum te mir .sh ekonomike 4.5l per 100km viti2000/2001.letrat te sapo p

  Tiranë 3 prill 09:08
  1.100 €
 • 3 foto
  shitet peugeot 607
  Vetura

  shitet peugeot 607

  shitet peugeot 607 per arsye mosperdorimi, makina eshte ne gjendje perfekte me dokumenta te rregullt

  Tiranë 3 prill 08:38
  2.500 €
 • 5 foto
  Shes peugeot 206
  Vetura

  Shes peugeot 206

  Shes peugeot 206 ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike. Letra te sapo bera.

  Tiranë 3 prill 08:07
  1.800 €
 • 5 foto
  Shes peugeot
  Vetura

  Shes peugeot

  Shes peugeot 206. 2.0 nafte. Letra te sapo bera. Sherbimet sapo ber vaj filtra. Makina eshte ne gje

  Tiranë 3 prill 07:56
  1.800 €
 • 0 foto
  Peugeot 307
  Vetura

  Peugeot 307

  Shitet Peugeot 307, 2003, 1.4 hdi nafte, shume ekonomike, 185 000 km te pandryshuara, sherbimet e kr

  Tiranë 3 prill 07:36
  1.850 €
 • 5 foto
  Peugeot
  Vetura

  Peugeot

  Shes peugeot 206 2.0 nafte. Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike. Vaj filtr

  Tiranë 3 prill 07:35
  1.800 €
 • 9 foto
  Okazionn
  Vetura

  Okazionn

  Me sherbime te sapo kryer ! Vaji filtra sapo ndruar ! Jan ber te gjitha sherbimet ! Ne gjendje sh te

  Tiranë 3 prill 07:24
  3.000 €
 • 6 foto
  >>>>O K A Z I O N<<<<
  Vetura

  >>>>O K A Z I O N<<<<

  Shitet pezho 307 vit 2001 te gjitha sherbimet e bera. Ne gjendje shume te mire si ne pjes xhenerike

  Tiranë 3 prill 07:14
  2.200 €
 • 5 foto
  Peugeot 1007 3500euro
  Vetura

  Peugeot 1007 3500euro

  Nafte 1.4, me letra te paguara deri ne prill 2019

  Tiranë 3 prill 06:50
  3.500 €
 • 1 foto
  Shitet peugeot 307
  Vetura

  Shitet peugeot 307

  Shes makinen ne gjendje t mire.esht perdorur Shum pak..letrat jan bere ne shtator.sherbimet e bera.s

  Tiranë 3 prill 06:38
  2.000 €
 • 2 foto
  Peugeot 607 full opsione
  Vetura

  Peugeot 607 full opsione

  Peugeot 607 e zez targa shqiptare, dekumentat deri ne nëntore sherbimet te gjitha te bëra Viti 2001,

  Tiranë 3 prill 03:37
  3.200 €