Vetura
Tiranë

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 10 foto
  Passat 2.0 TDI, Automat Viti 2006, super mjet ??
  Vetura

  Passat 2.0 TDI, Automat Viti 2006, super mjet ??

  ➖Passat 2.0 TDI ➖AUTOMAT + nderrim marshi ne timon 👌 ➖E zeze metalizato ➖Brenda, Lekure + k

  Tiranë Dje, 12:59
  4.700 €
 • 6 foto
  GOLF 5 *FULL OPTION”
  Vetura

  GOLF 5 *FULL OPTION”

  SHITET GOLF 5 FULL OPTION VITI 2005!TIMON DRURI,SEDILJE LEKUR KAMOSH ME NGROHJE,NAVIGATOR,KAMIO AUTO

  Tiranë Dje, 12:47
  5.500 €
 • 6 foto
  SHITET GOLF 3 1.6 BENXIN GAZ letra 4 6 2019 1199 e
  Vetura

  SHITET GOLF 3 1.6 BENXIN GAZ letra 4 6 2019 1199 e

  Shitet golf 3 viti 1997 motorr 1.6 benxin gaz gazi nuk esht ne leje i shkrujtue makina esht shum eko

  Tiranë Dje, 12:47
  1.199 €
 • 6 foto
  Touran blu
  Vetura

  Touran blu

  Touran blu 220.000 km Motorri 2.0tdi Kamjo dsg Navigator Pasqyra me nxehmje dhe antiverbuse Klima to

  Tiranë Dje, 12:36
  7.500 €
 • 3 foto
  SHITET GOLF 5 PLUS
  Vetura

  SHITET GOLF 5 PLUS

  Per cdo informacion kontaktoni ne nr. 0672026729. CMIMI I DISKUTUESHEM. 214.000 KM

  Tiranë Dje, 12:36
  5.500 €
 • 8 foto
  *OKAZION* VW GOLF 5 PORTA
  Vetura

  *OKAZION* VW GOLF 5 PORTA

  Makina ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike , motorr 1.6 i thjesht. Makina me sherbime te bera

  Tiranë Dje, 12:35
  5.500 €
 • 0 foto
  CADDY 1.6 BENZINE LETRAT E SAPO PAGUARA
  Vetura

  CADDY 1.6 BENZINE LETRAT E SAPO PAGUARA

  Mjeti eshte ne gjendje te mire teknike sapo i eshte bere full servis Shitet per arsye kalim ne mje

  Tiranë Dje, 12:31
  2.300 €
 • 3 foto
  Tiguan 2016 . Gaz - Benzine. Automat, Fullllllll
  Vetura

  Tiguan 2016 . Gaz - Benzine. Automat, Fullllllll

  Tiguan 2016, Gaz-Benzine, Kambio Automatike, Xhama te Zi origjinal, Makina eshte Super e Paster dhe

  Tiranë Dje, 12:21
  17.500 €
 • 6 foto
  OKAZION GOLF 5 1.9
  Vetura

  OKAZION GOLF 5 1.9

  MAKINA ESHTE E SAPO ARDHUR NGA ITALIA ....motorr 1.9 kambio manuale ...kondicioner....audio me 6 cd

  Tiranë Dje, 12:19
  3.200 €
 • 5 foto
  Tiguan 2.0 Shitet
  Vetura

  Tiguan 2.0 Shitet

  Volkswagen Tiguan 2009 Opsione: Serdilie meshin Tavan xhami Ngrohje serdiljesh, timoni edhe pasqyras

  Tiranë Dje, 12:01
  9.000 €
 • 6 foto
  VW Tuareg 3.0 TDI , 2008,, FULL  !!!!
  Vetura

  VW Tuareg 3.0 TDI , 2008,, FULL !!!!

  VW tuareg 3.0 nafte , ne gjendje shum te mire . Automat , sensore dhe kamera parkimi , navi , tapice

  Tiranë Dje, 11:44
  8.900 €
 • 8 foto
  Vw golf 5 super gjendje
  Vetura

  Vw golf 5 super gjendje

  Vw golf 5 2 mish naft sapo ardhur nga italia i blere ne kocesionar me 2 celsa me liber dhe me 183 mi

  Tiranë Dje, 11:36
  3.800 €
 • 8 foto
  Golf 6 GTD OKAZION
  Vetura

  Golf 6 GTD OKAZION

  Golf 6 GTD 2.0 nafte viti fundi 2011 Kambio automatike F1 marsha ne timon Sedile lekure me ngrohje

  Tiranë Dje, 11:34
  12.400 €
 • 0 foto
  Makina me Qera ne Rinas,0673075755,makine me qira
  Vetura

  Makina me Qera ne Rinas,0673075755,makine me qira

  MAKINA ME QIRA NE TIRANE,0673075755,MAKINAT ME QERA NE AEROPORT RINAS,MKINE ME QERA NE SHQIPERI,MAKI

  Tiranë Dje, 11:27
  1.900 €
 • 12 foto
  SHITET/NDERROHET VW PASSAT SW 1.9 TDI MANUAL 2006
  Vetura

  SHITET/NDERROHET VW PASSAT SW 1.9 TDI MANUAL 2006

  Shitet Vw Passat portobagazh,2006! Motorr 1.9 TDI i thjeshte dhe pa probleme,me konsum karburanti mj

  Tiranë Dje, 11:25
  4.900 €
 • 3 foto
  Passat
  Vetura

  Passat

  Eshte ne gjendje shume te mire 7 muaj ka qe ka ardhur nga gjermania 190.000 km origjinale mund ta ko

  Tiranë Dje, 11:23
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Vw polo 1.2 benzine
  Vetura

  Vw polo 1.2 benzine

  Ardhur nga Gjermania ne gjensje perfekte,1.2 benzine me 3 pistona,shume ekonomike,kondicjoner, Dogan

  Tiranë Dje, 11:20
  2.600 €
 • 9 foto
  Vw golf 6 BLUEMOTION 1.6 TDI
  Vetura

  Vw golf 6 BLUEMOTION 1.6 TDI

  Ardhur nga Gjermania ne gjendje perfekte motorrike xhenerike dhe estetike.dogane e paguar gati per t

  Tiranë Dje, 11:19
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Mundesi nderrimi Vw caddy maxi 1.9 TDI
  Vetura

  Mundesi nderrimi Vw caddy maxi 1.9 TDI

  Ardhur nga Gjermania ne gjendje perfekte,shume e mbajtur edhe e paster,clima,abs,esp,xhama te zi org

  Tiranë Dje, 11:18
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW Caddy 1.9 TDI Mundesi nderrimi
  Vetura

  VW Caddy 1.9 TDI Mundesi nderrimi

  Shitet vw caddy 1.9 TDI Me 7 vende Gjendje shume e mire Dogane e paguar

  Tiranë Dje, 11:18
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Golf 4 tdi ? ?tkuqe
  Vetura

  Golf 4 tdi ? ?tkuqe

  Golf 4 viti 2001 gjendja 10/10 letrat sapobera goma 100 % tè reja, disqe alumini ,sherbimet e bera v

  Tiranë Dje, 11:17
  2.700 €
 • 9 foto
  Caddy 1.9 TDI.manuale
  Vetura

  Caddy 1.9 TDI.manuale

  Sapo ardhur nga Gjermania,ne gjendje perfekte,me 200 mij km orgjinale me liber servisi.. Dogane e pa

  Tiranë Dje, 11:15
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  volkswagen passat 2.0 TDI
  Vetura

  volkswagen passat 2.0 TDI

  Volkswagen passat 2.0 tdi viti 2008,navigator funksional,sendilje elektrike kamosh,sensor parkimi,fr

  Tiranë Dje, 11:13
  5.500 €
 • 7 foto
  Volkswagen Caddy 2007
  Vetura

  Volkswagen Caddy 2007

  Volkswagen Caddy , motorr 1.9 tdi Kambio automatike, kondicioner, sedilje me ngrohje, Xhama te zin

  Tiranë Dje, 11:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Golf 6 naft 1.6
  Vetura

  Golf 6 naft 1.6

  Makin ne gjendje shum te mir te gjitha sherbimei e bera tel 0699316146

  Tiranë Dje, 11:03
  7.500 €
 • 7 foto
  Volkswagen GOLF 5 PLUS UNITED AUTOMAT 2007
  Vetura

  Volkswagen GOLF 5 PLUS UNITED AUTOMAT 2007

  VOLKSWAGEN GOLF 5 PLUS UNITED 2.0 TDI BLUEMOTION INDIVIDUAL -EURO 4 - FULL OPSIONAL DESIGNO -VITI

  Tiranë Dje, 11:02
  6.500 €
 • 11 foto
  Makina me qera automat nafte
  Vetura

  Makina me qera automat nafte

  ☎️☎️0672011174🚘🚘 MAKINA ME QERA,,GOLF PLUS NAFTE 1.9 AUTOMAT📌📌SEAT ALTEA 1.9 NAFTE AUTOMAT📌📌

  Tiranë Dje, 11:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Jepet me qera benzin+gaz golf 5
  Vetura

  Jepet me qera benzin+gaz golf 5

  Jepet me qera me benzin+gaz shum ekonomike klima viti 2007

  Tiranë Dje, 10:59
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet caddy 2.0 sdi 2005 klima
  Vetura

  Shitet caddy 2.0 sdi 2005 klima

  Shitet ☎️0672011174 Viti 2005 me klima motorr 2.0 SDI Ekonomik Letra te paguara 3700€ goma te re

  Tiranë Dje, 10:58
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  VW Caddy 1.9 tdi 2007
  Vetura

  VW Caddy 1.9 tdi 2007

  Shitet caddy viti 2007 nafte 1.9 me dy porta me shine dy porta fund klima makina esht ne gjendje per

  Tiranë Dje, 10:58
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Golf 5 1.9 automat......
  Vetura

  Golf 5 1.9 automat......

  Shitet golf 5 1.9 nafte highline, viti 2004, ngjyra gri ,kamje automatike ( DSG ),sensor parkimi,kli

  Tiranë Dje, 10:56
  4.800 €
 • 4 foto
  Auto
  Vetura

  Auto

  Shitet vw caddy 1.9 nafte viti 2006 ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike, mund ta provoni vet.

  Tiranë Dje, 10:55
  5.700 €
 • 9 foto
  Golf 5 1.9 naft automat 2005
  Vetura

  Golf 5 1.9 naft automat 2005

  Makina eshte ne gjendje perfekte Me dogane te paguar gati per targa

  Tiranë Dje, 10:38
  4.600 €
 • 10 foto
  Volkswagen golf 6 1.4 benzin automat 2009
  Vetura

  Volkswagen golf 6 1.4 benzin automat 2009

  Makina eshte ne gjendje te shkepqyer mund ta kontrolloni ku te doni. Full option.

  Tiranë Dje, 10:38
  7.700 €
 • 4 foto
  Polo 2002 1.4 naft manual
  Vetura

  Polo 2002 1.4 naft manual

  Shitet Polo ne gjendej shume te mire pune. Me letra te paguara per 1 vit.

  Tiranë Dje, 10:38
  3.000 €
 • 7 foto
  VW GOLF 4 BENZIN 1.4 VITI 99
  Vetura

  VW GOLF 4 BENZIN 1.4 VITI 99

  Shitet VW GOLF 4 Benzin 1.4 ne gjendje te mir xhenerike dhe motorrike me servise te kryera me dokume

  Tiranë Dje, 10:29
  2.070 €
 • 2 foto
  Shes makine Volkswagen GOLF 4 ! 1.800 Euro
  Vetura

  Shes makine Volkswagen GOLF 4 ! 1.800 Euro

  1.9 nafte, ngjyre gri metalizzato. Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Kondicioner, Ai

  Tiranë Dje, 10:27
  1.800 €
 • 11 foto
  shes tiuareg 2012 dizel me lleda pa dogan
  Vetura

  shes tiuareg 2012 dizel me lleda pa dogan

  shes touareg 2012 dizel me lleda per ma shum info tel +38344218816 viber watsap  bmw.citr oen.peugeo

  Tiranë Dje, 10:27
  16.300 €
 • 6 foto
  VW Golf 4 1.9 TDI
  Vetura

  VW Golf 4 1.9 TDI

  Shitet VW Golf 4 nafte 1.9 Tdi viti 2000 me kondicioner 4 porta me dokumenta deri ne korrik 2019 ne

  Tiranë Dje, 10:26
  2.600 €
 • 12 foto
  VW T5 multivan HIGHLINE 2.5 nafte
  Vetura

  VW T5 multivan HIGHLINE 2.5 nafte

  Shitet Volkswagen T5 multivan ne gjendje te shkelqyer dhe full option.kambio automatike,navigator,xh

  Tiranë Dje, 10:24
  13.500 €
 • 8 foto
  VW Passat 2012
  Vetura

  VW Passat 2012

  Shitet Vw Passat Viti prodhimit 2012 Kambio automatike Motorr 2.5 Gaz/Benzine Goma te reja 10

  Tiranë Dje, 10:23
  12.000 €
 • 10 foto
  VW TOUAREG; 2009; 3.0 NAFTE;AUTOMATIK
  Vetura

  VW TOUAREG; 2009; 3.0 NAFTE;AUTOMATIK

  Shes VW Touareg , viti 2009, motor 3.0, nafte, kambio automatike, 220.000km origjinale. SUPER FULL o

  Tiranë Dje, 10:23
  13.500 €
 • 6 foto
  VOLKSWAGEN GOLF 5 MOTORR 2 NAFT 2006
  Vetura

  VOLKSWAGEN GOLF 5 MOTORR 2 NAFT 2006

  Shes Volkswagen Golf 5 , motor 2 nafte , viti 2006 , 170.000km origjinale te vertetueshme, kambio au

  Tiranë Dje, 10:23
  4.500 €
 • 8 foto
  VW Passat Model SEL amerikan
  Vetura

  VW Passat Model SEL amerikan

  Tiranë Shitet VW Passat Model SEL Amerikan Viti pordhimit 2012 98000 km origjinale Motorr 2.5 Benz

  Tiranë Dje, 10:23
  11.000 €
 • 6 foto
  shes tiguan dsg 4x4 Rline 2012 pa dogan full extra
  Vetura

  shes tiguan dsg 4x4 Rline 2012 pa dogan full extra

  shes tiguan rline dsg tsi 4x4 full extra me lled ponoram per ma shum info tel viber watsap +38344218

  Tiranë Dje, 10:19
  9.950 €
 • 11 foto
  VW POLO, VITI 2009, MOTORR 1.6 NAFTE, MANULE
  Vetura

  VW POLO, VITI 2009, MOTORR 1.6 NAFTE, MANULE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2009

  Tiranë Dje, 10:19
  5.700 €
 • 5 foto
  VW Golf 6 GTI
  Vetura

  VW Golf 6 GTI

  Sensor Drita Shiu / Kamera Parkimi / Sendilje Lekur Ngjyre bezh / Xhama Elektrik / Pasqyrat me palos

  Tiranë Dje, 10:19
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW GOLF, 2005, AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE
  Vetura

  VW GOLF, 2005, AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2005

  Tiranë Dje, 10:18
  5.900 €
 • 11 foto
  VW GOLF 6 , VITI 2009,MANUALE, 1.6 BENZINE+GAZ
  Vetura

  VW GOLF 6 , VITI 2009,MANUALE, 1.6 BENZINE+GAZ

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 benzine+gaz, kambio manuale, viti prodhimit 2

  Tiranë Dje, 10:17
  7.600 €
 • 6 foto
  Wv Tuareg
  Vetura

  Wv Tuareg

  WV Tuareg 3.0 D model 2011 132000 klm Edition Exklusive Full me extra.

  Tiranë Dje, 10:10
  27.500 €